Webroot – حفاظت مبتنی بر ابر برای کاربران خانگی و مشاغل


گرچه Webroot هنوز نام خانوادگی نیست ، اما خیلی زود ممکن است خیلی زود یکی شود. در بحث من با پل بارنز ، مدیر ارشد استراتژی محصول در وبروت ، من آموختم كه وبروت رهبر فعلی هر دو سهم فروش خرده فروشی در ایالات متحده است و بالاترین امتیاز خالص تبلیغی را برای نرم افزار امنیتی دارد. نرم افزار Webroot همچنین در محافظت از مشتریان خود در مقابل حمله باج اخیر WannaCry بسیار موفق بود. این امر عمدتاً به این دلیل است که Webroot کاملاً مبتنی بر ابر است و به همین دلیل می تواند خیلی سریع دستگاه های کاربر را به روز کند.

در مکالمه ما ، پل سه نکته برتر امنیتی خود را برای کاربران خانگی با من به اشتراک گذاشت. ما همچنین در مورد آنچه او را بعنوان عمده مناطق خطرناک رانندگی فن آوری امنیتی برای چند سال آینده می دانیم بحث کردیم.

Contents

بیایید با کمی در مورد خود و پیشینه خود شروع کنیم.

من بیش از 10 سال در صنعت امنیت بوده ام. من کلاه های زیادی از جمله مالک شرکت و به عنوان کارمند شرکت را پوشیدم. در ابتدا ، من روی مدیریت محصول متمرکز شدم ، اما اکنون بیشتر به استراتژی بلند مدت تمرکز می کنم تا اجرای کوتاه مدت.

طبق ویدئو در صفحه اصلی خود [که در زیر آمده است] ، Webroot از سال 1997 به این سو درآمده است. این از اینترنت بسیار چشمگیر است زیرا می دانیم از آن زمان تاکنون تقریباً وجود نداشته است. چگونه شرکت شروع به کار کرد و چگونه طی سالها پیشرفت کرده است?

این شرکت در سال 1997 با چشم انداز تهیه راه حل های ضد جاسوسی ، که هنوز در مراحل ابتدایی خود بود ، شروع کرد. این Webroot را وارد فضای امنیتی کرد و ما از آن زمان دامنه راه حل های خود را گسترش داده ایم. علاوه بر توسعه داخلی خود ، ما از طریق چندین مالکیت کلیدی رشد کرده ایم. دانش آنتی ویروس مبتنی بر رفتار ما مبتنی بر فناوری است که ما از Prevx به دست آوردیم ، این شرکتی است که من از آن به دست آورده ام. مؤلفه اطلاعاتی تهدیدات ما مبتنی بر فناوری است که ما از BrightCloud به دست آوردیم. اخیراً ، ما یک شرکت تشخیص ناهنجاری شبکه ای به نام Cyberflow Analytics به دست آوردیم.

در این ویدئو همچنین آمده است که شما 95٪ اینترنت 3x روزانه طبقه بندی می کنید و امتیاز می دهید. چطوری این کار را انجام میدهی?!

ما از طریق ترکیبی از خزنده های وب و داده های خود که از مشتریان و شرکا دریافت می کنیم ، یک امتیاز برای URL ها و آدرس های IP ایجاد می کنیم.

شما به عنوان کاربرهای خانگی و کاربر مشاغل به عنوان بازارهای کاملاً متفاوت خطاب می کنید ، و برای هر یک از آنها مجموعه های متمایز محصول وجود دارد.

هنگامی که Webroot به عنوان تاسیس شد ، ما روی ارائه راه حل های امنیتی endpoint برای کاربران خانگی متمرکز شدیم ، طی سالهای متمادی که ما با مجموعه گسترده ای از محصولات امنیتی ، تمرکز خود را برای کاربران تجاری گسترش دادیم..

چقدر فناوری مشترک بین این دو خانواده محصول وجود دارد?

در واقع هر دو مجموعه ابزار بر روی همان فناوری ها ساخته شده اند ، به این معنی که ما در سطح جهانی تجارت را به مصرف کنندگان ارائه می دهیم. تفاوت اصلی بین ابزارهای خانگی و ابزارهای تجاری ، رابط کاربری و تجربه است. کاربر خانگی نرم افزار را مستقیماً بر روی رایانه یا دستگاهی که در آن نصب شده است ، مدیریت می کند. برای کاربر تجاری ، ما یک کنسول متمرکز و مبتنی بر ابر را برای مدیریت کلیه رایانه ها و دستگاه های تجاری ارائه می دهیم. ما همچنین جزئیات بیشتری از گزارش دهی را برای مشتریان تجاری ارائه می دهیم تا آنها بتوانند محیط کاربری خود را بهتر ارزیابی کنند.

داشتن هر دو مجموعه محصول مبتنی بر همان فناوری ها نیز برای جمع آوری اطلاعات تهدیدی که برای محافظت بهتر از کلیه مشتریان استفاده می شود بسیار عالی است ، زیرا می توانیم از مجموعه گسترده تری از سناریوها جمع آوری کنیم. به عنوان مثال ، ما تهدیدهای بسیاری را در مورد دستگاههای مصرف کننده تشخیص می دهیم - کاربران مصرف کننده 5 برابر بیشتر مستعد حملات فیشینگ هستند و 4 برابر بیشتر احتمال دارد بر روی لینکهای بارگیری مشکوک کلیک کنند.

ما می دانیم که تهدیدات بین مصرف کنندگان و مشاغل می تواند متفاوت باشد ، به ویژه در سناریوهای حمله هدفمندتر ، بنابراین ما کنترل های پیشرفته تری را به مدیر کسب و کار ارائه می دهیم تا از این طریق محافظت برای کاربران آنها تنظیم کند. ما در حال راه اندازی یک راه حل محافظت از شبکه هستیم که به منظور جلوگیری از دسترسی کاربران به محتوای مخرب از هر دستگاهی در شبکه خود ، راه اندازی شده است ، به این روش Webroot SecureAnywhere DNS-P گفته می شود..

شعور مخفی

مجموعه محصول کاربر خانگی شما - SecureAnywhere ™ ، با مارک های شناخته شده تری مانند Norton ، McAfee و AVG در رقابت است. چگونه ابزارهای خود را متفاوت و یا بهتر از آنها می بینید?

مجموعه نرم افزارهای ما - هم مصرف کننده و هم محصولات تجاری - در سه زمینه اصلی متمایز هستند:

 1. اثر - نرم افزار ما از زمان تجزیه و تحلیل همیشه به روز است و همه "بلند کردن سنگین" در ابر انجام می شود. این به ما امکان می دهد خیلی سریعتر از آنچه رقبای ما می توانند به تهدیدهای جدید پاسخ دهیم. مطمئناً از طرف مصرف کننده ، هیچ کس کاری را که ما در ابر انجام می دهیم انجام نمی دهد.
 2. کارایی - ما یک راه حل بدافزار کاملاً مبتنی بر ابر را ارائه می دهیم و نماینده دستگاه با کارایی سبک و سبک ، تأثیر بسیار کمی در عملکرد سیستم دارد.
 3. راحتی در استفاده - ما نرم افزار خود را طوری تنظیم می کنیم که تنظیم شود & فراموش کنید "- ساده و در ابتدا راه اندازی و با حداقل پنجره در طول استفاده. هنگامی که نرم افزار اجرا می شود ، ما تصمیم گیری های لازم را برای کاربر مدیریت و تصمیم گیری می کنیم.

یکی دیگر از جنبه های نرم افزار ما که بسیار منحصر به فرد است این است که ما سخت کار می کنیم تا مطمئن شویم که با سایر ابزارهای امنیتی و ضد ویروس / بدافزار سازگار است تا مشتریان ما در صورت تمایل بتوانند چندین ابزار به طور همزمان اجرا کنند..

کاربران و بازار ما به طور کلی این مزایا را به رسمیت شناخته اند. ما در حال حاضر سهم خرده فروشی شماره 1 در ایالات متحده و بالاترین امتیاز خالص تبلیغ کننده برای نرم افزار امنیتی را داریم.

نرم افزار کسب و کار شما بازار SMB (تجارت کوچک و متوسط) را برخلاف بازار شرکت ، هدف گذاری کرده است - صحیح است?

بله این درسته. اگرچه ما مشتری های سازمانی با استفاده از راه حل SecureAnywhere ما ، تصمیم خود را برای تمرکز بر بازار SMB گرفته ایم. ما اعتقاد داریم که فرصت های عظیمی در آنجا وجود دارد ، بدون اینکه نیازی به هزینه گران به تلاش های بازار مورد نیاز برای فروش شرکت باشد. مشاغل می توانند به سادگی نرم افزار ما را از طریق وب سایت ما سفارش دهند ، یا از طریق شرکای کانال ما ، از جمله VAR (فروشندگان ارزش افزوده) ، توزیع کنندگان و MSP ها (ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده) استفاده کنند..

تجارت MSP ما بسیار سالم است زیرا ما 30٪ نفوذ به MSP های برتر جهان داریم. ما یک استراتژی بسیار قوی برای خدمت به MSP ها داریم و این را یک رابطه متقابل سودمند می دانیم ، براساس نحوه تعامل و محافظت از MSP و پایگاه مشتری آنها.

ما همچنین از طریق روابط OEM ما به بسیاری از شرکتها خدمت می کنیم ، جایی که فناوری اطلاعات تهدید ما در ارائه دهندگان فناوری پیشرو در بازار تعبیه شده است

به طور کلی ، ما کانال ها را تا حد زیادی در Webroot اهرم می کنیم.

شرکای webroot

آیا می توانید لطفاً یک مرور کلی درباره مجموعه نرم افزارهای تجاری Smarter Cybersecurance give به من بدهید?

مجموعه ابزار دقیق Smarter Cybers شامل اجزای زیر است:

 • حمایت نهایی
 • امنیت موبایل
 • محافظت از تروجان / تروجان
 • حفاظت از شبکه و DNS
 • هوش تهدید

پیشرفت های کلیدی در ابزارهای تجاری عبارتند از:

 • مدیریت متمرکز دستگاه ها
 • داده های اضافی و قوی تر
 • گزارش های بسیار عمیق تر برای مدیران
 • ادغام با ابزارهای کنترل و کنترل از راه دور (RMM)

امروز چند مشتری فعال تجاری دارید؟ آنها عمدتا در کجا قرار دارند?

ما در حال حاضر روی کشورهای انگلیسی زبان تمرکز می کنیم. این بدان معنی است که اکثر مشتریان ما در آمریکای شمالی هستند و پس از آن انگلیس ، سایر کشورهای اروپایی و استرالیا قرار دارند. امروز ، Webroot حدود 8000 مشتری MSP در سراسر جهان دارد که بیش از 160،000 مشاغل در سراسر جهان را تأمین می کند.

برای سه ماهه مالی منتهی به 31 دسامبر 2016 ، رزرو بخش تجاری Webroot برای سه ماهه 46٪ و بخش مصرف کننده 9٪ رشد داشته است.

یکی از موارد حاکم بر اخبار این چند هفته گذشته - از جمله رسانه های عمومی - حمله باج افزار WannaCry بوده است. آیا نظرات یا درسهای خاصی از این حمله آموخته اید؟?

چالش حملات باج افزارها در Webroot مورد توجه ماست و ما برای پرداختن به آن سرمایه و پول زیادی سرمایه گذاری می كنیم. ما از حمله WannaCry جلوتر بودیم و به عنوان یک نتیجه از مطبوعات خوبی برخوردار شدیم. ما قبل از انتشار حمله توانستیم از آسیب دیدن وسایل محافظت شده مان جلوگیری کنیم.

مهاجمان اینترنتی به طور فزاینده ای پیچیده تر شده اند و تهدیدات باج افزار واقعاً بخشی از یک مسئله بزرگتر است.

سه نکته برتر امنیتی شما برای کاربران خانگی چیست؟?

 1. از داده های مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 2. آگاهی / آموزش خود را در مورد تهدیدهای سایبری افزایش دهید.
 3. اطمینان حاصل کنید که از یک سیستم امنیتی و حفاظتی قوی برخوردار هستید.

چگونه می بینید فناوری امنیت رایانه و بازار حفاظت از امنیت در سالهای آینده در حال تحول هستند?

من می بینم سه حوزه خطر در زیر فناوری امنیتی رانندگی در سال های آینده:

 • انفجار دستگاه ها و IoT (اینترنت اشیا) - امروزه نمونه سازی و به سرعت آوردن دستگاه های جدید به بازار بسیار آسان است ، اما امنیت دستگاه برای بسیاری از این فروشندگان در اولویت نیست..
 • باج افزار - حملات باج افزار از بین نمی رود. مدل کسب و کار خیلی خوب است!
 • دستگاه ها و اتصالات خانگی - با توجه به همه چیز در خانه که دارای یک آدرس IP و اتصال به شبکه است ، مصرف کنندگان در معرض خطر بیشتری قرار دارند. این ممکن است خطر جسمی را شامل شود و همچنین در زندگی روزمره به دستگاه ها وابسته تر می شویم.

بازار امنیت نقاط درد را دنبال خواهد کرد. فروشندگانی که قادر به سازگاری نیستند رنج می برند - یا تلفیق می شوند و یا به سادگی از بین می روند. شرکت های چابک تر به خصوص در فضای IoT رونق خواهند گرفت.

برنامه های آینده شما برای Webroot چیست؟?

بر اساس فن آوری و روند فعلی چشم انداز ، ما همچنان بر این اطمینان خواهیم داشت که مشتریان و شرکای خود در برابر چشم انداز تهدیدات در حال محافظت در امان بمانند..

همانطور که ما از سال 2010 انجام داده ایم ، ما همچنان در فن آوری یادگیری ماشین برای حفظ و بهبود هوش تهدید خود سرمایه گذاری خواهیم کرد. Endpoint و حفاظت از شبکه از اهمیت زیادی در استراتژی ما و همچنین محافظت از کاربر و اطلاعات آنها ، چه در خانه و چه در محل کار برخوردار است.

SMBs و MSP ها برای ما تمرکز اصلی هستند و ما وقتی به امنیت کاربری خود می پردازیم ، راههای ایجاد شغل خود را تا حد امکان با اصطکاک کمتر ممکن خواهیم ساخت..

امروز چند کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

ما در حال حاضر بیش از 575 کارمند داریم که اکثریت آنها در دفتر Broomfield ، کلرادو مستقر هستند. دفاتر دیگری در کالیفرنیا ، انگلیس ، اتریش ، ژاپن و استرالیا داریم. R ما&D در تمام نقاط ما به جز ژاپن و استرالیا توزیع شده است.

دفتر پارچه

روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

جای تعجب نیست که من به عنوان یک مدیر ارشد در یک شرکت بین المللی ، معمولاً روزی 8-10 ساعت کار می کنم و به طور کلی خارج از آن ساعتها نیز قابل دسترسی هستم. Webroot با داشتن آزادی و پشتیبانی از یادگیری و رشد در این صنعت که به سرعت در حال پیشرفت است ، یک محیط کاری عالی را فراهم می کند و با نیاز تیم ما انعطاف پذیر است..

بیشتر وقت آزادم را با دو فرزندم و همسر فوق العاده ای می گذرانم که برنامه سفر خواستارم را برای من قرار داده است. اگر چند ساعت فرصت اضافی نداشته باشم ، در زمین گلف خواهم بود که آن را هک کردم.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me