Cyren – گرفتن امنیت اینترنت به ابر


لیور ساموئلسون سالها است که در زمینه فناوری و مشاغل است ، اما او به خصوص برای تبدیل اینترنت به مکانی امن تر برای کاربران - به ویژه کسانی که به دنبال امنیت بهتر و افراد در حال حرکت با دستگاه های تلفن همراه خود هستند ، بسیار علاقه مند است. لیور مدیر عامل و رئیس Cyren ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های امنیتی مبتنی بر ابر است.

در گفتگوی اخیر ما ، لیور با من به اشتراک گذاشت که چرا یک رویکرد مبتنی بر ابر در محیط محاسبات امروز بسیار حیاتی است ، چگونه او می بیند بازار امنیت در چند سال آینده در حال تحول است و 3 نکته برتر امنیتی او برای شرکت ها امروز.

Contents

لطفاً کمی در مورد خود و پیشینه خود بگویید. 

من در اسرائیل و ایالات متحده تحصیل کردم و کار حرفه ای خود را با Booz Allen Hamilton شروع کردم. پس از آن ، من فعالیت راه اندازی خود را با شرکتی آغاز کردم که در سال 1986 فروخته شد. از آن زمان تاکنون رئیس و مدیرعامل بسیاری از شرکت های مختلف بوده ام - هشت با هم. من همچنین سرمایه های سرمایه گذاری و صندوق های سهام خصوصی را مدیریت کرده ام ، بنابراین استارتاپ ها را هم از نظر فناوری و هم از جنبه های مالی درک می کنم.

مأموریت سیرن چیست?

Cyren ، همانطور که امروزه است ، واقعاً 3-4 سال پیش تأسیس شد ، زمانی که دیدیم که با ایجاد یک محیط امنیتی در اطراف اینترنت ، نیاز به حمایت بنیادی از اینترنت داریم. ما بر ساخت راه حل کاملاً مبتنی بر ابر متمرکز شدیم تا از شرکتهای مختلف با محافظت جامع و در عین حال ساده در برابر خطرات اینترنت استفاده کنیم..

روشی که ما در مورد آن فکر می کنیم ، صرف نظر از نوع یا اندازه مشتری شما و نیازهای امنیتی شما ، تمام امنیتی که ارائه می دهیم از همان پلتفرم ابری سرچشمه گرفته و مبتنی بر همان فناوری ها و داده های اصلی است. ما از این نظر منحصر به فرد هستیم که فقط از موتورها و داده های شناسایی خود استفاده می کنیم. ما از فروشندگان دیگر فناوری نمی خریم.

لطفا یک مرور کلی در مورد پلتفرم و ابزارهای خود در اختیار من بگذارید.

ما مجموعه ای از امنیت شرکت های مبتنی بر ابر را به عنوان یک راه حل خدمات و همچنین سرویس های اطلاعاتی تهدید یکپارچه اضافی ارائه می دهیم. راه حلهای ما شامل موارد زیر است:

پلت فرم Enterprise Security SaaS

 • دروازه امنیت وب
 • دروازه امنیتی ایمیل
 • امنیت DNS
 • ماسهبازی ابری (آرایه ماسهبازی)

خدمات اطلاعاتی تهدید

 • ضد هرزنامه ورودی
 • ضد هرزنامه Outbound
 • فیلتر URL
 • هوش فیشینگ
 • اعتبار IP
 • ضد بدافزار
 • شناسایی بدافزار
 • امنیت موبایل

مزایای یک بستر امنیتی 100٪ مبتنی بر ابر چیست؟?

نکته اصلی این است که شما نمی توانید امنیت موثری را تأمین کنید ، مگر اینکه از یک راه حل واقعی مبتنی بر ابر استفاده کنید.

رویکرد سنتی در مورد امنیت نصب وسایلی مانند پست الکترونیکی یا دروازه های وب در یک شرکت است. به عنوان مثال ، اگر این بانک یک بانک است ، به لوازم بی شماری نیاز دارید - یکی برای هر شعبه یا دفتر. این رویکرد هنوز رایج ترین رویکرد امروز است ، اما واقعاً پاسخگوی نیازهای محیط مدرن محاسباتی شرکت نمی باشد. محافظت از نیروی کار موبایل لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه با وسایل تقریباً غیرممکن است - به ویژه هنگامی که امروزه بیشتر برنامه ها در ابر قرار دارند..

حملات امروز سریع ، با مدت زمان کوتاه تر و انواع زیادی است. بنابراین سرعت شناسایی و جلوگیری از حملات از اهمیت نهایی برخوردار است. اگر نمی توانید محیط امنیتی خود را به طور واقعی فوراً بروزرسانی کنید ، حفاظت شما ضعیف است. فقط با یک ابر می توانید این کار را انجام دهید. ما می توانیم شبکه ابری خود را در مدت زمان 3-4 ثانیه از زمان شناسایی یک حمله ناشناخته به روز کنیم.

یکی از خدماتی که جالب دیدم شما بود خارج از مرز محافظت از ضد اسپام آیا این موضوع نسبتاً جدیدی است که شرکتها به آن توجه می کنند?

ما در واقع این ویژگی را برای مدتی داشته ایم ، اگرچه تکنولوژی و پیشرفته الگوریتم ها با گذشت زمان به روز می شوند. دلیل مهم محافظت در برابر هرزنامه ها ، به دلیل روشی است که امروزه مهاجمان فعالیت می کنند. آنها به دستگاه های خود حمله نمی کنند - آنها از دستگاه دیگران استفاده می کنند. بسیاری از مشتریان ما از این فناوری به عنوان یک سرویس "ضد Bot" استفاده می کنند. این محافظت مانع از مسدود شدن یا لیست سیاه شدن دستگاه های مشتری ما می شود.

cyr-spam outbound

بازار خود را چگونه تعریف می کنید؟ مخاطب خاص شما در آن بازار چه کسی است?

ما در بازار امنیت اینترنت قرار داریم و محیطی پیرامون اینترنت ارائه می دهیم که از کاربران محافظت می کند. پلت فرم و خدمات ما تقریباً برای هر کسی در نظر گرفته شده و مناسب است. این شامل شرکت های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ و همچنین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ، ارائه دهندگان امنیتی مدیریت شده ، شرکت های مخابراتی و سایر شرکت های امنیتی.

چه کسی را به عنوان رقبای اصلی خود می بینید?

رقبای مختلف زیادی در بازار وجود دارد که اکثر آنها فروشندگان لوازم خانگی هستند. چند ارائه دهنده امنیت ابر دیگر وجود دارد. هیچ کس دیگری به دانش من یک بستر ابری چند محصولی ندارد. هرکدام از رقبا دارای یک محصول ابری هستند. ما بطور خاص تجارتهایی را که هنوز از فن آوری قدیمی استفاده می کنند ، بسته به تجهیزات سخت افزاری ، و یا نیاز به کیفیت حفاظت پیشرفته داریم ، هدف قرار می دهیم.

چگونه ابزارهای خود را متفاوت و یا بهتر از آنها می بینید?

مانع ورود به راه حل های امنیتی مبتنی بر ابر به دلیل هزینه و تخصص مورد نیاز بسیار زیاد است. همچنین ، ما روشهای پیچیده ای برای کشف تهدیدهای ناشناخته که اثبات شده بسیار مؤثر هستند ، توسعه داده ایم. ما یک شرکت نسل سوم در دنیای تحت سلطه رقبای نسل اول هستیم. ما معتقدیم که بهترین بستر بازار را داریم. الگوریتم های پیشگیری و شناسایی ما مبتنی بر رفتار و داده های بزرگ است و ما روزانه 25 بیلیون معامله امنیتی ضبط می کنیم.

سایر مزایای منحصر به فرد راه حل های ما عبارتند از:

 • بستر بومی و کاملاً مبتنی بر ابر.
 • شبانه روزی مشتری آسان و سریع ، گاهی اوقات از طریق وب سایت ما.
 • نیازی به تجهیزات سخت افزاری یا متخصصان بی شماری در زمینه فناوری اطلاعات نیست.
 • نظارت و مدیریت همه چیز در زمان واقعی از یک کنسول واحد.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، ما منحصر به فرد هستیم که فقط در تشخیص و موتورها و داده های خودمان استفاده می کنیم. در حقیقت ، بسیاری از ارائه دهندگان امنیتی مشهور با ما همکاری کرده اند تا از فناوری ما استفاده کنند.

به عنوان تهدیدات امنیتی بالا که اکنون با آنها روبرو هستیم ، چه چیزی را می بینید?

مشکل اساسی امروز این است که تهدیدها و بردارهای حمله به طور مداوم در حال تغییر هستند. مهاجمان روشهای خود را اغلب تغییر می دهند. ما به عنوان یک صنعت باید بتوانیم نه تنها فناوری تشخیص خود را بهبود بخشیم بلکه مصرف امنیت توسط مشتریان را ساده تر کنیم.

3 نکته برتر امنیتی شما در مورد شرکت ها امروز چیست?

این ممکن است کمی خدمت به نظر برسد ، اما ...

 1. انتقال به ابر (از وسایل محافظت نکنید).
 2. رویکرد به امنیت باید حرفه ای و جاری باشد.
 3. امنیت را فقط به دلایل نظارتی / انطباق اعمال نکنید.

چگونه می بینید بازار امنیت در سال های آینده در حال تحول است?

اندازه صنعت امنیت هر ساله به سرعت در حال رشد است. تحلیلگران صنعت انتظار دارند که بازار تا سال 2020 به 100 تا 150 میلیارد دلار برسد.

من معتقدم که سه مورد مهم اتفاق می افتد:

 1. تأکید بزرگ بر حرکت به سمت ابر. کسانی که مشکلی نخواهند داشت.
 2. تلاش برای ایجاد راه حل های پیچیده تر و سریعتر برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد یافت. این امر ضروری است زیرا تهدیدها در حال تغییر و پیچیده تر شدن هستند.
 3. در صنعت امنیت یکپارچه سازی خواهد شد و شرکت هایی که دیگر مرتبط نیستند ، در کل ناپدید می شوند.

امروزه چند مشتری فعال دارید؟ آنها عمدتا در کجا قرار دارند?

ما در حال حاضر هزاران مشتری داریم. این تفکیک 44٪ در آمریکای شمالی ، 44٪ اروپا و بقیه در جهان (در درجه اول آسیا) خواهد بود..

مشتریان شرکتهای بزرگ ما از 200 صندلی تا صدها هزار صندلی متغیر هستند. همچنین مشتریانی داریم که ارائه دهنده خدمات هستند و از نرم افزارهای ما برای سرویس دهی به مشتریان خود استفاده می کنند.

درمجموع ، بطور مستقیم یا غیرمستقیم ، ما روزانه 600 میلیون کاربر محافظت می کنیم.

چه کسانی بزرگترین مشتری شما هستند?

مشتریان سیرن 

برنامه های آینده شما برای Cyren چیست؟?

برنامه ما این است که به یک بازیگر برتر در صنعت امنیت اینترنت تبدیل شویم. ما در توسعه سرمایه گذاری زیادی می کنیم - بیش از نیمی از کارمندان ما در R&د.

امروز چند کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

ما حدود 220 کارمند داریم. ما R داریم&مراکز D در اسرائیل ، آلمان و ایسلند ، با 155 کارمند ، به علاوه چند دفتر فروش کوچکتر در آمریکا و لندن.

روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

می ترسیدم که آن را بپرسی ... [لبخند بزن]. من اساساً هر وقت خوابم نبرد ، کار می کنم. من بعضی وقت ها را برای دوچرخه سوار می کنم و معمولاً با دوچرخه به مطب می روم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me