نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)


شما از زمانی که بلیط خود را رزرو کرده اید ، صحبت در مورد سفر آینده خود را متوقف نکرده اید ، اما فکر بسته بندی باعث می شود موجو شما را بکشند. می فهمیم؛ بسته بندی می تواند دلهره آور باشد. جای تعجبی نیست که بسیاری از مردم تا آخرین لحظه آن را خاموش کنند. این فقط بسته بندی نیست بلکه نحوه بسته بندی نیز هست. علاوه بر این برای ترانزیت ، بسته بندی احتمالاً بزرگترین نگرانی برای مسافران است. اما نگران نباشید! ما در اینجا هستیم تا اضطراب شما را کاهش دهیم و به شما در آماده شدن برای آن سفر عالی کمک کنیم.

نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)

1. چمدان خود را با دقت انتخاب کنید

آیا به یک هتل سفر می کنید و با استراحت آن را خالی می کنید؟ یا آیا قصد دارید از طریق شهرها و شهرها کوله پشتی کنید؟ انتخاب چمدان مناسب هنگام تهیه بسته بندی بسیار مهم است. شما می خواهید چیزی را که می توانید شناسایی کنید (تصور کنید که سعی می کنید چمدان سیاه خود را در بین تمام چمدان های سیاه دیگر در مورد درخواست چمدان پیدا کنید) ، و چیزی که حمل آن خیلی سخت نخواهد بود. اگر در جاده های سنگفرش شده و پیاده رو خواهید بود ، یک چمدان نورد کاملاً مناسب است ، اما اگر از تور به نقطه دیگری بروید ، کوله پشتی - با پشتیبان خوب - بهتر است. هر کیسه ای را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که آن دوام داشته باشد و در آخرین پای خود نباشد. شما نمی خواهید که وقتی ناگهان کیف شما جدا شد ، همه وسایل خود را جمع کنید.

نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)

2. لیستی از آنچه لازم دارید بنویسید

این احتمالاً دلهره آورترین قسمت بسته بندی است ، به خصوص برای افرادی که سازمان یافته ترین نیستند. اما حتی اگر لیست ها عادت روزانه شما نیستند ، حتما باید یکی را برای سفر خود بنویسید. داشتن یک لیست تضمین می کند که شما چیزی را پشت سر نخواهید گذاشت ، و همچنین مرجع خوبی برای پیگیری همه چیز در طول سفر شما است. در مورد هر موردی که ممکن است لازم داشته باشید فکر کنید. آیا برای هوای سرد به ژاکت احتیاج دارید؟ آیا مکانی که شما در آن اقامت دارید ، ورق می دهد؟ آیا می توانید وسایل توالت را در آنجا بخرید یا باید وسایل خود را بیاورید؟ در هر مرحله از سفر در سر خود بروید و از لحظه ای که در آن هواپیما حرکت می کنید تا زمانی که به خانه خود بروید ، هر چیزی را که ممکن است نیاز داشته باشید بنویسید. داروها یا پمادهای موردنیاز خود را فراموش نکنید. پس از اتمام فضا ، هر مورد را مرور کنید و از هر چیزی که بتوانید بدون آن زندگی کنید عبور دهید ، که مرا به سمت نکته بعدی من سوق می دهد ...

نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)

3. حداقل آن را نگه دارید

پیراهن دوم یا جفت فلیپ فلاپ احتمالاً غیر ضروری است. به خصوص اگر از جایی به جای دیگر حرکت می کنید ، هیچ چیز آزاردهنده چمدان بیشتر از آنچه نیاز دارید آزار دهنده نیست. همه ما در بسته بندی بیش از حد مقصر هستیم ، اما واقعیت این است که ما فقط به حداقل های کمی نیاز داریم. قبل از اینکه چیزی را در چمدان خود قرار دهید ، فقط از خود بپرسید ، "آیا من واقعاً از این استفاده خواهم کرد؟" اگر جواب مثبت نیست ، آن را بسته بندی نکنید.

نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)

4- تمام لباس های خود را بچرخانید

در حالی که ما در مورد به حداقل رساندن صحبت می کنیم ، اجازه دهید در مورد تلفیق صحبت کنیم. چرخیدن لباس موجب صرفه جویی در فضای بیشتر از تاشو کردن آنها می شود ، و دو برابر کردن فضای - مانند قرار دادن جوراب در کفش شما - می تواند موجب صرفه جویی در تن اتاق در چمدان شما شود. کیف های جاروبرقی نیز یک صرفه جویی در فضا هستند. اگر در سفر خود به خلاء دسترسی ندارید ، خرید کیسه های فشرده سازی را که نیازی به آن ندارید ، در نظر بگیرید.

نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)

5- اسناد خود را جمع کنید

دلیل بسته بندی آن بسیار دلهره آور است که می ترسیم چیزی را فراموش کنیم. بارها و بارها می توانید سفر خود را بدون آن یک مورد را فراموش کرده باشید ، اما وقتی هویت شما (به عنوان مثال گواهینامه یا گذرنامه راننده شما) می آید ، نمی توانید این مسئله را فراموش کنید. کپی اسناد خود را به ایمیل خود بفرستید تا در صورت بروز هرگونه دسترسی به آنها دسترسی داشته باشید. بررسی کنید که گذرنامه شما حداقل شش ماه قبل از انقضا داشته باشد (یا در غیر این صورت قادر به پرواز با آن نخواهید بود). در حالی که در آن حضور دارید ، اطمینان حاصل کنید که کشور مورد نظر خود به ویزای مسافرتی نیاز ندارد. بسته به جایی که در آن پرواز می کنید ، می توانید ویزای یک بازدید کننده را در مرز دریافت کنید ، اما سایر کشورها ممکن است قبل از فرود ویزای از پیش تهیه شده نیاز داشته باشند. بهتر است در لحظه رزرو بلیط خود به چه مدارکی که نیاز دارید بررسی کنید. به این ترتیب زمان زیادی برای به روزرسانی هرگونه اطلاعات و یا در صورت لزوم به دست آوردن مدارک خواهید داشت.

نحوه بسته بندی سفر (و اعصاب خود را در خلیج نگه دارید)

6. دنده خود را ایمن نگه دارید

چه کسی فکر نکرده است که هنگام مسافرت چمدان خود را گم کنید؟ متاسفانه ، چمدان ها زیاد گم می شوند یا به سرقت می روند. بهترین راه برای جلوگیری از وقوع آن ، همیشه نگه داشتن چمدان است. اگر می توانید همه چیز را در یک حمل و نقل بسته بندی کنید ، این کار را انجام دهید. اما اگر مجبورید کیف خود را چک کنید ، یک کیف پستی چمدانی را در نظر بگیرید تا بتوانید بگویید که آیا چمدان شما دستکاری شده است یا خیر. همین اصل در مورد وسایل الکترونیکی شما نیز صدق می کند - همیشه آنها را با خود نگه دارید. اگر قصد استفاده از WiFi عمومی را در سفر خود دارید (چه در هواپیما و چه در مقصد) ، می خواهید خود را از هکرها و ویروس ها محافظت کنید. آخرین چیزی که شما می خواهید این باشد که کارت اعتباری یا هویت خود را به سرقت برید در حالی که قرار است شما آرامش و سرگرمی داشته باشید. یک VPN می تواند از شما محافظت کند و اطلاعات شما را حتی اگر از WiFi عمومی استفاده می کنید ، محافظت کند. (نمی دانید که چگونه یک VPN کار می کند? این را بخوان.) اگر می خواهید به کشورهایی با محدودیت های اینترنتی (مانند چین ، ویتنام و تایلند برای معرفی چند مورد) مراجعه کنید ، لازم است که از قبل یک VPN خریداری کنید برای دسترسی به وب سایت های خاص ما VPN های برتر توصیه می شود برای اطمینان از هویت و اطلاعات شما در هنگام مسافرت و کاوش مناسب هستند.

ارائه دهنده رتبه رتبه کاربر رتبه بندی کاربر
انتخاب سردبیر 5.0 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
2 4.9 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
3 4.8 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
4 4.8 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
5 4.7 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت

هیچ چیز نمی تواند قبل از سفر مانند بسته بندی ، هیجان شما را به خطر اندازد ، اما با آماده سازی از پیش و اطمینان از ایمن ماندن وسایل شما ، شما را ملزم به سفری بسیار جذاب و روان خواهید کرد. سفر مبارک!

دوستی را که مسافرت دارد می شناسید؟ این مورد را با آنها در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me