VPN رایگان در مقابل پرداخت VPN رایگان – که مناسب شما و بهترین های سال 2020 است


ما انتظار نداریم کمکی از محصولاتی که به صورت رایگان دریافت می کنیم - فقط می خواهیم بدانیم که آیا آنها به اندازه کافی برای اهداف ما مناسب هستند یا نه. اگر بین اجاق گاز جدید و قدیمی و فرسوده انتخاب می کنید ، همسایه شما از بین می رود ، سؤال این نیست که کدام یک بهتر است ، اما چند بار آشپزی می کنید?

همین ایده در مورد VPN ها نیز صدق می کند. با میلیونها نفر که هر روز از آنها استفاده می کنند ، این امر واضح است سرویس های رایگان VPN برخی موارد را به درستی دریافت می کنند. آنها همچنین معایب خود را دارند, بنابراین شما باید بدانید که چگونه این نقص ها را دریابید و تصمیم بگیرید که آیا آنها راهی را که می خواهید بصورت آنلاین انجام دهید ، دریافت می کنند.

تفاوت بین VPN رایگان و پولی چیست؟, و چه زمان معقول است که هزینه خدمات VPN را به جای دریافت یکی از اینها برای هیچ چیز پرداخت کنید?

Contents

چرا برخی از VPN ها رایگان و برخی دیگر نیستند

بهترین VPN ها شما را کاملاً ناشناس بصورت آنلاین نگه می دارند, شما را از تهدیدهای سایبری محافظت می کند ، و به شما امکان دسترسی به وب سایتهای محدود جغرافیایی را می دهد. فکر به دست آوردن همه این موارد به طور شگفت انگیز است.

مشکل این است که اجرای یک سرویس VPN قابل اعتماد - که شامل مدیریت شبکه سرور جهانی ، توسعه برنامه های مشتری و ارائه پشتیبانی کاربر ، فقط برای مبتدیان - رایگان نیست. و ارائه دهندگان VPN سازمان های خیریه نیستند؛ آنها مشاغل هستند.

در حالی که خدمات VPN پرداخت شده ، درآمد خود را از هزینه اشتراک دریافت می کنند ، ارائه دهندگان این سرویس VPN های رایگان مجبورند به نوعی درآمد حاصل از استفاده شما را بدست آورند.

در برخی موارد ، این شرکت می تواند کار را با محدود کردن کارکرد خدمات رایگان خود انجام دهد. اگر شما فقط گاهی اوقات به VPN احتیاج دارید برای حفظ حریم خصوصی ، الف محدود VPN رایگان ممکن است خوب کار کند برای شما.

چه در مورد ارائه دهندگان VPN که نوید یک سرویس کامل و نامحدود و بدون هزینه را دارند؟ اینجاست که باید بیشتر مراقب باشید. برخی از VPN های رایگان در حقیقت حریم خصوصی و امنیت شما را به خطر می اندازند پول در آوردن. این آخرین مطلبی است که شما از VPN می خواهید.

در اینجا راهنمای ما برای اجتناب از خدمات رایگان پرخطر و بهره‌برداری از بهترین مواردی است که به آنها اعتماد دارید. ما همچنین توضیح خواهیم داد آنچه که بهترین VPN های پرداخت شده می توانند انجام دهند که خدمات رایگان نمی توانند, و چگونه می دانیم چه موقع به روز رسانی است.

خطرات و مشکلات استفاده از VPN رایگان چیست؟?

سوال اساسی این است که منشرکت های f درآمد دارند و به من اجازه می دهند از یک سرویس به صورت رایگان استفاده کنم ، چه می دانند که من نمی دانم? ما با بدترین کارهایی که برخی ارائه دهندگان VPN رایگان انجام می دهند شروع می کنیم تا سود کسب کنند ، سپس به دردسرهای جزئی که می توانید با خیال راحت برای زندگی گاه به گاه VPN زندگی کنید ، نگاه کنید..

1. آنها شما را به صورت آنلاین ردیابی می کنند و داده های شخصی یا مرور شما را می فروشند.

بسیاری از VPN های رایگان ، از جمله Betternet VPN ، تأیید می کنند که داده های جلسه شما را با تبلیغ کنندگان و شما را با تبلیغات تبلیغاتی می کند.

وقتی اشخاص ثالث می توانند به اطلاعات خصوصی خود دسترسی پیدا کرده و داده های خود را برداشت کنید, حریم خصوصی آنلاین شما به خطر می افتد و یکی از مهمترین اهداف استفاده از VPN را شکست می دهد.

علاوه بر این ، برخی از VPN های رایگان حتی مرورگر خود را ربوده کنید و شما را بدون رضایت خود به وب سایتهای شریک هدایت کنید.

2. آنها به سایر کاربران امکان دسترسی به اتصال شما را می دهند.

Hola VPN و بسیاری از ارائه دهندگان رایگان دیگر به عنوان شبکه های P2P عمل می کنند و داده های شما را از طریق دستگاه کاربر دیگر ارسال می کنند مسیریابی ترافیک سایر کاربران از طریق شما. این راه اندازی بلافاصله شما را در معرض حمله بدافزارها و DNS قرار می دهد ، اما بدتر می شود.

Hola VPN در واقع پهنای باند استفاده نشده شما را می فروشد در بازار جهانی داده به این ترتیب آنها پول می گیرند ، و کاملاً خطرناک است.

3. آنها امنیت ضعیفی و به راحتی قابل ترک خوردن را ارائه می دهند.

همانطور که گفتیم, بهره برداری از زیرساخت های شبکه امن و امن یک فرایند پرهزینه است - مگر اینکه گوشه ها را قطع کنید.

بر خلاف حق بیمه VPN, بسیاری از VPN های رایگان از اقدامات امنیتی غیرقابل اعتماد و رمزگذاری ضعیف استفاده می کنند که می تواند شبیه به بدافزار عمل کند. غالباً ، این محافظت ضعیف بدان معنی است که داده های شما توسط هکرها و سازمان های جاسوسی مانند NSA ایالات متحده به راحتی قابل رمزگشایی است.

4. مرور شما دائماً توسط تبلیغات قطع می شود.

فروش تبلیغات یکی از متداولترین روشهای ارائه خدمات رایگان VPN برای سودآوری در استفاده شماست. حتی اگر ارائه دهنده استفاده شما را ردیابی نکند یا داده های شما را بفروشد ، اذیت مداوم تبلیغات ممکن است شما را از تلاش برای پس انداز چند دلار در ماه پشیمان کند..

همچنین بعید نیست که هر VPN رایگان تمام آن تبلیغات را برای بدافزار و جاسوس افزار نمایش دهد ، بنابراین با یک کلیک تصادفی می تواند دردسر بزرگی برای شما ایجاد کند. از طرف دیگر ، سرویس با بالاترین امتیاز NordVPNبا ویژگی CyberSec خود از سایتهای خطرناک محافظت می کند.

5- آنها اتصال به اینترنت شما را کند می کنند.

اگه تو هستی به دنبال یک VPN رایگان برای پخش فیلم ها هستید, بازی کنید ، یا تورنت را بارگیری کنید ، مطمئناً خواهید بود بسیار ناامید. استفاده از هر VPN به دلیل فرایند رمزنگاری باعث کاهش سرعت می شود ، اما با بهترین VPN های پرداخت شده ، به سختی متوجه آن می شوید.

این یک داستان متفاوت با خدمات رایگان است. به دلیل شبکه های کوچک ، تبلیغات مداوم یا سرعت زیاد عمدی ، آنها خواهند شد گشت و گذار در وب را به حالت خزیدن آهسته کنید.

خوشبختانه سرعت آهسته فقط است دلخوری ، تهدیدی برای امنیت یا حریم خصوصی شما نیست. اگر شما فقط نیاز به ارسال یک ایمیل محرمانه از یک کافه wi-fi دارید ، کمی صبر و اطمینان و VPN رایگان قابل اعتماد به شما خدمت می کند.

6. آنها ویژگی های محدودی را ارائه می دهند ، بنابراین شما می توانید به یک سرویس پولی ارتقا دهید.

اگر بتوانید یک VPN رایگان پیدا کنید که داده ها را جمع نمی کند و تبلیغات را در سطح قابل قبولی نگه می دارد ، به احتمال زیاد با مشکل دیگری برخورد خواهید کرد: محدودیت های خدمات. با این وجود ، بسته به نیاز خود ، ممکن است بتوانید با محدودیت ها زندگی کنید.

خدمات رایگان اغلب توسط ارائه می شود ارائه دهندگان حق بیمه VPN که می خواهند شما را متقاعد کنند ، بهتر است برای یک طرح هزینه بپردازید. بنابراین اگر VPN رایگان داده یا دستگاه های شما را در معرض خطر قرار ندهد ، ارائه دهنده اطمینان خواهد داد که تمام نیازهای شما را برآورده نمی کند.

به عنوان مثال ، بیشتر نسخه های رایگان خدمات VPN پرداخت شده استفاده خود را به شدت محدود کنید (در بسیاری موارد ، به 500 مگابایت در هر ماه) و دسترسی به شبکه شما (گاهی اوقات به یک سرور واحد و پر کار). انها همچنین نتفلیکس ایالات متحده را از حالت مسدود نخواهید کرد یا iPlayer BBC.

اما مانند مسائل سرعت ، محدودیت های سرویس ناامید کننده تر از خطرناک هستند. اگر مرور شما سبک باشد ، آنها هرگز ممکن است شما را اذیت نکند اصلاً.

برای اطلاعات بیشتر متخصصان ما در مورد چگونگی یک VPN "رایگان" در دراز مدت برای شما هزینه می کند ، به راهنمای جامع ما در مورد خطرات استفاده از VPN رایگان مراجعه کنید..

چه موقع استفاده از VPN رایگان خوب است؟?

علیرغم نقص آنها ، ایمن ترین VPN های رایگان می توانند برای استفاده های سبک و گاه به گاه مناسب کار کنند. اگر در یک سفر کوتاه هستید و می خواهید به یک مکان دارای موقعیت جغرافیایی ضعیف به خانه برگردید ، یا در حین استفاده از wi-fi عمومی کمی محافظت کنید ، یک سرویس رایگان محدود می تواند کار را به خوبی انجام دهد.

و بله, VPN های رایگان در دسترس وجود دارد, تا زمانی که شما مایل به پذیرش محدودیت های آنها باشید.

اول از همه ، ما اکیداً توصیه می کنیم که تو از VPN های رایگان که ادعای ارائه خدمات نامحدود دارند بپرهیزید. برخی از این موارد هستند مخاطره آمیزترین گزینه ها در دسترس.

درعوض ، جستجو کنید ارائه دهندگان حق بیمه VPN که برنامه های رایگان محدود ارائه می دهند, مانند TunnelBearVPN ، WindscribVPN ، Hide.meVPN یا Hotspot ShieldVPN.

اگرچه این VPN رایگان ممکن است محدوده پهنای باند ، سرعت و دسترسی به سرور شما را در اختیار شما قرار دهد ، اما اکثر آنها را ارائه می دهند همان ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی به عنوان خدمات پرداخت شده ارائه دهندگان. هیچ VPN مستقل و مستقل نمی تواند با آن سطح محافظت کند.

فقط انتظار نداشته باشید که این VPN رایگان پاسخگوی تمام نیازهای بلند مدت شما باشد ، زیرا ارائه دهندگان می خواهند شما را به روز کنید. با این وجود ، می توانید به آنها اعتماد کنید تا امنیت و حفظ حریم شخصی خود را جدی بگیرند.

البته به یاد داشته باشید که ما VPN های دارای رتبه برتر دارای آزمایش های رایگان و یا ضمانت برگشت پول هستند. چرا سازش برای استفاده کوتاه مدت ، هنگامی که می توانید همه هزینه های مورد نظر خود را از VPN و بدون هزینه دریافت کنید?

VPN های پرداخت شده - محافظت کامل و ویژگی های حق بیمه برای هر بار استفاده

بنابراین ما با این واقعیت گیر هستیم که هیچ VPN رایگان خدمات کاملی ، ایمن و باکیفیت و بدون محدودیت ارائه نمی دهد. آنچه ممکن است شما را غافلگیر کند این است که در واقع بسیاری از اشتراک های حق بیمه VPN چقدر مقرون به صرفه هستند. این فقط یک سؤال باقی می گذارد ...

آنچه در خدمات VPN پرداخت شده بسیار ارزشمند است و باعث می شود ارزش پول شما را بدست آورد?

1. آنها از داده های خصوصی شما بصورت آنلاین محافظت می کنند.

هنگامی که از وب جدا شدید ، داده های جلسه شما ناپدید می شوند و با یک حق بیمه VPN از بین می روند. در حالی که برخی از ارائه دهندگان برتر VPN ، معمولاً برای اهداف تشخیصی ، گزارشهای اتصال جزئی را حفظ می کنند, هیچکدام از آنها فعالیت شما را ردیابی نمی کنند و داده های خود را به اشتراک نمی گذارند, همیشه.

حتی بهتر ، VPN های بسیار معتبر ما به هیچ وجه هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کنند فعالیت آنلاین بطور واقعی ناشناس است - همانطور که باید باشد.

2. آنها امنیت شبکه topnotch دارند.

VPN های پرداخت شده برای اشتغال به مشترکان نیاز دارند ، بنابراین آنها به معنای واقعی کلمه نمی توانند خرابی های امنیتی را تحمل کنند. بهترین VPN ها ارائه می دهند رمزگذاری پایان به پایان ، AES 256 بیتی و از انواع مختلفی از پروتکل های تونل سازی ، از جمله OpenVPN فوق العاده امن پشتیبانی کنید.

برخی از VPN حتی با ویژگی های اضافی مانند تونل سازی اسپلیت ، Double VPN ، کشتن سوئیچ ها ، و محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 ، امنیت را به سطح بعدی می برند.. داده های شما حتی در صورت قطع ارتباط ناگهانی در معرض نمایش قرار نمی گیرند از سرور VPN شما.

3. آنها محدوده پهنای باند یا محدودیت سرعت را تحمیل نمی کنند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از یک سرویس VPN پولی این است که شما از مرور ایمن و بدون هیچ گونه درپوش داده یا سرعتی سریع لذت خواهید برد. این هست اگر از VPN خود برای پخش آنلاین فیلم ها ، فعالیت های P2P استفاده کنید ایده آل است, یا بازی.

در حقیقت ، نخبگان VPN برای هر یک از این فعالیت ها ، سرورهای بهینه ای را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید با بافر و بارگیری دردناک کند خداحافظی کنید.

4- آنها به شما امکان دسترسی به مکانهای سرور بیشتری را می دهند.

VPN های پرداخت شده به شما دسترسی نامحدودی به کل شبکه های سرور آنها می دهند ، که غالباً غول پیکر هستند و در کل جهان هستند. بنابراین ، شما خواهید داشت دسترسی به خدمات و وب سایتهای محدودتر جغرافیایی.

به عنوان یک قاعده کلی ، هرچه سرور بیشتر باشد ، برای رفع انسداد سایتها و سرعت اتصال بهتر است. با این حال ، تعدادی از VPN های برتر دارای ما هستند که چقدر می توانند با شبکه های نسبتاً کوچک کار کنند ، زیرا آنها این شبکه ها را با چنین مراقبت مدیریت کنید.

5- آنها می توانند Netflix را مسدود کرده و حتی در چین نیز کار کنند.

اکنون اینجاست که بهترین VPN ها واقعاً می درخشند. حتی بیشتر VPN های پرداخت شده با اطمینان از انسداد Netflix یا گذر از فایروال بزرگ چین عبور نمی کنند زیرا این بلوک ها با نرم افزار پیشرفته تشخیص VPN تقویت می شوند.

با این وجود بدون تخلیه کیف پول ، VPN های برتر ممتاز به شما امکان دسترسی به Netflix ایالات متحده و iPlayer BBC و حتی از سیستم های فیلتر سنگین گذشته دزدکی حرکت کنید در مکانهای بدنام مانند چین ، روسیه و ترکیه.

6. آنها برای داشتن یک تجربه بهتر میزبان ویژگی های دیگری هستند.

علاوه بر حفظ حریم خصوصی ، امنیت و دسترسی به محتوا در سرتاسر جهان ، با یک VPN پرداخت شده ، چیزهای خوب دیگری نیز کسب می کنید. به عنوان مثال ، بسیاری از خدمات حق بیمه به شما امکان می دهند برای استفاده از نرم افزارهای خود در چندین دستگاه به طور همزمان و فقط با یک اشتراک.

برخی دیگر IP های اختصاصی ، سرورهای P2P و داخلی و بدافزارهای تبلیغاتی داخلی. برخی از آنها از مشتری به طرز حیرت انگیزی پشتیبانی می کنند و بسیاری نیز درخشان هستند رابط کاربر پسند.

پنج بهترین VPN پرداخت شده & چرا آنها ارزش قیمت دارند

این که آیا برای امنیت آنلاین ، محافظت از حریم خصوصی ، پخش محتوای محدود شده ، تورنت یا بازی نیاز به یک VPN دارید ، این VPN ها این کار را با قیمت بسیار پایین تر از آنچه انتظار دارید انجام دهند..

1. NordVPN

دستگاه های NordVPN

دلایل بی شماری وجود دارد که چرا NordVPN مبتنی بر پاناما مورد علاقه مردم است ، اما مهمتر از همه ، این ویژگی دارای ویژگی های بیشتری از آنچه شما نیاز دارید است. NordVPN با رمزگذاری اطلاعات مضاعف ، کل شبکه 5،000+ سرور خود را تضمین می کند (Double VPN).

همه برنامه های NordVPN دارای ساخته شده در سوئیچ kill و محافظت نشت DNS / IP. ارائه دهنده برای محافظت از حریم خصوصی شما از یک سیاست بسیار سختگیرانه برای عدم ورود به سیستم پیروی می کند. سرعت اتصال عالی و حداکثر 6 اتصال دستگاه به طور همزمان این VPN را ایجاد می کند انتخاب عالی برای پخش جریان.

از NordVPN استفاده کنید با ضمانت برگشت 30 روزه پول, که به شما امکان دسترسی به هر ویژگی و سرور ارائه دهنده ، بدون ریسک را می دهد.

این تازه آغاز کار NordVPN است ، همه در یک است قیمت رقابتی.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

  • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

پشتیبانی از torrenting:

  • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:

  • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

مشاهده معاملات NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN مزایایی دارد

ExpressVPN بدون شک یکی از محبوب ترین VPN های موجود در بازار است. در حالی که دلایل بسیاری وجود دارد که بسیاری از کاربران آن را دوست دارند ، یک دلیل بالاتر از سایر موارد است: SPEED. این VPN باقی مانده است در تست های سرعت شبکه ما شکست نخورده است.

مهمتر از همه ، ExpressVPN آن اتصالات سریع رعد و برق را بدون قربانی کردن هیچ یک از ویژگی های دیگری که انتظار دارید از یک حق بیمه VPN باشد فراهم می کند. این یک راه حل همه جانبه برای امنیت آنلاین ، حفظ حریم خصوصی و آزادی اینترنت.

ExpressVPN از رمزگذاری درجه نظامی 256 بیتی استفاده می کند ، که توسط آن پشتیبانی می شود چندین پروتکل امنیتی پیشرفته. با یک اشتراک ، می توانید حداکثر 5 دستگاه را به طور همزمان ایمن کنید.

ارائه دهنده مستقر در جزایر ویرجین انگلیس سیاههها را نگه نمی دارد فعالیت آنلاین شما است و در همه برنامه های خود یک سوئیچ قاتل داخلی دارد. علاوه بر این ، ExpressVPN به شما می دهد محافظت از Wi-Fi عمومی و محافظت نشت DNS / IP.

کاربران تلفن همراه دریافت می کنند رایگان 7 روزه محاکمه ExpressVPN ، و همه اشتراک ها با یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:

  • Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

پشتیبانی از torrenting:

  • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:

  • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

مشاهده معاملات ExpressVPN

3. CyberGhost

چندین دستگاه سایبرگاست

CyberGhost همه چیز درباره تعادل است سهولت استفاده ، امنیت پیشرفته و قابلیت های حفظ حریم خصوصی و قیمت رقابتی. ما به ارائه دهنده مستقر در رومانی سلام می کنیم که دقیقاً به این هدف دست یافته است.

CyberGhost توانست تمام ویژگیهای پیشرفته VPN خود را در a قرار دهد استقبال بصری ، برنامه کاربر پسند, در دسترس برای همه سیستم عامل های اصلی. می توانید به سیستم وصل شوید 7 دستگاه به طور همزمان.

کل شبکه CyberGhost با رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن شده است و هیچگونه سابقه ای از ترافیک شبکه شما حفظ نمی شود. سایر ویژگی ها شامل یک سوئیچ kill kill و حفاظت نشت DNS.

این VPN فوق العاده با طراحی بسیار خوب ، بسیاری از ویژگی های بیشتر وجود دارد ، و آن را به یک انتخاب مورد علاقه کاربران در سراسر جهان تبدیل کرده است. شما می توانید با استفاده از آن یک آزمایش بدون خطر را انجام دهید با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

CyberGhost می تواند انسداد شود:

  • نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

  • آره؛ نمایه اختصاصی کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:

  • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

مشاهده معاملات CyberGhost

4. TunnelBear

دستگاه های تونل

TunnelBear یک ارائه دهنده VPN کانادایی است ، که ما معمولاً دوست نداریم از آنجا که کانادا عضو اتحادیه پنج چشم است. اما ما عاشق این هستیم که شرکت داوطلبانه تحت آن قرار بگیرد دو ممیزی امنیتی مستقل برای شناسایی و رفع هرگونه ضعف در شبکه خود.

به عنوان ارائه دهنده هر دو رایگان و یک VPN پرداخت شده اگر هنوز تصمیم به پرداخت هزینه VPN ندارید ، بسته بندی TunnelBear گزینه ای ایده آل است. بسته رایگان دارای محدودیت دسترسی به داده و سرور است هر دو نسخه شامل ویژگی های چشمگیر هستند و اقدامات امنیتی قابل اعتماد.

شبکه سرور TunnelBear 20 کشور را شامل می شود و با رمزگذاری 256 بیتی ایمن است. می توانید به سیستم وصل شوید 5 دستگاه به طور همزمان با یک اشتراک واحد پرداختی.

علاوه بر یک موضوع خرس لذت بخش ، برنامه TunnelBear شامل ویژگی های وظیفه سنگین مانند بی نظیر آن است حالت GhostBear, گزینه ای عالی برای دور زدن محدودیت های سخت جغرافیایی و سانسور. یک سیاست بسیار سختگیرانه در مورد ثبت نام شما را ناشناس نگه می دارد.

هیچ تضمینی برای پس انداز پول با TunnelBear وجود ندارد ، بنابراین توصیه می کنیم که شما را توصیه کنید قبل از سرمایه گذاری در یک برنامه پرداخت ، ابتدا نسخه رایگان را امتحان کنید. همچنین می توانید در مجموعه عظیمی از نظرات مشتری و متخصصین ، درباره کاربران چه بگویم.

مشاهده معاملات TunnelBear

5- ضد باد

دستگاه های ضد باد

همچنین Windscrib در کانادا مستقر است و یکی دیگر از ارائه دهندگان نسخه های رایگان و پولی از محصول VPN خود را ارائه می دهد. ارائه می دهد برنامه های سرشار از ویژگی برای همه سیستم عامل های اصلی, علاوه بر برنامه های افزودنی مرورگر.

Windscrib دارای 100 سرور در 55 کشور در سراسر جهان است و از رمزگذاری پیشرفته و با درجه نظامی برای امنیت این شبکه استفاده می کند. هیچ اطلاعات شخصی تاکنون ثبت نشده است روی این سرورها که می توانند به کسی اجازه دهند فعالیت شما را به سمت شما ردیابی کند.

ویژگی های اضافی شامل دیوار آتش داخلی و مسدود کننده تبلیغات است. شما Netflix را با نسخه رایگان دریافت نمی کنید ، اما خدمات پرداخت شده شامل دسترسی به آن می شوند سرورهای Windflix اختصاص داده شده برای باز کردن قفل سرویس های بسیار محدود.

برای اندازه شبکه و سرعت کلی ، Windscrib نمی تواند با سه VPN برتر ما رقابت کند ، اما با این وجود این سرویس کاملی است و VPN برو برای بسیاری از کاربران.

مشاهده معاملات Windscrib

خلاصه

ایده VPN رایگان طبیعتاً بسیار جذاب است. اما وقتی هزینه واقعی استفاده از این سرویس ، قربانی کردن حریم خصوصی شما است و دستگاه شما را در معرض حملات سایبری قرار می دهد, یا دسترسی محدود و اتصالات ضعیف ، درخواست تجدیدنظر به سرعت ناپدید می شود.

از طرف دیگر ، یک VPN با اعتماد به نفس قابل اعتماد ، امنیت و کارایی به مراتب بهتری را ارائه می دهد و تنوع عظیمی از ویژگی های کاربر متمرکز را فراهم می کند.

واقعاً جای تأسف است حتی به همه VPN های پرداخت شده قابل اعتماد نیست برای حفظ امنیت و یا برقراری ارتباطات سریع و مداوم. به همین دلیل ما دائماً هر VPN اصلی را در بازار آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم وعده های ارائه دهنده حفظ شود.

اگر به شدت موقت به یک VPN رایگان احتیاج دارید ، آن را هوشمندانه بازی کنید و از آزمایشات رایگان یا ضمانت برگشت پول ارائه شده توسط خدمات حق بیمه استفاده کنید. و اگر ما به شما بگوییم که می توانید در VPN های برتر در حال حاضر صرفه جویی کنید؟ بهترین معاملات فعلی را از اینجا دریافت کنید.

NordVPN را اکنون دریافت کنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me