نحوه تماشای فوتبال کالج NCAA از هرجایی در سال 2020


فصل فوتبال کالج NCAA برای همه ناآرامی ها ، رقابت ها و قهرمانی هایی که آن را در ورزش بی نظیر می کند اینجا است. اما اگر در آمریکا نیستید, شاید نتوانید بازی ها را ببینید و بازی مسابقه رقابت مورد علاقه خود را از دست خواهید داد. بیشتر ، اگر نه همه ، پخش کنندگان هر کسی را در خارج از کشور خود مانع از تماشای جریان های خود می کنند.

نگران نباشید ، شما به جای درست رسیده اید. راهنمای سریع من را بررسی کنید و دریابید که چگونه می توانید فوتبال کالج NCAA را از هرجایی پخش کنید.

راهنمای سریع - تماشای فوتبال کالج NCAA با AT&T TV اکنون

AT&T TV Now امکان دسترسی به ABC ، ​​CBS ، NBC ، FOX ، ESPN ، FOX Sports و بسیاری از کانالهای دیگر در ایالات متحده را فراهم کرده است. برای تماشای فوتبال کالج NCAA با استفاده از AT&T TV اکنون:

 1. ارائه دهنده VPN را با سرورهای پر سرعت انتخاب کنید. من توصیه می کنم NordVPN به دلیل تعداد سرورهای آمریکایی و ویژگیهای امنیتی ، فوتبال کالج را جریانی کند.
 2. پس از ثبت نام در برنامه ، آن را باز کنید ، وارد شوید و سپس سروری را از لیست ایالات متحده انتخاب کنید.
 3. به www.atttvnow.com بروید و مشترک شوید. به روش پرداخت آمریکا نیاز خواهید داشت.
 4. وارد سیستم شوید&T TV اکنون و از بازی ها لذت ببرید!

بسته PLUS شامل ABC ، ​​CBS ، ESPN ، ESPN2 ، FOX ، FS1 ، NBC و NBC Sports است.

بسته MAX شامل کلیه کانالهای PLUS ، همراه با شبکه ACC ، شبکه بزرگ ده ، ESPNEWS ، ESPNU ، FS2 ، شبکه Longhorn و شبکه SEC می باشد..

هم اکنون NCAA College College Football را تماشا کنید!

راهنمای سریع - تماشای فوتبال کالج NCAA از طریق تلویزیون Sling

Sling TV به شما امکان می دهد بازی های فوتبال کالج NCAA را در شبکه های متنوعی از جمله ESPN ، FOX ، NBC و موارد دیگر تماشا کنید. Sling TV همچنین به شما امکان می دهد وارد وب سایت های پخش کننده شوید و محتوای آنها را پخش کنید. برای تماشای فوتبال کالج NCAA در Sling TV:

 1. VPN را با سرورها در ایالات متحده انتخاب کنید. برای سرورهای پر سرعت و ویژگی های امنیتی با کیفیت آن ، توصیه می کنم NordVPN به عنوان انتخاب برتر من برای جریان فوتبال کالج.
 2. برای سرویس ثبت نام کنید ، برنامه را بارگیری کنید ، وارد شوید و سپس سرور آمریکایی را انتخاب کنید.
 3. به Sling TV بروید و یکی از بسته هایی را که کانال های مورد نظر شما را در اختیار شما قرار می دهد ثبت نام کنید. اگر روش پرداخت مستقر در آمریکا ندارید ، یک کارت هدیه تلویزیون Sling را در MyGiftCardSUPPLY.com خریداری کنید و دستورالعمل های بازخرید کارت و اشتراک در Sling TV را دنبال کنید.
 4. در روز بازی ، وارد Sling TV شوید ، بازی خود را انتخاب کنید و تمام عملکردها را مشاهده کنید!

* Sling TV Orange دارای ESPN و ESPN2 است. با بسته Sports Extra شبکه ACC ، ESPNU ، ESPNEWS ، شبکه Pac-12 و شبکه SEC را به دست می آورید. Sling TV Blue دارای FS1 ، FS2 ، Fox ، NBC و NBC Sports است. با بسته Sports Extra ، شبکه Pac-12 را دریافت می کنید.

هم اکنون NCAA College College Football را تماشا کنید!

راهنمای سریع - NCAA College College را در CBS All Access تماشا کنید

CBS All Access جریان بسیاری از بازی های فوتبال کالج NCAA در ایالات متحده را فراهم می کند. برای تماشای فوتبال کالج NCAA در CBS All Access:

 1. ارائه دهنده VPN پر سرعت با تعداد زیادی سرور آمریکایی را پیدا کنید. برای فوتبال کالج توصیه می کنم NordVPN, که گزینه های سرور زیادی در ایالات متحده ارائه می دهد و دارای ویژگی های امنیتی درجه یک است. ثبت نام کنید و برنامه را بارگیری کنید.
 2. برنامه را شروع کنید ، وارد شوید و یک سرور آمریکایی را انتخاب کنید.
 3. از CBS All Access دیدن کرده و ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام باید از کد پستی ایالات متحده استفاده کنید.
 4. به www.cbs.com/all-access/ وارد شوید ، جریان خود را انتخاب کنید و از بازی های فوتبال لذت ببرید!

هم اکنون NCAA College College Football را تماشا کنید!

راهنمای سریع - NCAA College College Football را در ESPN ، شبکه ACC یا شبکه SEC تماشا کنید

ESPN در حال پخش بسیاری از بازی های فوتبال کالج NCAA در ایالات متحده در شبکه های ESPN ، از جمله شبکه ACC و شبکه SEC است. برای تماشای پخش مستقیم ESPN به یک ارائه دهنده تلویزیون مانند تلویزیون Sling ، DirecTV یا Cox نیاز دارید. برای تماشای فوتبال کالج در ESPN:

 1. VPN حق بیمه را انتخاب کنید. NordVPN توصیه من است ، زیرا ارائه دهنده سرورهای پر سرعت در ایالات متحده است.
 2. پس از ثبت نام در VPN ، آن را بارگیری کنید ، آن را باز کنید ، وارد شوید و یک سرور آمریکایی را انتخاب کنید.
 3. به www.espn.com/watch بروید و از طریق ارائه دهنده تلویزیون خود وارد سیستم شوید. *
 4. جریان خود را انتخاب کنید و لذت ببرید!

* در صورتی که ارائه دهنده تلویزیون آمریکا یا روش پرداخت آمریکا ندارید ، از بسته Sling TV Orange استفاده کنید. یک کارت هدیه تلویزیون Sling را در MyGiftCardSUPPLY.com خریداری کنید و دستورالعمل استفاده از کارت را برای عضویت در تلویزیون Sling دنبال کنید. برای تماشای شبکه های ACC و SEC ، بسته ورزشی اضافی را اضافه کنید.

هم اکنون NCAA College College Football را تماشا کنید!

راهنمای سریع - NCAA College College را در FOX Sports یا شبکه Big Ten تماشا کنید

FOX Sports بسیاری از بازی های فوتبال کالج NCAA را در ایالات متحده ، از جمله در شبکه بیگ Big 10 پخش می کند. برای ورود به برنامه های پخش مستقیم FOX Sports به یک ارائه دهنده تلویزیون (برای مثال Sling TV ، DirecTV یا Cox) نیاز دارید. برای تماشای فوتبال کالج NCAA در FOX Sports:

 1. یک VPN با کیفیت را انتخاب کنید که دارای سرورهای آمریکایی باشد. من توصیه می کنم NordVPN برای جریان فوتبال کالج ، همانطور که ویژگی های امنیتی درجه یک را نیز ارائه می دهد.
 2. برای VPN انتخابی خود ثبت نام کنید ، برنامه را بارگیری کنید ، برنامه را اجرا کنید ، وارد شوید و سپس سرور را در ایالات متحده انتخاب کنید.
 3. به www.fox.com/live بروید و با استفاده از ارائه دهنده تلویزیون خود وارد سیستم شوید. *
 4. جریان خود را انتخاب کنید و از بازی ها لذت ببرید!

* در صورت نداشتن ارائه دهنده تلویزیون یا روش پرداخت ، از بسته Sling TV Blue استفاده کنید. یک کارت هدیه تلویزیون Sling را در MyGiftCardSUPPLY.com خریداری کرده و مراحل استفاده از کارت Sling TV را با استفاده از کارت دنبال کنید. برای تماشای شبکه Big Ten ، بسته ورزشی اضافی را اضافه کنید.

هم اکنون NCAA College College Football را تماشا کنید!

راهنمای سریع - فوتبال NCAA College College را در NBC تماشا کنید

NBC در حال پخش بازی های خانگی نوتردام در ایالات متحده است. برای تماشای پخش مستقیم NBC به یک ارائه دهنده تلویزیون مانند Sling TV ، DirecTV یا DISH نیاز دارید. برای تماشای بازی های نوتردام در NBC:

 1. VPN حق بیمه را انتخاب کنید. من توصیه می کنم NordVPN به دلیل کیفیت پخش آن ، تعداد سرورهای آمریکایی و ویژگی های امنیتی.
 2. برای VPN خود ثبت نام کنید و برنامه را نصب کنید.
 3. برنامه را باز کنید ، وارد شوید و سپس سرور واقع در ایالات متحده را انتخاب کنید.
 4. به www.nbc.com/live بروید ، با ارائه دهنده تلویزیون خود وارد شوید * و از بازی خود لذت ببرید!

* در صورتی که ارائه دهنده تلویزیون آمریکایی یا روش پرداخت مستقر در آمریکا ندارید ، بسته Sling TV Blue به شما امکان دسترسی به NBC را می دهد. یک کارت هدیه تلویزیون Sling را در MyGiftCardSUPPLY.com خریداری کنید و دستورالعمل های بازخرید کارت و عضویت در Sling TV را دنبال کنید.

هم اکنون NCAA College College Football را تماشا کنید!

چرا برای تماشای فوتبال کالج NCAA به یک VPN احتیاج دارید

هیجان دو مدعی که برای پیروزی در میادین افسانه ای که توسط بزرگواران مورد استقبال قرار گرفته اند ، از دست نمی روند. نام های جدید و داستان های جدید به تاریخ ورزش جاسوسی می شوند. اما اگر خارج از ایالات متحده هستید, شما نمی توانید داستانهایی را که در مورد ده ها سال درباره آنها صحبت خواهد شد ، مشاهده کنید.

شرکتهای پخش کننده جریانهای خود را از هر کس در خارج از آمریکا مسدود می کنند. معنی شما این است که به روشی نیاز دارید که به نظر برسد در ایالات متحده هستید. اگر می توانستید این کار را انجام دهید ، می توانستید قادر به تماشای هر بازی کالج مورد نظر خود باشید.

با یک VPN ، شما ترافیک شبکه از طریق سرور در ایالات متحده مهم نیست که در آن کجا هستید. هنگامی که با یک VPN به یک جریان وصل می شوید ، سرویس پخش یا پخش کننده سرور VPN شما را می بیند ، نه مکان فیزیکی واقعی شما. سپس سایت جریان به شما امکان می دهد هر دقیقه بازی های فوتبال را ببینید.

شما مکان را انتخاب می کنید سرور برای ترافیک شما آن سرور مانند مکان شما عمل می کند و سایت محتوای آن را مسدود می کند.

این آزادی اینترنت و چیزی است که شما به عنوان یک هوادار فوتبال در کالج برای تماشای همه اقدامات نیاز دارید. این یک دلیل عالی برای عضویت در VPN است. اما این همه VPN نمی توانند انجام دهند. همچنین می تواند از شما آنلاین محافظت می کند.

VPN ترافیک شبکه شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می کند, محافظت از شما در برابر هر کسی که ممکن است سعی کند از شما گول بزند و ببیند چه چیزی آنلاین هستید. دولت ها ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) و هکرها در آنجا کمین می کنند و سعی می کنند اطلاعات شما را ببینند. VPN از تمام ارتباطات بین دستگاه و سرور VPN محافظت می کند.

این رمزگذاری به این معنی است که هیچ کس نمی تواند اطلاعاتی را که از دستگاه شما وارد می شود ببیند. شما در برابر هر کسی که ارتباط شما را متوقف می کند ، محافظت می شوید. این بسیار است آرامش خاطر در حالی که آنلاین هستید.

بیشتر کیفیت های VPN نیز ارائه می دهند خط مشی بدون ثبت ، محافظت از سوئیچ را بکشید ، و محافظت نشت DNS را انجام می دهد, از دیگر ویژگی های امنیتی.

مطمئن باشید VPN حق بیمه را انتخاب کنید. VPN های با کیفیت پایین اغلب نمی توانند Geoblocks را خراب کنند یا ممکن است از داده های شما به خوبی محافظت نکنند. VPN ممتاز از مسدود کردن نرم افزار جلوگیری می کند و از بهترین روش های رمزگذاری استفاده می کند شما را متصل کرده و شما را ایمن می کند.

با یک VPN ، شما از هر دو جهان بهترین استفاده را می کنید: امنیت و آزادی. VPN را امتحان کنید و ببینید مکان شما را در کجا می برد!

3 بهترین VPN برای تماشای NCAA College College Football

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

یک VPN با قیمت مناسب و بارگیری از ویژگی های پیشرفته, NordVPN انتخاب شماره 1 من است برای شما که هر هفته فوتبال کالج را پخش کنید.

NordVPN است SmartPlay تجربه جریان شما را بهبود می بخشد با کمک به شما محدودیت های جغرافیایی را پیدا کرده و ارتباط خود را حفظ کنید. این به شما کمک می کند تا از پخش برنامه هایی مانند ESPN یا خدماتی مانند تلویزیون Sling TV با برنامه ها مطابقت داشته باشید.

رابط مبتنی بر نقشه است آسان برای استفاده و حرکت آسان است. با کلیک بر روی کشور با سروری که می خواهید از آن استفاده کنید تا اتصال خود را برقرار کنید. آسانتر از این نمی شود.

نشکن، شکست ناپذیر رمزگذاری AES 256 بیتی از اطلاعات شما محافظت می کند از آنجا که از طریق اینترنت سفر می کند. می توانید با NordVPN یک لایه محافظت اضافی دریافت کنید دو برابر VPN, که همانطور که از نام آن پیداست, داده های خود را دو بار رمزگذاری کنید.

به لطف سیستم شما با NordVPN ایمن است CyberSec ، تبلیغات و بدافزارها را مسدود می کند. این محافظت در صورت دسترسی شما در دسترس شماست از 1 تا 6 دستگاه به هر نقطه وصل شوید در هر زمان.

مشکل دارید؟ NordVPN از طریق ایمیل یا چت زنده پشتیبانی می کند. از NordVPN راضی نیستید؟ اشتراک خود را در داخل لغو کنید 30 روز برای بازپرداخت کامل ، سوالی پرسیده نمی شود.

بیشتر بدانید که چرا NordVPN اینقدر در رتبه بندی قرار دارد بررسی دقیق ما.

تضمین بازگشت پول: حداکثر 30 روز.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Sling TV ، ESPN ، CBS ، CBS All Access ، FOX ، FOX Sports ، NBC ، AT&T TV Now و سایر خدمات.

پشتیبانی از torrenting:
آره. سرورهای تخصصی P2P در دسترس هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:
Firefox ، macOS ، Android ، Windows ، iOS ، Linux ، Chrome و Android TV. NordVPN با برخی از روترها نیز سازگار است.

اکنون کالاهای NCAA College College را با NordVPN تماشا کنید!

2. ExpressVPN

دستگاههای ExpressVPN

ExpressVPN برای سرعت مطلوب بهینه شده است بهترین سرعت اتصال شما در بازار VPN پیدا خواهید کرد.

جریان نسیم است با ExpressVPN. سرعت شبکه آن شما را تضمین می کند یک قاب را رها نخواهید کرد یا بافر کردن وقتی به بازی های CBS ، NBC یا هر شبکه فوتبال کالج دیگری وصل هستید.

با رمزگذاری AES 256 بیتی ، ExpressVPN داده های شما را ایمن نگه می دارد هنگام پخش جریانی ، مرور ، بارگذاری ، بارگیری یا انجام فعالیتهای دیگر از طریق اینترنت.

ExpressVPN به شما امکان می دهد با سایتهای محلی در ارتباط باشید در حالی که از VPN استفاده می کنید. ترافیک خود را بین اتصال محلی و VPN تقسیم کنید - این به عنوان تونل زنی اسپلیت شناخته می شود. می توانید از آن اتصالات استفاده کنید حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان با این سرویس حق بیمه VPN.

پشتیبانی چت زنده 24/7 برای شما وجود دارد اگر تصمیم دارید که ExpressVPN در 30 روز اول استفاده برای شما نیست ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید.

درباره پروتکل های امنیتی ExpressVPN و ویژگی های جریان در اطلاعات بیشتر بیاموزید بررسی عمیق ما.

تضمین بازگشت پول: حداکثر 30 روز.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:
AT&T TV Now ، Sling TV ، NBC ، CBS ، CBS All Access ، FOX ، FOX Sports ، ESPN و سایر پخش کنندگان و خدمات.

پشتیبانی از torrenting:
آره. همه سرورها از P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:
Android ، macOS ، Windows ، iOS ، Linux ، Android TV ، Firefox و Chrome. همچنین برنامه ای را برای شما در استفاده از روترهای خاص فراهم می کند.

اکنون کالاهای NCAA College College را با ExpressVPN تماشا کنید!

3. CyberGhost

دستگاه های CyberGhost

CyberGhost سرورهایی را ارائه می دهد به طور خاص برای جریان پیکربندی شده است, پیدا کردن ارتباط مورد نیاز شما با تیم فوتبال کالج مورد علاقه خود را برای شما آسان می کند.

جریان با بازی CyberGhost یک ضربه محکم و ناگهانی است. به سادگی سرور جریان را برای مجری خود بهینه سازی کنید (مثلاً FOX یا NBC). سپس ، هنگامی که به آن سرور وصل می شوید ، می دانید که می توانید از طریق geoblocks وارد شوید و یک اتصال سریع و ثابت را حفظ کنید.

در بالای سرورهای اختصاص داده شده به جریان ، CyberGhost نیز ارائه می دهد سرورهای اختصاص داده شده به تورنت. این سرورها به شما کمک می کنند اتصالات P2P را که از چشم کنجکاو در امان است ، حفظ و نگهداری کنید.

اتصال سرور CyberGhost شما توسط محافظت می شود رمزگذاری AES 256 بیتی که پشتیبان درجه نظامی است. گزینه HTTPS اجباری را انتخاب کنید که شما را برای ایجاد آرامش بیشتر به نسخه رمزگذاری شده هر وب سایتی که مراجعه می کنید ، ارسال می کند.

برای ایمن نگه داشتن دستگاه ، برنامه CyberGhost کمک می کند از سیستم خود در برابر ردیاب های آنلاین ، تبلیغات و بدافزارها دفاع کنید. این باعث می شود امنیت بیشتری به دستگاه شما بخورد زیرا هیچگونه ردپای آنلاین را پشت سر نمی گذارد.

با CyberGhost از استفاده و محافظت لذت ببرید حداکثر 7 دستگاه همزمان. همه افراد در خانه می توانند با تیم محبوب NCAA مورد علاقه خود کنار بیایند.

آ ویژگی چت زنده در دسترس است و به شما امکان پشتیبانی فنی را می دهد.

اگر بعد از خرید اشتراک کامل از خدمات راضی نیستید ، بازپرداخت دریافت می کنید. لغو در مدت 14 روز برای برنامه های کوتاه مدت یا در مدت 45 روز برای برنامه های 6 ماهه یا طولانی تر.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ خواندن بررسی کاربر متخصص ما و ببینید که چرا قابلیت های جریان و پروتکل های امنیتی CyberGhost دقیقاً مناسب شما هستند.

تضمین بازگشت پول: تا 14 روز در برنامه های کوتاه مدت و 45 روز در برنامه های 6 ماهه یا طولانی تر.

CyberGhost می تواند انسداد شود:
نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه شده برای Sling TV ، AT&T TV Now ، ESPN ، CBS ، CBS All Access ، NBC ، FOX Sports ، FOX و سایر پخش کنندگان.

پشتیبانی از torrenting:
آره. سرورهای اختصاص داده شده به تورنت.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:
Linux ، Chrome ، Firefox ، Amazon Fire TV Stick ، ​​masOS ، Android ، iOS و Windows.

فوتبال کالج NCAA را با CyberGhost Now تماشا کنید!

خلاصه

فوتبال کالج NCAA در حال آماده شدن برای تاج گذاری قهرمانان جدید و ایجاد قهرمانان جدید است. مطمئن شوید که شما هر ضربه محکم و ناگهانی را با VPN ببینید!

نمی توانید تصمیم بگیرید که VPN برای شما مناسب است؟ من توصیه می کنم NordVPN برای تماشای فوتبال کالج NCAA ، زیرا سرورهای سریع ایالات متحده را ارائه می دهد و پروتکل های امنیتی درجه یک را ارائه می دهد.

اگر به دنبال انگیزه بیشتری هستید ، نگاهی بیندازید صفحه معاملات و کوپن های ما تا ببینید چگونه می توانید در اشتراک خود ذخیره کنید!

بیشتر خواندن

آیا شما در خارج از آمریکا زندگی می کنید یا مسافرت می کنید؟ اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تماشای تلویزیون اسلینگ در خارج از آمریکا.

نگاهی به بهترین VPN برای استرالیا اگر می خواهید فوتبال استرالیا را تماشا کنید.

اگر می خواهید بازی های آنلاین انجام دهید ، نگاهی بیندازید بهترین VPN برای بازی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me