چگونه می توانید یک آزمایش رایگان IPVanish دریافت کنید – آسانترین هک برای سال 2020


با آن پهنای باند نامحدود و سوئیچینگ نامحدود سرور, IPVanish برای کاربرانی که به دنبال پخش کردن نمایش های مورد علاقه خود هستند ، به یک VPN محبوب تبدیل شده است.

با این حال ، با خدمات تلاش برای رفع انسداد Netflix US, این ایده خوبی است که ابتدا IPVanish را تست کنید تا مطمئن شوید که می تواند همه موارد مورد نیاز خود را از طریق VPN به شما ارائه دهد - قبل از اینکه متعهد شوید که پرداخت کنید.

خبر بد این است IPVanish یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ولی فقط در دستگاه های iOS. خبر خوب این است که به راحتی می توانید سرویس را امتحان کنید با آن 7 روز ضمانت برگشت پول بجای.

آزمایشی رایگان IPVanish: بررسی اجمالی

هر کسی که از برنامه IPVanish iOS استفاده می کند می تواند از این موارد لذت ببرد محاکمه 7 روزه رایگان, اما باید از بهترین استفاده ها استفاده کنید 7 روز ضمانت برگشت پول اگر می خواهید VPN را روی یک سیستم عامل دیگر امتحان کنید.

این بدان معنی است که شما باید جزئیات کارت ورودی و پرداخت را انجام دهید برای استفاده از VPN برای آن هفت روز. با این حال ، این بدان معنی است که شما در حال آزمایش هستید طیف گسترده ای از ویژگی های IPVanish - نه سرویس محدودی که برخی از VPN های دیگر با یک آزمایش رایگان ارائه می دهند.

این ویژگی ها عبارتند از: 1300+ سرور در 75+ کشور, رمزگذاری AES 256 بیتی, ترافیک نامحدود P2P, و تورنت ناشناس. شما همچنین می توانید حداکثر 10 دستگاه را با یک حساب متصل کنید, بنابراین شما قادر خواهید بود IPVanish را در تمام سیستم عامل های مختلف مورد استفاده خود آزمایش کنید.

اکنون نسخه آزمایشی رایگان IPVanish را شروع کنید

آزمایشی رایگان IPVanish: راهنمای تنظیم سریع

1. رفتن به سایت IPVanish و روی "شروع کن" کلیک کنید.

محاکمه رایگان ipvanish 1

2. از محدوده برنامه پرداخت IPVanish استفاده کنید. شما می توانید هر کدام از اشتراک ها را که دوست دارید ، انتخاب کنید همه تحت پوشش ضمانت 7 روزه برگشت پول.

محاکمه رایگان ipvanish 2

3. خود را پر کنید اطلاعات و جزئیات پرداخت.

4. برنامه را برای دستگاه خود بارگیری کنید و از هفت روزت بیشترین استفاده را ببر!

شما از آزمایشی رایگان IPVanish استفاده کرده اید - بعدی چیست?

اگر نمی خواهید با اشتراک IPVanish خود ادامه دهید ، باید به یاد داشته باشید قبل از پایان هفت روز اولیه ، کنسل کنید. اگر خیلی فراموش کنید یا خیلی صبر کنید ، وجود دارد هیچ ضمانتی به شما بازپرداخت نمی شود.

خوشبختانه ، لغو اشتراک شما بسیار آسان است. تنها کاری که باید بکنید این است به صفحه کنترل IPVanish مراجعه کنید, روی "من می خواهم اشتراک خود را لغو کنید" کلیک کنید, و برای لغو دستورالعمل ها را دنبال کنید.

لازم نیست درخواست کنید تا پول خود را پس بگیرید. کلیه بازپرداختها بطور خودکار طی 10 روز کاری پردازش می شوند - هیچ تلاشی لازم نیست!

با راهنمای شخصی خود برای لغو کردن IPVanish اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اکنون نسخه آزمایشی رایگان IPVanish را شروع کنید

خلاصه

IPVanish ممکن است یک آزمایشی رایگان سنتی ارائه ندهد ، اما هنوز هم می توانید آن را برای یک هفته بدون ریسک با ضمانت برگشت پول آن امتحان کنید..

اگر ترجیح می دهید یک آزمایش رایگان واقعی داشته باشید ، با آزمایش های رایگان به راهنمای ما در مورد بهترین VPN ها نگاهی بیندازید.

یا اطلاعات بیشتری در مورد سایر خدمات VPN که کاملاً رایگان برای استفاده هستند کسب کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me