نحوه دریافت آدرس IP کوبا از هرجای دیگر در سال 2020 [+ VIDEO]


اگر شما در کوبا نیستید ، می تواند خیلی خوب باشد استفاده از وب سایت های بانکی کوبا دشوار است. ممکن است شما هم داشته باشید مشکلی برای پیگیری با سریال های ملی کوبا بیس بال یا تماشای نمایش های مورد علاقه خود در پرتال تلویزیون کوبا.

بعضی از کوبایی ها وب سایت ها دسترسی شما را محدود یا مسدود می کنند اگر آنها یک آدرس IP خارجی را تشخیص دهند. تغییر آدرس IP شما با VPN آسان است ، اما بیشتر VPN ها و پراکسی ها نمی توانند IP کوبا را به شما ارائه دهند زیرا آنها سرویس دهنده ای در جزیره ندارند.

برای بسیاری از کشورها ، چندین VPN مختلف را توصیه می کنیم که به شما امکان می دهند با اطمینان خاطر به مطالب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. با این حال ، پس از آزمایش صدها VPN ، ما پیدا کرده ایم فقط یک سرویس قابل اعتماد که آدرس های واقعی و ایمن IP را در کوبا ارائه می دهد.

ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه از این VPN قابل اعتماد استفاده كنید تا آدرس IP كوبا را در چهار مرحله آسان دریافت كنید. شما خواهید بود تماشای آخرین قسمت از Vivir del Cuento (زندگی توسط Wits's Wits) در هیچ زمانی.

راهنمای سریع: نحوه دریافت آدرس IP کوبا با VPN

 1. ثبت نام برای HideMyAss! VPN(HMA) ، تنها حق بیمه VPN با سرورهای کوبا.
 2. نرم افزار VPN را بارگیری کرده و آن را روی رایانه یا دستگاه دیگر خود نصب کنید.
 3. نرم افزار را راه اندازی کنید و به یک سرور در کوبا متصل شوید.
 4. آدرس IP جدید خود را با استفاده از ابزار ویژه ما بررسی کنید.

فهرست مطالب

 • چگونه یک VPN می تواند یک آدرس IP کوبا را بدست آورد
 • سایر مزایای VPN - ایمن ماندن ، جلوگیری از سانسور ، جریان بدون محدودیت
 • چه چیزی را باید در VPN جستجو کنید
 • بهترین VPN برای دریافت آدرس IP کوبا

چگونه یک VPN می تواند یک آدرس IP کوبا را بدست آورد

هر بار که به صورت آنلاین می روید ، به اتصال شما یک آدرس IP منحصر به فرد اختصاص داده می شود که به وب سایت ها می گوید شما در کجا هستید. تنها راه رسیدن به از دیدن وب سایت های واقعی IP خود جلوگیری کنید این است که ترافیک خود را از طریق یک رایانه دیگر در یک مکان دیگر مسیریابی کنید. این همان کاری است که VPN انجام می دهد.

بهترین VPN ها اتصال به سرورهای سراسر جهان را آسان می کنند. کلیه داده های منتقل شده بین دستگاه شما و سرور انتخاب شده کاملاً رمزگذاری شده است ، روندی به نام تونل زنی. سرور VPN ترافیک شما را به هر وب سایت منتقل می کند تو استفاده میکنی.

وب سایت ها فقط IP را نشان می دهند که محل سرور را نشان می دهد. پس اگر شما به سرور کوبا متصل شوید ، ترافیک شما دارای یک آدرس IP کوبا خواهد بود. وب سایت ها را به این فکر خواهید کرد که در این جزیره هستید و به تمام محتوای کوبایی مورد نیاز دسترسی خواهید یافت.

متأسفانه, پیدا کردن سرورهای VPN قابل اعتماد در کوبا کار ساده ای نیست. وب سایت های زیادی وجود دارند که به شما قول IP IP کوبا را می دهند اما نمی توانند یکی از آنها را ارائه دهند یا خدمات ناامن را که اطلاعات شما را جمع آوری و به فروش می رسانند توصیه کنند.

در ادامه بخوانید تا در مورد تمام مزایای استفاده از یک حق بیمه VPN ، و اینکه چگونه متخصصان ما یک خدمتی را پیدا کرده اند که می توانید به شما برای دستیابی به آدرس IP در کوبا اعتماد داشته باشید ، پیدا کنید..

VPN همچنین شما را ایمن نگه می دارد & به شما امکان می دهد تقریباً در هر چیزی جریان داشته باشید

اگر به وب سایت های کوبا دسترسی پیدا کنید ، شما باید از خود در برابر حملات جاسوسی ، بدافزار و DoS محافظت کنید. علیرغم پیشرفت های اخیر فن آوری ، اکثر شبکه های این جزیره از بی ثباتی و امنیت ضعیف رنج می برند.

رمزگذاری درجه ممتاز VPN با درجه نظامی باعث می شود داده های شما برای هر کسی که سعی در رهگیری آن دارد ، غیرقابل خواندن باشد. اقدامات امنیتی پیشرفته مانند نشت و پیشگیری از ردیابی اطمینان می دهد که شما مکان همیشه پنهان می ماند و هیچ کس نمی تواند هویت شما را کشف کند.

این بدان معناست که شما می توانید معاملات تجاری یا بانکی را با استفاده از IP کوبا انجام دهید بدون اینکه داده ها و دستگاه های خود را در معرض خطر قرار دهید. با استفاده از VPN مناسب ، حتی می توانید بدون ترس از wi-fi عمومی استفاده کنید.

خدمات پروکسی رایگان ممکن است یک آدرس IP در کوبا به شما بدهد ، اما نه حفاظت از حریم خصوصی شما برای دسترسی ایمن به محتوای کوبا. برخی از آنها از رمزگذاری ضعیف استفاده می کنند ، برخی از آنها بگذارید سایر کاربران به اتصال شما دسترسی پیدا کنند, و بسیاری از داده مرور خود را برداشت کنید.

با استفاده از VPN ممتاز ، می توانید با خیال راحت اخبار خبری کوبا را دنبال کنید و محتوای موجود در این جزیره را پخش کنید. اگر شما ستارگان در حال افزایش در بیس بال یا بوکس کوبا, قبل از هر کس دیگری آنها را در عمل مشاهده خواهید کرد.

وقتی از آدرس IP کوبا استفاده می کنید ، می بینید که بسیاری از سایت های بین المللی توسط فیلترهای اینترنت این کشور مسدود شده اند. به همین دلیل شما به یک VPN نیاز دارید که سوئیچینگ آسان سرور را ارائه می دهد. شما عزیزان در کوبا نیز می توانید از VPN برای دسترسی به سرورهای خارجی و دور زدن سانسور استفاده کنید.

برای دسترسی به مطالب منحصر به فرد موجود در کشور ، مانند پوشش بوکسورهای ستاره در سالن La Finca ، از سرور VPN کوبا استفاده کنید. سپس برای دیدن ، روی سرورهای ایالات متحده ، انگلیس ، اسپانیا و سایر کشورها بروید اخبار بین المللی در مورد آنتن 3 یا جریان Netflix, هولو, و iPlayer بی بی سی.

چه چیزی را باید در VPN جستجو کنید

 • سرورها در کوبا: بسیاری از ارائه دهندگان VPN خدمات خود را به عنوان "VPN برای کوبا" تبلیغ می کنند ، اما اگر سرور در جزیره ندارند ، نمی توانند یک آدرس IP کوبا را به شما بدهند.
 • تغییر نامحدود سرور: برای به دست آوردن تمام مطالب مورد نظر خود ، باید بین IP های کوبا و غیر کوبا به طور مکرر جابجا شوید. مطمئن شوید که یک VPN را انتخاب کنید که تغییر سرورها را آسان می کند و محدود نمی کند که چند بار می توانید این کار را انجام دهید.
 • امنیت شدید: به دنبال رمزگذاری AES ، یک سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت برای حفظ امنیت داده ها و دستگاه های خود بدون توجه به جایی که از وب استفاده می کنید.
 • برنامه های کاربر پسند: بهترین VPN ها برای همه سیستم عامل ها و دستگاه های اصلی برنامه هایی ارائه می دهند که به شما امکان می دهند چند ثانیه به سرور مورد نظر خود متصل شوید.
 • سرورهای تخصصی جریان: اگر می خواهید نمایش های تلویزیونی محبوب کوبا یا پوشش ورزشی زنده را تماشا کنید ، یک VPN با سرورهای بهینه شده برای پخش جریان ایده آل است.

صدها VPN در بازار وجود دارد ، اما فقط یکی از این ویژگی های مهم برخوردار است. با استفاده از VPN که در زیر توصیه می کنیم از کلاهبرداری IP IP خودداری کنید.

بهترین VPN برای دریافت آدرس IP کوبا

HideMyAss!

امتیاز کلی: 4.6 - تنها VPN ایمن ، پایدار و پیشرفته با IP های کوبا

دستگاه hidemyass

فقط با محدودیت زمانی - 75٪ تخفیف آدرس IP کوبا را از HMA NOW دریافت کنید!

با سرورها در بیش از 190 کشور جهان, HideMyAss! (HMA) به شما امکان دسترسی به محتوای جهانی بیشتر از هر VPN دیگر را می دهد. دو تا از این سرویس دهنده ها در کوبا هستند, و آنها به شما امکان انتخاب 6 آدرس IP کوبا را می دهند. فقط کافی است حالت موقعیت مکانی VPN را فعال کنید تا با یک کلیک در ارتباط باشید.

HMA سرورهای جریان اختصاصی تماشای تلویزیون و فیلم در سراسر جهان ، آن را به یک انتخاب محبوب تبدیل کنید. اگر هنگام استفاده از IP کوبا خود با مشکلات سانسور مواجه شدید ، حالت آزادی را انتخاب کنید فوراً به یک سرور در یک کشور با گفتار آزاد منتقل می شود.

HMA با رمزگذاری درجه نظامی ، سوئیچ kill و محافظت از نشت ، دستگاه ها و داده های شما را ایمن نگه می دارد. حتی اگر اتصال شما به سرور VPN خراب شود (که این امر بعضاً به دلیل محدودیت های شبکه کوبا اتفاق می افتد) ، شما هویت و مکان واقعی هرگز قابل رویت نخواهد بود.

سرعت در شبکه خوب است ، و پشتیبانی مشتری پسند 24/7 در دسترس است از طریق چت زنده. شما می توانید برای خودتان ببینید که HMA چه چیزی را ارائه می دهد بدون آنکه خطری برای شما ایجاد کند. کلیه اشتراکهای جدید تحت پوشش الف است با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید؟ در اینجا بررسی دقیق ما درباره HMA است.

اکنون HMA را دریافت کنید!

بیشتر خواندن

ما بهترین پیشنهادات و کوپن های VPN را بدست آورده ایم - ببینید چقدر می توانید پس انداز کنید!

دریابید که چگونه عزیزان شما در کوبا می توانند با استفاده از بهترین VPN برای کوبا از خود محافظت کنند.

آیا می خواهید درباره نحوه عملکرد VPN بیشتر بدانید؟ راهنمای جامع ما برای مبتدیان VPN را بررسی کنید.

درباره روند سانسور آنلاین در سراسر جهان و چگونگی دستیابی به آن بخوانید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me