10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m


Yra daug suklastotos informacijos apie tai, ko jums reikia VPN kankinti, todėl nėra lengva rasti puikią paslaugą.

Kai kurie VPN saugo žurnalus ir netgi juos perduoda, o kiti yra per lėti, kad galėtų dalytis P2P failais. Daugybė VPT (kaip Hola) uždrausti visą P2P srautą.

Išbandėme daugiau nei 300 paslaugų teikėjų, kad surastume geriausius VPN kankinimui. Mūsų rekomendacijose numatyta visas P2P palaikymas, taip pat greitis ir saugumas, reikalingi sklandžiam, saugiam kankinimui - net ir įsikišus vyriausybei ar IPT.

Nors nesmerkiame nelegalios veiklos, norime, kad kantrybės metu būtumėt saugus. Patikrinome stiprią „neprisijungimų“ ir „P2P“ politiką, patikrinta dėl didelio greičio ir įvertinta, kokie yra VPN įsikūręs už 14 akių jurisdikcijos ribų labiau.

Mūsų pagrindinė rekomendacija yra „ExpressVPN“.

Patarimas - tik torrent naudojant vieną iš mūsų rekomenduojamų VPN. Tai yra vienintelis būdas įsitikinti, kad esate apsaugoti nuo IPT šnipinėjimo, pralaidumo pralaidumo ir įsilaužėlių, o kiti griovėjai nemato jūsų tikrojo IP adreso.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes išbandėme ir įvertinome šiuos VPN, spustelėkite čia.

Reikia nuorodos? Čia yra trumpa torrentingiausių VPN įvertinimų santrauka:

  1. „ExpressVPN“ - greičiausias torrent VPN turi neperšaunamą apsaugą ir funkcijas
  2. „NordVPN“ - Nesvarbus privatumas ir specialus serverio skirtukas daro šį VPN puikiu P2P pasirinkimu
  3. „CyberGhost“ - patogus naudoti VPN su įmontuotu torrent profiliu
  4. „Surfshark“ - neribotas vienalaikis sujungimas yra idealus triukšmadariams su keliais įrenginiais
  5. „PrivateVPN“ - biudžetą palaikantis VPN su P2P palaikymu
 • VPN ypatybių greito palyginimo lentelė
 • Kaip mes reitingą & Palyginti šie VPN

Geriausi „Torrenting“ VPN 2020 m. - peržiūrėta & Palyginti

1. „ExpressVPN“

Geriausias kantrių VPN - saugus, suderintas su funkcijomis ir greitas

„ExpressVPN“ įrenginiai

 • Paprasta naudoti sąsaja su pilna P2P palaikymu, užmušimo jungiklis ir dalijimasis tuneliu
 • Neribotas pralaidumas iki 5 vienu metu jungčių
 • P2P srauto palaikymas: Visi serveriai
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, BlackBerry, Maršrutizatoriai, Raspberry Pi, Chrome, Firefox, Safari, PlayStation, Xbox, Apple TV, Nintendo Switch, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Roku, Chromecast, Nvidia Shield.
 • Transliacija: „Netflix“, „Hulu“, BBC, „DAZN“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“
 • Uosto ekspedijavimas: Taip

„ExpressVPN“ turi gerą vardą pastoviai dideliu greičiu. Jis siūlo neribotą pralaidumą ir visas P2P palaikymas daugiau nei 3000 serverių.

Galite pasirinkti serverį rankiniu būdu bet kurioje iš jų 160 serverių vietų, arba naudokitės „Smart Location“, kad prisijungtumėte prie artimiausio serverio, kuriame yra didžiausias greitis.

„ExpressVPN“ pasiūlymai beprasmis saugumas. Tai yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose toli nuo keturiolikos akių šnipinėja. Tai, plius „ExpressVPN“ nulio registravimo garantija, padarykite tai akivaizdžiu pasirinkimu, jei kankinant jūsų privatumas yra svarbiausias prioritetas (užuomina: jis turėtų būti).

10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m

„ExpressVPN“ apsaugo jus nuo neperšaunamų medžiagų „AES-256“ šifravimas su „Perfect Forward Secrecy“, garantuojame, kad bendrinami failai išliks visiškai saugūs. Jūs taip pat gaunate Tinklo užraktas nustatymas, kuris yra „ExpressVPN“ ryšys nužudyti jungiklį. Tai apsaugo nuo tikrojo IP adreso nutekėjimo, jei nutrūksta jūsų ryšys. „OpenVPN“ Protokolas yra standartinis visose programose.

„ExpressVPN“ taip pat siūlo dalijimąsi tuneliais. Ši funkcija leidžia tinkinti programą, kad būtų užšifruotas tik jūsų P2P srautas ir įtrauktas baltojo sąrašo kitas srautas, pavyzdžiui, žaidimų ar naršymas.

Mes išbandėme „ExpressVPN“ su įvairiomis torrent programomis, įskaitant „uTorrent“, „BitTorrent“ ir „Deluge“. Tai veikė nepriekaištingai be jokio papildomo nustatymo. Kankinimo politika taip pat aiškiai išdėstyta svetainėje.

10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m

„ExpressVPN“ taip pat palaiko „Bitcoin“ mokėjimus, taigi jūs esate aprėpti, jei kantrybės metu norite didesnio anonimiškumo.

intuityvios programos greičiausiai nesukels jums problemų, tačiau pagalba yra lengvai prieinama per 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas jei jums to reikia.

Nenaudokite „ExpressVPN“, jei:

Jūs ieškote biudžeto VPN. „ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnis nei kitos paslaugos, tačiau jis vertas geriausio greičio ir saugumo, kai kankina. Be to, įsigiję 1 metų planą, galite nemokamai gauti 3 mėnesius.

Nors „ExpressVPN“ nemokamo bandomojo laikotarpio nėra, galite Išbandykite patys net trijuose įrenginiuose su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nepamirškite patikrinti, ar nėra aktyvių „ExpressVPN“ kuponų - džiaugiamės galėdami parodyti jums geriausius pasiūlymus, atnaujinamus kiekvieną dieną.

Išbandykite „ExpressVPN“ dabar!

Pažvelkite į tai, ką mūsų skaitytojai ir tikrieji vartotojai sako apie „ExpressVPN“.

2. „NordVPN“

Nesuderinamas privatumas ir specialus P2P skirtukas su tūkstančiais serverių

„NordVPN“

 • P2P srauto palaikymas: Taip; 4700+ dedikuotų P2P serverių
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „BlackBerry“, maršrutizatoriai, „Raspberry Pi“, „Android TV“, „Chrome“, „Firefox“
 • Transliacija: „Netflix“, „Hulu“, BBC, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“
 • Uosto ekspedijavimas: Ne

Ekspertų apsauga už kankinimus nebūtinai turi kainuoti. Jei ieškote geriausio kainos ir kokybės derinio, ieškokite toliau nei „NordVPN“.

Itin saugūs „NordVPN“ pasiūlymai stiprus 256 bitų šifravimas ir „OpenVPN“ darbalaukio programoms. Tai apima „CyberSec“ visa apsauga nuo nuotėkių ir blokuojanti medžiaga.

„NordVPN“ yra Panamoje, kuriai nekenkia privatumas ir veikia pagal griežta neprisijungimo politika, taigi jūsų duomenys yra saugiai paslėpti nuo visų, įskaitant pačią VPN paslaugą.

10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m

Tai suteikia daugiau nei 4700 specializuotų P2P serverių sukurta saugiam failų bendrinimui maksimaliu greičiu. Juos lengvai galima pasiekti iš skirtas meniu per VPN programą, kurioje taip pat rasite serveriai su dvigubu šifravimu ir „Onion over VPN“ parametrais.

„NordVPN“ atvirai palaiko P2P srautą.

10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m

„NordVPN“ apima neribotą duomenų ir pralaidumo diapazoną du skirtingi nužudymo jungikliai - vienas visam jūsų ryšiui, kitas - konkrečioms programoms. Tai leidžia sukonfigūruoti „NordVPN“ su „torrent“ klientu taigi blokuojamas tik P2P srautas jei nutrūks jūsų ryšys.

Pažangusiems „BitTorrent“ vartotojams taip pat naudinga SOCKS5 tarpiniai serveriai įtraukta į kiekvieną „NordVPN“ prenumeratą. Nors šie tarpiniai serveriai neturi visiško šifravimo, jie suteikia papildomą saugumą ir netgi gali padidinti jūsų greitį už saugią, anoniminę kankinančią patirtį.

Naudoti „NordVPN“ kartu su savo „torrent“ klientu yra taip paprasta, kaip paleisti VPN programą, tačiau visada galite gauti pagalbos realiu laiku, 24 valandas per parą. Gyvas pokalbis yra.

Nenaudokite „NordVPN“, jei:

Norite atsiskaityti naudodamiesi „PayPal“. Deja, „NordVPN“ neseniai nutolo nuo šios platformos, tačiau saugūs mokėjimai vis dar įmanomi per „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas.

Nesvarbu, ar tai banglenčių sportas, ir banglenčių sportas „Netflix“, ar kankinančiai, „NordVPN“ turi greitį, saugumą ir palaikymą, kad tai įvyktų. Negalima tikėti hipe - pamatyti, kas tai yra iki šešių įrenginių su a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ taip pat reguliariai vykdo puikius pasiūlymus dėl savo planų. Pažvelkite į naujausius „NordVPN“ kuponų kodus ir sutaupykite šiek tiek pinigų prenumeratoje.

Išbandykite „NordVPN“ dabar!

Dėl viso to „NordVPN“ yra toks populiarus „Reddit“. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą.

3. „CyberGhost“

Patogus vartotojui VPN su intuityviu kankinančiu profiliu

10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m

 • P2P srauto palaikymas: Taip; skirtas profilis, rodantis serverių skaičių ir atstumą
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Raspberry Pi“, „Chrome“
 • Transliacija: „Netflix“, „Hulu“, BBC, „DAZN“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Sky Go“
 • Uosto ekspedijavimas: Ne

„CyberGhost“ yra susijęs su naudojimo paprastumu ir viršutinių lentynų apsauga o kankina. Tai yra įsikūrusi Rumunijoje, kuriai palanki privatumas ir turi nulio registravimo garantija privatumo politikoje.

bestvpnsfortorrents cyberhost 1

Programų funkcija nesudėtingi meniu su lengvas priėjimas prie skirtas P2P profilis. Jame pateikiamos šalys su serveriais, turinčiais P2P, ir nurodomas atstumas nuo jūsų IP adreso vietos, aktyvių vartotojų skaičiaus ir dabartinės serverio apkrovos..

„CyberGhost“ apsaugo jus nuo neištrinamas AES-256 šifravimas. Protokolo palaikymas svyruoja nuo pramonės mėgstamiausių „OpenVPN“ į IKEv2 ir L2TP, lengvai perjungdami tiesiai iš programos.

„CyberGhost“ saugumas apima: nužudyti jungiklį apsaugoti savo P2P srautą, jei nutrūksta jūsų ryšys. Tai taip pat apima DNS ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo. Gimtoji reklamos blokavimas ir apsauga nuo kenkėjiškų programų ginti savo įrenginį nuo kenkėjiškų skelbimų „torrent“ klientuose.

Nors „CyberGhost“ nėra toks greitas kaip „NordVPN“ ar „ExpressVPN“, jis vis tiek siūlo Didelis greitis ir neribotas pralaidumas, užtikrinantis greitą kankinimą be buferio.

„CyberGhost“ atvirai stovi už (legalių) kankinimų. Nuo tinklaraščių straipsnių ir informacinių vadovėlių iki P2P palaikymo kaip vienos iš pagrindinių jo funkcijų išvardijimo, jūs žinote, kad šis VPN tvirtai laikosi savo pozicijų dėl torrentų.

bestvpnsfortorrents cyberhost 2

Taip pat galite tikėtis „CyberGhost“ tiesioginių pokalbių palaikymas išspręsti bet kokius klausimus ar problemas. Šis VPN priima „Bitcoin“ mokėjimus.

Nenaudokite „CyberGhost“, jei:

Jums reikia VPN, veikiančio Kinijoje. „CyberGhost“ šiuo metu negali apeiti didžiosios Kinijos užkardos.

Su 7 vienu metu jungtys, a 24 valandų bandymas, ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, „CyberGhost“ suteikia daugybę galimybių atlikti nerizikingus testus.

Išbandykite „CyberGhost“ dabar!

Peržiūrėkite, ką tikrieji vartotojai sako savo apžvalgose.

4. „Surfshark“

Neribotas vienalaikis ryšys yra idealus kelių įrenginių vartotojams

„Surfshark“ prietaisai

 • P2P srauto palaikymas: Visi serveriai
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“
 • Transliacija: „Netflix“, „Hulu“, BBC, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, ESPN
 • Uosto ekspedijavimas: Ne

„Surfshark“ veikia a greitas ir patikimas serverių tinklas, turintis 1041+ serverių 61 ir daugiau šalių. P2P srautas yra leidžiamas visuose juose, taigi galite tikėtis varginantis kankinimas.

„Surfshark“ privatumo politika garantuoja nulinio registravimo garantiją. Kaip „ExpressVPN“, „Surfshark“ registruota Britanijos Mergelių salose, su puikiais privatumo įrašais iki šiol.

bestvpnsfortorrents surfshark 1Nors galite kankintis bet kuriame serveryje, programinė įranga kartais nukreipia jus į Nyderlandus ar Kanadą. Tai atliekama automatiškai, ir jūsų saugus kankinimas / naršymas nebus nutrauktas.

bestvpnsfortorrents surfshark 2AES-256 šifravimas, „OpenVPN“ palaikymas ir nužudymo jungiklis puikus „Surfshark“ saugumas. Papildomos funkcijos apima padalintas tunelis, apsauga nuo kenkėjiškų programų, ir reklamos blokatorius.

„Surfshark“ taip pat siūlo puikų (ir retą) perkėlimą: neribotas vienalaikis ryšys. Tai puikiai tinka, jei turite kelis įrenginius arba jums reikia VPN šeimai ir draugams.

Galite pasikliauti „Surfshark“ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas greitam ir naudingam atsakymui į jūsų klausimus.

Nenaudokite „Surfshark“, jei:

Savo maršrutizatoriuje turite įdiegti VPN. „Surfshark“ neturi specialios maršrutizatoriaus programos.

Apskritai, „Surfshark“ yra pagrįstos kainos VPN, turintis daug galios. Pažiūrėkite, kaip tai greita ir saugu tiek daug prietaisų, kiek jums patinka - jus apima a 30 dienų grąžinimo laikotarpis.

Išbandykite „Surfshark“ dabar!

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą „Surfshark“ apžvalgą.

5. „PrivateVPN“

Geriausias biudžetą palaikantis VPN su P2P palaikymu

„PrivateVPN“ įrenginiai

 • P2P srauto palaikymas: Visi serveriai
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai
 • Transliacija: „Netflix“, „Hulu“, BBC, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“
 • Uosto ekspedijavimas: Taip

„PrivateVPN“ siūlo 150 P2P palaikančių serverių 60-yje šalių, garantuojantį saugų ryšį su kantrynėmis. „PrivateVPN“ naudoja „OpenVPN“ ir  stiprus 256 bitų šifravimas.

„PrivateVPN“ yra Švedijoje, „14 akių“ aljanso šalis - potencialus susirūpinimas kai kuriems kankintojams. Tačiau Švedija yra žinoma dėl savo griežtų privatumo įstatymų, todėl „PrivateVPN“ garantuoja a griežta „nulio registravimo“ paslauga.

bestvpnsfortorrents privatevpn 1Už papildomą anonimiškumą galite sumokėti už „PrivateVPN“ tiesiogiai naudodami „Bitcoin“.

Jūsų kankinančios sesijos yra apsaugotos a jungtis nužudyti jungiklis, DNS apsauga nuo nuotėkio ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio.

„PrivateVPN“ yra atviras dėl savo P2P palaikymo - puiki žinia „BitTorrent“ gerbėjams. Tarnai Švedijoje - šalyje, iš kurios kilusi Piratų įlanka - paprastai yra rekomenduojama kankinti.

bestvpnsfortorrents privatevpn 2

Galite pasikliauti „PrivateVPN“ sklandžiai ir gerai suprojektuotos programos kankina be rūpesčių. Jei turite klausimų ar problemų, yra 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas už visą reikalingą pagalbą.

Nenaudokite „PrivateVPN“, jei:

Jums reikia didžiulio serverių pasirinkimo. „PrivateVPN“ siūlo patikimą tinklą, aprėptį visame pasaulyje, tačiau jūs neturite per daug galimybių kiekvienoje šalyje.

„PrivateVPN“ yra prieinamas pasirinkimas saugiam, greitam kankinimui. Nebūk tik už tai - išbandyk save „PrivateVPN“ iki 6 įrenginių su 30 dienų grąžinimo garantija!

Išbandykite „PrivateVPN“ dabar!

Sužinokite, kodėl vartotojai yra tokie patenkinti „PrivateVPN“.

6. „IPVanish“

Stilingas, greitas ir saugus

„IPVanish“ įrenginiai

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Windows Phone“, maršrutizatoriai, „Chromebook“, „Amazon Fire TV“
 • Transliacija: „Netflix“, „BBC iPlayer“
 • Uosto ekspedijavimas: Ne

„IPVanish“ atrodo gerai, gerai veikia ir yra populiari tarp „Kodi“ vartotojų. Mūsų testai parodė, kad tai naudinga saugiam, privačiam kankinimui nes jame nėra nulio vartotojo žurnalų ir pristato didelis greitis ant jo 1 300 daugiau serverių.

bestvpnsfortorrents ipvanish 1P2P srautas leidžiamas visuose serveriuose.

bestvpnsfortorrents ipvanish 2Atminkite, kad „IPVanish“ yra JAV. Tam yra dvi pusės - tu nereikia jaudintis dėl privalomų duomenų saugojimo įstatymų, tačiau autorių teisių autoriai gali (teoriškai) jus lengviau pasiekti ir patekti į netikrą DMCA ieškinį, jei esate JAV gyventojas. Vis dėlto tai neturėtų būti problema Nuo 2014 m. „IPVanish“ visiškai neprisijungė, garantuojant aukščiausius privatumo standartus.

„IPVanish“ pasiūlymai 256 bitų šifravimas ir „OpenVPN“ palaikymas. Be to, jūs gaunate 24/7 palaikymas, SOCKS5 tarpiniai serveriai, ir nepralaidus veikimui dėka jungtis nužudyti jungiklis.

Nenaudokite „IPVanish“, jei:

Jums reikia VPN, turinčio dideles srautinio perdavimo galimybes. Nors „IPVanish“ leis jums žiūrėti JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer, jis kovoja su kitomis transliacijos paslaugomis, tokiomis kaip „Hulu“ ir „Amazon Prime“..

Su iki 10 įrenginių jungčių, „IPVanish“ puikiai tinka šeimoms. Išbandykite tai naudodamiesi 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „IPVanish“ dabar!

Čia skaitykite apie „IPVanish“ vartotojų apžvalgas.

7. Privatus interneto ryšys (VIP)

Puikios kankinančios savybės keičiant kišenę

Privatūs interneto prieigos įrenginiai

 • Skirtas torrenting profilis: Ne
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Chrome“, „Firefox“
 • Transliacija: „Netflix“
 • Uosto ekspedijavimas: Taip

Prieiga prie interneto yra nebrangus pasirinkimas „BitTorrent“ gerbėjams už biudžetą.

Siūloma AES-256 šifravimas ir „OpenVPN“ palaikymas, ir a įrodyta neprisijungimo politika.

bestvpnsfortorrents pia 1

VIP 3000 ir daugiau metalo serverių yra 32 šalyse. Greičiai gali būti nestabilūs, ypač perkrautuose serveriuose.

VIP nori likti po radaru, vengti per daug P2P paminėjimų svetainėje. Tai suprantama - VIP yra JAV įsteigtas VPN. Tačiau mūsų kankinanti patirtis su VIP buvo patenkinanti.

bestvpnsfortorrents pia 2

VIP yra gerai įrengta naikinimo jungiklis, DNS apsauga nuo nutekėjimo ir MACE kuri teikia skelbimų blokavimas ir kenkėjiškų programų apsauga. SOCKS5 tarpiniai serveriai užtikrinti dar greitesnį kankinimo greitį. PIA taip pat siūlo uosto ekspedijavimą, kad būtų optimizuotas kankinimas.

Nenaudokite VIP, jei:

 • Jūs ieškote klientų aptarnavimo palaikymo.
 • Jums reikia VPN, suderinamo su visomis srautinio perdavimo paslaugomis.

Apskritai, VIP už savo kainą siūlo puikią paslaugą. Galite sumokėti naudodami „Bitcoin“ už pridėtą anonimiškumą. Išbandykite iki 10 įrenginių, nerizikinga dėka 7 dienų grąžinimo garantija.

Išbandykite „VIP“ dabar!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią biudžetinę paslaugą su geriausiomis funkcijomis, skaitykite, ką ekspertai ir vartotojai sako savo apžvalgose!

8. „BTGuard“

Sukurtas atsižvelgiant į liūtis

10 geriausių „Torrenting“ VPN: išbandyta saugiam, anoniminiam P2P 2020 m

 • Skirtas torrenting profilis: Ne
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Chrome“
 • Transliacija: Neatblokuoja jokių populiarių srautinių platformų

„BTGuard“ yra sumažinta paslauga trys serverio šalys: Kanada, Singapūras ir Nyderlandai. Tačiau tinklas yra tinkamai paskirstytas, užtikrinant puikų tempimo greitį.

„BTGuard“ teikia kietas šifravimas su „OpenVPN“ protokolas. Tai palaiko PPTP. Tai neregistruoja jūsų ryšio ir pralaidumo duomenų.

bestvpnsfortorrents btguard 1

Privatumo mėgėjai turėtų žinoti, kad „BTGuard“ yra registruotas Kanadoje, pagal keturiolikos akių jurisdikciją.

Mūsų bandymuose „BTGuard“ nepriekaištingai dirbo su keliais „torrent“ klientais.

bestvpnsfortorrents btguard 2

Dėl viso to pasirodymas be vargo, „BTGuard“ nusipelno vietos mūsų kankinančių VPT reitinguose. Bet su tik vienas leidžiamas prisijungimas prie paskyros ir jokių nemokamų bandymų ar pinigų grąžinimo garantijų, tai toli gražu nėra lanksti.

Nenaudokite BTGuard, jei:

Jūs ieškote patogaus VPN. „BTGuard“ neturi savitosios sąsajos ir sudėtingo sąrankos, palyginti su kitais šio sąrašo teikėjais.

Ar verta „BTGuard“? Galų gale tai priklauso nuo jūsų poreikių. Paleiskite šį VPN, jei jus labiausiai domina saugios kančios.

Išbandykite „BTGuard“ dabar!

Peržiūrėkite mūsų ekspertų ir vartotojų atsiliepimus.

9. VyprVPN

Universalios kainos ir greitas kankinantis greitis

„VyprVPN“ įrenginiai

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“
 • Transliacija: „Netflix“, Hulu, BBC
 • Uosto ekspedijavimas: Taip

VyprVPN pasiūlymai intuityvios programos, 256 bitų šifravimas, keli protokolai (įskaitant „OpenVPN“) ir nulio žinių DNS.

Jis veikia 700+ savarankiškų serverių daugiau nei 70 vietų, visa tai leidžia torrent srautą.

bestvpnsfortorrents vyprvpn 1

Šis VPN yra puikus privatumas. Ji turi tikrą neprisijungimo politiką.

bestvpnsfortorrents vyprvpn 2Nors „VyprVPN“ veikia ne Šveicarijoje, jos pagrindinė įmonė („Auksinė varlė“) yra įsikūrusi JAV. Jie rimtai žiūri į DMCA užklausas ir jūsų „VyprVPN“ paskyra gali būti laikinai sustabdyta, jei jums nepavyko atsisiųsti autorių teisių saugomo turinio.

bestvpnsfortorrents vyprvpn 3

Tai yra ne privatumo pažeidimas, kaip „VyprVPN“ neperduos jokios konkrečiai vartotojui skirtos informacijos.

Nenaudokite „VyprVPN“, jei:

Esate pigių trumpalaikių VPT rinkoje. „VyprVPN“ turi puikių vienerių metų pasiūlymų, tačiau jo mėnesiniai planai yra palyginti brangūs.

Kol laikysitės legalių kankinimų (turėtumėte), „VyprVPN“ rasite greitą ir saugią paslaugą. Išbandykite tai trijuose (standartiniame) arba penkiuose („Premium“) įrenginiuose su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „VyprVPN“ dabar!

Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite, ką vartotojai sako apie „VyprVPN“ savo apžvalgose.

10. „ZenMate“

Geras greičio ir saugumo balansas su P2P palaikymu

„Zenmate-devices-1024x768_optimized“

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“, „Opera“
 • Transliacija: „Netflix“
 • Uosto ekspedijavimas: Ne

„ZenMate“ leidžia naudoti P2P jungtis 290+ serverių 30 šalių.bestvpnsfortorrents zenmate 1

„ZenMate“ yra paprasta naudoti. Derinys AES-256 šifravimas ir „OpenVPN“ protokolas teikia pramonės standarto saugumą.

Kalbant apie privatumą - „ZenMate“ neregistruoja jokių atpažįstamų duomenų iš savo paslaugos.

bestvpnsfortorrents zenmate 2Jūs taip pat gausite esminių papildomų apsaugos funkcijų - būtent, DNS apsauga nuo nutekėjimo ir a nužudyti jungiklį (tik „Windows“).

„ZenMate“ galėtų geriau palaikyti klientus. Mes norėtume ateityje pamatyti tiesioginį pokalbį, tačiau net ir naudojant jo bilietų sistemą nereikės ilgai laukti atsakymo.

Nenaudokite „ZenMate“, jei:

Norite VPN, kad kankintumėte „macOS“. Nors „ZenMate“ turi savitąją „Mac“ programą, joje trūksta būtiniausių saugos elementų (užmušimo jungiklis, DNS nuotėkio apsauga)

„ZenMate“ turi daug vertės „BitTorrent“ vartotojams. Išbandykite patys nerizikuodami vienos savaitės bandymas, vieno mėnesio pinigų grąžinimo garantija, ir iki penkių įrenginių jungčių.

Išbandykite „ZenMate“ dabar!

Čia rasite vertingos informacijos iš ekspertų ir vartotojų atsiliepimų.

VPN ypatybių palyginimas

VPT Pinigų gražinimo garantija Vienalaikiai ryšiai P2P palaikymas Remiantis Uosto ekspedijavimas
„ExpressVPN“ 30 dienų 5 Visi serveriai Britanijos mergelių salos Taip
„NordVPN“ 30 dienų 6 Dedikuoti serveriai Panama Ne
„CyberGhost“ 45 dienos 7 Dedikuoti serveriai Rumunija Ne
„Surfshark“ 30 dienų Neribota Visi serveriai Britanijos mergelių salos Ne
„PrivateVPN“ 30 dienų 6 Visi serveriai Švedija Taip
„IPVanish“ 7 dienos 10 Visi serveriai Jungtinės Valstijos Ne
Privatus interneto ryšys 7 dienos 10 Visi serveriai Jungtinės Valstijos Taip
„BTGuard“ - 1 Visi serveriai Kanada -
VyprVPN 7 dienos 5 Visi serveriai Šveicarija Taip
„ZenMate“ 30 dienų 5 Visi serveriai Vokietija Ne

Kaip mes reitingą & Palyginti šie VPN

Ieškodami geriausių kankinančių VPT, mes sutelkėme dėmesį į:

 • Nėra registravimo politikos
 • Jurisdikcija
 • Greitis
 • P2P palaikymas
 • Naudingos kankinančios savybės

Geriausi torrentų VPN atitinka visus mūsų kriterijus. „Torrenting“ reikalingas VPN tiekėjas, kuris užtikrina puikų našumą, užtikrindamas patikimą saugumą ir visišką privatumą.

Mes taip pat atsižvelgėme į serverių įvairovę, naudojimo paprastumą, klientų palaikymą, bendrą suderinamumą, protokolų palaikymą ir dar daugiau.

Žemiau rasite išsamų svarbiausių kategorijų paaiškinimą.

Griežta registravimo politika

A patikrinta politika be žurnalų turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų, nesvarbu, ko jums reikia iš savo VPN. Torrenting yra viena iš sričių, kur tai būtina.

Net jei VPN teikėjas siūlo stiprų šifravimą, kad apsaugotų jus nuo įsilaužėlių, jūsų duomenys vis tiek gali būti pažeisti, jei bus išsaugota išsami jūsų ryšio ir (arba) naršymo įpročių informacija. VPN su patikrinta nerašymo politika niekada nerenka šios neskelbtinos informacijos. Net ir gavę teisėtą prašymą perduoti informaciją, jie neturėtų nieko bendro.

Trumpai tariant, jums reikia VPN paslaugos, garantuojančios neprisijungimą prie jos privatumo politikos.

Jurisdikcija

Idealiu atveju norėtumėte kankinančio VPN, veikiančio iš šalies be plataus sekimo ar invazinių privatumo įstatymų. Paprastai tai reiškia vengimą teikėjų Penkių / devynių / keturiolikos akių šalis, nors yra ir keletas išimčių.

Labai paprastai tariant, „Five Eyes“ priežiūros aljansas yra šnipų tinklas tarp Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, JK ir JAV. Danija, Prancūzija, Norvegija ir Nyderlandai prisijungia prie jų, kad sudarytų Devynios akys. Keturiolika akių taip pat apima Belgiją, Vokietiją, Italiją, Ispaniją ir Švediją.

Jei VPN yra per keturiolika akių, saugomus duomenis būtų galima bendrinti su stebėjimo grupėmis. Štai kodėl dauguma į privatumą orientuotų paslaugų yra registruojamos tolimose vietose, tokiose kaip Panama ar Britanijos Mergelių salos.

Didelis greitis

„Torrenting“ yra didelė pralaidumo veikla, kai greitesnis ryšys visada atsiperka. Kai naudojate VPN, srautas nukreipiamas per papildomą serverį, o tai gali paveikti jūsų greitį.

Paprastai VPN lėtina jus; svarbiausia, kad šis skirtumas būtų kuo mažesnis. Naudodamiesi greitomis VPN paslaugomis, tokiomis kaip „ExpressVPN“, vos pastebėsite ryšio kokybės pasikeitimą.

VPN galėtų pagerinti bendrą jūsų greitį. Pvz., Jei jūsų interneto paslaugų teikėjas sumažina pralaidumą, paslėpdami ir užšifruodami srautą galite greičiau susisiekti.

P2P palaikymas

Tobulo privatumo ir optimizuotų serverių nepakanka sklandžiam kankinimui. Jums taip pat reikalingas visiškas P2P srauto palaikymas.

Geriausias sprendimas yra toks VPN kaip „ExpressVPN“, kuris atvirai leidžia P2P ryšius.

Taip pat naudinga, jei P2P srautas yra aptariamas DUK skyriuose ar naudojimo sąlygose.

Kai kurie VPT renkasi žemą profilį, kai kalbama apie torrentus. Yra dar vienas būdas pastebėti šias paslaugas.

Naudingos kankinančios funkcijos

Ieškokite tokių funkcijų kaip padalijimas tuneliu, SOCKS5 tarpiniai serveriai, prievadų peradresavimas arba nužudymo jungiklis.

VPN su papildomomis funkcijomis tikriausiai yra tinkamas pasirinkimas kankinimui. Žinoma, idealu pasirinkti paslaugą, kuri būtų skaidri ir turinti daug funkcijų.

DUK

Ar kankinimas yra teisėtas?

Kokia yra geriausia kanalo ir P2P srauto VPN vieta?

Nemokamas ir apmokamas VPN: ar galiu saugiai kankintis naudodamas nemokamą VPN?

Ar yra kokių nors VPN, kurių reikia vengti, kad būtų galima torrenting ir P2P?

Ar „Popcorn Time“ ir „Kodi“ yra susiję su liūtimis?

Ar uosto ekspedijavimas yra svarbus kankinant?

Ar „Torrenting“ yra teisėta?

Kankinimas daugelyje vietų yra teisėtas, tačiau dažnai juo piktnaudžiaujama.

„BitTorrent“ reputacija yra bloga, nes jis naudojamas platinti autorių teisių saugomą turinį be savininko sutikimo. Nesvarbu, ar tai būtų filmų leidimai, ar nauji žaidimai, ar išplėstinė muzika, tikriausiai galite tai rasti kur nors torrente (ne tai, kad mes jus skatiname).

Tačiau yra ilgas „BitTorrent“ teisėtų naudojimo būdų sąrašas. Štai keli pavyzdžiai:

 • Ne autorių teisių saugomo turinio platinimas. „Torrent“ yra greitas ir efektyvus būdas dalytis jūsų sukurtu turiniu su pasauliu.
 • Atsisiunčiami didžiuliai failai. Nuo mokslinės medžiagos iki žaidimų atnaujinimų ir viešų duomenų rinkinių bet kurį didelį failą galima greitai paskirstyti per „BitTorrent“.
 • Gauname „Linux“ diskusijas. Nors „Linux“ paskirstymus galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti, jie yra sunkūs - net lengviausia „Ubuntu“ versija yra apie 1 GB. „Linux“ iš „torrent“ galima greitai ir lengvai gauti pralaidumu.
 • Atsisiuntimas iš interneto archyvo. Ši ne pelno organizacija sukūrė „Wayback Machine“. Jis rekomenduoja kankinti didžiulį turinio, kurį galite rasti, įvairovę, nes jis yra greitas ir taupo pralaidumą.

Trumpai tariant: kankintis yra teisėta. Kaip ir VPN, „BitTorrent“ protokolas yra labai naudingas įrankis internete. Kaip ir VPN, patariame naudoti jį numatytiems teisėtiems tikslams.

Kokia yra geriausia „Torrenting“ ir „P2P“ srauto VPN vieta?

Net jei kankinimasis yra teisėtas, kai kurios šalys prieš tai ėmėsi priemonių bandydamos sustabdyti neteisėtą autorių teisių saugomo turinio platinimą.

Turėtumėte vengti prisijungimo prie VPN serverių, esančių vietose, apie kurias žinoma, kad uždaromos kankinančios svetainės. Pavyzdžiai: Portugalija, Italija, Malaizija, Kinija, JAV, Australija, Rusija, Pietų Afrika ir Latvija.

Idealiu atveju rinkitės VPN serverį toje šalyje, kurioje įstatymai yra linkę kankintis. Kai kurios P2P draugiškos šalys yra: Šveicarija, Ispanija, Lenkija, Nyderlandai ir Kanada.

Nepaisant to, atsiminkite, kad nėra tobula VPN vieta, kur kankintis.

Kol pasirinksite VPN teikėją su griežta nerašymo politika ir įvairiais P2P serveriais, jums puikiai tiks bet kuri jūsų VPN programos rekomenduojama vieta.. Patarimas - ieškokite serverių, esančių arčiau jūsų tikrosios vietos, kad pasiektumėte kuo didesnį greitį.

Nemokamas vs mokamas VPN: Ar galiu saugiai torrent naudodamas nemokamą VPN?

Deja, mes negalime rekomenduoti geriausio nemokamo VPN kankinimui. Primygtinai rekomenduojame vengti torrentų nemokamų VPN. Štai kodėl:

Nors nemokami VPT gali nekainuoti pinigų, jūs vis tiek kažkaip mokate. Kartais tai yra jūsų greitis ar pralaidumas. Paprastai tai yra jūsų privatumas.

Nemokami VPN dažnai kyla su didele saugumo rizika ir kitais apribojimais. Dar blogiau, kad daugelis nemokamų VPN paslaugų registruoja jūsų duomenis ir parduoda juos aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui, kitaip tariant, tu esi produktas.

Vis dėlto ne visi nemokami VPN kenkia kankinimui. Jei tikrai norite tai išbandyti, pateikiame keletą tinkamų patarimų.

Pabaigoje, mokamų VPT turi dar daug ką pasiūlyti. Įsigiję tinkamą VPN paslaugą ir palaikydami teikėją, jūs galite garantuokite savo privatumą ir saugumą. Jūs taip pat pasinaudokite vertingomis savybėmis, šimtais (net tūkstančiais) patikimų serverių, ir 24/7 palaikymas.

Atminkite, kad kai kurie protingi VPN pirkimai gali nuveikti ilgą kelią! Aukščiausio lygio VPN kaina gali virsti kišenę pakeitus tinkamu kodu - pasižvalgykite apie geriausius pasiūlymus ir kuponus.

Ar yra kokių nors VPN, kurių reikia vengti dėl „Torrenting“ ir „P2P“?

Taip. „VpnMentor“ laikome, kad VPN netinkamas kankinimui, jei jis apima visas tris toliau išvardytas aplinkybes:

 • Privatumo politika neatitinka to, kas reklamuojama
 • „Torrenting“ / P2P palaikymas nėra aiškiai paminėtas
 • Nėra naudingų kankinančių funkcijų

Hola yra didžiausias nusikaltėlis. Nors pats save vadina VPN, programinė įranga pagrįsta didelės rizikos P2P jungtimis ir siūlo jokio šifravimo. Plius, „Hola“ garsėja tuo, kad renka ir parduoda vartotojo duomenis. Trumpai tariant, šio „VPN“ yra vienas, kurio reikia vengti torrentų ir apskritai, jei jums tikrai rūpi jūsų privatumas.

Jei norite daugiau priežasčių pasitraukti iš Holos, skaitykite išsamią apžvalgą.

„Hotspot“ skydas yra dar vienas populiarus VPN, kurio nepavyksta kankinti. Tai saugo ryšio žurnalus, turi nėra realių torrentui būdingų savybių, ir yra nėra skaidrus P2P palaikymas. Nors „Hotspot Shield“ yra geras pasirinkimas srautui ir kasdienei apsaugai, jis neturėtų būti pirmasis jūsų pasirinkimas.

Peržiūrėkite visą „Hotspot Shield“ apžvalgą, kad surastumėte stipriąsias šio VPT puses.

Ar popkorno laikas ir „Kodi“ yra susiję su torrentais?

Kol „Kodi“ ir „Popcorn Time“ yra žiniasklaidos grotuvai, jie išsiskiria iš tradicinės programinės įrangos, nes srautams naudoti turinį naudoja.

Žinoma, neatsisiunčiate tiesiai iš stebėjimo priemonės. Tačiau jūs vis dar techniškai atsisiunčiate ir įkeliate. Galite žiūrėti į autorių teisių saugomą turinį.

Kadangi „Kodi“, „Popcorn Time“, „Acestreams“ ir kiti yra pagrįsti P2P, jiems kyla P2P saugumo grėsmės, pavyzdžiui, jūsų IP adreso atskleidimas ir pasidalinimas su galimais įsilaužėliais.. Gera idėja gauti patikimą „Kodi“ arba „Popcorn Time“ VPN.

Ar uosto ekspedijavimas yra svarbus kankinimui?

Uosto ekspedijavimas yra karšta tema kankinančiuose sluoksniuose. Dauguma VPT teikėjų nesiūlo šios funkcijos, tačiau kai kuriems vartotojams tai daro skirtumą.

Trumpai tariant, uosto peradresavimas (torrenting kontekste) leidžia naudoti tam tikrą prievadą P2P srautui. Paprastai šį prievadą priskiria jūsų VPN teikėjas. Pagrindinis uosto ekspedijavimo pranašumas apeina ugniasienes ir padidina bendraamžių skaičių P2P tinkle, kitaip tariant, greitesnis ir efektyvesnis kankinimas.

Tie, kurie priešinasi uosto ekspedijavimui, kelia susirūpinimą dėl privatumo. Turint ribotą uostų skaičių, vartotojams gali būti lengviau atsekti kankinančią veiklą.

Tai sudėtingas dalykas, pagrįstas abiejų pusių argumentais. Paprastiems vartotojams prievadų peradresavimas tikrai neturi skirtumo.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me