GamaSec – امنیت و امنیت سازمانی برای بازار SMB


محصولات امنیتی ارائه شده توسط GamaSec بسیار خوب هستند ، آنها یک شرکت بیمه برتر را متقاعد کردند که یک بیمه نامه در برابر نقض اطلاعات به همراه محصولات GamaSec ارائه دهد. این چیزی است که Avi Bartov ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت GamaSec به ویژه افتخار می کند. وی همچنین مفتخر است که محصولات امنیتی ارزان قیمت اما باکیفیت برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد.

در بحث ما ، Avi اطلاعاتی را درباره محصولات امنیتی بیشمار GamaSec به اشتراک می گذارد ، که آنها در درجه اول برای آنها در نظر گرفته شده اند و نحوه فروش وی به آن بازار چگونه است. او همچنین درباره آنچه که وی بعنوان هدف بزرگ بعدی هکرها و محصولات امنیتی می داند بحث می کند - پاسخ وی ممکن است شما را شگفت زده کند.

Contents

لطفاً کمی در مورد خود و پیشینه خود بگویید.

پس از تحصیل حقوق در فرانسه ، درگیر مشکلات Bug 2000 و مسائل امنیتی شدم. من هیچ کاری برای وکلا در خانه اسرائیل ندیدم ، به همین دلیل شروع به جستجوی راهی برای افزودن ارزش به عنوان یک اسرائیلی در اروپا کردم. تصمیم گرفتم روی امنیت IT (فناوری اطلاعات) تمرکز کنم و یک شرکت مشاوره امنیتی IT را در فرانسه راه اندازی کردم.

خیلی زود فهمیدم که نمی خواهم یک شرکت امنیتی فناوری اطلاعات با مشاوران زیادی برای مدیریت داشته باشم. من فهمیدم که آینده در امنیت اینترنت و اینترنت است ، بنابراین من به سمت تمرکز روی مدل های وب ، زیرساخت های ابری ، و SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) توجه کردم.

قبل از ورود به مشخصات GamaSec ، می توانید سه نکته برتر امنیتی در شرکت را به اشتراک بگذارید?

در اینجا آنها به ترتیب اهمیت هستند:

 1. به عنوان مثال کارکنان را در مورد خطرات امنیتی آموزش دهید. باز کردن ایمیل ، دستگاههای USB غیر اسکن شده و غیره.
 2. برای مقابله با خطرات موجود در تجهیزات امنیتی سرمایه گذاری کنید.
 3. برای تأیید استفاده کامل از قابلیت های تجهیزات برای سطح امنیتی که در حال حاضر به آن احتیاج دارید ، از محیط خود حسابرسی کنید.

خط تولید شما شامل چندین ماژول امنیتی مستقل اما مرتبط است. لطفا آنها را برای من شرح دهید.

ما چهار لایه امنیتی مختلف ارائه می دهیم:

 1. تشخیص آسیب پذیری - اسکنر برنامه وب ما با استفاده از فناوری منحصر به فرد هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) ما ، رفتار هکر را شبیه سازی می کند تا بتواند نقاط آسیب پذیری برنامه را همراه با تشخیص بدافزار شناسایی کند.
 2. اصلاح - از آنجا که SMB ها براساس گزارشاتی که ما تولید می کنند ، منابع لازم برای اصلاح را ندارند ، ما به عنوان خدمات خدمات درمانی را پیشنهاد می کنیم. ما همه آسیب پذیری ها و بدافزارهای کشف شده را با قیمت ثابت پاک می کنیم. این عمدتا یک فرآیند دستی است - فقط 20-25٪ می تواند به صورت خودکار انجام شود.
 3. محافظت از وب سایت - محافظت از فایروال برنامه پیشرفته وب (WAF) و DDoS (توزیع انکار سرویس).
 4. ضمانت محدود اطلاعات نقض - بازار SMB خواستار / خواستار پوشش بیمه ای برای نقض اطلاعات است. ما این پوشش را از طریق همکاری خود با Assurant ، یک شرکت مدیریت ریسک فراهم می کنیم.

محصولات gamasec

یک مورد که برای نرم افزارهای امنیتی پیشرفته غیرعادی به نظر من رسیده این است که فروش محصولات شما کاملاً آنلاین بوده و قیمت گذاری براساس تعداد کاربران نیست.

واقعیت این است که فروش آنلاین تنها 5٪ از کل درآمد ما را تشکیل می دهد. بخش عمده درآمد ما از طریق شرکای کانال است که محصولات ما را با نام GamaSec یا با مارک سفید به فروش می رسانند. این شرکا عبارتند از:

 • میزبان وب و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی
 • MSSP (ارائه دهندگان خدمات امنیتی مدیریت شده)
 • انجمن های صنفی
 • کارگزاران بیمه

بازار هدف خود را چگونه تعریف می کنید?

ما خیلی سریع دیدیم که شرکتهای امنیتی عموماً بنگاههای بزرگ را هدف قرار می دهند. ما فرصتی را برای شناسایی بازار SMB دست نخورده (مشاغل کوچک و متوسط) با محصول با کیفیت شرکت خود شناختیم. بازار SMB یک بازار کلی بزرگتر است ، اما مستلزم آن است که شما به بسیاری از سازمان های دیگر نزدیک شوید و بفروشید. به همین دلیل است که ما کار با شرکای کانال را در اولویت قرار می دهیم.

در نتیجه ، شرکت هدف ما یک شریک کانال با تعداد زیادی مشتری بالقوه است. ما فکر و انرژی زیادی را صرف هزینه ارزش افزوده می توانیم به شرکای خود ارائه دهیم تا آنها و ما موفق تر شوند.

امروزه چند مشتری فعال دارید؟ آنها عمدتا در کجا قرار دارند?

اکثر مشتریان ما در ایالات متحده و کانادا هستند. امسال ما به 15000 سایت خدمات ارائه می دهیم.

مشتری معمولی فعلی خود را چگونه توصیف می کنید?

مشتریان فعلی ما عمدتاً از سه حوزه زیر وارد می شوند:

 • خرده فروشی & تجارت الکترونیک
 • مراقبت پزشکی (HIPAA / حریم خصوصی)
 • وب سایت ها / سازمان هایی که باید از اعتبار آنلاین خود محافظت کنند

چه کسانی بزرگترین مشتری شما هستند?

هتل های بزرگ ما شامل هتل های الی لیلی ، تترا پاک و هایات و همچنین شرکت هایی هستند که در زیر مشاهده می شود.

مشتریان gamasec

چه کسی را به عنوان رقبای اصلی خود می بینید؟ چگونه ابزارهای خود را متفاوت و یا بهتر از آنها می بینید?

ما دو نوع رقبای داریم. نوع اول رقابت شرکتهای برتر امنیتی شرکتها مانند Rapid7 ، WhiteHat و Qualys است. آنها ابزار و فن آوری بسیار خوبی دارند ، اما آنها روی بنگاهها تمرکز می کنند و در فضای SMB واقعاً با ما رقابت نمی کنند.

نوع دوم رقابت شرکت هایی مانند SiteLock است که به طور خاص SMB را نیز هدف قرار می دهند. با این حال ، آنها به سادگی فن آوری های چندین شرکت را با هم ترکیب می کنند. ما با توجه به اینکه فناوری های خودمان را داریم با آنها متفاوت هستیم.

یکی دیگر از جنبه های غیرمعمول ، در غیر این صورت منحصر به فرد ارائه شما ، ضمانت محدود بودن Data Breach است که شما با Assurant ارائه می دهید. لطفاً در مورد آن بگویید.

با ارتباط با بازار ، دیدیم که بیشتر و بیشتر SMB می خواستند بیمه سایبری را در برابر نقض داده ها دریافت کنند. با این حال ، دو موضوع مهم ارائه چنین سیاست هایی را برای شرکت های بیمه دشوار می کند:

 • چگونه بیمه گذار می تواند قبل از امضای پالیسی ، سطح امنیت موجود را تشخیص دهد?
 • بیمه گذار چگونه می تواند نظارت کند که سطح امنیت در طول عمر سیاست حفظ می شود?

ما در مورد ارائه حمایت مالی با محصولات امنیتی خود به Assurant Inc. نزدیک شدیم. ما 18 ماه با هم کار کردیم ، بعد از آن آنها به این نتیجه رسیدند که راه حل های سایبری ما خوب است ، بنابراین می توانند روی آنها شرط بندی کنند. علاوه بر این ، ما از طریق اسکن نرم افزارهای مخرب و آسیب پذیری روزانه و ماهانه و گزارش های دقیق توانستیم به دو نگرانی که قبلاً به آنها اشاره کردم ، بپردازیم..

چگونه می بینید که بازار نرم افزارهای امنیتی در چند سال آینده در حال تحول است?

روند بزرگی که همه جوانب محاسبات را تحت تأثیر قرار خواهد داد - نه فقط امنیت - این واقعیت است که همه چیز به سمت ابر حرکت می کند.

روند اصلی بعدی که من می بینم این است که امنیت در سه تا پنج سال آینده به "خانه هوشمند" معطوف خواهد شد. ما تازه در آغاز آن روند هستیم اما در سال های آینده شاهد رشد عظیمی خواهیم بود. به همان روشی که در حال حاضر از شبکه ها و وب سایت ها محافظت می کنیم ، باید از خانه های هوشمند نیز در برابر هکرها محافظت کنیم.

برخی از برنامه های آینده برای GamaSec چیست?

ما سه اختراع ثبت شده ثبت شده در انتظار داریم که این نشانگر این واقعیت است که ما یک شرکت فنی هستیم و سرمایه گذاری زیادی در فناوری های آینده داریم. ما در حال آماده سازی محصول GamaEye هستیم که از این فن آوری در حق ثبت اختراعات ما برای ارائه فعالیت های حمله نزدیک به زمان واقعی استفاده می کند..

از طرف مشاغل ، ما شش ماه پیش دفتری در نیویورک افتتاح کردیم و اکنون قصد داریم به APAC گسترش یابیم.

امروز چند کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

در حال حاضر چهار کارمند در ایالات متحده داریم که در زمینه بازاریابی و شش کارمند در اسرائیل برای توسعه و عملیات متمرکز شده اند.

روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

من نمی خواهم مدیرعامل باشم که می گوید روزانه 18 ساعت کار می کند ... من عاشق کاری هستم که انجام می دهم ، بنابراین من واقعاً آن را کار نمی دانم - این بیشتر شور است. اما برای پاسخ به سوال شما ، من معمولاً روزانه 12-14 ساعت کار می کنم.

وقتی کار نمی کنم ، دوست دارم در ساحل باشم ، به دریا نگاه کنم و کار دیگری نکنم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me