کوواتا – امنیت سایبری درجه نظامی


به دست آوردن امنیت سطح بالا برای بسیاری از سازمانها در یک فضای مجازی بطور فزاینده پیچیده ضروری است.  Covata با استفاده از تجارب حاصل از راه حل های امنیتی درجه نظامی در وزارت دفاع استرالیا ، راه حل های بی نظیری را برای مقابله با تهدیدات بی شمار در بازی ایجاد کرده است..  مایک فلک ، VP Security Covata ، درباره نگرانی های امنیت سایبری در مورد مشاغل کوچک و مهمترین چالش های امنیتی و انطباق داده ها امروز صحبت می کند.

درباره Covata و چگونگی مشارکت در امنیت داده ها به ما بگویید?

کوواتا شروع به کار را برای وزارت دفاع استرالیا راه حل برای ایجاد ارتباطات امن در میدان جنگ کرد. فن آوری حاصل یک رویکرد بسیار قدرتمند و مطمئن برای رمزگذاری نهایی به داده ها با کلیدهای رمزنگاری مبتنی بر هویت بود. اساسا, اطلاعات همیشه رمزگذاری شده و فقط توسط کاربران مجاز رمزگشایی می شوند, نه کسی که اتفاق می افتد داده ها را رهگیری می کند یا به سیستمی که اطلاعات در آن ذخیره می شود ، می شکند. ما این فناوری را برای ساختن یک راه حل همگام سازی و به اشتراک گذاری پرونده های سازمانی بسیار امن و در عین حال قابل استفاده سازگار کرده ایم (به خدمات اساسی مانند Dropbox فکر کنید اما با ویژگی های برتر و امنیت در درجه نظامی). اخیراً ما نیاز به اعمال این مفاهیم امنیت داده را در هر داده ای ، هرجای دیگری که ساکن باشد ، متوجه شده ایم.

انواع مختلفی از محصولات امنیتی داده در بازار وجود دارد. آنچه در مورد Covata بی نظیر است?

بله ، در واقع فضای امنیتی دارای هزاران محصول امنیتی در سراسر صدها سوله است. تمایز برای تأمین کنندگان و افرادی که این راه حل ها را خریداری می کنند بسیار مهم است. در سطح بالایی, Covata از این نظر منحصر به فرد است که فن آوری ما چندین راه حل امنیتی داده را در یک بستر واحد ادغام می کند بدون به خطر انداختن کیفیت موتور کشف و طبقه بندی اتوماتیک ما نسبت به بسیاری از رقبای مستقل بالغ تر است. رمزگذاری و مدیریت کلید ما مقیاس پذیرتر و مدرن تر از فروشندگان رمزگذاری داده در زمان استراحت سنتی است. قابلیت های مدیریت دسترسی ما برتر هستند زیرا به صورت بومی با رمزگذاری ادغام می شوند ، حتی امکان دسترسی توسط حسابهای ممتاز IT IT را نیز کنترل می کنند.

در سطح فلسفی ، کوواتا بی نظیر است زیرا ما بر روی لیزر متمرکز هستیم ارائه راه حل های عملی برای رفع نقاط دردناک امنیت و مدیریت داده ها. در حالی که صنعت امنیت دائماً راهکارهای جدید و تأیید نشده ای برای حل مشکلات آینده را آغاز می کند ، هنگامی که افسران ارشد امنیت اطلاعات همچنان درگیر مشکلات فعلی و اساسی تر هستند..

محصولات و خدمات اولیه کوواتا چیست؟?

Covata در حال حاضر راه حل های سازمانی برای کشف داده ها ، طبقه بندی خودکار داده ها ، رمزگذاری فایل ها ، حاکمیت دسترسی و نظارت بر فعالیت ها ارائه می دهد. محصولات ما به مشاغل و دولتها كمك می كنند پرونده های حساس خود را بدون توجه به محل زندگی خود ، پیدا كنند و آنها را ایمن سازند. در حالی که این قابلیت ها می توانند به عنوان یک بستر ارائه شوند ، ما راه حلهای مشخص و متناسب برای موارد خاص استفاده داریم. به عنوان مثال ، SafeShare زیر مجموعه پلتفرم ما است که خدمات بسیار مطمئن اما قابل استفاده Enterprise File Sync و Share (EFSS) را ارائه می دهد. CipherPoint Eclipse زیرمجموعه پلتفرم ماست که اطلاعات را در SharePoint ، سرورهای پرونده و Office 365 تضمین می کند..

کوواتا - امنیت سایبری درجه نظامی

چه ارزشی برای مشتری / مشتری ارائه می دهید?

مانند همه ، و یا حداقل اکثر شرکت های امنیتی ، Covata به مشتریان کمک می کند تا خطر نقض داده یا نقض حریم خصوصی را کاهش دهند. برخلاف اکثر شرکت های امنیتی ، Covata همچنین به افزایش کارایی و بهره وری در تجارت کمک می کند. برای مثال ، طبقه بندی داده ها ، انواع نتایج مثبت تجاری مانند تکرارپذیری و بهبود کیفیت فرآیندهای تجاری را قادر می سازد. اشتراک ایمن پرونده ها به مشاغل اجازه می دهد از طریق همکاری به دستاوردهای بهره وری کارگران برسند ، اما برای موارد استفاده اغلب تصور می شود بسیار حساس هستند تا امکان به اشتراک گذاری آسان اطلاعات در داخل و خارج فراهم شود..

آیا می توانید در مورد انواع مشتریانی که با آنها کار می کنید بحث کنید?

راه حلهای ما توسط سازمان های دولتی ، مشاغل بزرگ و مشاغل کوچک در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. مسائلی که محصولات ما حل می کنند توسط اکثر سازمان ها و در صنایع مختلف احساس می شود. با گفتن این نکته ، بیشتر مشتریان ما شرکتهای بزرگی در خدمات مالی ، خدمات درمانی و بیمه هستند.

مسائلی که کوواتا معاملات می کند که مشاغل کوچکتر و حتی افراد را تحت تأثیر قرار می دهد چیست؟?

مشاغل کوچک بسیاری از نگرانی های امنیتی همانند بنگاه های بزرگتر و سازمان های دولتی را دارند ، اما اغلب برای خرید و اداره سیستم های پیچیده سازمانی ، از بودجه و پرسنل کمتری برخوردار هستند. بنابراین ، بسیاری از راه حل های امنیتی یا به دلیل پیچیدگی نصب نمی شوند یا به درستی کار نمی کنند.

در Covata ، ما انتظار نداریم که مشتریان ما در زمینه یادگیری ماشین ، رمزنگاری و غیره متخصص شوند. راه حلهای ما با کاربرد و استقرار آسان ، و به مشتریان ما این امکان را می دهد که به جای تمرکز بر مدیریت راه حلهای ما ، روی مشاغل اصلی خود تمرکز کنند. این کار برای مشاغل کوچک که نیاز به راه حلهای با کیفیت بالا دارند ، بسیار با ارزش است که هم می توانند با هزینه و هم با هزینه مناسب خرید کنند.

بیایید یک لحظه به عقب برگردیم. به نظر شما مهمترین چالش های امنیتی و انطباق داده ها چیست?

سؤال عالی! مهمترین چالش های مربوط به امنیت و انطباق داده ها این است کسب و کارها نمی دانند چه اطلاعات حساسیتی در اختیارشان قرار دارد یا در همه جا وجود دارد. کارمندان و شرکا هر روز فایلها و ایمیلهای حساس زیادی ایجاد می کنند و در بسیاری از ابرها ، سرورها و دستگاه ها ذخیره می شوند.

رعایت مقررات آتی حفاظت از اطلاعات عمومی اتحادیه اروپا (GDPR) موجب شده است تا بسیاری از مدیران محقق شوند آنها نمی توانند مسئولیت های خود را مطابق با GDPR مدیریت کنند مگر اینکه درک کنند که اطلاعات شخصی در کجا وجود دارد - همیشه و در همه مکان. بسیاری از فناوری های امنیتی موجود داده ها ، مانند جلوگیری از از بین رفتن داده های شبکه ، با روش های جدید کار کاربران (یعنی استفاده از نرم افزار به عنوان یک سرویس و سایر خدمات ابری) سازگار نیستند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me