چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید


یک دلیل وجود دارد ExpressVPN یکی از محبوب ترین VPN در اطراف است. امن ، همه کاره و سریع است.

همیشه هوشمند است محرک تست محصول قبل از ارتکاب ، و یک VPN نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک آزمایش رایگان بهترین راه برای اطمینان از داشتن جریان ، سرعت و سرویس مورد نظر شماست.

هرچند یک صید وجود دارد. ExpressVPN در حقیقت یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد. در عوض ، آن را دارد بدون سؤال-30 روز ضمانت بازگشت پول. این بدان معناست که می توانید ExpressVPN را برای یک ماه کامل آزمایش کنید - و پس از اتمام پول خود را پس بگیرید.

علاقه مند؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید.

ExpressVPN آزمایشی رایگان: بررسی اجمالی

ExpressVPN ارائه می دهد تضمین بازپرداخت 30 روزه رضایت کامل - و این همان چیزی است که شما به نفع خود استفاده خواهید کرد.

به مدت یک ماه ، شما می توانید بدون محدودیت و هیچگونه تعهدی از ExpressVPN لذت ببرید. وقتی کارتان تمام شد ، بازپرداخت کامل را تضمین می کنید.

چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید

ExpressVPN یک انتخاب برتر است, به خصوص اگر به دنبال سرعت هستید. این تست به طور مداوم در تست های سرعت پیروز می شود.

بیشتر از عشق وجود دارد سرعت های چشمگیر. شبکه ExpressVPN شامل 3000+ سرور در 94 کشور. این کار را آسان می کند دور زدن geoblocks و سایر فیلترهای محتوا. با رمزگذاری AES 256 بیتی, ExpressVPN اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد. آن را نیز حفظ می کند خط مشی بدون ورود به سیستم و ارائه سوئیچ kill.

می توانید ExpressVPN را روی آن امتحان کنید برنامه بومی برای هر یک از شما دستگاه ها. این خدمات شامل پشتیبانی 24/7 مشتری است ، بنابراین کمک همیشه در دسترس است.

برای جزئیات بیشتر در مورد ویژگی ها و عملکرد این VPN ، بررسی ما در مورد ExpressVPN را بررسی کنید.

اکنون آزمایشی رایگان خود را شروع کنید!

چرا ExpressVPN متفاوت است

ExpressVPN تنها شرکتی نیست که 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، اما چند دلیل وجود دارد که آنها رقابت خود را شکست داده اند.

با شرکت های دیگری که بازپرداخت کامل را در مدت زمانی مشخص ارائه می دهند ، تماس با آنها دشوار است. از طرف دیگر تیم پشتیبانی ExpressVPN دارای سابقه عالی است. آنها بازپرداخت را به سرعت پردازش می کنند ، بدون سوالی پرسیده می شود.

ExpressVPN با سیاست بازپرداخت آنها شفاف است. هیچ قانون پنهانی مانند محدودیت استفاده از داده وجود ندارد که بازپرداخت شما را باطل کند. اگر تصمیم گرفتید در طی دوره آزمایشی درخواست پول خود را پس دهید ، پرداخت خود را به طور کامل دریافت خواهید کرد ، صرف نظر از میزان داده هایی که قبلاً استفاده کرده اید.

برای اینکه از خدمات ExpressVPN لذت ببرید ، باید هزینه مقدماتی را بپردازید, اما اگر تصمیم دارید به استفاده از ExpressVPN ادامه ندهید, بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. سیاست بازپرداخت ExpressVPN به وضوح بیان می کند: "شما می توانید حساب خود را با بازپرداخت کامل ظرف 30 روز پس از خرید اولیه خود لغو کنید (" ضمانت برگشت پول ")."

دادگاه های رایگان واقعاً رایگان نیستند

دوره آزمایشی ExpressVPN واقعاً 30 روز ضمانت برگشت پول است ، اما این است بهتر از یک آزمایش رایگان.

بیشتر VPN هایی که یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهند فقط برای مدت زمان بسیار محدودی این کار را انجام می دهند. اگر فقط سه یا هفت روز فرصت دارید یک VPN را امتحان کنید ، ممکن است در شرایط مختلف عملکرد آن را مشاهده نکنید. برای اینکه واقعاً احساس VPN کنید ، باید در مقاطع مختلف روز ، آن را برای اهداف مختلف امتحان کنید.

برخلاف ExpressVPN ، سایر خدمات آزمایش های رایگان با محدودیت های سنگین ارائه می دهند. ممکن است داده ها ، پهنای باند یا دسترسی به سرور محدود داشته باشید. ExpressVPN درباره اطلاعات و پهنای باند و دسترسی کامل به شبکه به کاربران نامحدود می دهد.

چیز دیگری وجود دارد که باید مراقب آن باشید. برخی از آزمایشات رایگان تا زمانی که برای عضویت در این سیستم ثبت نام نکنید ، عملکرد شگفت انگیزی دارند. وقتی ExpressVPN را بارگیری می کنید ، می توانید بدانید که آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید.

ExpressVPN آزمایشی رایگان: راهنمای تنظیم سریع

ثبت نام در ExpressVPN و گرفتن 30 روز بدون ریسک کار سختی نیست. این یک گام به گام گام به گام است:

  1. به صفحه آزمایشی ExpressVPN بروید .چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  2. بعد از کلیک بر روی دکمه قرمز بزرگ, برنامه ای را انتخاب کنید. نکته: مهم نیست که کدام اشتراک را انتخاب کنید ، مانند همه آنها تحت پوشش ضمانت 30 روزه برگشت پول هستند.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  3. مراحل اشتراک را تکمیل کنید با وارد کردن آدرس ایمیل خود و انتخاب روش پرداخت. نکته: برخلاف بسیاری از VPN های دیگر, ExpressVPN حتی برای پرداخت بیت کوین بازپرداخت ارائه می دهد.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  4. از حفاظت و سرعت بالاتر VPN با بالاترین درجه لذت ببرید حداکثر 30 روز!

نصب و راه اندازی

  1. نصب ExpressVPN در دستگاه شما ساده است. با ورود به حساب کاربری خود شروع کنید.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  2. پس از ورود به سیستم ، می توانید نرم افزار ExpressVPN را بارگیری کنید برای دستگاه شما.
  3. پس از اتمام بارگیری ، برنامه باز خواهد شد. فوراً دریافت خواهید کرد کد فعال سازی را وارد کنید. این را می توان در حساب شما در وب سایت ExpressVPN یافت.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  4. کد فعال سازی را در برنامه وارد کنید.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  5. اگر می خواهید برنامه با راه اندازی رایانه و اگر می خواهید گزارش ارسال کنید ، برنامه را راه‌اندازی کنید. ExpressVPN هیچ اطلاعات شناسایی ای را در بر ندارد در گزارش عملکرد خود.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید
  6. اکنون می توانید به یک سرور VPN وصل شوید.چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنیدچگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید

ExpressVPN آزمایشی رایگان: بعد کدام است?

در آنجا آن را دارید - پس از مشترک شدن ، یک بار دیگر از لذت بردن از ExpressVPN استفاده نمی کنید.

درخواست بازپرداخت بسیار ساده است - تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اشتراک خود را لغو کنید و از مشتری برای پس انداز پول خود پشتیبانی کنید.

خلاصه

ExpressVPN یکی از خدمات برتر VPN در بازار است. این به شما پیشنهاد می دهد سریعترین سرعت ، سرورهای ایمن و بیش از 3000 سرور در 94 کشور. با این حال ، شما احتمالاً می خواهید قبل از ارتکاب این کار را امتحان کنید.

در حالی که ExpressVPN یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد ، آنها یک مورد ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول. این پیشنهاد بهتر از یک آزمایش رایگان است زیرا این هیچ محدودیتی در سرویس شما نمی باشد. می توانید ببینید کاربران چقدر ExpressVPN را در اینجا دوست دارند.

بیشتر خواندن

اگر می خواهید دستورالعمل های بیشتری برای بازپرداخت خود را در پایان دوره آزمایشی بخواهید ، ما نیز نوشته ایم یک راهنمای جامع برای بستن حساب ExpressVPN شما.

برای کد کوپن اضافی می توانید اینجا کلیک کنید.

آیا این راهنما به کارتان آمد؟ احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران که به دنبال امتحان کردن یک حق بیمه VPN به صورت رایگان هستند!

چگونه می توانید یک آزمایش رایگان ExpressVPN را در ژانویه سال 2020 دریافت کنید

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me