شبکه های Array – چابکی و عملکرد


Array Networks یک رهبر جهانی در راه حل های شبکه تحویل برنامه ها و امنیت است. آنها به بنگاهها گزینه راه حل های سخت افزاری یا راه حل های نرم افزاری معادل کاربردی را برای استقرار در مراکز داده خانگی یا ابرهای عمومی ارائه می دهند (یعنی خدمات وب آمازون یا مایکروسافت لاجورد).

در بحث من با پل آندرسن Array Networks ، ما در مورد تاریخچه محصولات VPN از راه دور ، چگونگی محاسبات ابری و تلفن همراه در حال تغییر چشم انداز امنیت برنامه کاربردی ، و چگونگی محصول اخیر پلتفرم اعلام شده توسط Array Networks بحث کردیم که چگونه مشتریان خود را " کیک کنید و آن را بخورید. "

Contents

بیایید با کمی در مورد خود و پیشینه خود شروع کنیم.

من حدود 20 سال در فضای شبکه و امنیت بوده ام که هم در استارتاپ ها و هم در شرکت های بزرگ مشغول به کار هستم. پس از گذراندن حدود 2 سال در سیسکو ، برای بار دوم در Array Networks بازگشتم. پنج سال گذشته در اینجا ، من مسئولیت تمام جنبه های تلاش برای بازاریابی و ارتباطات شرکت را بر عهده داشته ام.

لطفاً درباره محصولات مختلف خود برای من بگویید. به نظر می رسد در اصل ترکیبی از نرم افزار CDN (Content Delivery Network) و فایروال است.

این توضیحات بسیار نزدیک است ، اما 100٪ دقیق نیست. محصول اصلی ما ADC است - کنترل کننده های تحویل برنامه. این کنترلرها که از توازن بارهای کلاسیک تکامل یافته اند ، هم باعث افزایش عملکرد و هم امنیت می شوند. ما اولین شرکتی بودیم که این نوع محصول را معرفی کردیم.

ما همچنین SSL VPN (شبکه ایمن Socket Layer Virtual Private Network) از نوع سازمانی را معرفی کردیم. در آن زمان (2005) ، بیشتر محصولات SSL VPN که در دسترس بودند ، نیازی به کار "سنگین" نبودند و بسیار محکم و مقیاس پذیر نبودند. محصول VPN ما بسیار مقیاس پذیر است و به خوبی در استراتژی های شرکت و شرکت ها متناسب است.

بر خلاف اکثر شرکت های این فضا ، به نظر می رسد شما به طور اساسی راه حل سخت افزاری را با نرم افزار همراه ارائه می دهید. درسته?

درست است که منشاء ما با راه حل های سخت افزاری همراه است ، اما با افزایش محبوبیت مجازی سازی و ابرهای عمومی ، طی 5 سال گذشته تغییر کرده است. مشتریان اکنون می خواهند ویژگی هایی که ما در سخت افزار ارائه می دهیم فقط در راه حلهای نرم افزاری در دسترس باشند. اکنون ما تمامی عملکردهای سخت افزاری خود را در نرم افزار نیز ارائه می دهیم. شما حتی می توانید به فروشگاه AWS (خدمات وب آمازون) یا مایکروسافت لاجورد بروید و محصولات نرم افزاری ما را بر اساس ابزار / مصرف [مبلغ پرداختی] خریداری کنید..

از نظر درآمدی ، فروش سخت افزار هنوز هم تسلط دارد و هنوز 70-80٪ از درآمد ما است. با این حال ، مؤلفه های نرم افزار سریعترین بخش در حال رشد در تجارت ما ، هم از طریق فروش مستقیم و هم از طریق ابرهای عمومی است.

بازار خود را چگونه تعریف می کنید؟ مخاطب خاص شما در آن بازار چه کسی است?

ما به طور سنتی روی بازار شرکت متمرکز شده ایم ، مانند خدمات مالی ، مراقبت های بهداشتی و تجارت الکترونیکی. به نظر می رسد بهترین مناسبات ما با شرکت های متوسط ​​است. محصولات ما معمولاً برای مشاغل کوچک و متوسط ​​بسیار سریع ، کاربردی و گران هستند.

محصولات ما به گونه ای طراحی شده اند که مقرون به صرفه و بسیار ساده برای مدیریت باشند. این باعث می شود برای سازمانهایی که کارمندان و بودجه زیادی در IT ندارند ، مناسب تر شود.

چگونه می توانید فن آوری های ابری و موبایل را تحت تأثیر قرار دهید که بر محصولات امنیتی مانند محصولات شما تأثیر بگذارند?

وقتی برای اولین بار محصول VPN خود را معرفی کردیم ، تعداد کمی از افراد از VPN با لایه شبکه برای کار از خانه استفاده می کردند. این کاربران از راه دور به شبکه شرکتها دسترسی پیدا می کردند و کامپیوترهای خانگی یا لپ تاپ های آنها در واقع با آدرس IP خود به شبکه متصل می شدند.

از آن زمان به بعد ، همه چیز به چندین روش تحول یافته است:

 1. با معرفی تلفن های هوشمند ، تبلت ها و سایر دستگاه های تلفن همراه ، باید مشتریانی VPN را برای همه آن دستگاه ها فراهم کنیم و بتوانیم آن را قفل (ایمن) کنیم..
 2. با روش دسترسی قدیمی VPN ، فقط تونل از VPN امن شد ، اما یک بار در داخل تونل ، نرم افزارهای مخرب می توانند از آن نقطه حمله به شبکه را انجام دهند.
 3. امروزه شرکت ها بیشتر به ارائه دسترسی به برنامه های مبتنی بر وب اعتماد دارند. این بدان معنی است که کاربر از راه دور از منابعی در دفتر مرکزی شرکت استفاده می کند ، اما ارتباط مستقیمی با شبکه شرکت ها ندارد ، این یک الگوی دسترسی بسیار ایمن تر است.
 4. علاوه بر استفاده از VPN ها برای تأمین دسترسی از راه دور برای کاربران ، شاهد هستیم که بسیاری از شرکت ها به مراکز داده ابری در حال انتقال هستند ، به این معنی که آنها زیرساخت ها و برنامه های کاربردی خود را به ابر تغییر می دهند. این وضعیتی را ایجاد می کند که هم مدیران سیستم و هم کاربران نیاز به دسترسی داشته باشند هر جا. در نتیجه ، اکنون محصولات VPN ما در بسیاری از مراکز داده ابری نصب می شوند. این یک دسته مشتری جدید برای ما ایجاد کرده است - شرکت های میزبان.

برای جذب و تعامل با مشتریان جدید از چه روشهایی استفاده می کنید?

ما از همه چیز استفاده می کنیم ...

 • دسترسی رسانه ای - روابط عمومی ، روابط تحلیلگر و غیره.
 • حضور وب - SEO ، کمپین های AdWords و کمپین های retargeting.
 • رویدادهای صنعت - هر دو کوچک و بزرگ.
 • سری وبینار - حداقل دو بار در ماه ، با تمرکز روی موارد عمودی ، مطالعات موردی و / یا توضیح فن آوری های جدید.

کنفرانس arraynetworks

امروزه چند مشتری فعال دارید؟ آنها عمدتا در کجا قرار دارند?

ما یک شرکت واقعاً جهانی هستیم و در سراسر دنیا مشتری داریم. ما هر 2-3 سال یکبار وارد بازار جدید می شویم. حدود یک سال پیش ، آخرین باری که مطالعه گسترده ای در مورد مشتری خود انجام دادیم ، بیش از 5،000 مشتری فعال تحت قراردادهای پشتیبانی داشتیم.

فروش محصولات ADC و VPN 90٪ ​​از مشتریان ما را تشکیل می دهد. این شکست بسیار جالب است زیرا 1/3 از مشتریان ما ADC ها را خریداری می کنند ، 1/3 VPN خرید می کنند و 1/3 هر دو را خریداری می کنند. از نظر درآمد ، تقسیم تقریبا 65٪ ADC و 35٪ VPN است.

چه کسانی بزرگترین مشتری شما هستند?

برخی از نامهای بزرگی که ممکن است آنها را بشناسید عبارتند از:

 • اوراکل
 • amdocs
 • بانک دولتی هند
 • هومانا
 • دانشگاه بینگامتون
 • نرم افزار (ابر IBM)

چرا هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری در وب سایت شما وجود ندارد?

اگر در فضای SMB (مشاغل کوچک و متوسط) قرار داشتیم ، با تمام محصولات ما زیر 10،000 دلار و برای خرید آنلاین در دسترس بودیم ، در وب سایت ما قیمت گذاری می شد. در بازارهای فعلی ما ، قیمت گذاری ، بازاریابی و توزیع همه چیز بسیار متفاوت است و یک لیست قیمت آنلاین استاندارد غیرقابل دسترسی است.

چگونه ابزارهای خود را متفاوت و یا بهتر از رقبای خود می دانید?

محصولات و راه حلهای ما ویژگی ها و قابلیت های کلاس غنی سازمانی را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، محصولات ما عبارتند از:

 • بسیار مقرون به صرفه است
 • استقرار ساده
 • بسیار مقیاس پذیر است

برای محصولات مختلفتان برنامه های آینده چیست؟?

آنچه در گفتگو با مشتریان خود کشف کردیم این است که تبادلات قابل توجهی بین راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد.

سخت افزار - عملکرد فوق العاده و مقیاس پذیری ، اما بسیار چالاک نیست.

نرم افزار - بسیار انعطاف پذیر و چابک (به سادگی در هر کجا / هر زمان که به آن نیاز دارید مستقر کنید). با این حال ، آن را بر روی رایانه های عمومی استفاده می کند و منابع سیستم مشترک را مصرف می کند ، بنابراین عملکرد ضربه بزرگی به خود می گیرد.

البته ، مشتریان هم خواهان چابکی و هم عملکرد هستند!

ما اخیراً محصولی جدید با نام تجاری - Platform Functions Network AVX منتشر کرده ایم که دقیقاً همین موضوع را در اختیار مشتریان ما قرار می دهد. این یک محیط سفارشی است که برای میزبانی شبکه های مجازی و توابع امنیتی طراحی شده است. این سکوی باز است که بهترین ها در هر دو جهان را ارائه می دهد - چابکی ابر و مجازی سازی با عملکرد وسایل اختصاصی.

arraynetworks avx

امروز چند کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

ما در حال حاضر بیش از 250 کارمند در سراسر جهان داریم ، به شرح زیر:

آمریکای شمالی 100+
چین 30-40
هند 30-40
ژاپن 30-40
اروپا < 10

 

روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

من معمولاً هر هفته 50-60 ساعت کار می کنم. وقتی کار نمی کنم ، معمولاً می توانید مرا سوار دوچرخه موتور Ducati کنید.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me