نحوه تماشای آلاسکا PD در سال 2020


آیا شما آماده هستید تا به آخرین مرز آمریکا منتقل شوید و به همراه مأموران پلیس در حال مبارزه با یکی از بالاترین میزان جرم در کشور ، به سوار شوید.?

الف&نمایش شبکه E ، آلاسکا PD ، به شما امکان می دهد ببینید که پلیس در ایالت که میزان جرم در حال افزایش است ، تعداد کمی از افسران و قانونی که افراد محلی از آن پیروی نمی کنند ، چقدر متفاوت است..

همانطور که واقعیت ها پیش می روند ، آلاسکا PD به نظر می رسد واقعا خوب است. تو می توانی تماشای آن را بدون اشتراک کابل از طریق سرویس های جریان از جمله Sling TV ، Philo ، Hulu ، fuboTV و AT&اکنون تلویزیون T. با این حال ، همه این سرویس های پخش جریانی محدود به بینندگان در ایالات متحده هستند. اگر جایی در خارج از کشور هستید ، از دست نخواهید داد.

چگونه می توانید آلاسکا PD را در خارج از آمریکا جریان دهید? تمام آنچه شما نیاز دارید یک حق بیمه VPN است, که می تواند به شما کمک کند محدودیت های جغرافیایی سرویس های جریان را دور بزنید.

با یک VPN با کیفیت ، مانند توصیه برتر من ، NordVPN, می توانید آدرس IP موردنیاز خود را انتخاب کنید به محتوای غیرمستقیم مسدود شده دسترسی پیدا کنید از هر کجا که هستی.

می خواهید بدانید که کدام VPN های برتر دیگر برای پخش Alaska PD از هر نقطه آنلاین توصیه می کنم? اینجا کلیک کنید.

راهنمای سریع - نحوه تماشای آلاسکا PD در تلویزیون Sling

همانطور که قبلاً ذکر شد ، چندین سرویس پخش جریان در ایالات متحده وجود دارد که می توانید از آنها برای پخش مستقیم Alaska PD استفاده کنید. Sling TV یک انتخاب مناسب است ، زیرا یکی از گزینه های مقرون به صرفه با هزینه 25 دلار در ماه برای طرح Sling Blue است که شامل محتوا از A&شبکه E.

برای پخش مستقیم آلاسکا PD با Sling TV ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

 1. یک VPN با کیفیت را انتخاب کنید. انتخاب برتر من NordVPN است به دلیل شبکه چشمگیر خود از سرورهای سریع ایالات متحده و ویژگی های امنیتی قفسه بالا.
 2. در صورت امکان VPN را بر روی دستگاه یا روتر خود بارگیری و نصب کنید.
 3. از VPN خود برای اتصال به یک سرور در ایالات متحده استفاده کنید.
 4. ثبت نام کنید یا وارد سیستم Sling TV شوید و Alaska PD را از هرجای دیگر پخش کنید.

اکنون آلاسکا را تماشا کنید!

راهنمای سریع - نحوه ثبت نام در Sling TV با پی پال

برای ثبت نام در Sling TV ، به کارت اعتباری آمریکا نیاز دارید. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید و دوستانی در داخل کشور ندارید که مایل به ثبت نام از طرف شما باشد ، این مسئله می تواند مسئله باشد. این چیز بزرگی نیست یک روش ساده برای غلبه بر این مشکل وجود دارد - از PayPal به عنوان روش پرداخت خود برای اشتراک Sling TV Blue استفاده کنید.

 1. از VPN خود برای اتصال به یک سرور آمریکایی و ورود به حساب PayPal خود استفاده کنید.
 2. از فروشگاه کارت هدایای پی پال آمریکا دیدن کنید.
 3. از برگه "دسته بندی ها" ، "Art" را انتخاب کنید & سرگرمی. "از اینجا ، کارت هدیه تلویزیون Sling خریداری کنید. پی پال کارت مجازی را به آدرس ایمیل PayPal شما ارسال می کند.
 4. وارد Sling TV شوید ، به انتهای صفحه بروید و "کارت هدیه را بازخرید" انتخاب کنید.
 5. با پیروی از دستورالعمل های کارت هدیه ، اشتراک Sling TV خود را خریداری کنید.
 6. جریان Alaska PD را از هر نقطه شروع کنید و به اقدامات پلیس دست پیدا کنید!

راهنمای سریع - نحوه تماشای آلاسکا PD در Hulu

Hulu با تلویزیون زنده گزینه دیگری مناسب برای پخش جریان Alaska PD و سایر A است&E محتوای شبکه از هر نقطه. این کمی ارزان تر از Sling TV است ، اما با 44.99 دلار در ماه ، شما از بیش از 50 کانال زنده تلویزیونی ، خدمات درخواستی Hulu و 50 ساعت Cloud DVR دریافت می کنید..

 1. از VPN خود برای اتصال به یک سرور در ایالات متحده استفاده کنید. من NordVPN را به شدت توصیه می کنم برای شبکه سرور بزرگ ایالات متحده ، سرعت رعد و برق و امنیت شدید.
 2. به MyGiftCardSUPPLY.com بروید و یک کارت هدیه Hulu خریداری کنید.
 3. ثبت نام کنید یا وارد Hulu شوید و مانده کارت هدیه خود را به حساب خود اضافه کنید.
 4. فوراً پخش جریان Alaska PD را شروع کنید!

جریان آلاسکا PD اکنون!

چرا برای تماشای آلاسکا PD به VPN احتیاج دارید

سعی کنید از خارج از ایالات متحده به Sling TV یا Hulu وصل شوید و شانس ندارید. هیچ پلیس مجرمان برای شما شلیک نمی کند.

بیشتر خدمات پخش از جمله تلویزیون Hulu و Sling TV, geoblock محتوای خود را برای متوقف کردن کاربران از خارج از ایالات متحده از دسترسی به آن این بخشی از الزامات آنها به عنوان سرویس های جریان است و به این معنی است که شما نمی توانید Alaska PD را تماشا کنید.

با وجود یک حق بیمه VPN ، می توانید از کنار این محدودیت های جغرافیایی پرواز کنید, به عنوان یک VPN ترافیک شما را از طریق یک سرور در مکان مورد نظر شما هدایت می کند - در این حالت ، ایالات متحده.

آدرس IP واقعی شما هنگام استفاده از سرویس جریان پنهان می ماند یک VPN برای اتصال به یک سرور آمریکایی. Hulu یا Sling TV تفاوت این را نمی دانند.

حالا می توانید دسترسی و جریان Alaska PD و سایر موارد A&شبکه E نشان می دهد در تلویزیون Sling یا Hulu ، مهم نیست که کجا هستید.

فقط بهترین VPN ها می توانند اتصالات قابل اعتماد را به شما ارائه دهند به خدمات جریان دلخواه خود. VPN با کیفیت ضعیف بعید است که بتوانند محتوای محدود شده جغرافیایی را دور بزنند ، زیرا آنها به شبکه های بزرگ سرور جهانی دسترسی ندارند.

بهبود شانس خود را برای هرگز از دست دادن یک قسمت از آلاسکا PD توسط انتخاب یک VPN دارای رتبه برتر که دارای شبکه گسترده ای از سرورهای آمریکایی است. 

در صورت دسترسی بیشتر به صدها ، اگر نه بیشتر ، آدرس IP تازه می شود. هرچه انتخاب های بیشتری داشته باشید ، شانس بیشتری برای عبور از geoblocks خواهید داشت و فناوری مسدود کردن VPN.

این همه VPN قادر به انجام آن نیستند

از مزایای اصلی استفاده از یک حق بیمه VPN می توان استفاده کرد انسداد محتوای جهانی, مانند آلاسکا PD ، از هر نقطه جهان. یکی دیگر از بزرگترین موارد این است که چگونه حق بیمه VPN از ناشناس بودن آنلاین و اطلاعات حساس شما محافظت می کنند.

وقتی به صورت آنلاین و بدون VPN می روید ، اطلاعات شخصی شما است ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) ، بازاریابان ، تبلیغ کنندگان و حتی مجرمان سایبری می توانند گزارش فعالیت شما را ردیابی ، جمع آوری و فروش کنند و داده های حساس چقدر نگران کننده است?

یک VPN دیواری از رمزگذاری درجه نظامی را بین داده های شما و فعالیت آنلاین و احزاب غیرقانونی در خارج قرار می دهد. با داشتن VPN می توانید مطمئن باشید که خود هستید بصورت آنلاین ناشناس بمانید و تنها کسی که می داند شما چه چیزی هستید ، شما هستید.

VPN برای آن نیز مفید است هنگام مرور یا پخش جابجایی از شما محافظت می کند و شبکه های عمومی WiFi متصل ، که اغلب ناامن و در عین حال آسان برای ربودن هکرهای ماهر.

VPN های سطح بالا همچنین دستگاه های شما را از عفونت توسط ویروس ها محافظت می کنند و سایر محتوای مخرب و همچنین تبلیغات پاپ آپ و سایر رفتارهای سایبری.

3 بهترین VPN برای تماشای Alaska PD

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN توصیه برتر من است از VPN برای پخش آلاسکا PD از هر نقطه.

این سرویس برتر به شما می دهد سریعترین سرعت در بازار است, که تضمین می کند جریان HD شما از Alaska PD برای هیچ چیز کم نمی شود - بدون تاخیر ، بدون بافر ، فقط جریان صاف.

با 1500 سرور در ایالات متحده فقط, شما در گذر از بلوک های Sling TV یا Hulu یا بسیاری از سرویسهای پخش دیگر ایالات متحده مشکلی ندارید.

چنین تنوع سرور بزرگی به شما اختصاص می دهد یک آدرس IP است که می تواند دور زدن geoblocks و فناوری ضد VPN خدمات پخش از هر نقطه.

هر برنامه NordVPN با پشتیبانی همه سیستم عامل های اصلی و دستگاه ها ، شامل آن می شود فناوری SmartPlay. هنگامی که به یک سرویس پخش مانند Sling TV یا Hulu ، SmartPlay وصل می شوید یک اتصال قابل اعتماد فراهم می کند که از طریق بلوک های جغرافیایی شکسته می شود.

به علاوه ، SmartPlay به شما امکان می دهد میان سرویس های پخش دلخواه خود به راحتی تعویض کنید, بدون کار دستی لازم است. اگر معتاد به جریان باشید ، این بسیار مفید است.

ممکن است دزدان زیادی در آلاسکا PD ببینید ، اما می توانید مطمئن باشید که قربانی یک نفر با آنها نمی شوید ویژگی های امنیتی بالا قفسه NordVPN. رمزگذاری AES 256 بیتی درجه نظامی جلوی چشم هراسناک چشم را از رهگیری داده های شما متوقف می کند و از ردیابی ردپای مجازی شما.

رابط های شبکه را بدون نگرانی یا فکر کردن درباره از بین بردن حریم خصوصی ناشی از نشت DNS تغییر دهید. NordVPN است برنامه های ضد نشت مانع از مشاهده نمایش داده های DNS می شوند به snoops اینترنت.

پشتیبانی از پروتکل رمزگذاری استاندارد صنعت ، OpenVPN در همه برنامه ها و سیستم عامل های اصلی و همچنین برخی از برنامه های جزئی در دسترس است.

ویژگی های امنیتی پیشرفته اضافی شامل موارد زیر است یک خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر و سوئیچ قاتل اتوماتیک, بنابراین شما لازم نیست که آیا گزارش های داده و فعالیت شما به صورت اشتباه به پایان می رسد یا نه. آنها نخواهند شد!

با CyberSec ، دستگاه های شما نیز محافظت می کنند. CyberSec ویروس ها ، بدافزارها را مسدود می کندتبلیغات پنجره و سایر محتوای مضر و آزار دهنده از دسترسی به دستگاههای خود.

اگر به دنبال توصیه سرور هستید ، مشکلات اتصال را تجربه کرده اید یا سؤال دیگری دارید ، متخصص پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است.

عملکرد و امنیت NordVPN را روشن کنید حداکثر شش دستگاه و نمایش پلیس جدید مورد علاقه خود را از هر نقطه پخش کنید. به خودتان کمی وقت بگذارید تا ببینید که آیا این پاسخ طولانی مدت شما به یک VPN هنگام استفاده است یا خیر 30 روز ضمانت برگشت پول. 

اگر از ارائه دهنده حق بیمه تحت تأثیر قرار گرفته اید ، نگاهی به ما بیندازید معاملات عالی در مورد اشتراک های NordVPN.

آیا می خواهید در مورد این ارائه دهنده حق بیمه اطلاعاتی کسب کنید؟ ما بررسی کامل کارشناسی اطلاعات زیادی در مورد سرعت و عملکرد دارد.

ویژگی های اصلی NordVPN

 • بیش از 5400 سرور با 1500+ در ایالات متحده
 • فناوری SmartPlay برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی
 • سرعت فوق العاده و پهنای باند نامحدود
 • رمزگذاری AES 256 بیتی درجه نظامی
 • خط مشی عدم ورود به سیستم
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • شش دستگاه همزمان
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده
 • با این نسخهها کار میکند: تلویزیون Sling ، Hulu ، Philo ، Shudder ، Netflix ، Amazon Prime Video ، iPlayer بی بی سی ، دیزنی + ، CBS All Access
 • سازگار با: ویندوز ، macOS ، iOS ، Firefox ، Chrome ، Linux ، Android ، روتر

تماشای آلاسکا PD با NordVPN!

2. ExpressVPN

دستگاه های ExpressVPN

سرعت فوق العاده و پهنای باند نامحدود ExpressVPN را به یک انتخاب عالی از VPN برای پخش قسمت بعد از قسمت Alaska PD با Hulu یا Sling TV تبدیل کنید.

خدمات جریان را از حالت مسدود کردن - TV Sling و Hulu شامل - با سهولت ، به لطف یک شبکه گسترده جهانی با بیش از 3000 سرور که شامل مکانهای زیادی در ایالات متحده است برای پخش نمایش پلیس جدید. محدودیت های جغرافیایی و نرم افزار ضد VPN هیچ تفاوتی با ExpressVPN ندارند.

Alaska PD را از طریق هر یک از دستگاه های خود جریان دهید - حتی آنهایی که از VPN پشتیبانی نمی کنند - با ویژگی MediaStreamer. مطمئناً عملکرد پلیس آلاسکا PD در تلویزیون هوشمند صفحه نمایش بزرگ شما بیشتر به چشم می خورد!

با ExpressVPN ، شما هستید محافظت شده توسط رمزگذاری قوی درجه نظامی, این امر حتی از حساس ترین سارقان سایبر نیز جلوگیری می کند که از دست داده های حساس شما دست بکشند.

نگران هستید که اطلاعات خصوصی شما ممکن است در وب ناامن ظاهر شود؟ نیازی نیست. ExpressVPN ارائه می دهد محافظت از سوئیچ kill. این بدان معنی است که اگر پیوند شما به VPN ناگهان افت شود ، اتصال شما به اینترنت قطع می شود, از نمایش داده های شما در اینترنت باز جلوگیری می کند.

صبر کنید ، چیزهای بیشتری برای شنیدن وجود دارد. ExpressVPN همچنین از OpenVPN محافظت در برابر نشت DNS و پشتیبانی چند پلتفرمی را ارائه می دهد. با ExpressVPN ، همانطور که دوست دارید با Alaska PD در کنار خود احساس امنیت کنید.

در صورت نیاز به کمککمک در حدود ساعت شبانه روز در دسترس است پشتیبانی 24/7 چت زنده.

آیا می خواهید ویژگی ها و عملکرد ExpressVPN بدون ریسک را امتحان کنید؟ می توانید با 30 روز ضمانت برگشت پول. در این بازه زمانی و هر دوره زمانی ، برای آن موضوع ، می توانید از آن استفاده کنید حداکثر تا پنج دستگاه به طور همزمان.

اگر خدمات حق بیمه مطابق انتظارات شما است ، مقداری پول با آن صرفه جویی کنید آخرین تخفیف در اشتراک های ExpressVPN.

در مورد ویژگی های ExpressVPN هنگام خواندن اطلاعات بیشتر بیاموزید بررسی کارشناسی عمیق از حق بیمه VPN.

ویژگی های اصلی ExpressVPN

 • بیش از 3000 سرور در 90+ کشور ، از جمله ایالات متحده
 • MediaStreamer برای استفاده در همه دستگاه ها
 • هیچ محدودیتی در پهنای باند و سرعت و بدون سرعتی وجود ندارد
 • رمزگذاری درجه نظامی قوی
 • خط مشی دقیق صفر
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • پنج دستگاه همزمان مجاز است
 • کارشناس پشتیبانی 24/7 چت زنده پشتیبانی مشتری
 • با این نسخهها کار میکند: Sling TV ، Hulu ، Philo ، Netflix ، Amazon Prime Video ، iPlayer BBC ، Sky Go
 • سازگار با: روترها ، تلویزیون های هوشمند ، ویندوز ، اندروید ، iOS ، macOS ، لینوکس ، فایرفاکس ، کنسول های بازی

جریان آلاسکا PD با ExpressVPN!

3. CyberGhost

دستگاه های CyberGhost

پخش صاف با تشکر از CyberGhost تضمین شده است سرعت سریع ، سرورهای جریان بهینه و پهنای باند نامحدود. اگر یک ناظر باشکوه باشید ، شما و CyberGhost کاملاً خوب خواهید شد.

با بیش از 1000 از 5،600 سرور خود در ایالات متحده, CyberGhost گزینه های سرور زیادی را برای شما فراهم می کند غلبه بر بلوک های جغرافیایی Sling TV و Hulu و از هر نقطه به هر قسمت از PD Alaska دسترسی پیدا کنید.

یک دیوار غیرقابل نفوذ از رمزگذاری درجه نظامی از داده های آنلاین ، فعالیت و حریم خصوصی شما محافظت می کند با پشتیبانی از cross-platform برای OpenVPN. حتی ماهرترین هکرها با رمزگذاری AES 256 بیتی نیز تکذیب می شوند.

ISP ، تبلیغ کنندگان یا هر شخص ثالث دیگری که از جمله دولت استفاده می کنند ، خائن هستند, نمی توانید به داده های خود دسترسی داشته باشید یا آنچه را که شما انجام می دهید نظارت کنید.

محافظت همه جانبه در اینجا متوقف نمی شود. یک برنامه های سوئیچ کشتن خودکار و ضد نشت با اشتراک شما استاندارد است. با CyberGhost ، داده های حساس شما هرگز راه خود را در وب باز پیدا نمی کنند ، جایی که مجرمان سایبری می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند - ناشناس بودن شما اطمینان دارد.

CyberGhost عمل می کند یک سیاست سختگیرانه ورود به سیستم صفر, بنابراین می توانید با آرامش خاطر جریان دهید ، تورنت کنید و گشت و گذار کنید و بدانید که هیچ یک از داده ها ، فعالیت ها یا سابقه مرور شما روی سرور باقی نمی ماند. این سیاست یعنی CyberGhost هیچ کاری برای تحویل یا فروش به اشخاص ثالث ندارد, حتی اگر درخواست شود.

برنامه های کاربر پسند و تنظیم ساده CyberGhost را به یک VPN حق بیمه عالی برای مبتدیان تبدیل کنید. به علاوه ، پاسخگو پشتیبانی چت زنده حتی اگر هنوز هم در مورد اتصالات یا مشاوره های دیگر به کمک نیاز دارید ، آماده است.

ضمانت برگشت 45 روزه پول زمان کافی برای تست VPN و بازپرداخت کامل به شما می دهد. این گزینه بدون ریسک شما را به خود جلب می کند هفت اتصال دستگاه, مهم نیست که چه نوع برنامه ای را انتخاب می کنید.

اگر CyberGhost همه صندوق ها را نشان داد ، موارد را بررسی کنید معاملات اشتراک فعلی.

اطلاعاتی در مورد CyberGhost در ما وجود دارد بررسی دقیق متخصص.

ویژگی های اصلی CyberGhost

 • 5،600+ سرور در 90 کشور ، 1000+ سرور ایالات متحده
 • سرورها برای پخش بهینه شده اند
 • پهنای باند نامحدود و حداکثر سرعت
 • رمزگذاری قوی نظامی
 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • ضمانت برگشت پول 45 روزه
 • حداکثر هفت اتصال دستگاه همزمان
 • پشتیبانی چت زنده
 • با این نسخهها کار میکند: تلویزیون Sling ، Hulu ، CBS All Access ، Disney + ، iPlayer BBC ، Netflix ، Video Prime Amazon ، Hotstar
 • سازگار با: روترها ، کنسول های بازی ، لینوکس ، اندروید ، کروم ، ویندوز ، MacOS iOS

آلاسکا PD را با CyberGhost تماشا کنید!

در نتیجه

از gelollocks و تلویزیون Hulu و Sling TV گذشته بروید آلاسکا PD را از هر نقطه پخش کنید با حق بیمه VPN.

توصیه شماره 1 من به جریان Alaska PD NordVPN است. این دارد یک شبکه بزرگ سرور ایالات متحده, و سرعت ، امنیت و عملکردی که بسیار دشوار است.

استفاده از VPN هر بار که آنلاین می شوید و ویژگی های امنیتی محکم ، مانند رمزگذاری درجه نظامی, مهم نیست که چه چیزی ، از شما و حریم شخصی شما محافظت کند.

آیا می خواهید درباره جریان با Hulu اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ نگاهی به توصیه های ما در مورد بهترین VPN برای Hulu.

آیا شما ترجیح می دهید جریان را با استفاده از Sling TV پخش کنید؟ سپس مقاله ما را بخوانید چه VPN برای استفاده از تلویزیون Sling در خارج از ایالات متحده استفاده می کند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me