BankVault.com – شما نمی توانید چیزی را که وجود ندارد هک کنید


داستان BankVault داستانی از محوری است. آنچه به عنوان یک پروژه ابر رایانه ای برای ایجاد زیرساخت های فناوری اطلاعات در حال تکامل آغاز شد ، از محوری گذشت که منجر به نوع جدیدی از فناوری سایبر شد. در ابتدا هدف قرار دادن SMB (مشاغل کوچک و متوسط) برای متوقف کردن تسویه حساب های بانکی توسط مجرمان سایبری بود ، اما اکنون تمرکز خود را برای حل بسیاری از موضوعات سایبری دیگر برای مصرف کنندگان خاص از طریق شرکتها گسترش داده است..

گریم اسپاک ، مدیرعامل و بنیانگذار BankVault.com ، درباره تکامل فناوری و تمرکز مشاغل آنها و همچنین چگونگی پرداختن به تهدیدهای امنیتی به روشهایی که سایر راه حلها نمی توانند و نمی توانند ، بحث می کند. او همچنین پنج تهدید و پیش بینی امنیتی برتر خود برای آینده امنیت آنلاین را به اشتراک می گذارد.

Contents

لطفاً کمی در مورد خود و پیشینه خود بگویید.

من در رشته فیزیک ، شیمی و علوم کامپیوتر تحصیل کردم و سپس اولین شرکتم را تقریباً خارج از دانشگاه تأسیس کردم. سیستمهای دادههای مرکزی پیشگامان ارائه دهنده خدمات نرم افزار (ASPs) بودند و این همان چیزی است که این صنعت اکنون "محاسبات ابری" می نامد. در سال 2005 ، IP (مالکیت معنوی) را به یک شرکت جداگانه تبدیل کردم تا تمرکز خود را محدود کنیم. ما GoPC.net را به عنوان یک فناوری مفهوم جدید راه اندازی کردیم و اولین بار بودیم که دسکتاپ های لینوکس را با برنامه های منبع آزاد از طریق اینترنت ارائه می دهیم. این یک شبکه دسک تاپ / سرور مایکروسافت را با هزینه مجوز صفر تقلید می کند. من به دره سیلیکون نقل مکان کردم و آن را برای 16000 کاربر مقیاس کردم.

در سال 2013 ، بار ارتقاء مداوم به مرگ ما خواهد بود ، بنابراین ما کاری انقلابی انجام دادیم - طراحی مجدد سیستم ، بنابراین می توانست ماشینهای مجازی کاملاً جدیدی را از ابتدا در هر ورود ایجاد کند. این بدان معناست که دیگر هیچ نسخه به روزرسانی ، تعمیر و نگهداری ، پشتیبانی فنی ، و سیستم های جدید وجود ندارد. این اثبات آینده بود و در تئوری باید هزینه های جاری IT را در هر بنگاه اقتصادی 90٪ کاهش دهد. با دیدن پتانسیل ، ما شروع به ایجاد روش هایی برای فشرده سازی زمان ساخت 20 دقیقه به 4 دقیقه کاهش دادیم و امروز در 2 ثانیه استراحت می کند. این نوع جدیدی از فناوری سیستم عامل ابری بود که ما آن را "Rainmaker" نامیدیم و اولین درخواست ثبت اختراع خود را ثبت کردیم. همچنین توسط CTO Rackspace به رسمیت شناخته شد ، توسط رابرت اسكوبل برای سریال های ویدئویی خود در Silicon Valley معرفی شد ، و دانشگاه استنفورد به دنبال یك طرح آزمایشی برای 15000 كارمند بود..

Rainmaker اکنون ماده مخفی محصولی است که محصولات سایبری BankVault را بسیار بی نظیر می کند. به عنوان محوری که از همان فناوری برای حل یک مشکل متفاوت استفاده می کند ، از میدان چپ خارج شد. طنز این بود که اولین دستگاه به مدت 2 سال روی میز زیر بینی ما نشسته بود اما هیچ کاربردی را نمی دیدیم.

BankVault تضمین می کند که دستگاه نهایی که شخصی از آن استفاده می کند امن ، ناشناس و غیر قابل ردیابی از هکرها باشد. با استفاده از تکنیکی که اکنون انزوا از راه دور نامیده می شود ، می تواند برای انجام معاملات آنلاین ایمن مانند بانکداری یا برای خنثی کردن بی شمار حملات سایبری جدید استفاده شود..

قبل از بحث در مورد مشخصات محصول شما ، می خواهم موقعیت آن را درک کنم. چرا به جای یک کالای امنیتی دارای مقاصد عمومی ، یک محصول امنیتی را به طور خاص برای بانکداری می فروشید?

نقطه شروع ما این بود که تمرکز بسیار محکم را روی یک نقطه دردناک تحریک کنیم - برای متوقف کردن هک شدن حساب بانکی. هنگامی که آن را میخ زدیم ، ما شروع به گسترش پیشنهادات خود برای پرداختن به سایر موضوعات نقطه انتهایی کردیم. سپس ما این فناوری را به دو محصول مختلف تقسیم کردیم:

 • BankVault محصولی با درجه تجارت است که از تصاحب حساب بانکی جلوگیری می کند. این برنامه دارای برنامه های بالقوه از Blockchain تا امنیت میهن است.
 • SafeWindow یک کالای مصرفی / تجاری کوچک است و شامل یک "صفحه کلید نامرئی" می شود. برنامه های کاربردی برای آن.

99.99 of از حملات سایبری توسط حجم ، نقطه پایانی کاربر: PC / Mac و تلفن های هوشمند را هدف قرار می دهد. هیچ طرفی نمی تواند تمامیت های احتمالی ماژول های نرم افزاری ، برنامه ها ، مرورگرها ، افزونه ها و اتصالات اینترنت زنده را در یک دستگاه تضمین کند. در مقابل ، BankVault / SafeWindow از هر بردار حمله ای که ما از آن آگاه هستیم استفاده می کند و می تواند صداقت کل پشته فناوری را تضمین کند..

محصول BankVault دقیقاً چه کاری انجام می دهد?

BankVault هرگونه بدافزار یا هک نقطه پایانی در دستگاه محلی را دور می زند. این یک محیط منزوی امن برای انجام معاملات آنلاین یا ارتباطات فراهم می کند. این کار را با ایجاد نقاط پایانی نامرئی انجام می دهد که بدافزارهای جانبی در کنار هکرها قرار می گیرند و با جدا کردن اعدام به یک دستگاه از راه دور ، از بدافزار / باج افزار مصونیت می گیرند..

مشتریان از آن برای تأمین امنیت بانکی آنلاین ، به اشتراک گذاری معاملات سهام نمونه کارها یا بازرسی از وب سایت های خطرناک ، ایمیل یا پوشه های آنلاین مشترک استفاده می کنند..

99٪ این فناوری مبتنی بر ابر است و به عنوان یک سرویس نرم افزاری ارائه می شود. دستگاه مجازی از راه دور کاربران به یک دستگاه فیزیکی خاص قفل می شوند که از عدم امکان جلسه آنها جلوگیری می شود. این کار به طور موثری یک نقطه پایانی ایمن را از طریق ابر ارائه می دهد ، که از همه بردارهای حمله شناخته شده ، حتی هک های سیستم عامل BIOS (سیستم ورودی و خروجی پایه) کنار می رود..

همچنین کاربردهای گسترده تری دارد. به عنوان مثال ، یک کاربر Blockchain اگر هکر کلید شخصی خود را بدزد ، همه چیز را از دست می دهد. BankVault یک روش انحصاری در ترکیب کیف پول سخت افزاری و نقطه پایانی امن در یک سیستم برای ارائه معاملات امن و ایمن نگه داشتن کلید شخصی دارد..

برای ارائه یک قیاس ساده از BankVault ، معادل خرید یک کامپیوتر کاملاً جدید برای هر تراکنش و پس از استفاده آن را دور انداخته است. این یک کارخانه مجدداً تنظیم شده است که در آن معماری سیستم ، هر ورود به سیستم را به آخرین نسخه پشتیبانی شده از هر مؤلفه نرم افزاری ارتقا می دهد.

BankVault برای هکرها نامرئی است و به این موارد پرداخته است:

 • کلید-چوب
 • جاسوسی
 • مرورگر Man-in-the-Browser
 • انسان در وسط
 • باج افزار ، ویروس ها و تروجان ها
 • BIOS / سیستم عامل هک می کند
 • WebGL Shader فرآیندهای مخفی در GPU را انجام می دهد
 • این برخی از عناصر مهندسی اجتماعی را مختل می کند
 • این رمز عبور ، شماره کارتهای اعتباری و سایر داده های مهم را از هکرهای نقطه پایانی محافظت می کند.
 • استفاده از آن با شبکه های عمومی Wi-Fi بی خطر است
 • این اسناد از جمله Word ، Excel ، PowerPoint ، PDF ، پرونده های تصویری را پشتیبانی می کند.
 • با خیال راحت می توانید پرونده ها را بارگیری ، انتقال و چاپ کنید

چگونه این کار را انجام می دهد?

این سیستم با استفاده از تأیید هویت 3-فاکتور برای شناسایی کاربر از ورود به سیستم از یک دستگاه خاص. پس از تأیید اعتبار ، یک دستگاه جدید بکر در یک آدرس اینترنتی تصادفی ساخته شده و طی 2 ثانیه با دستگاه فیزیکی محلی جفت می شود. معماری نازک مشتری یک میزکار رایانه را روی یک اتصال رمزگذاری شده نمایش می دهد. این دسک تاپ شامل برنامه هایی برای مرور و باز کردن فایلهای PDF ، Word ، Excel ، PowerPoint و Image است. وقتی کاربر به پایان رسید ، کل محیط بدون هیچ ردیابی تبخیر می شود. در ورود بعدی ، یک ماشین کاملاً جدید از ابتدا و بدون سابقه ساخته شده است.

BankVault کل پشته فناوری را به یک کاربر از راه دور تحویل می دهد و بنابراین می تواند صداقت کل سیستم را تضمین کند.

اکنون نیز یک راه حل ارزان قیمت فقط برای نرم افزار ارائه داده اید - صحیح?

محصول اصلی BankVault از یک دستگاه فیزیکی USB استفاده می کند. این لپ تاپ را به طور کامل تصاحب می کند و در عین حال که یک معماری ضد گلوله است ، برای همه راحت نیست. در حقیقت ، ما معمولاً آن را با یک لپ تاپ اختصاصی برای مشاغل بسته می کنیم تا این دستگاه به دستگاه بانکی تبدیل شود.

usb بانکداری

محصول جدیدی که ما به تازگی راه اندازی کرده ایم با نام SafeWindow ، یک سرویس نرم افزاری خالص برای استفاده توسط مصرف کنندگان و مشاغل کوچک است. یک برنامه نرم افزاری در PC / Mac یک دستگاه از راه دور را راه اندازی می کند که به عنوان یک پنجره ایمن روی صفحه نمایش داده می شود و تقریباً تمام مزایای مشابه BankVault را ارائه می دهد. این استفاده بسیار آسانتر است و با هزینه بسیار کمتری در دسترس است.

کاربران زرنگ و فهم متوجه خواهند شد كه هنوز از كیبورد محلی و سیستم عامل محلی خود استفاده می كنند و بنابراین همچنان مستعد حمله محلی به یك كلیدر هستند. برای پرداختن به آن مسئله ، ما دو راه حل ایجاد کردیم:

 • اولین صفحه کلید مجازی بود که به عنوان تصویری از ماشین مجازی SafeWindow تحویل داده شد. با کلیک بر روی ماوس در دستگاه از راه دور ، کاراکترهایی که توسط یک کلید محلی درگیر می شوند را دور می زنند. با این حال ، نرم افزاری که در هر کلیک ماوس عکس فوری از صفحه نمایش می گیرد به راحتی می تواند موقعیت ماوس را نشان دهد و در نتیجه هر شخصیت رمز عبور.
 • نوآوری واقعی "صفحه کلید نامرئی" است که موضوع برنامه ثبت اختراع 4 ما بود. این کار از یک دستگاه جداگانه مانند تلفن همراه / رایانه لوحی انجام می شود و رایانه محلی / مک را به طور کامل دور می زند. این امر عمیق تر می شود زیرا صفحه کلید در تلفن همراه فقط یک دست پنهانی است که با دستگاه از راه دور رد و بدل شده است و رمزگذاری شده را برقرار می کند ، به گونه ای که تنها دستگاه از راه دور که با آن جفت می شود اکنون می تواند اقدامات کاربر را بر روی تلفن تفسیر کند. هیچ شخصیتی در تلفن همراه وجود ندارد و هیچ مکانیسم بازخورد به غیر از لرزش وجود ندارد ، بنابراین برای سیستم عامل نامرئی است. هنگامی که کاربر کاراکترها را وارد یک قسمت رمز عبور می کند ، آنها به عنوان ستاره در رایانه محلی / مک ظاهر می شوند. کاربر می تواند چندین دستگاه را به طور موازی با ورودی تقلا بیشتر متصل کند تا توالی کامل هرگز از طریق یک دستگاه وارد نشود.

پنجره امن از bankvault

عمده ترین تفاوت ها / مبادلات بین محصول BankVault Business و محصول SafeWindow / Safekeyboard چیست?

SafeWindow برای بارگیری و استفاده راحت و ساده است. صفحه کلید نامرئی در هر دو سیستم عامل Android / iPhone موجود است و فقط یک کلیک برای اتصال طول می کشد. 

BankVault یک راه حل برتر تجاری است که در آن کل محیط از جمله دستگاه محلی را کنترل می کند. کیبورد مجازی BIOS / سیستم عامل هک را خنثی می کند ، بنابراین این راه حلی است که یک بانک یا مؤسسه بیمه می تواند یک تضمین را در اطراف خود ایجاد کند ، خطر را کاهش دهد و محصولات خود را برای کسب کسب و کار جدید متمایز کند. به عنوان مثال ، یک بانک ممکن است در صورت هک کردن بازپرداخت زیر 24 ساعته را ارائه دهد ، بدون شک دانستن اینکه بعید است حساب مشتری با استفاده از BankVault هک شده باشد.

ما در حال حاضر در حال بررسی برنامه BankVault به عنوان یک کیف پول سخت افزاری Blockchain و نقطه پایانی ایمن هستیم تا از کلید خصوصی Blockchain در حین استفاده محافظت کنیم.

چرا استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) به اندازه کافی خوب نیست?

امنیت VPN یک اسطوره است و هر کسی ساده است که فکر کند این امر او را از هکرها محافظت می کند. مردم هنوز درحال بارگیری پیوست های ایمیل ، مرور وب و به روز رسانی سیستم هستند. ما كوركورانه به اشخاص ثالث اعتماد داریم و همه شواهد نشان می دهد كه این از آنجاست كه باج افزارها ، كلیدرها و غیره از آنجا تهیه می شوند. امروز فقط با باز کردن یک وب سایت کدی را اجرا می کنید که می تواند یک عفونت از مرورگر را به شما معرفی کند. شما هرگز نمی دانید و یک VPN نمی تواند هیچ یک از این حملات را متوقف کند.

آیا نرم افزار شما انواع دیگری از بدافزارها یا محافظت از حمله را در اختیار شما قرار می دهد?

Ransomware خبرهای اصلی است زیرا شبکه های IT را به طرز چشمگیری می گیرد. با این حال ، Symantec 2.5 برابر بیشتر از بدافزارهای مالی را در گردش منتشر کرده است. این بسیار موذیانه تر است و می تواند کاملاً کشف نشده باشد. امروزه پیشرفته ترین تهدیدات حملات غیر بدافزار یا پرونده کمتر است که از مرورگرهای سیستم و بروزرسانی خودکار برای آلوده کردن سیستم ها استفاده می کنند. 

گارتنر می گوید حملات مبتنی بر مرورگر اکنون بردار اصلی حمله بر روی کاربران است. آنها همچنین "مرور از راه دور" را در برترین فناوری های سایبر برای سال 2017 ذکر کرده و 50٪ تصدی سازمانی را تا سال 2021 پیش بینی می کنند.

BankVault و SafeWindow جداسازی مرورگر و دسک تاپ را فراهم می کنند. صنعت دیگر قادر به جلوگیری از حملات نیست ، اما BankVault / SafeWindow کاربر را در یک محیط امن برای انجام معاملات ایمن منزوی می کند. تهدیدهای احتمالی در یک دستگاه یکبار مصرف وجود دارد.

بازار خود را چگونه تعریف می کنید؟ مخاطب خاص شما در آن بازار چه کسی است?

BankVault SMB را هدف قرار می دهد. SafeWindow متخصصان / مصرف کنندگان را هدف قرار می دهد. مسیر ما برای رسیدن به بازار ایده آل از طریق شرکای کانال نهادی است.

ما در ابتدا BankVault را برای حمایت از مشاغل مدیریت حساب های بانکی اعتماد راه اندازی کردیم: نمایندگان املاک و مستغلات ، نمایندگان سپردن املاک ، کارگزاران بیمه و وکلا. اکنون ما از طیف گسترده ای از مشتریان مشاغل کوچک و متوسط ​​پشتیبانی می کنیم. جلوگیری از تسویه حساب بانکی یک عامل خطرناک مهم برای همه مشاغل است. ممکن است بانک ها هزینه های خود را بازپرداخت کنند ، اما تأخیر همان چیزی است که جریان پول را فلج می کند و یک تجارت را نابود می کند.

SafeWindow برای مصرف کنندگان و متخصصان است. این محصول ساده تر و با هزینه کمتری است.

مشتری معمولی فعلی خود را چگونه توصیف می کنید؟ تقسیم درصد درآمدها بین نسخه تجاری و SmartWindow چقدر است?

تجارت ما به سرعت در حال پیشرفت است بنابراین افق در حال تغییر است. تمرکز اصلی ما برای تأیید اعتبار محصولات SMB در واقع کالای ما بود. سال اول فعالیت در حمایت از انجمن های صنفی و فروش BankVault به اعضای خود صرف شد. این کار به خوبی انجام شد و اکنون ما دنده ها را تغییر داده و به دنبال بانک ها و یک بیمه گذار برای انجام یک پروژه آزمایشی هستیم.

امسال ما SafeWindow را راه اندازی کردیم و اکنون بازار حرفه ای / مصرف کننده بسیار بزرگتری را هدف قرار داده ایم.

ما انتظار داریم که حجم زیادی از مشتریان از طرف متخصصان / مصرف کنندگان درآمد حاصل شود ، اما ما همچنین در حال آماده سازی برای انتشار نسخه سرمایه گذاری BankVault در چند ماه آینده هستیم ، بنابراین ما اکنون در حال جستجوی فرصت های دولت در ایالات متحده و استرالیا هستیم..

شما هم از طریق وب سایت خود و هم از طریق فروشندگان بصورت مستقیم می فروشید?

BankVault مستقیماً فروخته می شود مگر اینکه شریک کانال محلی در کشور وجود داشته باشد. در استرالیا ، این برنامه از طریق ارائه دهندگان خدمات IT که در وب سایت موجود است ، در دسترس است.

SafeWindow مستقیم از وب سایت BankVault.com در دسترس است.

ما به تازگی اولین شریک کانال سازمانی خود ، یک آژانس جهانی مدیریت هویت و گزارش اعتبار را امضا کرده ایم. آنها SafeWindow را به پایگاه مشتری خود تبلیغ و می فروشند و گزاره وسیع تری را فراتر از بانکی ایمن آزمایش می کنند.

استراتژی ما برای رفتن به بازار فروش از طریق شرکای نهادی معتمد است. پس از امضای نخستین شریک نهادی خود ، ما به دنبال بحث و تبادل نظر برای انتخاب یک خلبان در بانکداری ، بیمه ، حسابداری ابری و دولت هستیم.

شرکای بانکی

چگونه ابزارهای خود را متفاوت و یا بهتر از محصولات امنیتی موجود می بینید?

رویکرد BankVault منحصر به فرد است ، از آنجا که از جهت مخالف بقیه صنعت به وجود آمده است. ما می دانیم سخت افزار یا تضمین رایانه شخصی / تلفن همراه و تلفن های هوشمند هر کاربر با تعداد زیادی از بسته های نرم افزاری مختلف ، برای هر کسی غیرممکن است. با این حال ، BankVault مبتنی بر یک اصل بسیار ساده است - هر بار برای استفاده موقت یک نقطه پایانی بکر ایجاد کنید. واضح است که چگونه کار می کند و بنابراین مردم آن را درک می کنند.

در سال 2016 گارنر استفاده نوظهور از "مرور از راه دور" توسط شرکت ها را برجسته کرد. محصولاتی که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، کاربران را ملزم به "اعتماد" به شخص ثالث شخص متوسط ​​در میان می کند و باید یک ارتباط نقطه به نقطه باشد. این محصولات سازمانی در ازای عملکرد بالا ، مدل امنیتی خود را تضعیف کرده اند. BankVault / SafeWindow به کاربر اجازه می دهد تا بدون داشتن مجبور شخص ثالث اصلی در میانه ، یک اتصال نقطه به نقطه با یک وب سایت راه دور را امن کند.

به نظر شما تهدیدات مهم برای بانکداری و سایر برنامه های حاوی اطلاعات مهم و محرمانه است?

لیست کوتاه من از مهمترین تهدیدها عبارتند از:

 1. Log Log Key (خصوصاً مبتنی بر مرورگر ، که توسط نرم افزار ضد ویروس غیر قابل کشف هستند).
 2. پیامک های متنی پیامک از بانک به تلفن شما که دارای رمز عبور یک بار است. این امر به راحتی از طریق نقص امنیتی SS7 در شبکه های تلفن همراه قابل ردیابی است.
 3. حملات Man-in-the-Browser ، که کاربران را فریب می دهد از کلید fob امنیتی بانکی خود استفاده کنند و این کد مهم را به هکر منتقل کنند..
 4. دستکاری شماره حساب بانکی طلبکار قبل یا بعد از آپلود در بانک برای مجوز.
 5. صفحات وب که GPU (واحد پردازش گرافیک) را اجرا می کنند و WebGL را برای ایجاد گرافیک های زیبا اجرا می کنند. فرآیند های سایه بان در GPU غیر قابل کشف هستند و بیشتر نرم افزارهایی که تاکنون نوشته شده به GPU اعتماد دارند. این یک مسئله ورودی بسیار بزرگ و بدون هیچ راه حلی با رایانش معمولی است. ما انتظار داریم در سال آینده شاهد یک کلاس کاملاً جدید از حملات با استفاده از این رویکرد باشیم. BankVault و SafeWindow به دلیل عدم استفاده از GPU مصون هستند.

به طور کلی امنیت رایانه و به طور خاص امنیت بانکی در پنج سال آینده در حال پیشرفت چیست?

مشکل سایبر امروز برای اقتصاد جهانی 500 میلیارد دلار هزینه دارد و تا سال 2019 به 2 ترلیون دلار به صورت تصاعدی در حال رشد است. این موضوع در کشورهای جهان 1 متمرکز است که 95٪ مشاغل و 70٪ از اقتصاد در SME فعالیت می کنند..

از نظر بانک ها ، مشکل همیشه رایانه شخصی یا اسمارت فون مشتری است. اروپا و استرالیا در حال انجام پردازش پرداخت فوری بین بانکها هستند که هر فرصتی را برای خنثی کردن معامله از ناحیه سایبر از بین می برد.

ما با بانک های محلی درمورد بسته بندی BankVault یا SafeWindow برای مشتریان صحبت می کنیم. این امر به بانک اجازه می دهد تا یک نقطه پایانی امن موقت را برای انجام معاملات بانکی با ایمن و با استفاده از اما کاملاً پرهیز از همه موارد موجود در دستگاههای موجود ارائه دهد..

هوش مصنوعی (AI) و محاسبات کوانتومی ناشناخته های بزرگی هستند. اکنون از AI برای شناسایی کلاهبرداری و تلاش های هک استفاده می شود ، اما می بینم که این مورد نیز برای خودکار سازی حملات سایبری سریع مورد استفاده قرار می گیرد..

برنامه های آینده شما برای BankVault چیست؟?

من می دانم که فناوری ما سالم است و ما اکنون تصدیق کرده ایم که در منظر سایبر جایگاهی واقعی دارد. برای ما اکنون این سؤال مطرح است که چگونه می توانیم به سرعت با بازار ارتباط برقرار کنیم. ما فهمیدیم که تنها راه برای دستیابی سریع به مقیاس ، همکاری با موسسات و استفاده از برند و مشتری آنهاست.

BankVault اشتیاق و کار من است. این تیم برای اطمینان از دسترسی فن آوری ما برای کمک به مردم و مشاغل در سراسر جهان برای محافظت از خود اختصاص داده شده است.

ما در حال حاضر برای حمایت از گسترش بیشتر از طریق شرکای نهادی ، دور دیگری از سرمایه گذاری را در دست اقدام داریم.

امروز چند کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

ما یک تیم نوآوری فناوری هستیم و قصد داریم از طریق انتصاب شرکای کانال های سازمانی ، رشد و تکامل خود را حفظ کنیم.

این تیم شامل 15 نفر است که بین پرت و سیدنی استرالیا و یک تیم توسعه شرکت ها در سان فرانسیسکو ، ایالات متحده تقسیم شده اند.

شما سالها درگیر جامعه استارتاپ استرالیا هستید. چگونه آن را توصیف می کنید?

من سفر زیادی می کنم و واقعاً متوجه تغییرات در طول زمان می شوم. در سال 2010 ، هنگامی که من برای اولین بار از دره سیلیکون به استرالیا بازگشتم ، احساس جنین شد. با این حال ، از آن زمان به بعد بطور نمایی رشد کرده است. امروزه 40٪ اکوسیستم فناوری استرالیا در سیدنی مستقر است و از داستانهای موفقیت بزرگ مانند اطلس استفاده می شود. با این حال ، موفقیت های بزرگی در خارج از پرت به دست آمده است و من یکی از آنها را برجسته خواهم کرد ، Canva است که 4 سال پیش توسط یک زن و شوهر از دوستان ایجاد شد و آخرین بار با ارزش 400 میلیون دلار بود. بسیاری از موارد موفقیت آمیز نشان می دهد که استرالیا قابلمه ای از استعداد واقعی است که در حال فوران است تا بتواند از آن خارج شود. من واقعاً هیجان زده ام که بخشی از آن هستم.

از نظر شخصی ، من دوست دارم به دیگران کمک کنم و به دیگران کمک کنم چه الهام بخش باشند و چه راهنمایی کنند. در خودم دیدم که اغلب فقط یک اونس تشویق تنها چیزی است که برای تغییر دنیای من به Technicolor لازم است. این اغلب چیزی است که یک کارآفرین به آن نیاز دارد - پس از آن راهی برای تماشای آنچه در آینده ایجاد می کنند خارج شوید. من همچنین دریافتم که پاداش یک موفقیت این است که من را بیش از حد شارژ می کند.

روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

من ممکن است مانند یک اثر جامع به نظر بیایم اما من نیستم. کار نیست آن زندگی من است. وقتی بینش واضحی دارم و می دانم که من درست می گویم ، این کافی است که مرا از آن خارج از منطقه راحتی خود دور کنم. برای پاسخ به سوال شما باید بگویم که من روزانه 18 ساعت در نقطه هستم.

وقتی که من در دفتر نیستم ، گشت و گذار می کنم و دوست دارم که مسیرهای سواری در امتداد خط ساحل سوار شوم. این مرا وحشت زده می کند. از سرما ، امواج ، باد و کوسه ها می ترسم. با این حال ، اینجاست که زندگی اتفاق می افتد - فراتر از لبه راحتی ، جایی که شما دائماً ایجاد می کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me