iboss – یک بستر امن وب دروازه تنها در ابر


وی در بحث من با پیتر مارتینی ، رئیس جمهور iboss ، روندهای فعلی رانندگی در بازار ایمن دروازه وب و به طور کلی نرم افزار امنیتی را تشریح می کند. وی همچنین به تشریح چندین رویکرد ارائه شده توسط ارائه دهندگان دروازه وب سنتی سنتی پرداخت و توضیح داد که چرا آنها کمبود می کنند و نمی توانند مقیاسهای لازم را برای پاسخگویی به تقاضاهای فزاینده محیطهای رایانه ای امروز.

پیتر در ادامه تشریح می کند که چگونه محصول شرکتش یک پلتفرم دروازه ای توزیع شده و منفرد است که نه تنها بر عملکرد و ویژگی های امنیتی متمرکز است ، بلکه به مسئله اصلی چگونگی ارائه این ویژگی ها و عملکردها به کاربران شرکت ها نیز می پردازد..

Contents

لطفاً کمی در مورد خود و پیشینه خود بگویید.

من رئیس جمهور فعلی iboss هستم و رهبری راهبرد بازار را دنبال می کنم. بسیاری از کارهایی که من انجام می دهم تجزیه و تحلیل بازارهایی است که با مشتریان صحبت می کنیم تا روند را شناسایی کنیم و اطمینان حاصل کنیم که برای فردا در حال توسعه هستیم.

محصول شما یک بستر دروازه توزیع شده است. دقیقاً چیست؟ چه زمانی می خواهم / به یکی نیاز دارم?

پلت فرم ما دروازه ای به اینترنت است. مشابه ایستگاه های بازرسی TSA (اداره امنیت حمل و نقل) در فرودگاه ، ما اطمینان حاصل می کنیم که در هنگام شستشوی نرم افزارهای مخرب ، وارد و خارج شوید. با ظهور IoT (اینترنت اشیاء) ، این مهم تر از همیشه است. ما باید دستگاه هایی به اندازه رایانه های لپ تاپ ، تلویزیون و دستگاه های بیمارستانی را ایمن کنیم تا فقط نام معدودی از آنها ذکر شود.

در گذشته ، شما فقط می توانید یک دستگاه دروازه سخت افزاری را به دفتر اصلی یک شرکت ارسال کنید. اما اکنون ، نه تنها شرکتها در سراسر جهان دارای چندین دفتر هستند ، بلکه کارمندان نیز بسیار موبایل هستند و از هرجایی و هرجایی باید به شبکه شرکت دسترسی داشته باشند..

به جای اینکه کارکنان مجبورند امنیت را رعایت کنند ، یعنی یک نقطه دسترسی ایمن پیدا کنند ، باید راه دیگر باشد - امنیت باید کارمندان را در هر کجا که واقع شود دنبال کند..

ما قبل از محبوب شدن رایانش ابری ، در زمینه امنیت ابر پیشگام بودیم. ما یک سیستم عامل / موتور واحد داریم که تمام نرم افزارهاست - هیچ تجهیزات سخت افزاری وجود ندارد. سکوی iboss همچنین در صورت لزوم می تواند در محل مستقر شود ، مانند زمانی که با رعایت مقررات و مقررات تنظیم می شود.

چه کسی را به عنوان رقبای اصلی خود می بینید?

در این فضا حدود 14 بازیکن وجود دارد که شامل Blue Coat ، WebSense / Forcepoint ، Cisco ، Trend Micro و McAfee می شوند..

چگونه می توانید سکوی خود را متفاوت از رقبای خود ببینید?

روندهای خاصی وجود دارد که استرس بیشتری در محیط های رایانه ای شرکت و محیط شبکه ایجاد می کند ، از جمله:

 • افزایش هزینه های پهنای باند
 • پهنای باند خواستار افزایش است
 • تعداد دستگاه ها در حال افزایش است
 • تعداد اتصالات شبکه در هر دستگاه در حال افزایش است.

فروشندگان امنیتی سنتی نمی توانند برای برآورد تقاضای بیشتر ناشی از این روند ، مقیاس خود را افزایش دهند.

دلیل اینکه ما می توانیم این خواسته ها را مقیاس و برآورده کنیم این است که ما تنها پلتفرم دروازه توزیع شده واقعی هستیم و نه مجموعه ای از چندین سیستم عامل. ما تصمیم گرفتیم که زودتر به نحوه تمرکز بپردازیم ارائه خدمات ما و فقط ویژگی ها و قابلیت های بیشتری را اضافه نمی کنیم. این بدان معناست که روی معماری برای یک پلتفرم واحد تمرکز کنید که می تواند تعداد فزاینده دستگاه ها و سایر الزامات را مقیاس و پشتیبانی کند.

نمایشگاه تجاری iboss

در وب سایت خود ، در مورد مشکلات دو گزینه جایگزین معماری دروازه میراث - رویکرد ترکیبی و رویکرد همه ابری صحبت می کنید. آن موضوعات چیست و چگونه بستر شما متفاوت است?

در پاسخ به روندهایی که من فقط توضیح دادم ، فروشندگان سنتی دروازه وب امن دو روش جایگزین ارائه می دهند: (1) ترکیبی و (2) تمام ابر.

متأسفانه ، هر دو روش دارای نقص هستند. یا سعی می کنند با تقویت قابلیت های ابر ، مدل های تجاری دستگاه های در حال مرگ را حفظ کنند ، یا حرکت را کاملاً به ابر وادار کنند. هیچ رویکردی واقعاً نیازهای گسترده شرکتهای توزیع شده را برآورده نمی کند.

با راه حل های ترکیبی ، دو سیستم مختلف با هم ترکیب شده و به صورت پشت سر هم کار می کنند. وسایل و تجهیزات میراث آشنا در مرکز داده اصلی قرار دارند و ترافیک را در دفتر مرکزی انجام می دهند ، در حالی که یک سیستم جداگانه و مبتنی بر ابر ، ترافیک از راه دور و تلفن همراه را کنترل می کند..

دو مشکل اصلی در مورد روش ترکیبی این است که:

 • مدیران باید دو سیستم جداگانه وارد سیستم شوند و سپس به صورت دستی واردات ، صادرات و عادی سازی سیاهههای مربوط بین این دو سیستم را انجام دهند.
 • خط مشی ها ، کارکردها ، قابلیت استفاده و عملکرد در نرم افزار cloud و وسایل دیتاسنتر متفاوت است. این امر منجر به چندین موضوع عملیاتی ، تضعیف امنیت و تجربه ای متناقض و ناامید کننده برای کاربران می شود.

دوم ، جایگزین همه جانبه ابری ، راه حلی را ارائه می دهد که به صورت معماری ساخته شده و فقط "در ابر" ساخته شده است. در نتیجه ، تمام داده های یک سازمان برای اسکن و پردازش امنیتی به طور مستقیم به ابر هدایت می شوند.

در اینجا نیز دو اشکال اساسی وجود دارد:

 • برای انتقال کلیه قابلیت های امنیتی به ابر ، بخش فناوری اطلاعات باید معماری شبکه را تعمیر کند. رایانه ها ، روترها و فایروال ها باید مجددا تنظیم شوند تا همه ترافیک به سمت دروازه وب ایمن مبتنی بر ابر هدایت شود. این هم وقت گیر و هم پر هزینه است.
 • فقط دروازه های ایمن فقط با ابر باعث مشکلات مربوط به انطباق می شوند. بسیاری از شرکتها ، به ویژه شرکتهای دارای صنایع تنظیم شده ، ملزم به تهیه اطلاعات خود در محیط شبکه شرکتها هستند. شرکتها همچنین ممکن است تابع قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی داده ها در کشور و قوانین امنیتی باشند که نیاز به نگهداری داده ها در یک جغرافیای خاص فیزیکی یا کشور داشته باشند..

معماری شما مبتنی بر چند نوع گره است - صحیح?

آره. این مفهوم گره های عملکردی است که معماری را ارتجاعی و بسیار مقیاس پذیر می کند. به منظور افزایش ظرفیت و برآورد بار و مطالبات فعلی ، گره ها می توانند به صورت خودکار و خیلی سریع تکثیر شوند. گره ها می توانند در هر مکانی قرار بگیرند ، اما مدیریت و پایگاه داده مرکزی همیشه در ابر قرار دارد.

گره های iboss

آیا می توانید اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری به من بدهید?

مدل قیمت گذاری ما صرفاً SaaS است (نرم افزار به عنوان یک سرویس). این درست است ، حتی اگر تصمیم دارید نرم افزار را در محل نصب کنید. برای اینکه ایده ای در مورد اعداد واقعی ارائه دهیم ، ما توسط دستگاه شارژ می کنیم و میانگین عملکرد آن 12 دلار در سال برای عملکرد اصلی است.

بازار خود را چگونه تعریف می کنید؟ مخاطب خاص شما در آن بازار چه کسی است?

مخاطبان هدف ما عمدتاً شرکتهایی هستند که محور انطباق هستند. به طور خاص ، صنایع زیر را شامل می شود:

 • بخش عمومی
 • خدمات مالی
 • خرده فروشی (PCI)
 • ساخت

امروزه چند مشتری فعال دارید؟ آنها عمدتا در کجا قرار دارند?

اکنون تقریباً 4000 مشتری داریم ، در درجه اول در آمریکای شمالی و اروپای غربی. به منظور پشتیبانی از مشتریان جهانی ، مراکز داده در سراسر جهان ، از جمله آسیا اقیانوسیه و آمریکای جنوبی داریم.

چه کسانی بزرگترین مشتری شما هستند?

در اینجا یک نمونه کوچک از مشتریان فعلی ما آورده شده است:

مشتریان iboss

سه نکته برتر برای سازمان های توزیع شده چیست؟?

من فکر می کنم که سه مورد زیر مهمترین مواردی هستند که هنگام جستجوی راه حل امنیتی توزیع شده باید در نظر بگیرید:

 1. ویژگی ها و قابلیت های مداوم چه در محل و چه خارج از سایت.
 2. رفع نیاز به بکاپ گیری داده ها به اداره اصلی برای پردازش.
 3. توانایی مقیاس یکپارچه در حد نیاز برای برآوردن تقاضاهای افزایش یافته.

چگونه می بینید بازار امنیت در سال های آینده در حال تحول است?

من انتظار دارم تغییرات زیر در فضای امنیتی اتفاق بیفتد:

 • بسیاری از وسایل امنیتی میراث از بین می روند.
 • نحوه ارائه خدمات امنیتی تغییر خواهد کرد.
 • تمرکز بر روی سیستم عامل ها بیشتر از لیست ویژگی ها است.
 • شرکت ها بیشتر از اینکه واکنشی باشند ، فعال تر خواهند بود.

برنامه های آینده شما برای iboss چیست؟?

در iboss ، ما به پیشرفت و توسعه پلتفرم خود ، همراه با ویژگی ها و پیشرفت های جدید ادامه خواهیم داد. ما همچنین از پشتیبانی خود برای MSP (ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده) برای استفاده از بستر خود استفاده خواهیم کرد. ما در دفتر اصلی ما در بوستون سرمایه گذاری های زیادی را انجام می دهیم.

امروز چند کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

اکنون تقریباً 350 کارمند داریم. دفتر مرکزی ما در بوستون است و ما یک دفتر بزرگ دیگر در سن دیگو ، کالیفرنیا داریم. تحقیق و توسعه ما مبتنی بر این دو امکان است. ما همچنین در فلوریدا و چندین مکان دیگر در سراسر جهان دفاتر داریم.

روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

احتمالاً روزانه 12 تا 16 ساعت کار می کنم. من سالها مرخصی نگرفته ام ...

بیشتر وقت آزادم را صرف بازیابی اتومبیل های اروپایی قبل از سال 1967 می کنم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me