چگونه می توانید یک محاکمه رایگان Hotspot Shield – آسانترین هک برای سال 2020


کاربران ما Hotspot Shield را به دلیل سرعت رقابتی و مناسب بودن آن برای جریان ، بسیار ارزیابی می کنند.

هنوز هم ، هر کاربر VPN متفاوت است و نه هر سرویس VPN همه نیازها را برآورده می کند. تا زمانی که از VPN استفاده نکردید ، سخت است بدانید که آیا این نیازهای شما را منحصر به فرد خواهد کرد یا نه.

اگر تمایلی به پرداخت هزینه کامل برای یک VPN ندارید که شخصاً آن را آزمایش نکرده اید ، خوشحال می شوید بدانید که Hotspot Shield به همه مشترکان پیشنهاد می کند که محاکمه 7 روزه کاملاً رایگان.

Hotspot Shield Free Trial: Overview

در حالی که برخی از VPN انتخاب می کنند ویژگی هایی را که می توانید با یک آزمایش رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید محدود کنید, آزمایش 7 روزه Hotspot Shield به شما امکان می دهد دسترسی کامل و کامل به کلیه ویژگی های پریمیوم آن.

این شامل برخی از قابلیت های قدرتمند جریان ، مانند سرورهای آمریکایی است که توانایی آن را دارند رفع انسداد Netflix US, پهنای باند نامحدود, و بدون سر و صدا.

شما همچنین لذت خواهید برد سرعت رعد و برق سریع با ادب 2،500+ سرور در 25 کشور و پروتکل منحصر به فرد Catapult Hydra که داده های شما را فشرده می کند.

برنامه های Hotspot Shield را از قبل امتحان کنید 5 دستگاه به طور همزمان, همه تحت حمایت از رمزگذاری درجه نظامی, آ سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم, و فناوری ضد تبلیغ و بدافزار.

در اینجا یک راهنمای سریع برای دسترسی به جلسه آزمایشی رایگان Hotspot Shield است ، یا می توانید در صورت عدم نیاز به راهنمایی ، به جلو بروید و مشترک شوید..

اکنون دادگاه آزمایشی Hotspot Shield خود را شروع کنید

Hotspot Shield Free Trial: راهنمای تنظیم سریع

1. به وب سایت Hotspot Shield و کلیک کنید ، "دریافت Hotspot Shield". شما به لینک مربوطه هدایت می شوید Hotspot Shield را برای دستگاه خود بارگیری کنید.

محاکمه رایگان hotspotshield 1
2. پس از بارگیری مشتری VPN ، برنامه را باز کنید و روی "شروع آزمایش 7 روزه" کلیک کنید.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان Hotspot Shield - آسانترین هک برای سال 2020

3. شما برای محاکمه رایگان خود متهم نمی شوید ، اما شما پس از پایان محاکمه صورتحساب خواهد شد بنابراین شما انجام دهید باید جزئیات پرداخت را ارائه دهید.

آگاه باش که صورتحساب مستقیماً از طریق فروشگاه برنامه شما پردازش می شود بنابراین ابتدا باید یک حساب کاربری در آنجا تنظیم کنید.

وقتی جعبه شرایط اشتراک ظاهر شود, روی "ادامه" کلیک کنید به منظور بررسی.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان Hotspot Shield - آسانترین هک برای سال 2020

4. پس از تأیید اشتراک خود ، آماده هستید تا از آزمایش رایگان خود نهایت استفاده را ببرید. دستورالعمل های مربوط به برنامه را دنبال کنید برای فعال کردن VPN.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان Hotspot Shield - آسانترین هک برای سال 2020

چگونه پرداختهای خودکار را لغو می کنید?

خطر آزمایشات رایگان این است که بیشتر آنها استفاده می کنند تجدید خودکار تا زمانی که یک دادگاه 7 روزه تمام شده است پرداخت کنید.

اگر قبل از پایان هفت روز تمام شدن اشتراک خود را فراموش کنید ، می توانید در آخر شارژ شد حتی اگر دیگر نمی خواهید از VPN استفاده کنید.

برای جلوگیری از پرداخت ، می توانید اشتراک Hotspot Shield خود را لغو کنید بلافاصله پس از ورود به سیستم. شما می خواهید هنوز به جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه خود دسترسی دارید اما این سرویس پس از اتمام کارمزدی را دریافت نمی کند.

اگر از طریق حساب Apple خود در Hotspot Shield ثبت نام کرده اید ، خواهید بود باید پرداخت خودکار را از طریق فروشگاه App لغو کنید. حساب فروشگاه App خود را باز کنید ، اشتراک های خود را پیدا کنید و روی "مدیریت" کلیک کنید.

محاکمه رایگان hotspotshield 2

Hotspot Shield VPN و روی "لغو اشتراک" کلیک کنید در پایین صفحه.

محاکمه رایگان hotspotshield 3

اگر هزینه اشتراک خود را بصورت آنلاین یا از طریق فروشگاه برنامه دیگری پرداخت کرده اید ، Hotspot Shield گزینه دیگری را ارائه می دهد راهنمای لغو تمدید خودکار در وب سایت خود.

شما از آزمایشی رایگان Hotspot Shield استفاده کرده اید - بعدی چیست?

به یاد داشته باشید ، اگر از استفاده از Hotspot VPN لذت می برید و می خواهید از پس آزمون 7 روزه خود استفاده کنید ، همیشه می توانید بعداً اشتراک خود را تمدید کنید. تنها کاری که باید بکنید این است بازگشت به اشتراک های خود را در فروشگاه App و روی "اشتراک" کلیک کنید کنار برنامه ای که می خواهید بخرید.

چگونه می توانید یک محاکمه رایگان Hotspot Shield - آسانترین هک برای سال 2020

Hotspot Shield چشمگیر را ارائه می دهد ضمانت برگشت پول 45 روزه با تمام اشتراک ها ، بنابراین شما زمان بیشتری را نیز به دست می آورید سرویس را به صورت رایگان امتحان کنید.

ما یک راهنمای جامع برای شما نوشته ایم لغو Hotspot و بازپرداخت اگر می خواهید با این گزینه پیش بروید.

اکنون دادگاه آزمایشی Hotspot Shield خود را شروع کنید

خلاصه

محاکمه 7 روزه Hotspot Shield بسیار آسان است و حتی لغو آن آسانتر است ، بنابراین می توانید این جریان مورد علاقه را به سرعت و بدون هیچ گونه خطری برای شارژ تست کنید.

ضمانت بازپرداخت 45 روزه VPN را اضافه کنید و بیشتر از زمان کافی برای فهمیدن اینکه آیا Hotspot Shield برای شما مناسب است یا خیر ، خواهید داشت.

هنوز قانع نشده؟ در اینجا برخی از VPN های دیگر با آزمایش های رایگان می توانید امتحان کنید.

یا به طور کلی به لیست ما از بهترین VPN ها نگاهی بیندازید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me