10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)


Turint tiek daug vidutinių VPN, surasti puikią VPN paslaugą „MacOS“ yra nelengva ir atima daug laiko. Aš išbandžiau 78 VPN programas „MacBook Pro“ ir radau, kad dauguma jų yra nenaudingos. Jie buvo skausmingai lėti, nesugebėjo apeiti geoblokų arba užregistravo mano naršymo veiklą.

„macOS“ jau teikia galingas įmontuotas saugos funkcijas. VPT turi pasiūlyti ne tik pagrindinę apsaugą kad būtų verta įdiegti. Mano testų metu, Atradau saujelę VPN, kurie išsiskiria ir pasiūlykite papildomų funkcijų, skirtų apsaugoti „Mac“.

Kiekvienas mano sąraše esantis VPT buvo pažymėtas rankomis remiantis jo našumu ir patogumu. Aš griežtai išbandžiau kiekvieną iš jų patvirtinti, kad jie yra saugūs, greiti ir anonimiški. Čia galite sužinoti daugiau apie mano testavimo procesą.

Trūksta laiko? Čia yra trumpa mano populiariausių „Mac“ VPN santrauka:

1. „NordVPN“- saugus, puikiai tinkamas srautiniam perdavimui ir visiškai optimizuotas „MacOS“.
2. „ExpressVPN“- greičiausias mano išbandytas VPN.
3. „CyberGhost“- intuityvi ir patogi paslauga, tinkanti pradedantiesiems.
4. „Surfshark“- Dėl neribotų jungčių jis yra geriausias kainos ir kokybės santykis.
5. „IPVanish“- galingas VPN, veikiantis kartu su „Kodi“ ir „Apple TV“.

 • VPN ypatybės: greito palyginimo lentelė
 • Kaip aš reitinguoju & Išbandyti šie VPN

Šie VPN siūlo didelio našumo programos kurie veikia sklandžiai, net jei naudojate senesnę „MacOS“ versiją. Aš turiu suteikta pirmenybė VPT, galinčioms atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas ir tie, kurie siūlo įmontuotą skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatoriai.

„NordVPN Hack“ - mėnesį išbandykite nemokamai!

Nesvarbu, ar ieškote trumpalaikio VPN, kad pakeltumėte naujausią „Netflix“ laidą, ar siekdami apsaugoti „Mac“ keliaudami, galite naudoti šį nulaužimą mėnesį išbandykite „NordVPN“.

„NordVPN“ siūlo nerizikingą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Mes išbandėme „NordVPN“ pinigų grąžinimo politiką. Jei esate nepatenkinti paslauga, greitai ir lengvai galite susigrąžinti pinigus..

Geriausi 2020 m. „VPN“, skirti „Mac“ - išbandyti ir palyginti

1. „NordVPN“

Geriausias „Mac“ skirtas VPN yra greitas, suderintas su funkcijomis ir visiškai optimizuotas „MacOS“

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Paprasta naudoti „Mac“ programą vienu spustelėjimu
 • Neribotas pralaidumas iki 6 įrenginių jungčių vienu metu
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Palaiko kankinimą: Taip, P2P specialūs serveriai galimi
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“, „BlackBerry“, maršrutizatoriai, „Raspberry Pi“, „Android TV“, „Chrome“, „Firefox“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„NordVPN“ yra geriausias mano pasirinkimas dėl jo turtingos funkcijos, skirtos „MacOS“ programos.

Yra du „NordVPN“ „MacOS“ klientai. Vienas (pasiekiamas „NordVPN“ tinklalapyje ir suderinamas su „Yosemite 10.10“ ar naujesne versija) siūlo „OpenVPN“ apsauga, o kita (galima įsigyti „App Store“, skirtoje „Sierra 10.12“ ar naujesnei versijai) naudoja IKEv2 / IPSec protokolas. Išsamiau apie mano kolegos vadovą galite sužinoti daugiau apie VPN protokolus.

Abi programos apima automatinis užmušimo jungiklis, DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, ir a įmontuotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius.

Visos „NordVPN“ programos naudojamos patikimas AES 256 bitų šifravimas norėdami apsaugoti savo duomenis. Galite ja naudotis Dvigubas VPN funkcija pridėti papildomą šifravimo sluoksnį, bet daugumai vartotojų nereikia šios papildomos apsaugos.

Išplėstiniai užtemimo parametrai leiskite jums apeiti cenzūrą, net neaptikus, net tokiose griežtai apribotose vietose kaip Kinija. Tai taip pat suderinama su Svogūnai per „Tor“ VPN.

„NordVPN“ griežtai laikosi ne žurnalų politika. Jos būstinė yra privatumui nekenkiančioje Panamoje, esančioje už 5/9/14-Eyes jurisdikcijos ribų.

Jos didžiulis pasaulinis tinklas susideda iš 5500 ir daugiau serverių 60 šalių. Yra optimizuoti serveriai srautiniam perdavimui ir P2P ryšiams.

„NordVPN“ yra tvirtas pasirinkimas transliacijai, taip pat. Jo „SmartPlay“ technologija gali atblokuokite daugiau nei 150 populiarių srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“.

„SmartPlay“ nustato geriausią serverį jums apeiti geografinį bloką ir atlikti pakeitimą automatiškai, todėl jums nereikia keisti nustatymų. Geriausia, kad tai yra pakankamai greitas srautas HD ir 4K.

Nenaudokite „NordVPN“, jei:

Norite atsiskaityti naudodamiesi „PayPal“ (kai kuriose šalyse „NordVPN“ nustojo priimti „PayPal“).

Jei turite klausimų, „NordVPN“ klientų aptarnavimo komanda prieinama visą parą, per tiesioginius pokalbius.

Galite išbandyti „NordVPN“ be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą, kad perskaitytumėte vartotojų nuomones ir sužinotumėte, kaip ji patenka į mūsų išsamesnius testus.

Išbandykite „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

Geriausias pasirinkimas, jei turite ir „iPhone“10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Palaiko kankinimą: Taip, P2P veikla leidžiama visuose serveriuose
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „DAZN“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“
 • Taip pat galima: iOS, Windows, Linux, Android, BlackBerry, Maršrutizatoriai, Raspberry Pi, Chrome, Firefox, Safari, PlayStation, Xbox, Apple TV, Nintendo Switch, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Roku, Chromecast, Nvidia Shield
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„ExpressVPN“ yra nuoseklus greičiau nei bet kuris kitas mano išbandytas VPN. Šie greičiai kartu su juo yra 3000 ir daugiau serverių 90 ir daugiau šalių, užtikrinkite tiesioginį srautinį transliavimą, kankinimą ir žaidimus.

„ExpressVPN“ ir „NordVPN“ konkuruoja dėl pirmosios vietos su savo „MacOS“ programomis, tačiau „ExpressVPN“ turi geresnę „iPhone“ programą.

Jei norite naudoti savo VPN ir savo „iPhone“, rekomenduoju „ExpressVPN“. Tačiau jei naudojate „Android“ telefoną, sutaupysite šiek tiek pinigų, pasirinkdami „NordVPN“.

„MacOS“ programa naudoja 256 bitų šifravimas ir „OpenVPN“ norėdami apsaugoti „Mac“. Tai taip pat siūlo DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo ir automatinis užmušimo jungiklis. Jos „SmartLocation“ funkcija automatiškai sujungs jus su geriausiu prieinamu serveriu.

„ExpressVPN“ labai jaudinasi dėl pritaikomų nuorodų programoje. Aš pats išbandžiau ir radau spartieji klavišai išgelbėjo mane tik per 2-3 sekundes. Keliais atvejais svetainės įkėlimas naudojant sparčiuosius klavišus iš tikrųjų užtruko ilgiau, nei man prireikė atidaryti savo naršyklę ir įvesti adresą.

„ExpressVPN“ novatoriškas „TrustedServer“ technologija užtikrina, kad visi jo serveriai įkeltų tą pačią naujausią programinę įrangą. Šie serveriai veikia RAM, kuriai reikalinga energija duomenims rašyti. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą paleidus „ExpressVPN“ serverį, jis bus visiškai švarus.

Tu gali naudokite „MediaStreamer“ programinę įrangą srautui įrenginiuose, nepalaikančiuose VPN, pvz., žaidimų konsolių ir kai kurių išmaniųjų televizorių. Deja, „MediaStreamer“ neužšifruoja jūsų duomenų, kol transliuojate.

Nenaudokite „ExpressVPN“, jei:

Jūs ieškote pigaus VPN. „ExpressVPN“ siūlo aukščiausios kokybės paslaugą, kuri yra verta sąnaudų, tačiau šiame sąraše yra ir kitų puikių pasirinkimų, kurie labiau tinka biudžetui..

Galite pasiekti „ExpressVPN“ klientų palaikymas visą parą, per tiesioginį pokalbį.

„ExpressVPN“ yra didelio našumo VPN kad poros gerai su MacOS ir iOS. Galite pasinaudoti tuo, kad neužduodate klausimų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija pabandykite patys, nesijaudinkite.

Išsamioje „ExpressVPN“ apžvalgoje atidžiau pažvelgta į šią aukščiausią paslaugą ir pateikiami kitų vartotojų komentarai.

Išbandykite „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

Puikus pasirinkimas pradedantiesiems 

„CyberGhost“

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Ne
 • Palaiko kankinimą: Taip, specialus programos profilis rodo serverius ir vartotojų skaičių
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, DAZN, HBO GO, „Amazon Prime Video“, „Sky Go“
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“, maršrutizatoriai, „Raspberry Pi“, „Chrome“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

Rumunijoje įsikūrusi „CyberGhost“ yra prieinamą paslaugą su patogia „MacOS“ programa.  Tai intuityvu ir be galo lengva naršyti.

„CyberGhost“ veikia 5600 ir daugiau greitųjų serverių 89 šalyse, įskaitant optimizuoti serveriai srautiniam perdavimui ir P2P. Vienintelis jo paspaudimas Geriausios vietos funkcija automatiškai prisijungs prie greičiausio serverio, atsižvelgiant į jūsų vietą. Tai taip pat apima įmontuotas skelbimų blokatorius.

Pažengusieji vartotojai gali tinkinti jų ryšio parametrus išmaniųjų taisyklių meniu, bet to nereikia. Programa yra pasiruošę prisijungti, kai tik atidarysite aukštyn.

Tai siūlo sunkų 256 bitų AES šifravimas, stiprus ne žurnalų politika, automatinis nužudyti jungiklį ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo. „Mac“ klientas naudoja „IKEv2“ protokolą.

Nenaudokite „CyberGhost“, jei:

Jūs ieškote VPN, veikiančio Kinijoje.

Galite susisiekti klientų palaikymas visą parą, per tiesioginį pokalbį. Arba naudokite „CyberGhost“ 45 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti tai sau.

Mūsų išsamus „CyberGhost“ vertinimas apima kitų klientų parašytas apžvalgas.

Išbandykite „CyberGhost“ dabar!

4. „Surfshark“

Geriausia jūsų pinigų vertė 

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Ne
 • Palaiko kankinimą: Taip, P2P veikla leidžiama visuose serveriuose
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, ESPN
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“, maršrutizatoriai, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„Surfshark“ yra išskirtinis tuo, kad jis siūlo neribotą vienu metu jungiamąjį ryšį. Tai reiškia, kad galite apsaugoti visus savo įrenginius tik viena sąskaita.

Tai veikia stiprus 1041+ serverių 61 ir daugiau šalių. Tai palaiko P2P ryšius ir gali pasiekti populiarias srautinio perdavimo paslaugas, pvz „Netflix“ ir „BBC iPlayer“.

„Surfshark“ „MacOS“ klientas naudoja saugų 256 bitų šifravimas ir IKEv2 protokolas norėdami apsaugoti „Mac“. Jame taip pat yra automatinis užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

„Surfshark“ yra įsikūrusi Britų Mergelių salose, už 5/9/14-Eyes aljanso ribų. Tai griežtai laikosi be žurnalų politiką ir veikia pagal aukščiausius privatumo standartus.

Jo įmontuotas saugos komplektas „CleanWeb“, blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones, kenkėjiškas programas ir sukčiavimo bandymus.

Kitos „MacOS“ funkcijos yra padalintas tunelis, „MultiHop“, ir „NoBorders“ režimas už cenzūros aplenkimą.

Nenaudokite „Surfshark“, jei:

Norite įdiegti VPN į savo maršrutizatorių.

„Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Perskaitykite išsamią apžvalgą, kad sužinotumėte, ką tikrieji vartotojai mano apie „Surfshark“.

Išbandykite „Surfshark“ dabar!

5. „IPVanish“

Geriausias VPN srautiniam perdavimui naudojant „Kodi“ ir „Apple TV“

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „BBC iPlayer“
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“, „Windows Phone“, maršrutizatoriai, „Chromebook“, „Amazon Fire TV“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

Šis JAV įsikūręs VPN veikia 1 300+ serverių daugiau nei 75 vietose. Gerai sukurta programa leidžia „MacOS“ vartotojams tai padaryti tinkinti jų VPN parametrus, funkcija, kuri dažnai prieinama tik „Windows“ vartotojams. Tai daro lengva naudoti kartu su „Kodi“ ir „Apple TV“.

„IPVanish“ turi nulio registravimo politika ir siūlo pasirinkimą „OpenVPN UDP / TCP“, „IPSec“, L2TP, ir IKEv2 VPN protokolai jūsų „Mac“. „SOCKS5“ tarpinis serveris jungtys taip pat yra.

Tai taip pat siūlo DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, užtemimas, ir automatinis nužudyti jungiklį.

Nenaudokite „IPVanish“, jei:

Jūs ieškote paslaugos, pagrįstos 5/9/14-Eyes jurisdikcija.

„IPVanish“ siūlo: 7 dienų pinigų grąžinimo garantija visomis savo paslaugomis.

Perskaitykite išsamią apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie „IPVanish“, įskaitant tikrus klientų komentarus.

Išbandykite „IPVanish“ dabar!

6. SaferVPN

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Galima pasiekti: HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „BBC iPlayer“ ir kt.
 • Palaiko kankinimą: Taip.
 • Taip pat galima: „Windows“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriai.
 • Duomenų registravimas: ne-žurnalų politika, tačiau kai kurie ryšio žurnalai saugomi

„SaferVPN“ yra puikus pasirinkimas, jei turite biudžetą. VPT palaiko IKEv, PPTP, L2TP, ir „OpenVPN“ protokolus.

Vartotojai gali pasiekti daugiau nei 700 serverių 34 šalyse. „SaferVPN“ gerai atlieka greičio testus ir gali pasiekti populiarias srautinio perdavimo platformas, pvz HBO ir BBC iPlayer.

skirta „MacOS“ programa yra patogus naudoti ir apima automatinį nužudyti jungiklį. „SaferVPN“ taip pat automatiškai sujungia jus su geriausiu VPN serveriu, kai naudojate viešą „Wi-Fi“.

Nenaudokite SaferVPN, jei:

Jei jums reikia VPT, kad apeitumėte griežtą vyriausybės cenzūrą. Šiuo metu „SaferVPN“ neveikia Kinijoje, Rusijoje, Egipte ar JAE.

Bet kurias problemas galima greitai išspręsti naudojant „SaferVPN“ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.

„SaferVPN“ siūlo: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir a 24 valandų nemokamas bandymas, todėl tai lengva išbandyti prieš jums įsipareigojant.

Pažvelkite į išsamią „SaferVPN“ apžvalgą, kad pamatytumėte, kaip jis palyginamas su konkurentais.

Išbandykite „SaferVPN“ Dabar!

7. „PrivateVPN“

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Ne
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Palaiko kankinimą: Taip; P2P veikla leidžiama visuose serveriuose
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“, maršrutizatoriai
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„PrivateVPN“ yra dar vienas biudžetą palaikantis VPT su dideliu saugumu ir a nulio žurnalų politika. Vienu paspaudimu galite prisijungti prie „macOS“ kliento.

Tinklas yra mažesnis nei kiti šiame sąraše su 150 ir daugiau serverių 60 vietų, bet tai neturi įtakos jo bendram našumui. „PrivateVPN“ yra greitas, ir jos srautams optimizuotus serverius gali pasiekti „Netflix“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas.

„PrivateVPN“ apsaugo jūsų „Mac“ duomenis 256 bitų šifravimas, „OpenVPN“, ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo.

Dėl slapto režimo „PrivateVPN“ yra pakankamai galingas apeiti griežtus VPN blokus ir gilų paketų patikrinimą.

Nenaudokite „PrivateVPN“, jei:

Jums reikia VPN su automatiniu nužudymo jungikliu.

„PrivateVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija leidžia lengvai išbandyti savo paslaugas be rizikos.

Mūsų apžvalgoje galite perskaityti vartotojų komentarus ir pamatyti, kaip „PrivateVPN“ atliko išsamius testus.

Išbandykite „PrivateVPN“ dabar!

8. VyprVPN

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Galima pasiekti: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Android“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“
 • Duomenų registravimas: Griežta neprisijungimo politika

„VyprVPN“ valdo 700 ir daugiau serverių visame pasaulyje. Tai greita, o skirtame „MacOS“ kliente lengva naršyti.

VyprVPN’s patentuotas Chameleono protokolas užšifruotą srautą užmaskuoja kaip įprastą interneto srautą, leidžiantį jums apeiti DPI, cenzūrą ir VPN blokus.

Tai gali pasiekti populiarias transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ir leidžia P2P srautą saugus kankinimas. VyprVPN turi nulio registravimas politika, kuria siekiama apsaugoti jūsų anonimiškumą.

Jūs taip pat gaunate kitas svarbias saugos funkcijas, tokias kaip patikima 256 bitų šifravimas ir automatinis nužudyti jungiklį. Jos NAT ugniasienė blokuoja nepageidaujamą atvykstamąjį srautą, sustabdydamas įsilaužėlius ir „robotinius tinklus“, kad jie galėtų pasiekti jūsų įrenginį.

Nenaudokite „VyprVPN“, jei:

Norite atsiskaityti „Bitcoin“ ar kitomis kriptovaliutomis.

VyprVPN siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kad galėtumėte patys išbandyti jos paslaugas.

Mūsų išsamus „VyprVPN“ vaizdas taip pat apima realias klientų apžvalgas.

Išbandykite „VyprVPN“ dabar!

9. UltraVPN

10 geriausių „Mac“ skirtų VPN: patikimas, saugus ir greitas (išbandytas 2020 m. Sausio mėn.)

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Taip
 • Palaikomas „OpenVPN“: Taip
 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Galima pasiekti: „Netflix“, Hulu, HBO
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Android“
 • Duomenų registravimas: Griežta neprisijungimo politika

JAV įsikūręs „UltraVPN“ yra stiprus pasirinkimas transliacijai jūsų „Mac“. Jam skirtas transliacijos profilis „Ultraflix“, gali atblokuoti „Netflix“ ir kitos geriausios transliacijos platformos.

„UltraVPN“ tinklą sudaro 100 ir daugiau greitųjų serverių 58 šalyse. Tai gerai sekėsi atliekant mano greičio testus.

Galite pasirinkti iš „IKEv2“, UDP arba TCP VPN protokolų. Kitos funkcijos apima automatinis užmušimo jungiklis ir a ne žurnalų politika.

Nenaudokite „UltraVPN“, jei:

Norite tai naudoti šalyje, kurioje yra invazinė vyriausybės cenzūra. Šiuo metu „UltraVPN“ neveikia Kinijoje.

„UltraVPN“ siūlo 7 dienų nemokamas bandymas ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Perskaitykite išsamią „UltraVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, ką mano jos vartotojai.

Išbandykite „UltraVPN“ dabar!

10. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

 • Nužudymo jungiklis, skirtas „Mac“: Ne
 • Palaikomas „OpenVPN“: Ne
 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Galima pasiekti: „Netflix“ (nors ne JAV katalogas), „BBC iPlayer“
 • Taip pat galima: „iOS“, „Windows“, „Android“, „Chrome“
 • Duomenų registravimas: Taip (saugo prisijungimo žurnalus visą VPN seansų laiką, taip pat duomenis rinkodaros tikslais)

Veikia „Hotspot Shield“ 2500+ didelio našumo serverių visame pasaulyje. Tai puikiai tinka srautiniam perdavimui, naršymui ir kankinimui.

Siūloma 256 bitų šifravimas, DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, ir automatinis nužudyti jungiklį. Tai leidžia P2P ryšius, todėl jūs galite torrent anonimiškai.

Nenaudokite „Hotspot Shield“, jei:

Norite VPT su klientų aptarnavimu visą parą

„Hotspot Shield“ pasiūlymai ribota nemokama paslauga kartu su visaverčiu premium VPN. Nemokama paslauga negali viršyti 500 MB per dieną. To nepakanka norint torrent ar srautui perduoti, tačiau to pakanka norint išbandyti paslaugą.

„Hotspot Shield“ premium sąskaita pateikiama su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Mūsų „Hotspot Shield“ apžvalgoje pateikiamos kitų klientų nuomonės.

Išbandykite „Hotspot Shield“ dabar!

Geriausi „Mac“ VPN: greito palyginimo lentelė

VPT Pinigų gražinimo garantija Vienalaikiai ryšiai Suderinamos srautinio perdavimo paslaugos P2P palaikymas
„NordVPN“ 30 dienų 6 440+, įskaitant „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“ Dedikuoti serveriai
„ExpressVPN“ - 5 „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“ Visi serveriai
„CyberGhost“ 45 dienos 7 „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir dar daugiau. Dedikuoti serveriai
„Surfshark“ 30 dienų Neribota „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau. Visi serveriai
„IPVanish“ 7 dienos 10 „Netflix“, „BBC iPlayer“ Visi serveriai
„SaferVPN“ 30 dienų 5 HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „BBC iPlayer“ ir dar daugiau. Taip
„PrivateVPN“ 30 dienų 6 „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“. Taip
VyprVPN 30 dienų 5 „Netflix“ ir „BBC iPlayer Hulu“ bei „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau. Taip
„UltraVPN“ 30 dienų 3 „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“ Taip
„Hotspot“ skydas 45 dienos 5 „Netflix“ (nors ne JAV katalogas), „BBC iPlayer“ Taip

Geriausios VPN paslaugos pasirinkimas: kaip mes reitinguojame & Palyginti šie VPN

Kiekvienas mano sąraše esantis VPT atitiko griežtus naudojimo kriterijus. Aš išbandžiau daugiau nei 15 veiksnių, įskaitant greitį, serverio vietą, P2P palaikymą, srautinio perdavimo, saugos ir registravimo politiką, kainą, klientų palaikymą ir suderinamumą..

Čia yra keletas svarbiausių dalykų, kurių ieškojau:

Galingas saugumas

Naudojami visi šiame sąraše esantys VPN karinio lygio šifravimas ir laikykite a griežta politika be žurnalų.

Pirmenybę teikiau VPT, siūlančioms automatinis užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

Ieškojau paslaugų, kurios standartiškai naudoja „OpenVPN“ protokolą. Šis protokolas yra atvirojo kodo ir reguliariai tikrinamas saugumo klausimais. Tai plačiai laikoma saugiausiu naudojamu VPN protokolu.

Greitas greitis

Greitis yra vienas iš svarbiausių VPN pasirinkimo aspektų. Didelis krovimo laikas ir buferis yra nemalonu ir nepraktiška.

Tai yra normalu, kad prisijungus prie VPN jūsų ryšys šiek tiek sulėtėja. Jūsų duomenys turi keliauti toliau, kad pasiektumėte VPN serverį, o jūsų informacijos užšifravimas ir iššifravimas užtrunka. Vis dėlto, tai turėtų būti vos pastebima naudojant „premium“ VPN.

Visi šiame sąraše esantys VPN nuolat atitiko greičio reikalavimus, reikalingus torrentui ir srautui didelės raiškos mano bandymų metu.

Atblokuokite srautinio perdavimo paslaugas

Srautinio transliavimo paslaugos, tokios kaip „Netflix“ ir „Hulu“, naudoja geografinius apribojimus, kad galėtų valdyti žiūrimą turinį. Pavyzdžiui, Australijos „Netflix“ kataloge yra maždaug pusė pavadinimų, prieinamų JAV žiūrovams.

VPT užmaskuoja jūsų IP adresą padėti įveikti geografinius blokus ir srautinį turinį iš kitų regionų, įskaitant „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir „Hulu“.

Tuo įsitikinau visos mano sąraše esančios paslaugos galėtų atblokuoti bent dvi populiarias srautinio perdavimo paslaugas mano testų metu.

DUK

Ar man reikia VPN, kad apsaugotų „Mac“?
Kokie yra geriausi „iOS“ VPN?
Ar saugūs nemokami VPN?
Ar VPT yra teisėtas?
Ar VPT galima ir kitiems įrenginiams??

Ar reikalingas VPN, norint apsaugoti savo „Mac“?

„macOS“ integruotos saugos funkcijos yra sunkios. Bet, jie tampa nepralaidūs, kai susiejate juos su kokybišku VPT.

VPN naudoja šifravimą apsaugokite savo asmeninę informaciją nuo elektroninių vagysčių.

Ir nors „Apple Gatekeeper“ yra veiksminga priemonė nuo kenkėjiškų programų vykdymo, VPN su įmontuotu kenkėjiškų programų blokatoriumi sustabdys ataką prieš pasiekdamas jūsų įrenginį.

Paslėpti savo IP adresą naudojant VPN yra lengviausias būdas apsisaugokite nuo DDoS atakų, dokso ir interneto stebėjimo. Tai taip pat padės apeiti geoblokus ir cenzūrą - sritis, kurioje trūksta „macOS“.

Yra priežastis, kad antivirusinių vaistų pardavimai mažėja visame pasaulyje. Daugelis vartotojų nusprendžia derinti „macOS“ saugos rinkinį su VPN užuot pirkę antivirusinį rinkinį.

Kokie yra geriausi „iOS“ VPN?

Visi iš Mano sąraše esantys VPN siūlo puikias „iOS“ programas, taip pat.

Ar saugūs nemokami VPN?

Žodžiu - ne. Verslui reikia užsidirbti, o VPT įmonės nesiskiria. Jei jie neuždirba pinigų iš savo produkto, jie turi rasti alternatyvius pelno gavimo būdus.

Kai kurie nemokami VPT uždirba pajamas iki parduoti vartotojų duomenis trečiosioms šalims, net jei jie pažadėjo aukščiausią saugumą. Keletas jų netgi buvo rasti įdiekite kenkėjiškas programas ir stebėjimo priemones savo įrenginyje.

Yra keli saugūs nemokami VPN, nors.

Tai yra ribotos nemokamos aukščiausios kokybės VPN paslaugų versijos, kaip „Hotspot Shield“. Šie nemokami VPN yra labai populiarūs apribokite greitį ir duomenis, tačiau jie gali būti geras pasirinkimas, jei jums reikia VPN tik kelioms dienoms.

Tačiau kadangi tiek daug „premium“ paslaugų teikėjų siūlo nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas, yra labai mažai priežasčių rizikuoti savo saugumu naudojant nemokamą VPN..

Ar VPT yra teisėtas?

VPN naudojimas yra teisėtas maždaug 95,9% pasaulio.

Pagrindinės išimtys yra: Kinija, Irakas, Iranas, Rusija, Baltarusija, Turkija, Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai. Šiose šalyse VPN naudojimas yra legalus pilkasis plotas arba visiškai neteisėtas.

Bet jei esate turistas vienoje iš šių šalių, jums nereikia jaudintis. Šiose šalyse tarptautinių turistų, naudojančių VPT, problemų nekilo.

Nesvarbu, kur gyvenate, jūs esate atsakingi už tai, kad visada laikytumėtės įstatymų ir teikėjo paslaugų teikimo sąlygų..

Ar VPT galima ir kitiems įrenginiams??

Taip! VPN yra prieinami beveik kiekvienam įrenginiui. Trys populiariausi mano sąraše esantys VPN palaiko visus įrenginius ir operacines sistemas, todėl galite lengvai apsaugoti „MacOS“, telefoną, išmanųjį televizorių, žaidimų pultą ir bet kurį kitą įrenginį, kurį reikia apsaugoti.

Santrauka

Aš išbandžiau kiekvieną VPN šiame sąraše užtikrinti, kad jis atitiktų mano griežtus greičio, saugumo ir patogumo kriterijus.

Mano pagrindinė rekomendacija yra „NordVPN“dėl galingų ir turtingų „MacOS“ programų. Galite išbandyti „NordVPN“ nerizikingai naudodami „Mac“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me