نحوه تماشای Blue Planet II رایگان آنلاین!


لذت بردن سیاره آبی II, دنباله اصلی برنده جوایز اصلی ، سیاره آبی. مانند اولین ، سر دیوید آتتنبورو ، نویسنده و تهیه کننده مشهور طبیعت و بی بی سی ، Blue Planet II را ارائه و روایت می کند. مارول دوباره در شگفتی های زندگی اقیانوس ها و تصاویر چشمگیر آن در این مستند قرار دارد.

سیاره آبی II, تولید واحد تاریخ طبیعی بی بی سی و ارائه بی بی سی آمریکا, در Netflix موجود است. در حالی که Netflix خدمات استریم در 190 کشور ارائه می دهد ، برخی از کشورها این محدودیت را دارند.

شما هنوز هم می توانید با استفاده از یک نمونه جالب توجه Blue Planet II را تجربه کنید VPN. VPN اجازه به تو با پوشاندن آدرس IP خود ، محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. بنابراین Netflix فکر می کند شما از کشوری که محدودیت آن را مشاهده نمی کند ، مشاهده می کنید.

راهنمای سریع - نحوه تماشای Blue Planet II در Netflix

 1. VPN را انتخاب کنید - ما ExpressVPN را برای سرعتهای سریع و بدون بافر ، امنیت بهینه و خدمات عالی به مشتری توصیه می کنیم.
 2. VPN خود را بارگیری و نصب کنید به دستگاه انتخابی خود.
 3. به یک سرور در انگلستان یا ایالات متحده متصل شوید.
 4. وارد Netflix شوید و جریان را شروع کنید!

اکنون با ExpressVPN جریان را شروع کنید!

چرا برای تماشای Blue Planet II به یک VPN احتیاج دارید

Netflix محدودیت های جغرافیایی را در محتوای خود قرار می دهد, بنابراین همه نمایش ها در هر مکان موجود نیست. همچنین ، اگر در کشوری هستید که Netflix در دسترس نیست ، این محدودیت های جغرافیایی شما را از دسترسی به آن متوقف می کند.

یک VPN با مخفی کردن آدرس IP شما در اطراف این geoblocks می شود. با استفاده از شبکه سرورهای از راه دور, این Netflix را به فکر شما از یک مکان پشتیبانی پشتیبانی می کند.

پس از اتصال به VPN ، می توانید تمام قسمت های Blue Planet II را تماشا کنید, یا هر نمایش دیگری از هرجای دنیا.

این همه VPN قادر به انجام آن نیستند

VPN ها خیلی بیشتر از اجازه دسترسی به محتوای جغرافیایی شده ، می توانند انجام دهند.

یک VPN خصوصاً امنیت شما را افزایش می دهد در شبکه های عمومی محافظت نشده مانند کافی نت ها یا نقاط مهم. بنابراین شما در برابر هکرها و نظارت ایمن هستید. تهدید دیگر ، خود ارائه دهنده اینترنت شما و وب سایتهایی است که ممکن است شما را به سمت آن هدایت کند. یا بازاریابی و گروه های شخص ثالث که ممکن است داده های شخصی شما را به آنها بفروشد.

یک VPN نیز ممکن است پول شما را پس انداز می کند. اگر می توانید به همه نمایشهایی که روی کابل تماشا می کنید دسترسی پیدا کنید, چرا به یک شرکت کابل برای نمایشهایی که تماشا نمی کنید پرداخت کنید? این تصمیم به سرعت معروف می شود بریدن بند ناف.

دلایل بسیاری دیگر برای انتخاب خدمات VPN وجود دارد. با این حال ، برای پخش Blue Planet II ، یک نکته مهم در اینجا وجود دارد. حتی اگر دسترسی غیر VPN به Netflix داشته باشید ، یا در هر کجا که هستید ، غیر VPN به سایر سرویسهای پخش دسترسی دارید, ISP شما ممکن است نرخ انتقال داده شما را مسدود کند. یک VPN اطلاعات و داده های شما را از ISP مخفی می کند و به شما امکان می دهد بدون جابجایی یا سد جریان داشته باشید.

چگونه یک VPN قابل اعتماد و با عملکرد بالا انتخاب می کنید؟ خواندن را ادامه دهید تا بدانید کدام 3 VPN را برای تماشای Blue Planet II در Netflix توصیه می کنیم.

3 بهترین VPN برای تماشای Blue Planet II

1. ExpressVPN 

نحوه تماشای Blue Planet II رایگان آنلاین!

ExpressVPN یک پیشرو در صنعت است سرعت بارگیری ، گزینه های مختلف سرور و حریم خصوصی.

با ExpressVPN می توانید به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید در مورد سرگرمی های ویدئویی و تلویزیونی و همچنین سایت هایی مانند Facebook ، Twitter ، Gmail و YouTube.

همه این خدمات را با گزینه زیر دریافت خواهید کرد سرعت بارگیری خود را انتخاب کنید در میان 3000 سرور ++ ExpressVPN در بیش از 160 مکان سرور در 94 کشور. این مکان ها شامل چندین سایت سرور در سراسر ایالات متحده.

ExpressVPN مانند بسیاری دیگر از VPN های سطح بالا ، از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند. این استاندارد همان چیزی است که سازمان های امنیتی ، ارتش و مؤسسات مهم مالی از آن استفاده می کنند برای محافظت از داده های خود.

علاوه بر این ، ExpressVPN عامل a سیاست سختگیرانه ورود به سیستم و فناوری کشتن سوئیچ NeverLock برای خاموش کردن همه دسترسی به رایانه خود با هرگونه اختلال در عملکرد سرور. همچنین بسیاری از ویژگی های عملکرد دیگر که کاربران VPN به دنبال آن هستند ، ارائه می دهد.

یک آزمایش رایگان از ExpressVPN ، از جمله 30 روز ضمانت برگشت پول دریافت کنید. پیشنهاد کوپن اضافی ما را بررسی کنید برای صرفه جویی در پول وقتی Express VPN را انتخاب می کنید.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

Streaming Blue Planet II را با ExpressVPN شروع کنید!

2. NordVPN

نحوه تماشای Blue Planet II رایگان آنلاین!

NordVPV هنگام سرعت ، مکان سرور و امنیت صندلی عقب نمی گیرد.

درجه نظامی ارائه می دهد رمزگذاری AES-256 و بدون گزارش خط مشی بنابراین می توانید با امنیت کامل فهرست ، جریان و بارگیری کنید. آن را نیز فراهم می کند کلید کشتار برای ترک های غیر منتظره سرور.

با سرعت و پهنای باند نامحدود ، قادر خواهید بود تماشای یک قسمت از Blue Planet II با بدون وقفه بافر. تو می توانی به طور همزمان روی شش دستگاه جریان دهید.

جایی که NordVPN می درخشد با ابتکاری خود است فناوری VPN مضاعف, یک راه حل امنیتی که قبل از رسیدن به اینترنت ، دو بار داده را رمزگذاری می کند. رمزگذاری اول در محل سرور VPN آغاز می شود ، که از طریق داده های از قبل ایمن شده به مکان دوم منتقل می شود. گره مکان دوم داده ها را دوباره رمزگذاری می کند قبل از رسیدن به شما.

اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چرا NordVPN یکی از بهترین انتخاب ها در بین کاربران است ، و همچنین چگونه می توانید خدمات خود را با یک آزمایش رایگان بررسی کنید. وقتی NordVPN را انتخاب می کنید ، آن را همراه با یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول, و می توانید پس انداز کنید با مراجعه به کد کوپن و صفحه تخفیف ما.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با بسیاری از روترها سازگار است.

Streaming Blue Planet II را با NordVPN شروع کنید!

3. CyberGhost 

دستگاه های CyberGhost

CyberGhost یک است کاربر پسند VPN که همچنین دارای فناوری رمزگذاری AES-256 درجه نظامی است ، به همراه یک انتخاب سه پروتکل امنیتی مختلف اینترنت برای تنظیم داده ها.

آن مرکز داده ها و سرورهای NoSpy در رومانی واقع شده است ، که خارج از صلاحیت کشورهایی است که برای ردیابی فعالیت های شهروندان خود پیمان های امنیتی بزرگی تشکیل داده اند. این ، به همراه خط مشی عدم ورود به سیستم CyberGhost ، مسدود کننده تبلیغات یکپارچه و یک سوئیچ قتل خودکار, حفظ حریم خصوصی حتی زمانی که از wi-fi دسترسی عمومی استفاده می کنید ، تضمین می کند.

CyberGhost نیز ارائه می دهد 5،900 سرور VPN در بیش از 90 کشور جهان. فقط با یک اشتراک CyberGhost VPN ، می توانید دریافت کنید محافظت همزمان حداکثر تا هفت دستگاه.

برای نگاهی عمیق تر به CyberGhost و خدمات آن ، این بررسی مفصل را بخوانید.

همچنین آزمایش رایگان 24 ساعته CyberGhost را ببینید با تمام خدمات حق بیمه گنجانده شده است, و همچنین ما پس انداز کردن کوپن هنگام مشترک شدن.

CyberGhost می تواند انسداد شود:

 • Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN، Sling TV و سایر موارد دیگر ، با استفاده از یک نمایه ویژه جریان با سرورهای بهینه.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، نمایه اختصاصی کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

Blue Planet II را با CyberGhost Now تماشا کنید!

خلاصه

در حالی که VPN ها راهی عالی برای حرکت در مورد محدودیت های جغرافیایی هستند بنابراین می توانید پیشنهادات مورد علاقه Netflix خود را مانند Blue Planet II تماشا کنید, آنها برای افرادی که به محتوای آنلاین دسترسی پیدا می کنند ، یک انتخاب معقول هستند.

ما توصیه برتر برای تماشای Blue Planet II از Netflix ، ExpressVPN است زیرا سریع است ، دارای چندین مکان سرور است و امنیت زیادی را ارائه می دهد.

بیشتر خواندن

در اینجا با VPN های دیگر که با Netflix کار می کنند ، بیاموزید.

جدید برای VPN است و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ برای راهنمای Newbies از VPN یا VPN بازدید کنید.

بررسی کنید که چه معیارهای عملکردی را به عنوان خود جستجو کنید یک حضور آنلاین هوشمندانه و خصوصی را انتخاب کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me