آماده شدن برای EuroCrypt 2018 با Orr Dunkelman


برای 30 سال گذشته ، IACR (انجمن بین المللی تحقیقات رمزنگاری) در آستانه تحقیقات رمزنگاری قرار داشته است. آنها سه کنفرانس در سال برگزار می کنند. Crypto (در ایالات متحده) ، EuroCrypt و AsiaCrypt.

من با Orr Dunkelman ، رئیس كل یورو كریپت كه از 29 آوریل - 4 مه در تل آویو ، اسرائیل برگزار می شود ، صحبت كردم و در مورد این همایش و آنچه می توان انتظار داشت.

آیا می توانید پیش زمینه کمی در مورد EuroCrypt و آنچه از کنفرانس انتظار داریم را برای ما بگویید?

این 37مین یورو کریپت سالانه است - و اولین بار است که در اسرائیل برگزار می شود. این یک کنفرانس دانشگاهی است که کلیه جنبه های رمزنگاری را در بر می گیرد.

در دهه 1980 تمرکز اصلی روی حافظه نهان دیجیتال بود. اثبات دانش صفر در دهه 80 و 90 مورد بحث قرار گرفت. بحث هایی در مورد رمزنگاری و رمزنگاری انجام شده است. برخی از موارد حتی در مجامع عمومی رخ داده است ، مانند سناریوی Dual EC و NSA برای اولین بار در Crypto در سال 2007 ارائه شد ، در حالی که افراد می توانند اشکالات و مشکلات پشت پرده را پیدا کنند. ما به یک مکان ملاقات برای رمزنگاران تبدیل شده ایم.

من می خواهم یک سلب مسئولیت را اضافه کنم ، این یک کنفرانس دانشگاهی است و برای افرادی که می خواهند بدانند حاشیه رمزنگاری چیست چیست. باید اعتراف کنم ، برخی از گفتگوها از منظر تحقیقات رمزنگاری بسیار فنی خواهند بود و لزوماً برای همه نیست. شما فقط به دانش پیش زمینه در مورد این مباحث نیاز دارید.

انتظار می رود چند نفر در آن شرکت کنند

از هم اکنون بیش از 350 نفر برای برنامه کامل ثبت نام کرده ایم و ثبت نام هنوز هم باز است بنابراین ممکن است شاهد افزایش تعداد باشیم. امسال تلاش جدیدی را انجام می دهیم ، به دلیل محبوبیت Blockchain ، ما بلیط هایی را برای افرادی که فقط علاقه مند به پیگیری Blockchain در سه شنبه ، اول ماه مه هستند ، می فروشیم. از نظر فنی باید کمی بیشتر در دسترس عموم باشد ، اما همچنان سطح بسیار بالایی خواهد بود.

علاوه بر این ، 2 کارگاه آموزشی وجود دارد که بیش از 80 نفر ثبت نام کرده اند که روز یکشنبه 29th قبل از شروع رسمی این رویداد برگزار می شود..

شرکت کنندگان از سراسر جهان از جمله اسرائیل ، اتریش ، بلژیک ، سوئیس ، آلمان ، ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، بلغارستان ، چین ، برزیل ، جمهوری چک ، فرانسه ، هنگ کنگ ، کره لهستان ، روسیه ، سنگاپور ، ترکیه و اوکراین.

کانون توجه کنفرانس چیست?

این یک کنفرانس صرفاً آکادمیک است. ما 69 مقاله پژوهشی دریافت کرده ایم که کلیه پایه های مربوط به رمزنگاری برش را پوشش می دهد. ما مباحثی از قبیل رمزنگاری بعد از کوانتومی ، آخرین نتایج رمزگذاری کاملاً همگن ، رمزنگاری متقارن ، نحوه عملکرد را پوشش خواهیم داد - این موضوع به یک مسئله بزرگ تبدیل شده است که حملات بسیاری به TLS و SSL بر همین اساس است. البته فناوری بلاکچین و چگونگی بهبود آن و کاربردهای دیگر برای چه مواردی می توان استفاده کرد. اوراق بهادار سخت افزار و چگونگی محافظت از محدودیت های سخت افزاری ، تقریباً هر چیزی را که می توانید هنگام ورود رمزنگاری به ذهن خود بیاندیشید ، مورد بحث قرار خواهد گرفت.

این همایش برای افرادی است که می خواهند در مورد لبه برش رمزنگاری بشنوند. در حالی که مذاکرات و سخنرانی ها مهم است ، جنبه مهم دیگر این است که افراد نزدیک به این میدان ببینند که جامعه به کجا می رود و موضوع فوری برای رسیدگی چیست. به عنوان مثال ، ما در 3 سال گذشته با روشی بسیار زیاد بحث رمزنگاری پس از کوانتومی را مورد بحث قرار داده ایم. زیرا ناگهان سیگنالهایی از دنیای محاسبات کوانتومی دیده بودیم که رایانه های کوانتومی زودتر از آنچه فکر می کنید آماده خواهند شد و ما باید زیرساخت های رمزنگاری کوانتومی را از قبل آماده کنیم.

NIST (موسسه ملی استاندارد و فناوری) اخیراً مسابقه ای را برای انتخاب استانداردهای رمزنگاری شده پس از کوانتومی آغاز کرده است ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا از قبل برای زلزله آماده شود تا صحبت کنیم ، زیرا بسیاری از پروتکل های اینترنتی فعلی که در حال حاضر داریم خواهیم شکست. و بسیاری از زیرساخت ها نیاز به تغییر دارند. بنابراین ، ما در تلاش هستیم تا برای آینده آماده شویم و تغییرات را هم اکنون انجام دهیم ، در حالی که به جای قرار گرفتن در شرایطی که همه چیز باید تغییر کند ضروری نیست در حال حاضر.

بنابراین ، ما می توانیم ببینیم که کمیته به کجا می رود و تمرکز ما چیست. جلسه ای در مورد TOR و اتصالات ناشناس برگزار می شود. مجدداً ، از زاویه فنی به دنبال جزئیات رمزنگاری موجود در رمزگذاری پیاز خواهد بود.

می توانید کمی از ساختار کنفرانس برای ما بگویید?

در طول کنفرانس دو مسیر برگزار می شود و افراد بسته به اینکه چه موضوعاتی برای آنها مناسب تر یا جالب تر باشد ، می توانند به جلو و عقب برگردند.

علاوه بر آهنگ های ما ، دو گفتگوی دعوت شده (بلندگوهای اصلی) خواهیم داشت ، متیو گرین سخنرانی با عنوان سی سال ارز دیجیتال: از DigiCash گرفته تا Blockchain. سخنرانی دوم با آن می شود Canteaut Anne با عنوان Desperally Seek SBoxes.

یکی از برنامه های سرگرم کننده تری که داریم ، نتایج اخیر یا همان جلسه Rump است که سه شنبه شب برگزار می شود. این جلسه نسبت به سخنرانی ها رسمی تر است و امکان بحث و گفتگوهای عقب و جلو را فراهم می کند. در گذشته حتی در جلسات Rump آواز و رقص نیز دیده می شد. این فرصت های ناخواسته برای حاضران است.

همانطور که قبلاً ذکر شد دو کارگاه آموزشی وجود دارد که افراد می توانند قبل از این رویداد ثبت نام کنند. اولین رمزنگاری سبک است. موضوعاتی از قبیل رمزنگاری برای محیط های محدود ، دستگاه های IOT و موارد مشابه. دومین کارگاه آموزشی در زمینه رمزنگاری های پیشرفته و پیشرفته است و این سیزدهمین سال است که توسط اینتل برگزار می شود. این موضوع موضوعاتی مانند Specter و Meltdown و قوانین رمزگذاری را در بر می گیرد. این کارگاه ها کمتر رسمی هستند و به افراد این امکان را می دهند تا با مجریان تعامل و بحث و گفتگو داشته باشند.

سرانجام ، ما جوایز بهترین مقاله را به ما اعطا می کنیم ، هیئتی از مربیان و داوران مطالب ارائه شده را مطالعه می کنند و به یک برنده رای می دهند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me