10 geriausių „Windows“ VPN | Išbandyta kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams 2020 m


Nors dauguma VPN paslaugų siūlo „Windows“ klientą, tik kelios yra tikrai puikios.

Ieškodami geriausio „Windows“ VPN, išbandėme daugiau nei 300 VPN paslaugų. Mūsų rekomendacijos siūlo greitas greitis, gali atblokuokite srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“, ir bus saugok tave kai kankinate ar naršote.

Išanalizavome kiekvieną kiekvieno VPN aspektą ir įsitikinome, kad kiekviena paslauga yra „Windows“ klientas sklandžiai veikia visas „Windows“ versijas, Be to, jų „Android“ ir „iOS“ programos reiškia, kad galite lengvai apsaugoti ir savo telefoną.

Mūsų pagrindinė rekomendacija yra „NordVPN“.

„NordVPN Hack“ - įsigykite nemokamai per mėnesį!

Jei jums reikia tik VPN trumpam laikui arba pasivyti mėgstamą „Netflix“ laidą, naudokitės šiuo įsilaužimu ir gaukite „NordVPN“ nemokamai mėnesiui.

„NordVPN“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai suteikia jums visą mėnesį išbandyti, ar „NordVPN“ siūlo reikiamą srautinio perdavimo prieigą, saugumą ir greitį. Pabandykite čia. Mes išbandėme „NordVPN“ grąžinimo politiką, o jei nesate patenkintas, greitai ir lengvai galite susigrąžinti pinigus

Dėl „Windows“ populiarumo tai tampa didžiuliu kibernetinių nusikaltėlių taikiniu. Nors „Windows 10“ yra tikrai saugesnė nei ankstesnės versijos, ji vis tiek yra kupinas saugumo problemų.

Nors jos pritaikomos funkcijos atrodo kaip didžiulė premija, mes nerimaujame, kiek „suasmeninta“ „Windows“ gali būti, prieš rizikuodami savo privatumu. Štai kodėl jūs turėtumėte niekada nenaudokite „Windows“ be vieno iš šių geriausių VPN.

Tu gali daugiau apie tai, kaip mes išbandėme ir įvertinome šiuos VPN, skaitykite čia.

Trūksta laiko? Čia yra „Windows“ rekomenduojamų VPN santrauka:

 1. „NordVPN“ - geriausias „Windows“ VPN yra greitas, funkcijų paketas ir visiškai optimizuotas visoms OS versijoms
 2. „ExpressVPN“ Greičiausias VPN, skirtas Windows
 3. „CyberGhost“ - patogus naudoti VPN su intuityvia sąsaja
 4. „Surfshark“ - neribotos įrenginių jungtys puikiai tinka keliems vartotojams
 5. „PrivateVPN“ - geriausias turimas biudžetas VPN
 • VPN ypatybių greito palyginimo lentelė
 • Kaip mes reitingą & Palyginti šie VPN

Rekomenduojami 2020 m. Geriausi VPN „Windows“ - peržiūrėta & Palyginti

1. „NordVPN“

Geriausias „Windows“ VPN yra greitas, saugus ir suderintas su funkcijomis

10 geriausių „Windows“ VPN | Išbandyta kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams 2020 m

 • Paprasta naudoti „Windows“ sąsaja vienu spustelėjimu greitojo prisijungimo funkcija
 • Palaiko visas „Windows“ versijas įskaitant „Windows 7“, 8 ir 10
 • Neribotas pralaidumas iki 6 įrenginių jungčių vienu metu
 • „NordVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“
 • Palaiko kankinimą: Taip; skirtas serveriams, palaikantiems P2P, skirtas profilis
 • Veikia su: „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais
 • „Windows“ nužudymo jungiklis: Taip

„NordVPN“ yra populiariausias „Windows“ įrenginių VPN. Tai yra visiškai neprisijungęs, Patogus „P2P“ ir yra saugesnis, patikimesnis ir universalesnis nei bet kuris kitas mūsų išbandytas VPN. Tai taip pat greita - išbandėme jį kartu su „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kitomis geriausiomis transliacijos svetainėmis ir buferis buvo nulinis ir greičio beveik nesumažėjo palyginti su mūsų greičiu be VPN.

„NordVPN“ valdo didžiulį 5400+ serverių 60 šalių. Jos būstinė yra Panamoje, už 5/9/14-Eyes jurisdikcijos ribų, taigi jūs žinote jūsų naršymo veikla yra saugi (tai nėra kažkas, ką galite laikyti savaime suprantamu dalyku).

„NordVPN“ saugo savo vartotojų duomenis naudodamasi AES 256 bitų šifravimas. Galite papildomai apsaugoti savo duomenis naudodamiesi jų nuosavybės teise Dvigubas VPN nustatymas - bet daugumai vartotojų šio papildomo šifravimo sluoksnio nereikia. „NordVPN“ „Windows“ klientas pagal numatytuosius nustatymus naudoja „OpenVPN“ protokolą ir siūlo nužudymo jungiklį.

„NordVPN“ dirba Kinijoje ir daugumoje šalių, kuriose VPN yra labai cenzūruojamas dėl išplėstinių užtemimo parametrų. Jo įmontuota „CyberSec“ funkcija automatiškai blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir kenkėjiškas programas.

Mes išbandėme norėdami sužinoti „NordVPN“ gali atblokuoti „Netflix“, ir nustatė, kad jis veikia su JAV „Netflix“ ir daugeliu kitų regionų. Taip yra dėl srautams optimizuotų serverių, kurie gali atblokuokite daugiau nei 400 srautinių transliavimo paslaugų, kurių geografinis apribojimas yra ribotas. Jo „SmartPlay“ funkcija nustato serverį, kuriame turite būti, kad atblokuotumėte bet kurią svetainę, ir automatiškai perjungia.

Nenaudokite „NordVPN“, jei norite atsiskaityti naudodamiesi „PayPal“. „NordVPN“ nesiūlo visiškos „PayPal“ palaikymo visose šalyse. „NordVPN“ priima kreditines korteles, „Apple“ ir „Google Pay“, kriptovaliutas, „Alipay“ ir „UnionPay“.

Jei kyla problemų ar kyla klausimų, „NordVPN“ teikia palaikymą visą parą, per tiesioginius pokalbius.

„NordVPN“ suteikia jums 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jokių užduodamų klausimų. Patikrinkite, ar neaktyvi kuponai mūsų pasiūlymų puslapis.

Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite, ką „NordVPN“ vartotojai sako apie jos paslaugas.

2. „ExpressVPN“

Greičiausias „Windows“ VPN

10 geriausių „Windows“ VPN | Išbandyta kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams 2020 m

 • „ExpressVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip, visuose serveriuose
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN, kurį išbandėme „Windows“ įrenginiams - jis buvo dar greitesnis nei „NordVPN“. Jis įsikūręs privatumui palankiose Britų Mergelių salose, o dėl jo greičio yra puikus pasirinkimas kankinant, žaidžiant ir transliuojant HD ir 4K. Siūloma 3000 ir daugiau greitųjų serverių daugiau nei 160 vietų, garantuoja jums tikrai visapusišką aprėptį. Tai taip pat draugiška P2P.

„ExpressVPN“ naudoja 256 bitų šifravimas, DNS apsauga nuo nutekėjimo, dalijimasis tuneliais, ir automatinis užmušimo jungiklis. „TrustedServer“ technologija naudoja RAM, norėdama visam laikui ištrinti visą informaciją iš serverio, kiekvieną kartą perkraunama. Tai garantuoja „ExpressVPN“ negali saugoti jokio vartotojo žurnalo.

„ExpressVPN“ teikia patikima, greita prieiga prie visų pagrindinių srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“. Jis reguliariai atnaujina savo serverių IP adresą į venkite liūdnai pagarsėjusių „Netflix“ VPN blokų.

Taip pat galite naudoti „MediaStreamer“ technologiją transliuoti mėgstamas laidas ir filmus įrenginiuose, kurie nepalaiko VPN jungčių, kaip žaidimų pultas ar išmanioji televizija.

Nenaudokite, jei ieškote pigaus VPN. „ExpressVPN“ didžiuojasi savo premium produktu, tačiau tai reiškia, kad jis yra šiek tiek brangesnis nei kiti populiariausi VPN (nors jo paslėptos nuolaidos kad ji būtų panaši į kitų kainą!).

Palaikoma klientų pagalba 24/7 per tiesioginį pokalbį. Taip pat yra išsamūs kiekvienos platformos nustatymo ir trikčių šalinimo vadovai „ExpressVPN“ svetainėje. Vieno paspaudimo diegimas daro jį vienu iš patogesnių VPN, kuriuos išbandėme.

„ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija be klausimų todėl galite išbandyti jos paslaugas nerizikingai. Ieškokite dabartinių „ExpressVPN“ pasiūlymų mūsų kupono puslapis.

Pažvelkite į tai, ką „ExpressVPN“ klientai turi pasakyti šiose apžvalgose.

3. „CyberGhost“

Patogus naudoti VPN su intuityvia sąsaja

„CyberGhost“ įrenginiai

 • „CyberGhost“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt.
 • Palaiko kankinimą: Taip; skirtas profilis ir serveriai
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

„CyberGhost“ veikia daugiau nei 5700 serverių 90 šalių. Siūloma 256 bitų šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis. Tai taip pat gali pasigirti a griežta politika be žurnalų ir yra įsikūrusi Rumunijoje, kuriai palanki privatumas.

„CyberGhost“ „Windows“ vartotojas sąsaja yra aptakus ir lengvai naudojamas, todėl jis idealus tiek pradedantiesiems VPN, tiek pažengusiems vartotojams. Vieno spustelėjimo sąranka reiškia jūsų „Windows“ įrenginys bus apsaugotas per kelias sekundes. „CyberGhost“ leidžia vienu metu prijungti 7 įrenginius.

Galite patobulinti kiekvieną savo VPN ryšio aspektą naudodamiesi juo išplėstiniai nustatymai ir išmaniosios taisyklės. Yra net galimybė turėti savo VPN prisijungti automatiškai kai įjungiate įrenginį.

„CyberGhost“ pasiūlymai įmontuota skirta profiliai kurie optimizuoja jūsų ryšį transliacija ir kankinimas. „CyberGhost“ gali atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ir daugelį kitų populiarių transliacijų paslaugų.

Nenaudokite, jei jums reikia VPN, veikiančio Kinijoje.

Klientų aptarnavimas yra prieinamas 24/7 per tiesioginį pokalbį interneto svetainėje. „CyberGhost“ siūlo 24 valandų nemokamas bandymas ir dosnus 45 dienų pinigų grąžinimo garantija (arba 14 dienų vieno mėnesio planams). Tai taip pat siūlo kupiūrų už dosnias santaupas dėl savo ilgalaikių planų.

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte tikrų „CyberGhost“ vartotojų atsiliepimus.

4. „Surfshark“

Neribotas prietaiso ryšys puikiai tinka keliems vartotojams

„Surfshark“ prietaisai

 • „Surfshark“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

„Surfshark“ naudoja karinio stiprumo šifravimas, a griežta politika be žurnalų, ir automatinis užmušimo jungiklis. Jis įsikūręs Britanijos Mergelių salose, toli nuo „5/9/14-Eyes“ aljanso.

Su „Surfshark“ galite tuo pačiu metu apsaugokite neribotą kiekį įrenginių. Tai naudinga, jei esate daugiavaikio namų ūkio narys, dirbate namų biure ar norite apsaugoti kelis įrenginius.

Nors „Surfshark“ tinklas yra mažesnis nei mūsų trijų pagrindinių VPT, jis vis tiek siūlo galingas atblokavimo galias. Mūsų bandymuose taip buvo galintys pasiekti tarptautines transliacijų svetaines, tokias kaip „Netflix“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

„Surfshark“ pasiūlymai dvigubas šifravimas ir stiprūs užtemimo parametrai. Galite pasirinkti iš kelių profilių, įskaitant „Be Borders“ režimą, kad būtų galima papildomai užmaskuoti labai cenzūruotus regionus, ir „Camouflage“ režimą, kad ISP nerastų jūsų VPN ryšio..

Jo „CleanWeb“ technologija blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones, kenkėjiškas programas ir sukčiavimo bandymus.

Nenaudokite, jei savo maršrutizatoriuje turite įdiegti VPN. Nors jūs gaunate neribotą vienalaikį įrenginių ryšį, „Surfshark“ neapima maršrutizatorių programos.

„Surfshark“ palaikymo komandą galite pasiekti per 24/7 per tiesioginį pokalbį. „Surfshark“ nesiūlo nemokamos „Windows“ bandomosios versijos, tačiau jūs galite Išbandykite tai nerizikingai ir gaukite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Sužinokite daugiau iš „Surfshark“ apžvalgų.

5. „PrivateVPN“

Geriausias biudžetą palaikantis VPT

„PrivateVPN“ įrenginiai

 • „PrivateVPN“ gali atblokuoti„Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Android“ ir „iOS“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

„PrivateVPN“ yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote biudžetą palaikantis VPT su kietas saugumas. Jis naudoja 256 bitų šifravimas ir IPv6 ir DNS apsauga nuo nutekėjimo. Jo „Windows“ programoje yra automatinis užmušimo jungiklis.

Veikia „PrivateVPN“ 150 P2P tinkančių serverių 59 šalyse. Tai įtraukia „Netflix“ optimizuoti serveriai kurios gali atblokuoti daugumą populiariausių srautinio perdavimo paslaugų.

Šis Švedijos VPT yra įsipareigojęs užtikrinti interneto saugumą. Nors jis yra 5/9/14-Eyes šalyje, ji turi tikrąją nulinio žurnalo politiką. Tai reiškia, kad ji neturi informacijos, kuria galėtų dalintis su vyriausybe, net jei jos to reikalauja.

„PrivateVPN“ siūlo slaptą režimą, kuris aplenkia VPN blokus ir gilų paketų patikrinimą (DPI). Tai daro saugų pasirinkimą apsisaugoti šalyse, kurioms taikoma interneto priežiūra ir cenzūra.

„PrivateVPN“ pasiūlymai tiesioginiai pokalbiai, bet tik darbo valandomis. Kai komanda nėra biure, turėsite pasikliauti palaikymu el. Paštu.

Nenaudokite, jei norite VPT su klientų aptarnavimu visą parą

Galite išbandyti „PrivateVPN“ nerizikingai naudodami: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat yra 7 dienų nemokamas bandymas galite pasiekti, paprašę specialaus kodo iš klientų aptarnavimo tarnybos. „PrivateVPN“ įsipareigojimas dėl saugumo ir aukštos kokybės paslaugų daro tai puikiu pasirinkimu „Windows“.

Peržiūrėkite klientų atsiliepimus čia.

6. „IPVanish“

10 geriausių „Windows“ VPN | Išbandyta kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams 2020 m

 • „IPVanish“ gali atblokuoti: „Netflix“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip, bet su griežtomis sąlygomis
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Windows Phone“, maršrutizatoriai, „Chromebook“, „Amazon Fire TV“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

JAV įsikūrusiame „IPVanish“ naudojamas karinis laipsnis 256 bitų AES šifravimas, a griežta politika be žurnalų, ir „OpenVPN“ protokolą. „Windows“ programa turi įmontuotas užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga. „IPVanish“ palaiko P2P jungtys ir pasiūlymai SOCKS5 saugiam kankinimui.

„IPVanish“ siūlo 1200 serverių 60 šalių ir patogią sąsają su 10 vienu metu veikiančių jungčių. Tai gali atblokuoti „Netflix“ ir „BBC iPlayer“, bet mūsų bandymų metu negalėjo srautas „Hulu“ ar „HBO GO“.

„IPVanish“ pasiūlymai Klientų aptarnavimas visą parą, naudojant tiesioginius pokalbius ir el. Paštą.

Nenaudoti, jei:

 • Norite transliuoti „Hulu“ arba „HBO GO“
 • Jus neramina jurisdikcija „14 akių“. „IPVanish“ siūlo tikrą neprisijungimo politiką, tačiau JAV būstinė kai kuriuos žmones vis tiek gali jaudinti.

„IPVanish“ siūlo: 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Svarbu tai įsidėmėti „iTunes“ ir „iOS“ programoms sukurtoms paskyroms ši garantija netaikoma, todėl būtinai prisiregistruokite naudodami „Windows“ įrenginį.

Sužinokite, kodėl jos vartotojai tai vertina taip aukštai.

7. VyprVPN

10 geriausių „Windows“ VPN | Išbandyta kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams 2020 m

 • „VyprVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“ ir „BBC iPlayer Hulu“ bei „Amazon Prime Video“ ir kt
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Taip pat dirba su: „macOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, QNAP, „Blackphone“, „Smart TV“, „Anonabox“, „Tomato“, „DD-WRT“, „OpenWRT“ ir „ASUSWRT“ maršrutizatoriai, „Boxee“, „Synology NAS“, „Blackberry“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

„VyprVPN“ įsikūręs Šveicarijoje, kuriai nekenkia privatumas. Siūloma aukštos klasės šifravimas, politika be žurnalų, DNS apsauga, automatinis nužudyti jungiklį, ir realiojo laiko duomenų rodymas.

„VyprVPN“ patentuota „Chameleon“ technologija apeina ribojančius tinklus ir cenzūrą. Jis iššifruoja „OpenVPN“ paketų metaduomenis, kad jie atrodytų kaip reguliarūs duomenys, giliai tikrinami. Tai ypač naudinga tose šalyse, kur labai ribota interneto prieiga, pvz., Kinijoje, Rusijoje ir Irane.

VyprVPN’s 700 ir daugiau serverių gali atblokuoti „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, ir beveik kas antrą srautinio perdavimo paslaugą. Jos greitis yra pakankamai geras, kad srautui nebūtų perduodama buferio.

Nenaudokite, jei norite atsiskaityti kriptovaliuta

VyprVPN siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taigi galite išbandyti paslaugą mėnesį. Galite susisiekti su „VyprVPN“ klientų palaikymo komanda telefonu pateikdamas bilietą savo tinklalapyje arba kurdamas įrašą savo forumuose.

Čia galite pamatyti, ką kiti vartotojai sako apie „VyprVPN“.

8. Zenmate

„Zenmate-devices-1024x768_optimized“

 • „Zenmate“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „HBO GO“
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Android“, „Opera“, „iOS“, „Linux“ ir naršyklės plėtiniai
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

Zenmate siūlo lengvai naudojama „Windows“ programa, konfigūracija vienu paspaudimu ir paprasta trijų žingsnių sąranka.

Galite prisijungti prie šimtai serverių daugiau nei 35 šalyse, visi su neribotu pralaidumu ir duomenimis. Jūs turėsite neribotas serverio jungiklis judėti per įvairias šalis, kaip jums patinka.

Yra griežta nerašymo politika, automatinis užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo taigi esate apsaugoti nuo bet kokio IP nutekėjimo ir būti visiškai anonimiški.

Tai bus lengva apeiti skaitmeninės cenzūros apribojimus ir atblokuoti populiarias transliacijos svetaines, taip pat. Taip pat galite naudoti „Zenmate“ kankinantis.

Nenaudokite, jei jums reikia VPN su plačiu serverių tinklu.

Galite išbandyti „Zenmate“ be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums reikia susisiekti su klientų palaikymo tarnyba, tiesiog pateikite prašymą jų svetainėje.

Pradėkite nuo „Zenmate“ dabar!

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte, ką vartotojai turi pasakyti apie „Zenmate“.

9. Privati ​​interneto prieiga

Privatūs interneto prieigos įrenginiai

 • Privačią interneto prieigą galima atblokuoti: „Netflix“ JAV ir JK
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Taip pat dirba su: „macOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

Privati ​​interneto prieiga (VIP) saugo griežta politika be žurnalų. Siūloma DNS apsauga nuo nutekėjimo, palaiko kankinimus, o visos jo programos yra automatinės nužudyti jungiklį.

Numatytieji programos nustatymai naudoja tik 128 bitų šifravimą, tačiau tai galima pakeisti. Nustatymų sąsajoje turėsite pasirinkti aukštesnį šifravimą.

VIP MACE funkcija apima skelbimų, stebėjimo ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė.

Veikia VIP 2500+ greitųjų, pasaulinių serverių. Mes sugebėjome atblokuoti „Netflix“ per mūsų testus, tačiau neturėjo laimės su „Hulu“, „BBC iPlayer“ ar „HBO GO“.

Galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba per paramos svetainėje pateikdami bilietą.

Nenaudokite, jei norite transliuoti „Hulu“, „HBO GO“ ar „BBC iPlayer“

VIP siūlo a 7 dienų pinigų grąžinimo garantija visais savo planais. Tai puikus ir nerizikingas būdas išbandyti paslaugą sau.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų klientų atsiliepimus.

10. slėpti.me

10 geriausių „Windows“ VPN | Išbandyta kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams 2020 m

 • „hide.me“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Hulu“ ir dar daugiau
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Taip pat dirba su: „macOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, QNAP, „Blackphone“, „Smart TV“, „Anonabox“, „Tomato“, „DD-WRT“, „OpenWRT“ ir „ASUSWRT“ maršrutizatoriai, „Boxee“, „Synology NAS“, „Blackberry“
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Windows“: Taip

hide.me yra siūlo patikimą nemokamą VPN paslaugą. Tai 'yra ribotos „hide.me“ „premium“ paskyros versija. Gausite 2 GB duomenų per mėnesį ir prieiga prie penkių serverio vietų viename įrenginyje. Tai nėra pakankamai duomenų srautui ar torrentui, bet puiku, jei VPN jums reikia tik trumpam.

Kada tu atnaujinti į „premium“ sąskaitą, turėsite prieigą prie 1400 serverių 56 pasaulio vietose, įskaitant srautiniu būdu optimizuotus serverius, kurie gali atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“.

hide.me naudoja 256 bitų šifravimas ir a platus saugumo protokolų asortimentas, įskaitant „OpenVPN“ ir „IKEv2“. Tai netvarko žurnalų, o programa pateikiama su įmontuota nužudyti jungiklį už papildomą saugumą.

Nenaudoti, jei:

 • Vienu metu turite apsaugoti daugiau nei 5 įrenginius

Visos priemokų sąskaitos yra su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Galite susisiekti su hide.me per tiesioginiai pokalbiai, el. paštas, „Facebook Messenger“ ir jo svetainė.

Peržiūrėkite jos apžvalgas ir sužinokite, ką vartotojai sako apie hide.me.

VPN ypatybių greito palyginimo lentelė

VPT Pinigų grąžinimas Garantija Vienalaikiai ryšiai Suderinamos srautinio perdavimo paslaugos Palaiko P2P
„NordVPN“ 30 dienų 6 440+, įskaitant „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“ Taip, tam skirtuose serveriuose
„ExpressVPN“ 30 dienų 5 „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“ Taip
„CyberGhost“ 45 dienos 7 „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt. Taip, tam skirtuose serveriuose
„Surfshark“ 30 dienų Neribota „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau Taip
„PrivateVPN“ 30 dienų 6 „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“ Taip
„IPVanish“ 7 dienos 10 JAV ir „BBC iPlayer“ Taip
VyprVPN 7 dienos 5 „Netflix“ ir „BBC iPlayer Hulu“ bei „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau Taip
Zenmate 30 dienų 5 „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Hulu“, „Amazon Prime Video“ ir „HBO GO“ Taip
Privatus interneto ryšys 7 dienos 10 „Netflix“ JAV ir JK Taip
paslėpk mane 30 dienų 5 „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Hulu“ ir dar daugiau Taip, tam skirtuose serveriuose

Kaip mes reitingą & Palyginti šie VPN

Kiekvienas šiame sąraše esantis VPT atitiko griežtus mūsų kriterijus geriausiems VPT išrinkti. Mes ištyrėme daugiau nei 20 veiksnių, įskaitant greitį, serverio vietą, P2P palaikymą, srautinę prieigą, registravimo politiką, kainą, klientų palaikymą, įrenginių suderinamumą, intuityviąsias „Windows“ programas ir dar daugiau.

Štai keletas dalykų, kurių ieškojome:

Galingas saugumas

VPN, kuriame nėra saugumo priemonių arba jų nėra, kelia pavojų jūsų duomenims. Kai kurie nepatikimi VPT teikėjai buvo sugauti nutekėjus duomenims, registruojant vartotojo veiklą ir net dalytis savo vartotojų duomenimis su trečiosiomis šalimis, pvz., „Facebook“.

Naudojami visi mūsų 10 geriausių sąrašų VPT karinio lygio šifravimas ir turėti griežta politika be žurnalų. Kadangi „Microsoft“ yra JAV, mes teikėme pirmenybę VPN, kurių ribos nėra „14 akių“ jurisdikcijoje.

Mūsų pagrindiniai VPN klientai, skirti „Windows“, yra automatinis užmušimo jungiklis sustabdo neapsaugotus duomenis, išeinančius iš jūsų tinklo, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys. Šios programos taip pat apsaugos jus nuo DNS nutekėjimo.

Ieškojome „Windows“ VPN, kurie naudoja „OpenVPN“ protokolą kaip standartas. „OpenVPN“ yra atvirojo kodo ir reguliariai tikrinamas, todėl jis plačiai laikomas saugiausiu VPN protokolu.

Greitas greitis

Tai atsibodo, kai nutrūksta jūsų ryšys, ir todėl greitis yra tokia svarbi VPN pasirinkimo dalis.

Įprasta, kad prisijungus prie VPN jūsų ryšys šiek tiek sulėtėja. Jūsų duomenys turi nuvykti toliau, kad pasiektumėte VPN serverį, ir jūsų informacijos užšifravimas bei iššifravimas užtrunka. Vis dėlto, tai turėtų būti vos pastebima naudojant „premium“ VPN.

Visi šiame sąraše esantys VPN nuosekliai atitiko greičio reikalavimus bandymų metu atsisiųsti torrentus ir didelės raiškos srautą.

Atblokuokite srautinio perdavimo paslaugas

Srautinio transliavimo paslaugos patinka „Netflix“ ir „Hulu“ naudoja geografinius apribojimus norėdami valdyti žiūrimą turinį. Pavyzdžiui, Australijos „Netflix“ kataloge yra maždaug pusė pavadinimų, prieinamų JAV žiūrovams.

VPN slepia jūsų IP adresą, kad padėtų įveikti geografinius blokus ir srautinį turinį iš kitų regionų, įskaitant „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir „Hulu“.

Tuo įsitikinome visos mūsų sąrašo paslaugos galėtų atblokuoti bent vieną populiarią srautinio perdavimo paslaugą mūsų testų metu.

Privatumo standartai

VPT yra svarbi kovos su interneto laisve priemonė. Tokiose šalyse kaip Kinija, Rusija, ir Irane, interneto cenzūra yra paplitusi.

Žurnalistai ir kovotojai už laisvę naudojasi VPN laisvai bendraudami, tačiau piliečiai taip pat gali jais naudotis apeiti interneto cenzūrą ir vengti priežiūros priemonių.

Ieškojome paslaugų, kurios gali atblokuokite cenzūruotas svetaines ir venkite jų aptikimo pavojingiausiuose skaitmeniniuose peizažuose. Nors ne visi šiame sąraše esantys VPN gali išvengti pavojingų paketų tikrinimo, įsitikinome, kad pateiksime kelias paslaugas, kurios gali.

DUK

Nesvarbu, ar man reikia VPN nešiojamam kompiuteriui ar staliniam kompiuteriui?
Ar saugūs nemokami VPN?
Ar VPT yra teisėtas?
Ar VPT galima ir kitiems įrenginiams??

Ar tai svarbu, jei man reikia nešiojamojo ar stalinio kompiuterio VPN?

Kai pasirenkate savo kompiuteriui VPN, jūsų įrenginys nesvarbus. Aukščiau rekomenduojami „Windows“ VPN turi lengvus, lengvai naudojamus klientus, kurie sklandžiai dirba tiek nešiojamuosiuose, tiek staliniuose kompiuteriuose..

Ar saugūs nemokami VPN?

Visoms įmonėms reikia užsidirbti. Jei nemokėsite už paslaugą, įmonės turi rasti kitų būdų, kaip užsidirbti.

Buvo sugauta daug nemokamų VPT teikėjų parduodant savo vartotojų duomenis trečiosioms šalims, nepaisant žadamo aukščiausio lygio saugumo. Kiti buvo rasti įdiekite kenkėjiškas programas ir įdėkite stebėtojus į savo įrenginį.

Bet yra keletas patikimų nemokamų VPT. Tai nemokamos „premium“ VPN paslaugų versijos, kurias siūlo tokios įmonės kaip paslėpk mane.

Tai nemokami VPN paprastai siūlo tik ribotą paslaugą, tačiau jie gali būti geras pasirinkimas, jei VPN reikia tik trumpam arba norite išbandyti aukščiausios kokybės paslaugą.

Su tiek daug geriausi teikėjai, siūlantys nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas, nereikia rizikuoti savo saugumu naudojant nepatikimą nemokamą VPN. Tu gali įsigykite pigų VPN planą naudodami nuolaidos kodą ir gaukite aukščiausią saugumą už kavos puodelio kainą!

Ar VPT yra legalūs?

VPT yra teisėti maždaug 95,9% šalių. Pagrindinės išimtys yra Kinija, Irakas, Iranas, Rusija, Baltarusija, Turkija, Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai. Šiose šalyse VPN naudojimas yra legalus pilkasis plotas arba neteisėtas vietiniams gyventojams.

Nesvarbu, kur gyvenate, jūs esate atsakingi už tai, kad laikytumėtės įstatymų ir teikėjo paslaugų teikimo sąlygų, kad išvengtumėte problemų.

Ar VPT galima ir kitiems įrenginiams??

Taip! Galimi VPN beveik kiekviename įrenginyje. Trys svarbiausi mūsų sąraše esantys VPN palaiko visus įrenginius ir operacines sistemas, todėl galite lengvai apsaugoti savo „Windows“ asmeninį kompiuterį, telefoną, išmanųjį televizorių ir bet kurį kitą įrenginį, kuris, jūsų manymu, turi būti apsaugotas..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me