BullGuard – محافظت از رایانه ها ، شبکه های خانگی ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و مهمتر از همه شما!


با توجه به اینکه مجرمان سایبری در دسترسی به همه دستگاه های متصل و داده های شخصی ما پیچیده تر می شوند ، رویکرد آنتی ویروس سنتی به سادگی قادر به پیگیری شناسایی و توقف ظهور مداوم تهدیدات جدید نیست. ما با پل لیپمن مدیرعامل BullGuard نشستیم تا در مورد موتور نسل بعدی آنها و اینکه چگونه به طور مداوم شناسایی این پرونده های مخرب برای ایمن نگه داشتن دستگاه ها ، هویت ها و خانواده های ما یاد می گیرند ، صحبت کنیم..

Contents

لطفاً درباره پیشینه امنیت سایبری و موقعیت فعلی خود در BullGuard کمی با ما بگویید.

امنیت سایبری را به طور مداوم جذاب و چالش برانگیز می دانم! من بیش از یک دهه است که در این شرکت در شرکت هایی مشغول فعالیت هستم که حوزه تمرکز آنها از امنیت نقطه مصرف کننده گرفته تا امنیت ابر سازمانی باشد. من چند سال پیش به BullGuard پیوستم که هدف صریح آن را برای ورود به بازار جدید ، در حال ظهور و قابل توجه امنیت سایبری برای خانه مصرف کننده است..

برخی از تهدیدات عمده آنلاین آنلاین چیست و چگونه می توانند به طور بالقوه کامپیوتر یا شبکه را به خطر بیاندازند?

احتمالاً مهمترین تهدید آنلاین برای رایانه های مصرف کنندگان و به طور فزاینده سایر دستگاه های متصل ، باج افزار است ، هنگامی که جرایم سایبری به یک دستگاه هک می شود ، یک کاربر را از داده های خود رمزگذاری یا مسدود می کند و برای بازگرداندن آن باج می خواهد. در حالی که اکثر مردم در معرض تهدیدهای باج افزار قرار نخواهند گرفت زیرا داده های خود را از پشتیبان گیری یا ابر بازیابی می کنند ، ردیابی آن هنوز بسیار پر سود و تقریباً غیرممکن است. رویکرد آنتی ویروس سنتی به سادگی قادر به ادامه کار نیست ، زیرا ترکیبی از حمله صفر روزه با یک باجه نرم افزاری باج افزار جلوگیری از آن بسیار چالش برانگیز است ، و من بعداً کمی در مورد نحوه انجام این کار در BullGuard صحبت خواهیم کرد.

من فکر می کنم تهدید آنلاین قابل توجه دیگر ، حملات علیه اینترنت اشیاء مانند تلفن های هوشمند ، مانیتورهای متصل به کودک ، ترموستات ها ، سیستم های موسیقی و غیره است. برای دسترسی مخرب به شبکه خانگی. در آزمایشگاههای ما حتی دیده ایم که هکرها وارد سیستم های اعلام حریق منزل شده و از راه دور آنها را خلع سلاح می کنند. متأسفانه ، ما قصد داریم موارد بیشتری از این را ببینیم.

BullGuard - محافظت از رایانه ها ، شبکه های خانگی ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و مهمتر از همه شما!

BullGuard برای ایمن سازی رایانه ها و اطلاعات کاربران چه محصولاتی را ارائه می دهد?

محصولات ما برای رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی از سبکترین برنامه های ضد ویروس گرفته تا یک مجموعه کاملاً امنیتی اینترنتی که شامل حفاظت از هویت ، کنترل والدین ، ​​فناوری های بهبود و بهینه سازی عملکرد رایانه شخصی و اسکن کل شبکه ها برای پتانسیل آسیب پذیری و تهدید.

ما همچنین Dojo توسط BullGuard (https://dojo.bullguard.com/) را ارائه می دهیم که شبکه های خانگی و تمام دستگاه های متصل را بدون در نظر گرفتن آنچه ممکن است این دستگاه ها باشد ، ایمن می کند. بنابراین حتی یک قفل هوشمند متصل ، ترموستات هوشمند و غیره نیز در برابر حملات محافظت می شود.

BullGuard - محافظت از رایانه ها ، شبکه های خانگی ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و مهمتر از همه شما!

توجه می کنم که بسیاری از مجموعه های شما هم نرم افزار ضد بدافزار دارند و هم یک فایروال. تفاوت بین این دو چیست و چرا کاربر به هر دو نیاز دارد?

فایروال ها و نرم افزار ضد بدافزار اهداف مختلفی را ارائه می دهند. بهترین قیاس ، داشتن یک دروازه قفل شده در قسمت جلوی ملک شما و سپس قفل در جلوی خانه شما است. شما می خواهید افراد بد دروازه را متوقف کنید ، اما اگر آنها این کار را انجام دهند ، مطمئناً می خواهید جلوی درب آنها را بگیرید. فایروال دروازه جلویی قفل شده است ، داور ترافیک خوب / بد رفت و آمد و ورود به رایانه شخصی است و اتصالات ورودی را از آدرس های IP مخرب مسدود می کند. با این حال ، روش هایی وجود دارد که پرونده ها و فرآیندهای مخرب می توانند از فایروال عبور کنند ، مانند ایمیل با پیوست مخرب ، یک USB آلوده یا برنامه بارگیری شده که به نظر قانونی می رسد اما آلوده هستند. مؤلفه ضد بدافزار درب جلو قفل شده است که این پرونده ها را ردیابی می کند و آنها را در آهنگ های خود متوقف می کند. بنابراین ، شما واقعاً به هر دو لایه محافظت احتیاج دارید.

چگونه شناسایی BullGuard اطلاعات شخصی مشتری را ایمن نگه می دارد?

ما از چندین طریق از شما در مقابل سرقت هویت محافظت می کنیم. بدیهی ترین مورد این است که با مراجعه به آژانس های رتبه بندی اعتبار اطمینان حاصل کنید که هیچ حساب غیرمجاز به نام شما باز نشده است. ما همچنین به اتصالات برون مرزی نگاه می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که وقتی به بانک خود وصل هستید که به سایت قانونی بانک خود متصل هستید و به یک سایت فیشینگ یا مخرب نیستید که بتواند اعتبار و هویت شما را سرقت کند. از نظر آموزش ندیده ، سایتهای فاکسلی و معتبر کاملاً یکسان به نظر می رسند ، اما BullGuard قادر است آنها را شناسایی و مسدود کند.

علاوه بر این ، تالارهای گفتگو در وب تاریک وجود دارند که در آن مجرمان سایبری اقدام به سرقت هویت می کنند. ما به طور مداوم این انجمن ها را برای شماره تأمین اجتماعی ، شماره کارت اعتباری ، شماره حساب بانکی و سایر اطلاعات خصوصی اسکن می کنیم تا هویت شما به خطر بیفتد.

Game Booster چگونه تجربه بازی را بهبود می بخشد?

ما دریافتیم که افراد در حین گیم پلی برنامه های ضد ویروس خود را خاموش می کنند تا عملکرد رایانه خود را به حداکثر برساند. با این حال ، این رایانه شخصی آنها را محافظت نکرد و اگر چیزی مثل بچه های من هستید ، برای مدت زمان ناموجود بازی می کنید. تقویت کننده بازی برنامه ضد ویروس را در حال اجرا نگه می دارد اما میزان قدرت پردازش آن و سایر برنامه های در حال استفاده را محدود می کند ، بنابراین بازی بازی حداکثر توان رایانه ای را کسب می کند. آنچه در آزمایش یافتیم این است که حتی با محافظت از آنتی ویروس ، سیستمی با Game Booster حداکثر بازی بهتر از سیستم بدون آن بازی می کند. بنابراین ، ما می توانیم ضمن افزودن محافظت از نرم افزار BullGuard ، تجربه بهتر بازی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

BullGuard - محافظت از رایانه ها ، شبکه های خانگی ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و مهمتر از همه شما!

برخی از ویژگی های ماژول کنترل والدین شما چیست؟ بچه های باهوش اینترنت چه "حفره" ای دارند که برای دور زدن سایر برنامه های کنترل والدین استفاده می کنند و چگونه آنها را بسته اید?

سؤال عالی! ماژول کنترل والدین ما دارای مجموعه ای پیچیده از کنترل است که به والدین امکان تنظیم و اجرای قوانین را می دهد ، اما در واقع به 3 مورد رسیده می شود:

  1. کنترل زمان و استفاده از رایانه شخصی. ممکن است والدین از 3 فرزند خود آگاه نباشند. اکنون آنها می توانند کنترل کنند که کودک چقدر می تواند از رایانه شخصی استفاده کند و استفاده از اینترنت و برنامه های خاص را در ساعات خاصی از روز محدود می کند. بنابراین ، والدین می توانند بگویند ، "خوب ، شما می توانید از رایانه شخصی استفاده کنید ، اما بعد از ساعت 10 شب اینترنت ندارید" یا "فقط می توانید بازی های زیر را در یک بازه زمانی خاص انجام دهید".
  2. فیلتر محتوا. والدین می توانند دسترسی به دسته بندی ها ، مانند محتوای بزرگسالان ، قمار ، گفتار نفرت یا محتوای مرتبط با مواد مخدر را محدود کنند. علاوه بر این ، برنامه هایی مانند بازی های خشن را می توان در لیست سیاه قرار داد ، بنابراین نمی توان آنها را از رایانه شخصی نصب یا اجرا کرد.
  3. بسته شدن نقاط ضعف. یک کودک باهوش رایانه می تواند کنترل والدین را غیرفعال یا حتی حذف کند. جلوگیری از غیرفعال سازی با نیاز به رمزعبور که برای تغییر تنظیمات کنترل والدین لازم است ، ساده است. برای جلوگیری از از بین بردن نرم افزار ، به والدین توصیه می کنیم فرزندان خود را با یک حساب غیر اداری تنظیم کنند ، بنابراین کودک می تواند همه کارهایی را که باید انجام دهد انجام دهد اما قادر به حذف نرم افزار نیست. در گذشته ، یک کودک واقعاً باهوش می توانست VPN را بارگیری کند تا به محتوای نامناسب دسترسی پیدا کند. والدین با نرم افزار ما می توانند نصب و راه اندازی VPN را در لیست سیاه قرار دهند و محدودیت هایی را به گونه ای تنظیم کنند که ضد عفونت باشد..

تهدیدات روز صفر چیست و چگونه BullGuard در برابر آنها محافظت می کند?

تهدید صفر تهدیدی است که قبلاً دیده نشده است ، و این مسئله بسیار خطرناک است زیرا هیچ امضای پرونده شناخته شده ای برای تشخیص و اصلاح وجود ندارد.

بنابراین ، موتور رفتاری ما (به نام موتور نسل بعدی در صنعت) نیز به ویژگی های رفتاری نگاه می کند. آیا پرونده ای برای نوشتن به رجیستری و تلاش برای رفتار رمزنگاری ، آیا حافظه یا CPU کمتری دارد؟ آیا سعی در دسترسی به قسمتهای محافظت شده سیستم پرونده ای داشت؟ اگر چنین است ، ما بلافاصله آن را قرنطینه می کنیم و از اجرای آن جلوگیری می کنیم. و نه فقط بر روی دستگاه شما ، بلکه بر روی میلیون ها مشتری ما در سراسر جهان.

ما همچنین تعداد زیادی از داده های ماه عسل را که تنظیم کرده ایم جمع آوری می کنیم و نمونه هایی را با فروشندگان مختلف در این صنعت به اشتراک می گذاریم ، بنابراین زیرساختهای ماشین بسیار گسترده ما به طور مداوم در حال یادگیری تفاوت بین ویژگی های پرونده های خوب و ویژگی های پرونده های مخرب هستند. اینگونه است که ما یک قدم جلوتر از تهدیدات روز صفر می مانیم.

آیا اجرای تمام این فرایندها در پس زمینه بر سرعت یا عملکرد رایانه تأثیر خواهد گذاشت?

اصلا. موتور اصلی رفتاری که بصورت محلی در رایانه شخصی کار می کند با توجه به منابعی که از آن استفاده می کند بسیار سبک است. سیستمی که من در مورد آن صحبت کردم ، به میلیون ها میلیارد دلار از داده ها در هزاران سرور و سرور مجازی و زیرساختهای یادگیری ماشین که به طور مداوم در حال یادگیری و بهبود و به روزرسانی مدل ها هستند می پردازد - تمام آنچه که بلند کردن سنگین روی ابر اجرا می شود.

چه محصولاتی را برای تلفن های همراه و رایانه های لوحی پیشنهاد می کنید?

محصولات ما برای تلفن همراه و تبلت ها شامل ضد بدافزار ، ضد فیشینگ ، بهینه سازی عملکرد و همچنین مکان دستگاه ، کشف و قفل است. ما محصولات جدیدی با قابلیت های اضافی داریم که در آینده بسیار نزدیک عرضه می شود. ما می خواهیم از شما محافظت کنیم ، اما متصل هستید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me