جنگ برای عدالت- مصاحبه با دسترسی به اینترنت خصوصی


چه اقدامات در شرکت شما برای جلوگیری از استفاده از افراد خارجی و همچنین کارمندان از مشاهده اطلاعات کاربر شما در حال انجام است?

هیچ خط مشی ورود به سیستم مؤثرترین اقدام برای محافظت از اطلاعات خصوصی کاربران ما نیست. هیچ کارمند یا خارجی نمی تواند فعالیت خاص کاربر را مشاهده یا بررسی کند. به عبارت دیگر ، داده فعالیت فعالیت کاربر برای مشاهده وجود ندارد زیرا ما وارد سیستم نمی شویم.

برخی از ویژگی هایی که باعث می شود PIA در مقایسه با رقبای خود بی نظیر باشد?

ما در ایالات متحده و ایسلند مستقر هستیم ، ما تحت پوشش هیچ قانونی نیستیم که ما را مجبور کند فعالیت کاربران خود را وارد کنیم. تعدادی از کشورهای جهان مانند انگلیس ، روسیه و چین این نوع قوانینی را تصویب می کنند که برای ما صدق نمی کند.

علاوه بر این ، ما خود را نشان داده ایم که در طول سال های فعالیت خود شهرت داریم. ما وارد سیستم نمی شویم؛ ما هرگز نداریم و هرگز نخواهیم شد. ما به حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران خود متعهد هستیم. شما می توانید رئیس خلوت ما ، ریک فالکوینژ را تماشا کنید ، در اینجا مجددا تأیید کنید:

ما به طور مفسلی اهدا می کنیم که به سازمان های غیرانتفاعی نظیر EFF ، FFTF ، Linux Mint ، GNOME ، Creative Commons ، Access Now ، گروه حقوق باز ، Snoonet و غیره علاقه مند شویم. فراتر از تعهد نشان داده شده ما به حریم خصوصی ، VPN دسترسی به اینترنت خصوصی نیز دارای این ویژگی های متمایز است:

  • Kill Switch: تضمین می کند که ترافیک از طریق VPN مسیریابی می شود به گونه ای که اگر اتصال VPN به طور غیر منتظره خاتمه یابد ، ترافیک مسیری نخواهد بود.
  • IPv6 Leak Protection: محافظت از مشتری از وب سایتهایی که ممکن است شامل تعبیه IPv6 باشد ، که می تواند منجر به انتشار اطلاعات IP IPv6 شود.
  • DNS Leak Protection: این ساخته شده است و تضمین می کند که درخواست DNS از طریق VPN روی یک Daemon امن ، خصوصی و بدون ورود DNS انجام شود..
  • سیستم IP مشترک: ما ترافیک مشتریان را با استفاده از یک سیستم مشترک IP IP ناشناس تضمین می کنیم که کاربران ما با جمعیت ترکیب می شوند ، ترافیک مشتریان را با بسیاری از مشتریان دیگر ترافیک می کنیم..
  • MACE ™: کاربران را از تروجان ، ردیاب و تبلیغات محافظت می کند.

تفاوت Tor ، VPN و Proxy در چیست؟?

Tor ابزاری برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی بسیار مفید است ، زیرا اتصال شما را از طریق تعدادی از نقاط انتهایی قبل از ارسال آن سلب می کند. VPN ها به طور مشابه ترافیک خود را از طریق نقاط پایانی گزاف گویی می کنند تا کاری را که می کنید از snoopers انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که دسترسی ایمن و بدون محدودیت به اینترنت دارید. پروکسی ها به طور مشابه کار می کنند ، اما در حالی که VPN معمولاً از تمام ترافیک دستگاه شما محافظت می کند ، یک پروکسی معمولاً فقط برای یک برنامه واحد اعمال می شود.

VPN معمولاً سریعتر از Tor است و به همین ترتیب توجیه استفاده از اتصال VPN برای مرور روزانه شما ساده تر است. با این حال ، برای کسانی که به ویژه امنیت آگاه هستند ، قطعاً می توان از آنها در کنار هم برای حفاظت حتی بیشتر استفاده کرد.

به نظر شما ، "اینترنت چیزها" چه خطرات بزرگی را به مردم تحمیل می کند ، و چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد?

گسترش وسایل اینترنت اشیاء (IoT) یک مشکل قدیمی را تشدید کرده است: شبکه شما فقط به عنوان کم ایمن ترین دستگاه قوی است. همچنین دستگاه های IoT (مانند دوربین های بی سیم) معمولاً قبل از تعویض چندین سال زندگی می کنند. در حال حاضر ، سیستم های خودکار به روز رسانی بیش از حد هوا برای این دستگاه ها گسترده نیست ، به این معنی که هر گونه اشکال کشف شده برای مدت زمان طولانی همچنان با مشکل مواجه هستند.

دو مورد اصلی در مورد دستگاه های IoT وجود دارد - اول شبکه خانگی شما. با توجه به اینکه می توان این دستگاه ها را هک کرد ، می توان از آنها برای تأثیرگذاری بر سایر دستگاههای موجود در خانه استفاده کرد. نگرانی دیگر این است که می توان از این دستگاه ها برای حمله به وب سایت های دیگر و زیرساخت های عمومی استفاده کرد. این اتفاق چند ماه پیش اتفاق افتاد كه شركت Mirai سرویس DNS Dyn را از بین برد (در نتیجه بخش بزرگی از اینترنت رو به زوال قرار گرفت) ، و حملات مشابه فقط در حال گسترش است كه "Internet of Things" گسترده تر می شود. باید توجه داشته باشیم که اگرچه این دستگاه های جدید به طرز حیرت انگیزی خنک و راحت هستند ، اما به طور بالقوه دروازه هایی به داخل منزل شما هستند.

مطمئناً حل مسئله دشوار است. بهترین توصیه این است که مراقب فروشندگانی باشید که نسبتاً مورد توجه جامعه امنیتی باشند و از VPN در خانه استفاده کنید که در تمام دستگاههای متصل به شبکه خانگی شما فعال باشد..

دوگانگی بین شدت فزاینده مقررات حفظ حریم خصوصی و برنامه های نظارت آنلاین دولت را چگونه توضیح می دهید?

این یک نزاع ذاتی است که در مورد فناوری به وجود آمده است: جهان به طور مشابه به یک رقابت تسلیحاتی بین گروه های رقیب در حال حرکت است. یک طرف برای افزایش حریم شخصی یا نظارت ، فناوری را توسعه می دهد و طرف مقابل نیز با تصویب قوانینی که حریم خصوصی را محدود می کند ، یا ایجاد مکانیسم های محافظت از حریم خصوصی ، مطابق با آن واکنش نشان می دهد. علاوه بر این ، افزایش نظارت بر دولت آنلاین با ظهور اقتدارگرایی دست و پا می کند. به عنوان اثبات این نکته ، چه تعداد از کشورهایی که نظارت بر اینترنت را افزایش داده اند دموکرات ها هستند و چه تعداد خودکامه هستند?

نظر خود را در مورد دسترسی به اینترنت خصوصی در اینجا اضافه کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me