نحوه تماشای کنفرانس فرانسوی Ligue 1 از هرجای جهان در سال 2020


یک فصل فوتبال پیدا کردن یک قهرمان جدید است. هفته بعد از هفته ، تیم ها برای شانس نامزدی رقابت می کنند بهترین های Ligue 1. اما اگر خارج از فرانسه هستید, شاید نتوانید هیچ یک از مسابقات را ببینید.

نگران نباشید ، ما می توانیم کمک کنیم. می توانید از راهنمای سریع ما استفاده کنید پخش هر بازی از Ligue 1 مهم نیست کجا هستی.

راهنمای سریع: تماشای Ligue 1 در کانال+

کانال+ در حال پخش بسیاری از مسابقات Ligue 1 است. برای تماشای بازی ها در کانال به اشتراک نیاز دارید+. برای تماشای Ligue 1 در کانال +:

 1. یک VPN با سرعت بالا با سرورها در فرانسه انتخاب کنید (ExpressVPNservice توصیه ما برای فوتبال است). ثبت نام کنید و برنامه را بارگیری کنید.
 2. شروع برنامه ، ورود به سیستم و انتخاب سرور در فرانسه.
 3. به www.mycanal.fr بروید و مشترک شوید.
 4. وقتی زمان بازی است ، وارد کانال + شوید و لذت ببرید!

ساعت Ligue 1 را تماشا کنید!

راهنمای سریع: به تماشای Ligue 1 در ورزش BeIN

beIN Sports بسیاری از مسابقات لیگ 1 را پخش می کند. برای پخش مسابقات در beIN Sports:

 1. ارائه دهنده VPN پر سرعت با سرورهای اسپانیا را انتخاب کنید (ما ExpressVPNfor football را توصیه می کنیم). برنامه را ثبت و بارگیری کنید.
 2. شروع برنامه ، ورود به سیستم و انتخاب سرور در فرانسه.
 3. به link.beinsports.com بروید و ثبت نام کنید.
 4. وارد BeIN Sports شوید و بازی ها را تماشا کنید!

ساعت Ligue 1 را تماشا کنید!

چرا برای تماشای Ligue 1 به یک VPN احتیاج دارید

لیگ 1 بهترین فوتبال است در فرانسه. با این وجود ، اگر خارج از فرانسه هستید ، ممکن است نتوانید مسابقه تک بازی را ببینید. به این دلیل است پخش کنندگان اغلب موظف هستند که هر کسی را در خارج مسدود کنند کشورشان از جریانشان.

اگر می توانستید تمام ترافیک شبکه خود را از طریق یک سرور در فرانسه اجرا کنید? به این ترتیب ، هنگامی که به پخش کننده متصل می شوید ، موقعیت فرانسوی آن محل را به عنوان مکان شما می بیند. آنگاه مجری ارتباط شما را گویا واقعاً در فرانسه و جریان را از حالت انسداد خارج کنید.

VPN ها می توانند شما را متصل کنند درست مثل همین هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، می توانید محلی را انتخاب کنید که ترافیک شبکه از طریق آن اجرا شود. سپس سایت جریان فکر می کند که شما هستید اتصال به مکانی که شما انتخاب کردید.

آزادی اینترنت و توانایی دیدن آنچه می خواهید از طرف چه کسی می خواهید. این چیزی است که یک VPN به شما می دهد. اما این همه VPN برای شما نیست.

VPN ها نیز به شما می دهند امنیت پیشرفته در اینترنت. با رمزگذاری داده های منتقل شده بین سیستم و سرور VPN ، از کسی محافظت می شوید که می خواهد اتصال خود را بهم بزند. از این طریق, هکرها نمی توانند ببینند کجا می روید و چه کاری انجام می دهید.

تمام دنیای پخش برای شما باز است. امنیت آنلاین برای شما وجود دارد. این مزایایی است که هنگام ثبت نام در VPN دریافت می کنید. بنابراین امروز ثبت نام کنید و اینترنت را برای شما بهتر کند.

بهترین VPN برای تماشای Ligue 1

1.ExpressVPN

ExpressVPN مزایایی دارد

شما به پهنای باند زیادی احتیاج دارید برای نگه داشتن جریان HD ، و ExpressVPN آن را تحویل می دهد. با برخی از بهترین سرعت اتصال در بازار VPN ، سرعت مورد نیاز شما را دارد. و با سرورهای سراسر دنیا ، اتصالات مورد نیاز شما را نیز دارد.

با توانایی اثبات شده باز کردن محتوای geoblocked از سایتهای سراسر جهان ، ExpressVPN به محتوای شما دسترسی می دهد. شما حتی می توانید وصل شوید حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان, به شما انعطاف پذیری در خانه و در حال حرکت می دهد.

ExpressVPN به شما امکان می دهد ترافیک شبکه خود را تقسیم کنید بین اتصال محلی و VPN ، اتصال شما به دستگاههای محلی متصل می شود. حتی می توانید پروتکل را برای اتصالات VPN خود انتخاب کنید. اما اگر به یک مسئله رسیدگی کنید, پشتیبانی 24/7 چت زنده وجود دارد که در هر مرحله از راه به شما کمک کند.

فقط کلمه ما را برای آن استفاده نکنید ، بررسی های کاربران ما را بخوانید و ببینید ExpressVPN چه کاری برای شما می تواند انجام دهد!

تضمین بازگشت پول: 30 روز

امتحان رایگان: آزمایش 7 روزه برای iOS و Android

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

نمایه تورنت اختصاصی:
نه ، اما همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

تماشای Ligue 1 در ExpressVPN NOW!

2.NordVPN

مزایای NordVPN

یک سرویس غنی از ویژگی ، NordVPN در بالای یک تجربه آنلاین عالی گزینه های زیادی را ارائه می دهد. SmartPlay اتصالات جریان شما را بهبود می بخشد, Double VPN امنیت شما را تقویت می کند ، و CyberSec نرم افزارهای مخرب را مسدود می کند. و حتی می توانید به سیستم وصل شوید 6 دستگاه به طور هم زمان.

شبکه گسترده ای که در سراسر جهان قرار دارد به کاربران NordVPN می دهد تعداد فوق العاده ای از گزینه های سرور. شبکه پر سرعت آنها به طرز قابل اطمینان توانایی انسداد محتوای جغرافیایی محدود را نشان داده است. به علاوه ، آنها سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم ناشناس بودن شما را پس از ورود به سیستم تضمین می کند.

بازخورد مداوم عالی از کاربران ، NordVPN را سرویس کلی VPN شماره 1 ما قرار می دهد. و ، به عنوان یک رهبر صنعت در حفاظت از داده ها, می تواند شما را امن نگه دارد هر کجا بروید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد NordVPN کسب کنید ، نگاهی به بررسی کاربران ما بیندازید!

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

نمایه تورنت اختصاصی:
بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

Ligue 1 را در NordVPN NOW تماشا کنید!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

سرورهای جریان از پیش تنظیم شده CyberGhost را برای کسانی که می خواهند محتوای آنلاین تماشا کنند ، انتخاب برتر کنند. این سرورها برای اطمینان از امکان پیکربندی شده اند انسداد محتوای جغرافیایی و اتصال صاف و مداوم را در حین جریان نگه دارید.

با سرورهای زیادی در سرتاسر جهان, CyberGhost می تواند شما را به هر کجا که نیاز دارید بروید. و با اجازه دادن حداکثر 7 اتصال همزمان, CyberGhost می تواند شما را به هر جایی وصل کند. این حتی ردیاب ، تبلیغات و بدافزارهای آنلاین را مسدود می کند و دستگاه شما را ایمن می کند.

آیا می خواهید تورنت و به اشتراک گذاری پرونده علاوه بر جریان؟ CyberGhost سرور اختصاصی به آن نیز ارائه می دهد. مهم نیست که چه کاری باید انجام دهید ، CyberGhost می تواند در انجام این کار به شما کمک کند.

آیا می خواهید درباره CyberGhost اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بررسی های کاربر ما را بررسی کنید!

تضمین بازگشت پول: 30 روز در برنامه های کوتاه؛ 45 روز در برنامه های 6 ماهه یا بیشتر

امتحان رایگان: محاکمه 7 روزه برای موبایل؛ آزمایش ویندوز 1 روزه یا 3 روزه در دسترس است

CyberGhost می تواند انسداد شود:
نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

نمایه تورنت اختصاصی:
آره؛ کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

Ligue 1 را در CyberGhost NOW تماشا کنید!

خلاصه

اگر شما می خواهید تمام اقدامات موجود در لیگ 1 را تماشا کنید از خارج از فرانسه ، یک VPN می تواند کمک کند. بنابراین امروز ثبت نام کنید و هر لحظه از همه اقدامات را ببینید.

در تصمیم گیری در مورد VPN مشکل دارید? توصیه می کنیم ExpressVPN برای Ligue 1. و صفحه معاملات و کوپن های ما را برای ذخیره در اشتراک خود بررسی کنید!

بیشتر خواندن

اگر می خواهید در مورد VPN بیشتر بدانید:

 • بهترین VPN برای دستگاه های چندگانه & اتصالات
 • بهترین آزمایشات رایگان VPN - VPN Premium را به صورت رایگان امتحان کنید
 • بهترین VPN برای اروپا
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me