10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā


Tur ir desmitiem viduvēju VPN lietotņu App Store, un uzticamu, ātru un drošu pakalpojumu atrašana jūsu iPhone un iPad ir laikietilpīgs process. Esmu pārbaudījis 65 VPN lietotnes savā iPhone XR, un atklāju, ka daudzi no viņiem darbojas lēni, noplūda manu atrašanās vietu vai iestrēdzis manu tālruni.

iOS nodrošina sarežģītus iebūvētus drošības līdzekļus, lai aizsargātu jūsu identitāti, datus un atrašanās vietu. Bet tā trūkst VPN pamatīpašību, piemēram, maskēt savu IP adresi, lai apietu geoblokus. Kvalitatīva VPN savienošana pārī ar iOS drošības komplektu nodrošinās jūsu ierīcei nesalaužamu aizsardzību.

Jūsu iPhone vai iPad VPN ir jāpiedāvā vairāk nekā tikai pamati lai to būtu vērts izmantot. Pārbaužu laikā, Es atradu dažus pakalpojumus, kas piedāvā papildu funkcijas lai aizsargātu savu iPhone vai iPad.

Es esmu izvēlējies katru VPN šajā sarakstā pamatojoties uz lietotnes lietojamību, veiktspēju un drošības funkcijām. Es pārbaudīju katru no tiem lai apstiprinātu, ka tie ir droši, ātri un anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par manu testēšanas procesu šeit.

Īsā laikā? Tālāk ir sniegts mans galveno iPhone un iPad VPN kopsavilkums: 

 1. ExpressVPN - ātrākais testētais VPN, un tas piedāvā labāko iOS lietotni.
 2. NordVPN - droša, uzticama un laba izvēle straumēšanai.
 3. CyberGhost - labākā izvēle iesācējiem un Apple Watch lietotājiem.
 4. Surfshark - neierobežots savienojums padara to par visizdevīgāko.
 5. IPVanish - ērti lietojama iOS lietotne un lielisks klientu serviss.
 • VPN funkcijas: ātrā salīdzināšanas tabula
 • Kā es ierindojos & Pārbaudīti šie VPN

Šie augstas veiktspējas VPN darbojas nevainojami, neatkarīgi no tā, vai izmantojat jaunāko iPhone vai vecāku iOS versiju. Es devu priekšroku pakalpojumiem atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, un tiem, kas arī piedāvā iebūvēta aizsardzība pret reklāmām un ļaunprātīgu programmatūru.

ExpressVPN - mēnesi izmēģiniet to bez maksas!

Ja īsu laiku iOS ierīcei ir nepieciešams tikai VPN, tas jums ir lieliski piemērots.

ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē veselu mēnesi straumēšanas, pārlūkošanas un daudz ko citu, izmantojot ExpressVPN zibens ātrumu. Mēs pārbaudījām ExpressVPN atmaksas politiku, un atgūt naudu ir ātri un ērti.

2020. gada labākie VPN iPhone un iPad - atjaunināts janvārī

1. ExpressVPN

Ātrākais VPN iPhone un iPad 

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Viegli lietojams iOS interfeiss ar viena klikšķa savienojumu
 • Atbalsta visas iOS versijas, ieskaitot iOS 8.0 un jaunākas
 • Neierobežots joslas platums ar līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Apple Pay pieņemts: Jā
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: 
 • Piedāvā iPad lietotni:
 • ExpressVPN var atbloķēt: Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer
 • Atbalsta mokas: Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes

ExpressVPN’s lietotājam draudzīga iOS lietotne liek to mana saraksta augšgalā. Izmantojot savienojumu ar vienu klikšķi, to ir vienkārši lietot. Vienkārši piesakieties un noklikšķiniet uz savienot, un pārējo veiks lietotne.

ExpressVPN darbojas 3000 un vairāk serveru 160 vietās, ar specializētiem serveriem straumēšanai un straumēšanai. Pārbaužu laikā ExpressVPN bija spēj atbloķēt lielāko daļu straumēšanas platformu, ieskaitot Netflix.

Tas ir arī ātrākais VPN, ko esmu pārbaudījis. ExpressVPN nodrošina neierobežotu, zibens ātru savienojumu lieliski piemērots straumēšanai HD un 4K formātā bez buferizācijas.

ExpressVPN atrodas Britu Virdžīnu salās, tāpēc lietotāji gūst labumu no reģiona privātumam draudzīgiem datu saglabāšanas likumiem. IOS lietotne aizsargā jūsu datus ar 256 bitu šifrēšana, stingri politika bez reģistriem, un DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi. Tas izmanto OpenVPN (UDP / TCP), IKEv2 un IPSec protokolus.

ExpressVPN’s inovatīva tehnoloģija TrustedServer nodrošina, ka visi tā serveri ielādē to pašu jaunāko programmatūru. Šie serveri darbojas ar RAM, kurai ir nepieciešama jauda datu ierakstīšanai. Tas nozīmē ka katru reizi, kad tiek atsāknēts ExpressVPN serveris, tas tiek pilnībā notīrīts.

Jūs varat izmantojiet programmatūru MediaStreamer, lai straumētu ierīcēs, kuras neatbalsta VPN, piemēram, spēļu konsolēm un dažiem viedajiem televizoriem. Diemžēl MediaStreamer jūsu šifrēšanas laikā netiek šifrēts.

ExpressVPN tam pievērš lielu uzmanību sadalīta tunelēšana iezīme. Sadalīts tunelis ļauj jums kontrolēt, kuriem pakalpojumiem jūs piekļūstat, izmantojot savu VPN, un kam jūs piekļūstat caur savu vietējo IP. Bet, ja vien jūs nemēģināt piekļūt bezvadu ierīcēm tīklā, izmantojot savu IP, dalītā tunelēšana lielākajai daļai lietotāju nav noderīga.

Nelietojiet ExpressVPN, ja:

Jūs meklējat VPN ar automātisku nogalināšanas slēdzi. ExpressVPN piedāvā vienu operētājsistēmai Windows un Android, taču operētājsistēmai iOS nav nogalināšanas slēdža.

Jūs varat sazināties ar ExpressVPN klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi.

Visi plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

Mūsu padziļinātais ExpressVPN pārskats tuvāk apskatīs šo labāko pakalpojumu un iekļāva citu lietotāju komentārus.

2. NordVPN

Labākais VPN straumēšanai 

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Jā
 • NordVPN var atbloķēt: Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV
 • Atbalsta mokas: Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri

NordVPN ar pakalpojumiem bagātais pakalpojums ir lieliska naudas vērtība. Tā ērti lietojamā iOS lietotne ir otrā vietā tikai pēc ExpressVPN.

Tas darbojas 5400+ ātrgaitas serveri vairāk nekā 60 valstīs, ar specializētiem serveriem straumēšanai un P2P savienojumiem.

NordVPN SmartPlay funkcija var atbloķēt vairāk nekā 150 straumēšanas pakalpojumus, ieskaitot Netflix ASV. Tas atrod serveri, kas jums nepieciešams, lai apietu ģeobloku, un automātiski veic izmaiņas. Labākais, NordVPN ir pietiekami ātrs, lai straumētu HD un 4K.

NordVPN atrodas Panamā, ārpus 5/9/14-Acu alianse. IOS lietotne piedāvā 256 bitu šifrēšana, automātiska avārijas poga, kā arī a iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs. Tā netiek reģistrēti nekādi dati, arī.

Advanced obfuscation settings ļaujiet jums apiet cenzūru, netika atklāts, pat ļoti ierobežotās vietās, piemēram, Ķīnā. Tas ir arī saderīgs ar sīpolu, izmantojot VPN priekš Tor.

Arī NordVPN ir integrēta ar saīsnēm, Apple veltīta lietotne Siri. Tas nozīmē jūs varat aktivizējiet to brīvroku režīmā sakot: “Ei, Siri, pieslēdzies NordVPN.”

Nelietojiet NordVPN, ja:

Vēlaties norēķināties ar PayPal (NordVPN pieņem PayPal tikai Brazīlijā, Japānā, Indijā, Dienvidkorejā, Vācijā, Itālijā un Meksikā).

Ja jums ir kādi jautājumi, ir pieejama NordVPN klientu apkalpošanas komanda 24/7 tiešraidē.

Jūs varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot to 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Iepazīstieties ar mūsu pilnu NordVPN pārskatu lai lasītu lietotāju viedokļus un redzētu, kā tas ir iekļauts mūsu sīkākajos testos.

3. CyberGhost

Lieliska izvēle iesācējiem un Apple Watch lietotājiem

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Jā
 • CyberGhost var atbloķēt: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citi. Jūs arī saņemat īpašu straumēšanas profilu.
 • Atbalsta mokas: Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits

Lietotājam draudzīgi CyberGhost piedāvājumi jaudīga, bet vienkārša iOS lietotne. Tas ir labi izstrādāts, un to ir viegli uzstādīt un lietot. Ir arī tam paredzēta lietotne Apple Watch.

Lietotne ir gatavs savienojumam, tiklīdz jūs piesakāties. Tā viena klikšķa Labākās atrašanās vietas funkcija automātiski savieno jūs ar ātrāko serveri, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

Tās tīklā ietilpst 6000+ ātrgaitas serveri 90+ ​​valstīs, ieskaitot optimizētus serverus straumēšanai un P2P. Pārbaužu laikā es biju var piekļūt tādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix un HBO GO.

CyberGhost piedāvā nesalaužamu 256 bitu šifrēšana, stingri politika bez reģistriem, un automatic nogalināšanas slēdzis. Ir arī a iebūvēts reklāmu bloķētājs.

Nelietojiet CyberGhost, ja:

Jums nepieciešams VPN, kas darbojas Ķīnā. Ja jums nepieciešams VPN Ķīnai, mans kolēģis ir uzrakstījis ceļvedi vietnei Tur joprojām darbojas VPN pakalpojumi.

Jūs varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu 24/7 tiešraidē. Vai arī izmantojiet CyberGhost’s 45 dienu naudas atdošanas garantija lai pats to pārbaudītu.

Mūsu detalizētais CyberGhost novērtējums ietver atsauksmes, kuras rakstījuši citi klienti.

4. Surfshark

Visizdevīgākā cena 

sērfošanas ierīces

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Jā
 • Surfshark var atbloķēt: Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi
 • Atbalsta mokas: Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes

Surfshark ir ātri izveidojis reputāciju kā viens no labākajiem gaidāmajiem VPN pakalpojumiem. Tās pieaugošajā tīklā ietilpst 800+ serveri 50+ valstīs.

Tā piedāvā neierobežots vienlaicīgs savienojums, kas nozīmē, ka jūs varat aizsargāt visas savas ierīces tikai ar vienu kontu.

IOS lietotne atbalsta P2P savienojumus un var piekļūt tādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix un BBC iPlayer. Tā arī ir kas paredzēts, lai samazinātu akumulatora patēriņu, lai jūs varētu palikt savienots, neizlādējot akumulatoru.

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, ārpus 5/9/14-Eyes alianses. IOS lietotne izmanto 256 bitu šifrēšana, automātiska avārijas poga, un DNS noplūdes aizsardzība lai aizsargātu jūsu datus. Arī tajā netiek reģistrēta neviena no jūsu darbībām.

Tā iebūvētais drošības komplekts, CleanWeb, bloķē reklāmas, izsekotājus, ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas mēģinājumus.

Surfshark’s NoBorders režīms ļauj viegli apiet cenzūru un piekļūt iecienītākajām iOS lietotnēm neatkarīgi no atrašanās vietas.

Maskēšanās režīms palīdz paslēpt VPN izmantošanu no sava ISP, tāpēc nevienam nav jāzina, ka jūs slīpstat pagātnes ugunsmūrus un ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Nelietojiet Surfshark, ja:

Jūs vēlaties instalēt VPN maršrutētājā, izmantojot caurlaides režīmu.

Surfshark piedāvā: 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to pārbaudīt bez riska. Ir arī a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija iOS lietotājiem.

Izlasiet mūsu detalizēto pārskatu lai redzētu, ko īsti lietotāji domā par Surfshark.

5. IPVanish

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Nē
 • IPVanish var atbloķēt: Netflix, BBC iPlayer
 • Atbalsta mokas:

Šis ASV bāzētais pakalpojumu sniedzējs darbojas a ātrgaitas 1300+ serveru tīkls vairāk nekā 75 vietās.

Tā jaudīgā iOS lietotne ir ērti lietojama, un tā to piedāvā 3D pieskārienu atbalsts un automātiska wi-fi aizsardzība. Tas arī iesaka ātrāko serveri, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu, kad piesakāties.

Mana testa laikā, Man bija iespēja piekļūt Netflix US, Hotstar India, SlingTV un nedaudz citu populāru straumēšanas pakalpojumu.

IPVanish ir nulles reģistrēšanas politika un piedāvā protokolu izvēli, ieskaitot IKEv2 un IPSec. Tā arī piedāvā DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi, apjukums un automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Nelietojiet IPVanish, ja:

Jūs meklējat pakalpojumu, kas atrodas ārpus 5/9/14-Eyes jurisdikcijas.

Ir pieejams klientu atbalsts 24/7, izmantojot vietni.

IPVanish piedāvā: 7 dienu naudas atdošanas garantija par visiem tās pakalpojumiem.

Izlasiet mūsu detalizēto pārskatu uzzināt vairāk par IPVanish, ieskaitot reālus klientu komentārus.

6. PrivateVPN

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Nē
 • PrivateVPN var atbloķēt: Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer
 • Atbalsta mokas: Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni

PrivateVPN ir a budžeta ziņā draudzīga izvēle ar augstākās klases drošības elementiem. Tās iOS lietotni ir vienkārši konfigurēt un lietot. Jūs varat izveidot savienojumu ar serveri tikai ar vienu klikšķi.

Tīkls ir mazāks nekā citi šajā sarakstā, ar 150+ serveri 60 vietās, bet tas neietekmē tā kopējo veiktspēju. PrivateVPN notiek ātri, un tā straumēšanai optimizētus serverus var piekļūt Netflix un citi populāri straumēšanas pakalpojumi.

PrivateVPN piedāvājumi 256 bitu šifrēšana, OpenVPN, un DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi.

Pateicoties savam slepenajam režīmam, PrivateVPN ir pietiekami jaudīgs, lai apietu stingrus VPN blokus un dziļu pakešu pārbaudi.

Nelietojiet PrivateVPN, ja:

Jums nepieciešams VPN ar automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Privātie VPN 30 dienu naudas atdošanas garantija padara to viegli izmēģināmu bez riska.

Jūs varat lasīt lietotāju komentārus un redzēt, kā PrivateVPN veicās mūsu padziļināto pārbaužu laikā mūsu pārskatā.

7. Privāta piekļuve internetam (PIA)

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Nē
 • PIA var atbloķēt: Netflix
 • Atbalsta mokas:

Privātā interneta piekļuve (PIA) pārvalda 3300 serveri 30 valstīs. Tas nodrošina ātri savienojumi, un tā iOS lietotne ir ērti lietojama.

Tā piedāvā 256 bitu šifrēšana un a stingra politika bez žurnāliem, bet ir nav nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS. Lietotnē ir iekļauts reklāmu, izsekotāju un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju, bet tas darbojas tikai tad, ja pārlūkošanai izmantojat Safari.

Pārbaužu laikā es biju var piekļūt Netflix ASV un citus straumēšanas pakalpojumus, izmantojot PIA.

Nelietojiet privātu piekļuvi internetam, ja:

Jums ir vecāka ierīce, kas neatbalsta jaunākās iOS versijas. PIA ir saderīgs tikai ar iOS 10.0 vai jaunāku versiju

Jūs varat sazinieties ar PIA klientu apkalpošanas komandu visu diennakti izmantojot vietni.

Tā piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to pārbaudīt savā iOS ierīcē.

Mūsu padziļinātajā apskatē ir pieejama privāta piekļuve internetam ietver arī reālas klientu atsauksmes.

8. TunnelBear

tuneļveida ierīces

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Nē
 • TunnelBear var atbloķēt: Negarantē saderību ar straumēšanas pakalpojumiem
 • Atbalsta mokas:

TunnelBear ir spēcīga izvēle, lai aizsargātu jūsu iOS ierīci. Tā piedāvā militārā līmeņa drošības elementi, un darbojas liels 4000 serveri vairāk nekā 55 valstīs.

Īpašā iOS lietotne piedāvā lietotājiem draudzīgas funkcijas, piemēram, savienojums ar vienu pieskārienu, automātiskais savienojums, un pat 3D pieskārienu atbalsts. Arī TunnelBear minimālisma dizains labi sader ar Apple estētiku.

Nelietojiet TunnelBear, ja:

 • Jūs meklējat VPN, lai atbloķētu Netflix.
 • Jums ir vecāka ierīce, kas neatbalsta jaunākās iOS versijas. TunnelBear ir saderīgs tikai ar iOS 10.0 vai jaunāku.

Paralēli premium līmeņa abonementam, piedāvā arī TunnelBear ierobežots bezmaksas konts ar 500 MB datu mēnesī. Tas nav pietiekami daudz datu, lai straumētu vai straumētu, bet tas ir pietiekami, lai pārbaudītu TunnelBear.

Visi premium līmeņa abonementi tiek piegādāti ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Mūsu padziļinātais TunnelBear pārskats ietver citu klientu viedokļus.

9. VyprVPN

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Nē
 • VyprVPN var atbloķēt: Netflix, Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime Video
 • Atbalsta mokas: Jā, P2P darbība tiek atbalstīta

VyprVPN ir a īpaša lietotne visām jūsu iOS ierīcēm, un tas ir ļoti ērti lietojams. Jums būs neierobežots joslas platums un dati neierobežotai pārlūkošanai un straumēšanai.

Tā piedāvā vairāk nekā 700 serveru 70 vietās, katrs ar uzticami ātru savienojumu. Varat pārbaudīt jebkuru no tā serveriem, lai pārliecinātos, ka esat izveidojis savienojumu ar ātrāko pieejamo serveri, un ērti pārslēgties uz citu, ja tas ir nepieciešams.

Jūsu iPad, VyprVPN ir unikāla interaktīva karte lai jūs varētu viegli pārlūkot serverus un novērtēt latentumu.

VyprVPN piedāvājumi militāras pakāpes šifrēšana, lai jūs būtu drošībā, kur atrodaties, pat publiskajos tīklos. Tam ir arī Hameleona iezīme kas apiet digitālo cenzūru, un DNS aizsardzība lai novērstu jebkādu IP noplūdi.

Tur ir avārijas poga, bet tas ir tikai Mac nevis citas iOS ierīces.

Nelietojiet VyprVPN, ja:

Jums nepieciešams VPN, kas piedāvā avārijas poga.

Izlasiet, kas īstajiem lietotājiem ir jāsaka mūsu pilns VyprVPN pārskats!

10. DrošāksVPN

10 labākie VPN iPhone iOS VPN testēti un pārskatīti 2020. gadā

 • Piedāvā iPad lietotni:
 • Nogalināšanas slēdzis operētājsistēmai iOS: Jā
 • SaferVPN var atbloķēt: Netflix, HBO, Amazon Prime Video un BBC iPlayer
 • Atbalsta mokas: Jā (bet saglabā dažus kolekcijas žurnālus, kas nav ideāli lāpīšanai)

SaferVPN darbojas vairāk nekā 700 serveru 34 valstīs. Tas labi darbojas ātruma pārbaudēs un var piekļūt populārām straumēšanas platformām piemēram, HBO un BBC iPlayer.

iOS lietotne ir lietotājam draudzīga un tajā ietilpst automātiskais nogalināšanas slēdzis. Tas arī automātiski savieno jūs ar labāko VPN serveri, kad izmantojat publisko wi-fi.

Nelietojiet SaferVPN, ja:

Ja jums ir nepieciešams VPN, lai apietu stingru valdības cenzūru. SaferVPN šobrīd nedarbojas Ķīnā, Krievijā, Ēģiptē vai AAE.

SaferVPN piedāvā: 30 dienu naudas atdošanas garantija un a Diennakts bezmaksas izmēģinājums lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

Paskaties uz mūsu detalizēts SaferVPN pārskats lai redzētu, kā tas salīdzina ar konkurentiem.

Vislabākie iNOS VPN: ātrā salīdzināšanas tabula

VPN Naudas atmaksa Garantija Vienlaicīgi savienojumi Saderīgi straumēšanas pakalpojumi Atbalsta P2P
ExpressVPN 30 dienas 5 Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer Visi serveri
NordVPN 30 dienas 6 440+, ieskaitot Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV Jā, īpaši serveri
CyberGhost 45 dienas 7 Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citas. Jā, īpašs profils
Surfshark 30 dienas Neierobežots Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un daudz ko citu. Visi serveri
IPVanish 7 dienas 10 Netflix, BBC iPlayer Jā, bet lietošanas noteikumi aizliedz mocīt
PrivātsVPN 30 dienas 6 Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer. Visi serveri
Privāta piekļuve internetam 7 dienas 10 Netflix ASV un Lielbritānija.
TunnelBear 30 dienas 5 Straumēšana nav garantēta
VyprVPN 30 dienas 5 Netflix, Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime Video
DrošāksVPN 30 dienas 5 Netflix, Sling TV, Kodi, Amazon Prime Video, YouTube, ESPN, ABC, NBC, HBO Now, Showtime, Sky, BBC iPlayer, DAZN, Zattoo, ZDF, NRK, SVT Play, Vimeo

Kā es ierindojos & Pārbaudīti šie VPN

Es pārbaudīju katru VPN šajā sarakstā lai pārliecinātos, ka tas atbilst maniem stingrajiem drošības, ātruma un lietojamības kritērijiem.

Es to meklēju VPN:

 • Nodrošiniet augstas veiktspējas lietotnes iPad un iPhone
 • Ir saderīgi ar vairākām iOS ierīcēm un paaudzēm
 • Atbalsts Apple Pay
 • Piedāvājums 3D pieskārienu atbalsts
 • Piedāvājiet lietotnes citām Apple platformām, piemēram, MacOS un Apple Watch

Papildus iOS saderībai es pārbaudīju katru VPN, lai nodrošinātu tā labu darbību šādās kategorijās.

Jaudīga drošība

Katru mana saraksta VPN izmanto militāras pakāpes šifrēšana un saglabā a stingra politika bez žurnāliem.

Es devu priekšroku VPN, kas piedāvā automātiskais nogalināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība.

Ātri ātrumi

Ātrums ir viens no vissvarīgākajiem VPN izvēles aspektiem, it īpaši, kad atrodaties ceļā ar savu iPhone vai iPad.

Tas ir normāli, ja savienojums ar savienojumu ar VPN nedaudz palēninās. Jūsu datiem ir jābrauc tālāk, lai sasniegtu VPN serveri, un jūsu informācijas šifrēšana un atšifrēšana prasa zināmu laiku. Tomēr, tam vajadzētu būt tik tikko pamanāmam, izmantojot premium VPN.

Visi šajā sarakstā iekļautie VPN izpildiet ātruma prasības straumēm un straumēm augstas izšķirtspējas.

Atbloķējiet straumēšanas pakalpojumus

Pārliecinājos, ka visi mani uzskaitītie pakalpojumi ir norādīti var atbloķēt vismaz divus populārus straumēšanas pakalpojumus.

BUJ

Vai man ir nepieciešams VPN, lai aizsargātu savu iPhone??
Ir labākie iNOS VPN un arī Mac?
Vai iPhone tālruņos ir droši bezmaksas VPN?
Vai VPN ir likumīgi?
Vai VPN var apiet iPhone App Store ierobežojumus??
Kāds ir labākais VPN iPhone, lai skatītos Netflix?
Kāds ir labākais VPN iPhone tālrunī Ķīnā?
Kā instalēt VPN iPhone

Vai man ir nepieciešams VPN, lai aizsargātu savu iPhone??

iOS piedāvājumi sarežģīti iebūvētie drošības elementi. Kad jūs to savienojat pārī ar kvalitatīvu VPN, jūsu ierīce būs necaurlaidīga.

VPN šifrē jūsu datus lai aizsargātu jūsu personīgo informāciju no kiberuzņēmumiem. Ja iOS ierīcē nav VPN, jūsu dati ir pilnībā pakļauti.

VPN ir arī vienkāršākais veids, kā pasargāt sevi no DDoS uzbrukumiem, doksēšanas un novērošanas internetā. Un, ja jums patīk straumēšana, jūsu VPN var palīdzēt piekļūt tādiem pakalpojumiem kā Netflix US.

Ir labākie iNOS VPN un arī Mac?

Trīs galvenie pakalpojumi manā sarakstā piedāvā lieliskas lietotnes iPhone, iPad un Mac. Varat vienlaikus izmantot vienu VPN pakalpojumu vairākās ierīcēs, tāpēc jums nav jāpērk papildu pakalpojums tikai savam Mac.

Vai bezmaksas VPN ir droši?

Bezmaksas VPN ir reti lietojams.

Ja uzņēmums nepelna naudu no sava produkta, tai jāatrod alternatīvi veidi, kā gūt peļņu.

Daži bezmaksas VPN rada ieņēmumus līdz lietotāju datu pārdošana trešajām personām, pat ja viņi ir apsolījuši visaugstāko drošību. Daži pat ir atrasti instalējiet savā ierīcē ļaunprogrammatūru un izsekotājus.

Tur ir daži droši bezmaksas VPN, tomēr. Tie ir ierobežotu bezmaksas VPN pakalpojumu versijas, piemēram, TunnelBear.

Šo bezmaksas VPN problēma ir tā tie stingri ierobežo jūsu ātrumu un datus. Tās var būt laba izvēle, ja VPN ir vajadzīgs tikai dažas dienas, bet jūs nevarēsit ne straumēt, ne straumēt.

Ar tik daudziem premium pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus un naudas atdošanas garantijas, nav iemesla riskēt ar savu drošību vai ierobežot sevi ar bezmaksas VPN.

Vai VPN ir likumīgi?

Apmēram VPN lietošana ir likumīga 95,9% pasaules.

Galvenie izņēmumi ir šādi Irāka, Irāna, Baltkrievija, Turcija, Omāna un Apvienotie Arābu Emirāti. Šajās valstīs VPN ir stingri ierobežoti. Tas ir likumīgi izmantot VPN Ķīnā, bet daudzi VPN pakalpojumi ir bloķēti un nedarbojas.

Ja esat tūrists vienā no šīm valstīm, jums nav jāuztraucas. Šajās valstīs nav bijis problēmu ar starptautiskajiem tūristiem, kuri izmanto VPN.

Vai VPN var apiet iPhone App Store ierobežojumus??

Varat izmantot savu VPN, lai apiet App Store ģeogrāfiskos ierobežojumus un lejupielādējiet ekskluzīvas lietotnes no citām valstīm.

 1. Jūsu iPhone iestatījumu izvēlnē atlasiet iTunes & Aplikāciju veikals.
 2. Noklikšķiniet uz Skatīt Apple ID un apstipriniet pieteikšanās informāciju, ja jums tiek piedāvāts to darīt.
 3. Pieskarieties valstij / reģionam un pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt valsti vai reģionu.
 4. Sarakstā izvēlieties valsti, no kuras vēlaties lejupielādēt lietotnes, pēc tam noklikšķiniet uz vienoties.
 5. Atveriet savu VPN lietotni un izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, no kuras vēlaties lejupielādēt lietotnes. Kad savienojums ir izveidots, jūs esat gatavs doties.

Pieraksti to jums var lūgt mainīt maksājuma informāciju un adresi. Ja jums nav iestatīts maksājuma veids, varat izmantot iTunes dāvanu kartes kodu. Lai atjauninātu savu adresi, varat izvēlēties nejaušu ielas adresi, kas atrodas valstī, uz kuru pārejat.

Kāds ir labākais VPN iPhone, lai skatītos Netflix?

ExpressVPN, NordVPN un CyberGhost ir labākie VPN tīkli Netflix atbloķēšanai jūsu iPhone.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar manu kolēģu rakstu par kā nomainīt Netflix reģionu.

Kāds ir labākais VPN iPhone tālrunī Ķīnā?

ExpressVPN, Surfshark un PrivateVPN visas ir drošas izvēles iespējas, lai aizsargātu jūsu iPhone Ķīnā.

Viens no maniem kolēģiem ir uzrakstījis informatīvs ceļvedis kuru varat izmantot, lai uzzinātu vairāk par labākajiem ĶTR VPN.

Kā instalēt VPN savā iPhone

VPN instalēšana savā iPhone ir vienkārša.

Tev vajag vispirms reģistrējieties VPN pakalpojumam. Kad esat reģistrējies, jaunais pakalpojumu sniedzējs jums nosūtīs saiti uz lejupielādējiet tās iOS lietotni.

ExpressVPN ir mana labākā izvēle iPhone jo tā iOS lietotne ir jaudīga un viegli lietojama.

Kopsavilkums

Es pārbaudīju katru VPN šajā sarakstā, lai pārliecinātos, ka tas ir drošs, ātrs un drošs.

Mans labākais ieteikums operētājsistēmai iOS ir ExpressVPN pateicoties tās augstas veiktspējas lietotnei un zibens ātram savienojuma ātrumam. Jūs varat izmēģināt ExpressVPN bez riska savā iPhone vai iPad, izmantojot to 30 dienu naudas atdošanas garantija.

 

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me