آیا تئوری بیگ بنگ در Netflix است؟ بله ، اما فقط اگر این کار را انجام دهید


این که آیا شما از قبل طرفدار هستید یا می خواهید از همان ابتدا شروع کنید ، تئوری بیگ بنگ قطعاً یکی از پرمخاطب ترین نمایش ها در آنجا است.

متأسفانه ، تئوری بیگ بنگ است فقط در مناطق خاص در Netflix موجود است. در حالی که برخی از کشورهای اروپایی فقط شش یا هفت فصل اول را دارند نتفلیکس ژاپن هشت فصل دارد و Netflix UK 11.

نتفلیکس The Big Bang Theory را در جای دیگر جابجا کرده است - برای مثال ، نمایش در Netflix ایالات متحده کاملاً در دسترس نیست.

با این وجود ، اگر در کشوری زندگی می کنید که نظریه بیگ بنگ محدود است ، از وحشت آزار نیست. این بدان معنا نیست که نمی توانید با پنی ، لئونارد ، شلدون و بقیه باند مقابله کنید. تو می توانی نمایش سریع و آسان با استفاده از یک VPN خوب پخش کنید.

در اینجا پنج توصیه برتر ما و نحوه استفاده از آنها آورده شده است.

نحوه تماشای تئوری بیگ بنگ: راهنمای سریع

 1. انتخاب یک VPN با سرورها در انگلستان یا ژاپن - NordVPN انتخاب برتر ما است.
 2. برنامه VPN مربوطه را برای دستگاه خود بارگیری کنید.
 3. به یک سرور در انگلستان یا ژاپن وصل شوید.
 4. وارد Netflix شوید یا اگر قبلاً حساب کاربری ندارید ، یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 5. لذت بردن!

اکنون تماشای تئوری بیگ بنگ را شروع کنید

چرا برای پخش نظریه بیگ بنگ به یک VPN احتیاج دارید

VPN دور زدن geoblocks Netflix با استفاده مجدد از ترافیک خود از طریق سرور در کشوری که The Big Bang Theory در آن مسدود نشده است. این نتفلیکس را به این فکر می اندازد که در آن کشور واقع شده اید و به شما اجازه می دهد نمایش مورد علاقه خود را با سهولت پخش کنید.

Netflix برای دستیابی به محدودیت های جغرافیایی خود ، برخی اقدامات در جهت مبارزه با استفاده از VPN ها انجام داده است. نرم افزار پیشرفته ضد VPN. برخی از VPN ها منابع یا شبکه های سرور ندارند تا در لیست سیاه تحمل کنند. با این حال ، تمام VPN هایی که ما توصیه می کنیم به اندازه کافی قدرتمند برای جلوگیری از تشخیص.

Netflix مجبور است geoblock برخی از محتوای آن برای جلوگیری از ایجاد اختلاف در قوانین مربوط به صدور مجوز در مناطق مختلف ، دچار مشکل نشوید.

به عنوان مثال در ایالات متحده, CBS دارای حقوق است برای نمایش تئوری بیگ بنگ و طرفداران فقط می توانند نمایش را از طریق کانال پرداخت شده All Access Streaming شبکه پخش کنند.

اگر قبلاً هزینه اشتراک Netflix را پرداخت کرده اید و نمی خواهید برای تماشای دانشمندان مورد علاقه خود هزینه اضافی بپردازید ، برای جریان دادن به Theory Big Theory باید از VPN استفاده کنید.

آنچه را باید در VPN جستجو کنید

قبل از رسیدن به سایت Netflix ، یک VPN با رمزگذاری داده های شما و انتقال آن از طریق سرور خارجی در یک کشور دیگر کار می کند. Netflix قادر به شناسایی موقعیت واقعی شما نخواهد بود, فقط محل سرور VPN.

اگر VPN را با سرور در کشورهای مناسب انتخاب کنید ، قادر خواهید بود انسداد محتوا در غیر این صورت محدود به آن مناطق خواهد بود.

هنگام انتخاب VPN مناسب برای پخش تئوری بیگ بنگ ، چند نکته مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. در مرحله اول ، همانطور که اشاره کردیم ، VPN شما نیاز دارد سرورها در کشورهای صحیح - در این مورد ، ژاپن و انگلیس.

شما همچنین به یک VPN احتیاج دارید قادر به دور زدن نرم افزار دقیق ضد VPN Netflix. این نرم افزار برای شناسایی سرورهای VPN و لیست سیاه آنها طراحی شده است.

خدمات VPN می توانند از دو طریق این مسئله را بدست آورند. با سرورهای مبهم که می تواند از شناسایی یا با داشتن چنین مواردی جلوگیری کند شبکه سرور بزرگ سرورهای لیست سیاه به سرعت می توانند حذف و جایگزین شوند.

اگر می خواهید نظریه بیگ بنگ را یکپارچه و بدون هیچ گونه بافر آزار دهنده پخش کنید ، سرعت نیز مهم است. VPN را انتخاب کنید که بتواند به شما پیشنهاد دهد سرعت رعد و برق سریع. VPN با سرورهای بهینه سازی شده جریان و پهنای باند نامحدود معمولاً بهترین شرط بندی هستند.

در آخر ، شما می خواهید در مورد امنیت فکر کنید. بهترین VPN ها دارند رمزگذاری سطح بالا ، سوئیچ های کشتار خودکار و خط مشی های بدون ورود. این مانع از ردیابی ، ردیابی یا ذخیره اطلاعات شما توسط هکرها ، اشخاص ثالث یا حتی ارائه دهنده خدمات اینترنت شما می شود..

این هم می تواند مانع از ISP خود از پهنای باند خود شوید, زیرا آنها نمی توانند تشخیص دهند که شما در حال پخش هستید.

بهترین VPN ها برای جریان تئوری بیگ بنگ

1. NordVPN

NordVPN برای Bulgaris

با آن سرورهای مبهم و پروفایل های اختصاصی جریان, NordVPN برای رفع انسداد Netflix ساخته شده است. چشمگیر است 122 سرور در ژاپن و 646 سرور در انگلیس, تضمین به شما اتصال فوق العاده سریع و قابل اعتماد.

امنیت شما از طریق مراقبت صورت خواهد گرفت Double VPN, رمزگذاری درجه نظامی, و NordVPN بی نظیر است نرم افزار ضد بدافزار و مسدود کننده تبلیغات CyberSec. شما قادر خواهید بود تا حداکثر 6 برنامه را به صورت همزمان پخش کنید و از NordVPN لذت ببرید ویژگی SmartPlay ابتکاری, که به طور خودکار شما را به بهترین سرور برای پخش جریان متصل می کند. بررسی های بیشتر درباره برنده بهترین جایزه VPN ما را بخوانید.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

پشتیبانی از تورنت:

 • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN روی این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

جریان را با NordVPN شروع کنید!

2. ExpressVPN

ExpressVPN برای بلغارستان

ExpressVPN کمی گرانتر از NordVPN ، ExpressVPN بیشتر از آنچه را که کاربران ما توصیف می کنند ، می باشد سریعترین سرعت اتصال دور و بر.

شبکه عظیمی از 3000+ سرور در 94 کشور یعنی ExpressVPN بیش از توان پرواز در زیر رادار ضد VPN Netflix دارد. این سرویس همچنین امکان پذیر است جریان نامحدود و شما را با امنیت حفظ می کند بالاترین سطح رمزگذاری, کلید کشتار, حفاظت نشت DNS, و خط مشی بدون گزارش.

ExpressVPN می توانید انسداد را حذف کنید:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

پشتیبانی از تورنت:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

جریان را با ExpressVPN شروع کنید!

3. گشت و گذار

آیا تئوری بیگ بنگ در Netflix است؟ بله ، اما فقط اگر این کار را انجام دهید

Surfshark ممکن است به اندازه سایر VPN ها شبکه ای نداشته باشد اما وضعیت نسبتاً جدید آن به معنای آن است عالی برای جلوگیری از تشخیص قرار داده شده است توسط نتفلیکس. سرعت ها به اندازه کافی مناسب هستند استریم با کیفیت بالا و بدون وقفهg در حالی که Surfshark است فناوری بی نظیر CleanWeb شما را از ردیابی ، نظارت ، تبلیغات و بدافزار محافظت می کند.

Surfshark همچنین به شما امکان اتصال یک متصل را می دهد تعداد نامحدودی از دستگاه ها به طور همزمان, به این معنی که شما می توانید جریان امنیتی و بدون دردسر را برای کل خانواده خود فراهم کنید. ببینید کاربران ما درباره این تازه وارد چه فکر می کنند.

Surfshark می تواند Unblock شود:

 • Netflix ، Hulu ، CBS ، ESPN ، Amazon Prime Video و دیگران.

پشتیبانی از تورنت:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

Surfshark در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، FireTV ، Linux ، Chrome و Firefox.

جریان را با Surfshark شروع کنید!

4. تئوری بیگ بنگ را با CyberGhost هم اکنون تماشا کنید

CyberGhost for Bulgaria

با چشمگیر 3600+ سرور در 60 کشور جهان - از جمله انگلستان و ژاپن - CyberGhost بیش از اندازه قادر به انسداد نظریه بیگ بنگ در کشور شما است. شبکه بزرگ آن یعنی جریان سریع و پایدار, که می توانید از آن لذت ببرید حداکثر 7 دستگاه تحت یک پروفایل.

کاربران ما همچنین ویژگی های امنیتی جامع CyberGhost را ارزیابی می کنند. این شامل 256-AES رمزگذاری بیت و سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم.

CyberGhost می تواند انسداد شود:

 • نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

پشتیبانی از تورنت:

 • آره؛ نمایه اختصاصی کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost روی این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

جریان را با CyberGhost شروع کنید!

5- PrivateVPN

PrivateVPN برای بلغارستان

اگر به دنبال یک تجربه پخش مقرون به صرفه تر و بدون مشکل در جریان هستید ، PrivateVPN برای شما مناسب است. کاربران ما این سرویس را برای آن ارزش قائل هستند برنامه های ساده و با کاربرد آسان و قیمت های عالی.

ایده آل اگر در استفاده از VPN ها جدید باشید ، PrivateVPN پیشنهادات خود را ارائه می دهد برنامه های بصری در همه دستگاه ها و سیستم عامل های اصلی و تا 6 اتصال همزمان. پهنای باند نامحدود و سرور نامحدود تعویض معنی است که زمان مشاهده شما بدون وقفه باقی خواهد ماند.

وقتی جریان دارید ، از شما محافظت خواهید شد رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 و سیاست سختگیرانه ورود به سیستم.

PrivateVPN می تواند انسداد شود:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Hotstar ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC.

پشتیبانی از تورنت:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند. لیستی از سرورهای بهینه شده P2P که از طریق برنامه موجود است.

PrivateVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • ویندوز ، macOS ، Android و iOS.

جریان را با PrivateVPN شروع کنید!

خلاصه و خواندن بیشتر

با VPN مناسب ، جریان Theory Big Theory باید سریع ، آسان و یکپارچه باشد!

اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN های Netflix را در اینجا بخوانید.

اگر به جای آن چیزی را مشاهده کردید که می خواهید در ایالات متحده تماشا کنید ، راهنمای ما را برای رفع انسداد Netflix در ایالات متحده در ثانیه بخوانید.

می خواهید به بزرگترین راز Netflix اجازه دهید؟ اطلاعات بیشتر در اینجا.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me