چگونه می توانید یک محاکمه رایگان ZenMate – آسانترین هک برای سال 2020


طبق بررسی های کاربران ما ، ZenMate یکی از نادرترین VPN ها است که توانایی آن را دارد محدودیت های سخت جغرافیایی مورد استفاده iPlayer BBC را دور بزنید. ما همچنین آن را بیش از قادر به انسداد هولو و نتفلیکس ایالات متحده است.

با این حال ، برخی از داوران گزارش کرده اند سرعت ناامیدکننده و از دست دادن اتصال با انتخاب سرورهای ZenMate.

بنابراین چگونه می توانید بدانید که آیا این VPN ارزش اشتراک دارد؟ ما فکر می کنیم بهترین راه این است که قبل از پرداخت هر چیزی ، آن را برای خودتان آزمایش کنید.

خوشبختانه ، ZenMate به شما امکان می دهد فقط با انجام آن کار را انجام دهید محاکمه رایگان 7 روزه.

آزمایشی رایگان ZenMate - بررسی اجمالی

در حالی که برخی خدمات VPN دوست دارند سرعت یا پهنای باند آنها را برای کاربران آزمایشی رایگان محدود کنید, لازم نیست نگران محدودیت هایی با ZenMate باشید.

در طول 7 روز آزمایشی رایگان ، خواهید داشت دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی های ZenMate بنابراین شما واقعاً می توانید درک خوبی از خدمات و اینکه آیا این برای شما مناسب است ، بدست آورید.

این بدان معنی است که شما محافظت خواهید شد رمزگذاری AES 256 بیتی در حالی که شما مرور می کنید. شما همچنین می توانید امتحان کنید توانایی های انسداد ناپذیر تحسین برانگیز ZenMate و VPN را تست کنید حداکثر پنج دستگاه مختلف.

یکی از بهترین چیزها در مورد آزمایشی رایگان ZenMate این است که شما لازم نیست جزئیات کارت را وارد کنید برای شروع. این هست محاکمه ای رایگان که کاملاً رایگان است و این شما را درگیر می کند بدون خطر اتهامات غیر منتظره.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اکنون آزمایش رایگان خود را با راهنمای مفید ما برای راه اندازی شروع کنید.

اکنون دادگاه آزمایشی رایگان خود را شروع کنید

آزمایشی رایگان ZenMate - راهنمای تنظیم سریع

1. به وب سایت ZenMate بروید و روی جایی که می گوید "شروع آزمایشی 7 روزه رایگان" را کلیک کنید.

محاکمه رایگان zenmate 1

2. برنامه صحیح دستگاه شما خواهد بود بارگیری خودکار.

پس از بارگیری ، برنامه را باز کنید و روی "بعدی" کلیک کنید برای شروع ثبت نام.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان ZenMate - آسانترین هک برای سال 2020

3. جزئیات خود را پر کنید و روی "ثبت نام" کلیک کنید.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان ZenMate - آسانترین هک برای سال 2020

4. به حساب ایمیل خود بروید و روی پیوندی که ZenMate برای شما ارسال می کند کلیک کنید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. سپس برنامه را باز کنید و روی "شروع دادگاه" کلیک کنید.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان ZenMate - آسانترین هک برای سال 2020

5. دستورالعمل هایی را که می گویند "برای تأیید" کلیک کنید ، دنبال کنید و همه شما تنظیم شده اید!

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان ZenMate - آسانترین هک برای سال 2020

شما از آزمایشی رایگان ZenMate خود استفاده کرده اید - بعدی چیست?

زیرا ZenMate به جزئیات کارت نیازی ندارید برای بارگیری نسخه آزمایشی رایگان آن ، می توانید با آگاهی از شما آرامش بگیرید لازم نیست نگران پرداخت خودکار باشید در پایان هفته.

پس از پایان دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ، حساب شما به سادگی انجام می شود rبازگشت به نسخه رایگان از ZenMate. این یعنی دسترسی به تنها چهار مکان سرور, کاهش سرعت, و دسترسی به آن فقط سه سیستم عامل.

اگر هنوز در پایان دوره آزمایشی رایگان فکر خود را نکرده اید ، می توانید اشتراک ZenMate پولی را با یک دوره بازپرداخت 14 روزه. این به شما می دهد دو هفته اضافی برای امتحان کردن سرویس - اگرچه شما باید پرداخت کنید برای شروع.

اگر تصمیم گرفتید که ZenMate برای شما نیست ، تنها کاری که باید انجام دهید این است حساب خود را لغو کنید و درخواست بازپرداخت از طریق تیم پشتیبانی ZenMate - قبل از پایان این دوره 14 روزه. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ZenMate یک راهنما برای بازپرداخت پول شما در وب سایت خود دارد.

خلاصه

ZenMate ممکن است سریعترین سرعت را در اطراف شما ارائه ندهد اما این کار یک آزمایش کاملاً رایگان را برای بارگیری و استفاده از آن ارائه می دهد. همچنین با پیشنهاد بازپرداخت 14 روزه ZenMate می توانید یک دوره آزمایش طولانی تر را نیز تجربه کنید.

آیا ترجیح می دهید با کمی سرعت بیشتر پول خود را صرف یک VPN کنید؟ ما سریعترین 5 VPN موجود را آزمایش کردیم.

همچنین می توانید با آزمایش های 7 روزه به برخی VPN های دیگر نگاهی بیندازید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me