چگونه می توانید محاکمه رایگان NordVPN خود را درخواست کنید [همچنان در ژانویه سال 2020 کار می کنید]


آماده امتحان کردن یکی از بهترین VPN های موجود در بازار بصورت رایگان هستید؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم performance عملکرد چشمگیر و قابلیت اطمینان NordVPN باعث شده است که این امر به نتیجه برسد انتخاب شماره 1 VPN جهان.

قبل از ایجاد اشتراک طولانی ، همیشه ایده خوبی است برای خودتان ببینید که یک سرویس VPN برای شما چه کاری می تواند انجام دهد.

من به شما اجازه می دهم تا به صورت پنهانی وارد شوید: می توانید از 30 روز ضمانت برگشت پول NordVPN به عنوان یک کارآزمایی بدون خطر در یک ماه استفاده کنید. تنها در چند مرحله آسان ، می توانید طیف گسترده ای از سرورها و ویژگی های NordVPN را بدون هیچ گونه خطری کشف کنید.

با 30 روز خدمات رایگان, شما باید زمان کافی برای آزمایش اینکه NordVPN سایتهایی را که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، قفل کنید ، سرعت جریان مورد نیاز و موارد دیگر را غیرفعال کنید ،!

ما می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید از پیشنهاد آزمایشی NordVPN به راحتی استفاده کنید تا بتوانید 30 روز از آن لذت ببرید خدمات حق بیمه VPN بدون ریسک. به اطراف بچسبید!

NordVPN اخیراً محاکمه رایگان 7 روزه خود را لغو کرد. توصیه می کنیم از خدمات ضمانت 30 روزه برای برگرداندن خدمات استفاده کنید. اگر خوشحال نیستید ، دریافت بازپرداخت کامل آسان است.

NordVPN آزمایشی رایگان: بررسی اجمالی

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا VPN برای شما مناسب است بدون اینکه خودتان آن را آزمایش کنید ، دشوار است. در حالی که NordVPN یک آزمایش رایگان سنتی ارائه نمی دهد, امتحان کردن خدمات کامل و کاملاً بدون خطر آسان است با 30 روز ضمانت برگشت پول.

بسیاری از آزمایشات رایگان VPN محدودیت هایی در استفاده از داده های شما یا کدام سرورهایی که می توانید از آنها در شبکه VPN استفاده کنید ، قرار داده است. با یک آزمایش رایگان محدود ، شما واقعاً نمی توانید بگویید که اگر یک اشتراک کامل خریداری کنید ، VPN چگونه کار می کند.

وقتی برای عضویت در NordVPN ثبت نام می کنید ، می توانید از خدمات VPN نامحدود به مدت 30 روز استفاده کنید و بازپرداخت کامل دریافت کنید. این دوره آزمایشی فاقد ریسک امکان دسترسی به شما را فراهم می کند بیشتر از 5200 سرور, مجموعه CyberSec, و سوئیچ ها را بکشید هم برای اتصال به اینترنت و هم برای برنامه خود.

همانطور که روش استاندارد NordVPN با تمام برنامه های پرداخت شده است ، شما همچنین یک سرویس پروکسی به صورت رایگان دریافت می کنید. همچنین می توانید در طول 30 روز آزمایش خود بررسی کنید که این سرویس چیست!

ما در بررسی VPN ما به تفصیل در مورد کلیه قابلیت های NordVPN کاوش کرده ایم. اگر می خواهید در مورد این سرویس حق بیمه VPN بیشتر بدانید تا بتوانید از دوره آزمایشی بهترین استفاده را ببرید ، در صورت تمایل آن را بررسی کنید.

اکنون آزمایشی رایگان خود را شروع کنید!

درخواست بازپرداخت از NordVPN

درخواست بازپرداخت بسیار صریح و روشن است ، و برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان ، NordVPN هیچ محدودیتی و محدودیتی را در مورد افرادی که واجد شرایط بازپرداخت هستند تعیین نمی کند. به سادگی درخواست پول خود را در مدت 30 روز از خرید برای دریافت بازپرداخت کامل ، یک اشتراک NordVPN را دریافت کنید.

ما سیاست بازپرداخت را خودمان آزمایش کرده ایم, و واقعاً کار را به عنوان تبلیغ انجام می دهد.

NordVPN آزمایشی رایگان: راهنمای تنظیم سریع

بازخرید دادگاه NordVPN سریع و آسان است. ما قصد داریم تا شما را در روند خرید اشتراک بدون ریسک قدم برداریم و سپس توضیح دهید که چگونه می توانید به راحتی بازپرداخت کامل دریافت کنید. مراحل زیر ذکر شده است:

1. برای مشاهده برنامه های اشتراکی NordVPN به وب سایت NordVPN بروید و روی "دریافت کنید" یا "قیمت گذاری" کلیک کنید.

صفحه اصلی NordVPN

2. به پایین بروید و یکی از چهار برنامه اشتراک در طول مختلف NordVPN را انتخاب کنید. کلیه اشتراک ها توسط این قسمت پوشانده شده است 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک, بنابراین شما می توانید در انتخاب بهترین گزینه برای نیازهای خود احساس راحتی کنید. برای پس انداز اختصاصی در برنامه NordVPN خود اینجا را کلیک کنید.

محاکمه رایگان nordvpn 1

3. اطلاعات ایمیل و پرداخت خود را وارد کنید ، سپس روی ادامه کلیک کنید. از شما خواسته می شود که ایمیل خود را بررسی کنید.

محاکمه رایگان nordvpn 11

4. به دنبال ایمیلی از NordVPN باشید. برای فعال کردن حساب خود ایمیل را باز کرده و پیوند را دنبال کنید.

محاکمه رایگان nordvpn 2

5. رمز ورود ایجاد کنید برای حساب خود.

محاکمه رایگان nordvpn 3

6. تقریباً آنجا هستید! اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است دانلود NordVPN را به دستگاه خود وصل کنید. برای دستگاه فعلی خود پیوندی به نسخه صحیح داده می شود.

Screen-Shot-2019-02-17-at-4.58.24-PM-1024x332

7. پس از باز کردن برنامه NordVPN ، از شما خواسته می شود اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید.

چگونه می توانید محاکمه رایگان NordVPN خود را درخواست کنید [همچنان در ژانویه سال 2020 کار می کنید]

این است - اکنون می توانید از NordVPN استفاده کنید!

همانطور که در زیر می بینید ، به کلیه تنظیمات ، مکانها و سرورهای ویژه دسترسی دارید.

چگونه می توانید محاکمه رایگان NordVPN خود را درخواست کنید [همچنان در ژانویه سال 2020 کار می کنید]

شما از آزمایشی NordVPN رایگان خود استفاده کرده اید - بعد چیست?

نگرانی رایج در مورد تضمین های برگشت پول این است که درخواست بازپرداخت یک دردسر بزرگ یا حتی بدتر از آن است که - شما به هیچ وجه پول خود را پس نمی گیرید.

این دوره آزمایشی 30 روزه NordVPN از زمان ارائه دهنده این مسئله نیست بسیار آسان برای خاموش کردن پرداخت های آینده و درخواست بازپرداخت.

اگر سرویس را امتحان کردید و تصمیم گرفتید که این برای شما مناسب نیست ، این مراحل آسان را برای لغو حساب خود و درخواست بازپرداخت دنبال کنید:

1. به وب سایت NordVPN بروید ، روی "حساب من" کلیک کنید و اعتبار ورود به سیستم را وارد کنید.

محاکمه رایگان nordvpn 10

2. در قسمت "خدمات من" ، روی سه نقطه بعدی که می گوید "تغییر برنامه" کلیک کنید و پیوندی ظاهر می شود که می گوید "پرداخت های خودکار را لغو کنید"

محاکمه رایگان nordvpn 9

3. روی "لغو پرداختهای خودکار" کلیک کرده و سپس روی "تأیید کنسل کردن" کلیک کنید روی جعبه ای که ظاهر می شود.

NordVPN پرداخت های مکرر را لغو می کند

4. اکنون پرداختهای خودکار را لغو کرده اید! این بدان معنی است که در آینده از شما هزینه ای دریافت نمی شود. یک جعبه ظاهر می شود که تأیید کرده است که شما پرداخت خودکار را خاموش کرده اید.

محاکمه رایگان nordvpn 5

5. بعد ، زمان آن فرا رسیده است حساب خود را لغو کنید و درخواست بازپرداخت کنید. شما باید با پشتیبانی مشتری در تماس باشید.

روی نماد حباب گفتار در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

محاکمه رایگان nordvpn 6

در جعبه ای که ظاهر می شود, می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده با پشتیبانی NordVPN تماس بگیرید.

محاکمه رایگان nordvpn 7

ما این روند را از طریق ایمیل انجام دادیم ، اما می توانید نحوه درخواست بازپرداخت از طریق چت زنده را در اینجا مشاهده کنید.

6. روی "ایمیل" کلیک کنید و فرم کوتاهی که ظاهر می شود را پر کنید. "پرداخت ها" را به عنوان بخشی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید ، انتخاب کنید. همچنین باید روش پرداخت ، برنامه اشتراک ، مبلغ پرداخت شده و تاریخ ساخت پرداخت خود را وارد کنید.

محاکمه رایگان nordvpn 8

در جایی که می گوید "توضیحات" ، فقط بیان کنید که شما تصمیم گرفتید که این سرویس برای شما مناسب نباشد و دوست دارید بازپرداخت درخواست کنید. برای پس گرفتن پول خود نیازی به استناد یا مشکل خاصی در مورد این سرویس ندارید.

7. عقب بنشینید و صبر کنید تا با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. معمولاً طی مدت یک ساعت از پشتیبانی مشتری ایمیل دریافت خواهید کرد.

8. به سادگی تأیید کنید که می خواهید درخواست بازپرداخت کنید و شما انجام داده اید! شما باید 1-2 روز پول خود را پس بگیرید.

خلاصه

مهم نیست که چگونه بسیاری از کارشناسان می گویند که NordVPN یکی از بهترین خدمات VPN در جهان است ، شما هنوز نمی توانید مطمئن شوید که آیا پاسخگوی نیازهای شما است ، تا زمانی که آن را امتحان کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول NordVPN به شما امکان می دهد دقیقاً چنین کاری را انجام دهید.

با استفاده از کدهای کوپن اختصاصی ما ، می توانید در اشتراک NordVPN خود صرفه جویی کنید.

اگر به دنبال یک VPN واقعا رایگان هستید ، توصیه می کنیم Hotspot Shield را امتحان کنید.

اگر تازه وارد VPN ها هستید ، ممکن است نکاتی راجع به آنچه در طول دوره آزمایشی به دنبال آن هستید ، بخواهید تا مطمئن باشید که NordVPN تمام کاری را که شما به یک VPN احتیاج دارید انجام می دهد. ما راهنماهایی داریم که شما را از طریق اصول اولیه راهنمایی می کنند تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

اکنون آزمایشی رایگان NordVPN خود را شروع کنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me