TreNow آنلاین را از هرجایی در سال 2020 تماشا کنید | جریان هک


در صورتی که در نیوزلند زندگی می کنید ، فقط می توانید از ThreeNow به کلیه تلویزیون های گیرنده و درخواستی دسترسی پیدا کنید. در خارج از نیوزیلند ، محتوای جغرافیایی قفل شده است. برای دور زدن این محدودیت های جغرافیایی و دسترسی محتوای ThreeNow ، شما به یک آدرس IP نیوزیلند نیاز دارید. با استفاده از VPN ، این کار بسیار ساده است.

خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید نحوه استفاده از VPN برای دسترسی به TreNow از هر نقطه جهان.

راهنمای سریع - نحوه تماشای ThreeNow از هرجای دیگر

با پیروی از این چهار دستورالعمل ساده ، شما فقط در چند دقیقه می توانید از سه نقطه جهان در سه مرحله را تماشا کنید.

 1. یک VPN دارای رتبه برتر را انتخاب کنید. ما NordVPN را توصیه می کنیم زیرا دارای سرورهای پر سرعت در نیوزیلند و ویژگی های امنیتی قوی است.
 2. نرم افزار VPN را در دستگاه های خود بارگیری کنید.
 3. برای اتصال به یک سرور در نیوزیلند از VPN استفاده کنید.
 4. به TreNow بروید و از تمام تلویزیون های رایگان مورد نظر خود لذت ببرید.

اکنون ThreeNow را تماشا کنید!

چرا برای تماشای ThreeNow به یک VPN احتیاج دارید

دسترسی به ThreeNow به نیوزیلند محدود است زیرا نرم افزار geoblocking باعث می شود کاربران خارج از کشور از دسترسی به این سرویس جلوگیری کنند. VPN می تواند به شما در دور زدن این geoblocks کمک کند شما را به یک سرور در نیوزیلند متصل می کند. این به شما می گوید یک آدرس IP نیوزیلند ، گفتن ThreeNow اینکه شما از داخل نیوزیلند به محتوای آن دسترسی دارید.

یک VPN می تواند دسترسی نامحدودی به محتوای جهانی از هر نقطه جهان داشته باشد. با این حال ، هر VPN قادر به دور زدن قابل اطمینان از geoblocks نیست و یا سرعتهای لازم را برای پخش صاف از ThreeNow فراهم می کند..

مهم است VPN را انتخاب کنید که پایدار و مطمئن باشد و یک سابقه آهنگ ثابت از دور زدن geoblocks و نرم افزار ضد VPN دارد. به دنبال VPN باشید که دارای شبکه سرور بزرگی است و سرورهای مبهم را اجرا می کند. این مانع از شناسایی ThreeNow در مورد تونل شدن داده های شما از طریق یک VPN می شود.

این همه VPN قادر به انجام آن نیستند

در حالی که یک VPN برای غلبه بر geoblocks برای دسترسی به محتوا در نیوزیلند و فراتر از آن بسیار مفید است ، همه این VPN نمی تواند انجام دهد.

استفاده از VPN راهی مناسب برای اطمینان از اینکه همه فعالیت های آنلاین شما خصوصی و ایمن هستند ، می باشد. یک VPN داده های شما را رمزگذاری می کند ، و مانع از آن نمی شود توسط هکرها یا اشخاص ثالث ردیابی شود ، حتی اگر از شبکه های Wi-Fi عمومی نا امن استفاده می کنید.

با استفاده از VPN مانع ارائه دهنده ISP شما می شود تا فعالیت اینترنتی شما را ردیابی کند برای تبلیغات هدفمند یا فروش به اشخاص ثالث. به علاوه ، دستگاه های شما در برابر ویروس ها و سایر بدافزارها محافظت می شوند.

برای اطمینان از عدم امنیت در هنگام پخش سه گانه ، اطمینان حاصل کنید که انتخاب شده خود را داشته باشید VPN دارای رمزگذاری جامد ، یک سیاست سختگیرانه بر روی نقشه ها و سوئیچ kill است. در صورت قطع ناگهان اتصال VPN ، یک سوئیچ kill اطلاعات شما را بدون رمزگذاری در معرض نمایش قرار می دهد.

5 بهترین VPN برای تماشای ThreeNow

برای تماشای ThreeNow در هر نقطه از جهان ، به توصیه های ما در مورد بهترین پنج VPN نگاهی بیندازید.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN شماره 1 VPN پیشنهادی ما برای پخش کردن ThreeNow است زیرا دارای بزرگترین شبکه سرورها در نیوزیلند است. با تقریبا 40 سرور پر سرعت در کشور و قابلیت اطمینان در غلبه بر geoblocks ، NordVPN تضمین می کند دسترسی به ThreeNow آسان است.

هنگام استفاده از NordVPN ، به دلیل استفاده از جریان و فعالیت اینترنتی شما امن است رمزگذاری درجه نظامی ، سوئیچ kill و سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم. امنیت اضافی از مجموعه CyberSec تأمین می شود که باعث مسدود شدن آگهی و محافظت بیشتر از بدافزارها می شود.

این VPN مملو از امکانات است و کاربران موافق هستند که هزینه زیادی را برای پول خود دریافت می کنید. همه آنها را برای خودتان با آنها امتحان کنید 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

ThreeNow را با NordVPN تماشا کنید!

2. ExpressVPN

دستگاه های ExpressVPN

ExpressVPN سریعترین VPN ما آزمایش شده است,و از آنجایی که می تواند geoblocks را به طور قابل اعتماد دور بزند ، انتخاب بسیار خوبی برای پخش کردن ThreeNow است. با سرورهای نیوزیلند و پهنای باند نامحدود, هیچ محدودیتی در میزان محتوای شما برای پخش وجود ندارد.

ویژگی تونل سازی اسپلیت به ویژه مفید است زیرا به شما امکان می دهد رمزگذاری شده را انتخاب کنید. این بدان معنی است که می توانید برای تماشای ThreeNow به یک سرور نیوزیلند وصل شوید ، ضمن اینکه به محتوای محلی مانند ایمیل یا حساب بانکی خود نیز دسترسی دارید.

سرورهای آن از تعدادی پروتکل از جمله IPSec و OpenVPN پشتیبانی می کنند, و فناوری TrustedServer اطمینان حاصل می کند که هر سرور نرم افزار امنیتی به روز را به روز می کند. ویژگی های امنیتی اضافی شامل رمزگذاری جامد ، سوئیچ kill و عدم ورود به سیستم است.

ویژگی MediaStreamer ExpressVPN در بین کاربران محبوب است زیرا این امکان را می دهد که روی سیستم عامل هایی پشتیبانی کنید که از VPN پشتیبانی نمی کنند ، مانند تلویزیون های هوشمند ، Apple TV و کنسول های بازی. آ با ضمانت برگشت 30 روزه پول به شما فرصت زیادی می دهد تا تمام ویژگی های ExpressVPN را برای خودتان امتحان کنید.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

ThreeNow را با ExpressVPN تماشا کنید!

3. CyberGhost

دستگاه های CyberGhost

اگر تجربه کمتری با VPN دارید ، CyberGhost انتخاب خوبی است ، همانطور که دارد رابط کاربری ساده و تنظیم آسان است. ده سرور پر سرعت در نیوزیلند ، پخش بدون دردسر همه نمایش های مورد علاقه خود را از ThreeNow تضمین می کند.

CyberGhost پایدار و قابل اعتماد است و از ویژگی های امنیتی چشمگیر برای محافظت از داده ها و حریم خصوصی شما در کلیه فعالیت های آنلاین خود ، از جمله پخش جریان برخوردار است. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم اطمینان از عدم نگهداری داده ها به اشخاص ثالث اطمینان حاصل می کند.

توانایی سفارشی سازی ویژگی های اتصال شما باعث تحسین کاربران می شود و می توانید با استفاده از CyberGhost خود را آزمایش کنید محاکمه رایگان 24 ساعته و ضمانت برگشت پول 45 روزه.

CyberGhost می تواند انسداد شود:

 • نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

 • آره؛ نمایه اختصاصی کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

سازمان دیده بان ThreeNow با CyberGhost!

4- گشت و گذار

دستگاه های Surfshark

Surfshark یک VPN نسبتاً جدید است ، بنابراین اگرچه این شبکه بزرگترین شبکه سرور را ندارد ، مکان در نیوزیلند, با تعداد بیشتری به طور مرتب اضافه می شوند.

Surfshark فقط سرعت و خدمات عالی ندارد ، یک پاداش نادری که بیشتر VPN های دیگر ندارند - اتصالات همزمان نامحدود. این ، به همراه پهنای باند نامحدود ، به شما امکان می دهد تا تمام خانواده به طور همزمان و بدون افت عملکرد به Surfshark در دستگاه های مختلف متصل شوند..

این VPN جدید نیز دارای موارد زیر است ویژگی های امنیتی اساسی مورد نیاز برای پخش ایمن از جمله رمزگذاری مضاعف ، یک خط مشی سخت ، بدون محافظت از اطلاعات ، کشتن محافظت در برابر سوئیچ ، و مجموعه CleanWeb ، که از بدافزار جلوگیری می کند و پنجره های بازشو را مسدود می کند.

کاربران آگاهانه درباره حفظ حریم خصوصی از حالت استتار قدردانی می کنند ، این امر باعث می شود ISP شما از شناسایی اتصال شما به یک VPN جلوگیری کند. به طور کلی ، Surfshark ممکن است جدید باشد ، اما سریع و قابل اعتماد است و ارزش امتحان کردن را دارد ، به خصوص که آنها دارای این موارد هستند دوره بازپرداخت یک ماهه.

Surfshark می تواند انسداد شود:

 • Netflix ، Hulu ، CBS ، ESPN ، Amazon Prime Video و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

Surfshark در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، FireTV ، Linux ، Chrome و Firefox.

ThreeNow را با Surfshark تماشا کنید!

5. IPVanish

دستگاه های IPVanish

IPVanish دارای یک تعادل عالی بین سرعت و امنیت, و همچنین از قابلیت انسداد عالی و محافظت جامد برخوردار است. شبکه سرور چشمگیر آن شامل سرور است سه مکان در نیوزیلند, امکان پخش جریان ThreeNow بدون بافر یا تأخیر.

جریان شما امن است ، به لطف رمزگذاری 256 بیتی ، پشتیبانی از OpenVPN ، محافظت در برابر نشت و سوئیچ kill. اگرچه IPVanish در ایالات متحده مستقر است ، نیازی نیست که نگران تحویل داده های خود باشید ، زیرا این یک سیاست سختگیرانه بر روی نقشه ها است..

کاربران IPVanish را به عنوان یک VPN عالی در همه جا با پیشنهادهای زیادی استقبال می کنند 10 اتصال همزمان یک نکته عالی به علاوه. مدت بازپرداخت به اندازه برخی VPN های دیگر نیست ، بلکه این مدت است 7 روز ضمانت برگشت پول باید به اندازه کافی طولانی باشد تا ویژگی های آن را امتحان کنید.

IPVanish can Unblock:

 • Netflix ، iPlayer بی بی سی

پشتیبانی از تورنت:

 • سرورها از اتصالات P2P پشتیبانی می کنند.

IPVanish در این دستگاهها کار می کند:

 • Windows، macOS، Linux، Android، iOS، Windows Phone، روتر، Chromebook، Amazon Fire TV

سازمان دیده بان ThreeNow با IPVanish!

خلاصه و خواندن بیشتر

VPN شما را قادر می سازد با دادن یک آدرس IP نیوزیلند از هر نقطه در جهان به ThreeNow دسترسی پیدا کنید.

فراموش نکنید ، یک VPN به شما آرامش می بخشد که حریم شخصی ، داده ها و دستگاه های شما هر بار که آنلاین می روید ، حتی در شبکه های Wi-Fi عمومی نا امن محافظت می شوند.

NordVPN مورد استفاده ما در ارائه VPN برای پخش جریان ThreeNow است, زیرا بزرگترین شبکه سرورهای نیوزیلند و همچنین سرعت و امنیت فوق العاده ای دارد. یک آزمایش رایگان با NordVPN بدست آورید و ویژگی ها و قابلیت های آن را قبل از ارتکاب آنها امتحان کنید. از طرف دیگر ، به بررسی جدیدترین کدهای کوپن VPN و معاملات موجود در وب ، نگاهی به روز داشته باشید..

مقاله ما را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه به راحتی می توانید یک آدرس IP نیوزیلند بدست آورید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me