نحوه تماشای فینال بزرگ AFL از هرجای جهان در سال 2020


لیگ فوتبال استرالیا یک بازی باقیمانده برای تمجید از قهرمان دارد: فینال بزرگ AFL. اما اگر در استرالیا نیستید ، ممکن است بزرگترین روز در تقویم ورزشی ملی را از دست بدهید. به این دلیل است کانال 7 مجاز نیست جریان بازی را به کسی در خارج از استرالیا منتقل کند.

نگران نباشید ، ما برای کمک به اینجا هستیم. با یک VPN با کیفیت بالا و راهنمای سریع ما, می توانید هر دقیقه از بزرگترین بازی سال را ببینید.

راهنمای سریع: فینال بزرگ AFL را در 7plus تماشا کنید

7plus در حال پخش فینال گرند AFL در استرالیا (که از تلویزیون پخش می شود) است کانال 7) برای تماشای فینال بزرگ AFL در 7plus:

  1. یک ارائه دهنده VPN با سرعت و سرورهای بالا در استرالیا انتخاب کنید (توصیه می کنیم NordVPNfor استرالیا قوانین فوتبال). برنامه را ثبت و بارگیری کنید.
  2. برنامه را اجرا کنید ، وارد شوید و یک سرور در استرالیا انتخاب کنید.
  3. به 7plus.com.au/live-tv بروید و مسابقه را پخش کنید!

مسابقات فینال AFL کن را تماشا کنید!

چرا برای تماشای فینال بزرگ AFL به یک VPN احتیاج دارید

هیچ رویداد ورزشی بزرگتری در استرالیا وجود ندارد فینال بزرگ AFL. نمی توانید یک بازی را آنقدر بزرگ کنید که تعطیلات ملی خودش را بدست آورد. اما اگر خارج از استرالیا هستید, شما قادر به پخش آن نخواهید بود.

به این دلیل است پخش کنندگان از جمله کانال 7 موظف هستند جریان خود را مسدود کنند از هر کس در خارج از کشور خود. بنابراین ، اگر می خواهید فینال گرند AFL را تماشا کنید ، باید به نظر برسید که در استرالیا هستید. که است چه VPN می تواند برای شما انجام دهد.

وقتی به یک VPN وصل می شوید ، می توانید تمام ترافیک شبکه خود را از طریق یک سرور در استرالیا مسیریابی کنید (یا هرجای دیگری که انتخاب می کنید) سپس ، هنگامی که کانال 7 مکان شما را جستجو می کند ، آنها فکر می کنند شما در همان سرور واقع شده اید. سپس آنها جریان خود را از حالت مسدود کردن ، و می توانید بازی را تماشا کنید.

تو می توانی تماشای آنچه می خواهید ، از چه کسی می خواهید ، هر کجا که هستید. این یک مزیت بزرگ است اما این همه VPN برای شما نیست.

شما همچنین اضافی دریافت می کنید امنیت اینترنت وقتی از VPN استفاده می کنید. به این دلیل است که VPN ارتباطات بین دستگاه و سرور شما را رمزگذاری می کند. این شما را تضمین می کند در برابر هر کسی که می خواهد به فعالیت های آنلاین شما فریب دهد.

VPN به شما می دهد بهترین از هر دو جهان: حتی دنیایی از محتوا را باز می کند حتی به شما امنیت و آرامش می بخشد. بنابراین امروز ثبت نام کنید و ببینید چه VPN می تواند برای شما انجام دهد!

بهترین VPN برای تماشای فینال بزرگ AFL

1. NordVPN

مزایای NordVPN

VPN با کاربرد آسان و مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند, NordVPN یک انتخاب عالی برای بودن VPN شماست. شبکه پر سرعت آن قادر به مطابقت با خواسته های ورزش زنده در جریان HD است. و شبکه گسترده NordVPN می تواند شما را به سراسر جهان وصل کند.

ویژگی های NordVPN را شامل می شود SmartPlay برای بهبود جریان ، و CyberSec برای مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها شما حتی می توانید از آنها استفاده کنید Double VPN ویژگی برای بهبود امنیت خود را حتی بیشتر. به علاوه ، می توانید وصل شوید حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان.

با تمرکز بر روی امنیت و انسداد محتوا ، NordVPN یک است رهبر صنعت در حفاظت از داده ها این شامل می شود سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم حتی اگر از سیستم خارج شوید ، از ناشناس بودن شما محافظت می کند.

آیا می خواهید درباره خدمات شماره 1 کلی VPN ما بیشتر بدانید؟ نگاهی به بررسی کاربران ما!

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

نمایه تورنت اختصاصی:
بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

فینال بزرگ AFL را در NordVPN NOW تماشا کنید!

2. ExpressVPN

ExpressVPN مزایایی دارد

اوسی حكم می كند كه فوتبال سریع پیش می رود. بازیکنان به سرعت حرکت می کنند ، توپ سریع حرکت می کند ، بازی سریع حرکت می کند. شما نیاز به یک شبکه با سرعت کافی دارید تا از تمام عملکردهای موجود در زمینه خودداری کنید. ExpressVPN آن سرعت را با بعضی از موارد ارائه می دهد سریعترین سرعت شبکه در بازار VPN.

ExpressVPN است عالی برای انسداد محتوا در طیف وسیعی از وب سایت در سراسر جهان. شبکه گسترده آن سراسر جهان را فرا گرفته و گزینه های مکانی زیادی را برای شما فراهم می کند. حتی می توانید از حساب خود برای اتصال استفاده کنید حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان.

تو می توانی ترافیک شبکه خود را تقسیم کنید بین اتصال محلی و VPN ، شما را به دستگاه های محلی متصل می کند. ExpressVPN حتی به شما امکان می دهد پروتکل شبکه خود را انتخاب کنید. و آنها ارائه می دهند 24/7 پشتیبانی چت زنده برای کمک به شما در هر مسئله ای که پیش می آید.

اگر می خواهید در مورد ExpressVPN بیشتر بدانید ، نظرات کاربران ما را بررسی کنید!

تضمین بازگشت پول: 30 روز

امتحان رایگان: آزمایش 7 روزه برای iOS و Android

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

نمایه تورنت اختصاصی:
نه ، اما همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

فینال بزرگ AFL را در ExpressVPN NOW تماشا کنید!

3. CyberGhost

دستگاه های CyberGhost

اگر به طیف گسترده ای از گزینه های اتصال نیاز دارید ، CyberGhost VPN برای شما است. شبکه آن را ارائه می دهد سرورها در 90 کشور در سراسر جهان ، اطمینان حاصل شود که آنها به هر جایی که باید بروید ، ارتباط دارند.

CyberGhost به شما امکان می دهد تا وصل شوید حداکثر 7 دستگاه به طور همزمان. به علاوه ، آنها ارائه می دهند جریان اختصاصی و تورنت اختصاصی سرورها در بسیاری از کشورها.

رمزگذاری درجه نظامی از داده های شما در شبکه CyberGhost محافظت می کند. این برنامه به مسدود کردن ردیاب های آنلاین ، تبلیغات و محتوای مخرب کمک می کند. و CyberGhost خط مشی بدون گزارش ناشناس بودن شما را حتی در حالت آفلاین بودن ایمن نگه می دارد.

اگر می خواهید درباره CyberGhost اطلاعات بیشتری کسب کنید ، نظرات کاربران ما را بخوانید!

تضمین بازگشت پول: 30 روز در برنامه های کوتاه؛ 45 روز در برنامه های 6 ماهه یا بیشتر

امتحان رایگان: محاکمه 7 روزه برای موبایل؛ آزمایش ویندوز 1 روزه یا 3 روزه در دسترس است

CyberGhost می تواند انسداد شود:
نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

نمایه تورنت اختصاصی:
آره؛ کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

فینال بزرگ AFL را در CyberGhost NOW تماشا کنید!

خلاصه

فینال بزرگ AFL سریع در حال آمدن است بنابراین امروز برای VPN ثبت نام کنید و مطمئن باشید که هر لحظه قهرمانی را می بینید!

نمی توان تصمیم گرفت که VPN برای شما مناسب است? ما NordVPN را توصیه می کنیم برای فینال بزرگ AFL. و از صفحه معاملات و کوپن های ما دیدن کنید تا ببینید چقدر می توانید در اشتراک خود صرفه جویی کنید!

بیشتر خواندن

اگر می خواهید درباره VPN ها و آنچه می توانند برای شما انجام دهند اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به مقاله های زیر توجه کنید:

  • بهترین VPN برای استرالیا
  • چگونه حساب NordVPN خود را لغو کرده و بازپرداخت کنید
  • بهترین VPN برای مرورگر Tor
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me