10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn


Turint tiek daug netikrų ir pavojingų „Android“ skirtų VPN programų, nenuostabu, kad kiekvieną mėnesį iš vartotojų gauname šimtus el. Laiškų, kuriuose pranešama apie dar vieną VPN, kuris nėra tikras.

A patikimas VPN yra vienintelis būdas apsaugoti savo telefoną. Bet jei daugiau nei 200 „VPN“ yra „Play“ parduotuvėje, kaip žinoti, kuria paslauga saugu naudotis? Ar „Google Play“ parduotuvėje išvardyti nemokami VPN yra saugūs? (Užuomina: ne, dauguma jų yra vengiantys.)

Išbandėme daugiau nei 300 paslaugų saugai, greičiui ir privatumui, kad rastumėte geriausią VPN „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Mūsų pagrindinė rekomendacija yra „NordVPN“.

Trūksta laiko? Pateikiame geriausių „Android“ VPN 2020 m. Santrauką:

 1. „NordVPN“ - geriausias „Android“ skirtas VPT yra greitas, saugus ir puikus srautiniam perdavimui
 2. „ExpressVPN“ - greičiausias „Android“ VPN
 3. „CyberGhost“ - patogus naudoti VPN, kuris puikiai tinka naujiems VPN vartotojams
 4. „Surfshark“ - neribotos įrenginių jungtys siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį
 5. „PrivateVPN“ - geriausias biudžetą palaikantis VPN, skirtas „Android“
 • VPN ypatybių greito palyginimo lentelė
 • Kaip mes išbandėme & Palyginti šie VPN

Mūsų „Android“ VPN rekomendacijos yra saugios, patogios naudoti ir greitai. Jie tau duos neribota prieiga prie srautinio perdavimo svetainių, tokių kaip „Netflix“, greitas didelės spartos transliacijos greitis ir galingas saugumas, net naudojant viešąją „wif-fi“.

Mes taip pat įsitikinome, kad kiekvienas VPN turi specialią, lengvai naudojamą „Android“ programą, sklandžiai veikiančią visuose „Android“ įrenginiuose ir versijose, iki „Android 5.0“ „Lollipop“..

„NordVPN Hack“ - mėnesį išbandykite nemokamai!

Jei jums reikia tik VPN trumpam laikui arba norint pasivyti mėgstamą laidą, naudokitės šiuo hack'u ir išbandykite „NordVPN“ nemokamaimėnesiui.

„NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, suteikiančią jums visą mėnesį išbandyti, ar joje yra viskas, ko ieškote. Mes išbandėme „NordVPN“ grąžinimo politiką ir, jei nesate patenkinti, greitai ir lengvai susigrąžinate pinigus.

Geriausi 2020 m. „Android“ VPN - peržiūrėti & Palyginti

1. „NordVPN“

Geriausias „Android“ skirtas VPT yra greitas, saugus ir puikus srautiniam perdavimui

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • Paprasta naudoti „Android“ sąsaja vienu spustelėjimu greitojo prisijungimo funkcija
 • Palaiko visas „Android“ versijas, įskaitant „Android TV“
 • Neribotas pralaidumas su iki 6 vienalaikių jungčių
 • „NordVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Taip
 • Taip pat dirba su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais

Turėdamas biudžetą tausojančią kainą ir 4,3 balų vartotojui „Play Store“, „NordVPN“ yra geriausias „Android“ VPN. Siūloma galingas saugumas įskaitant pasirenkamą dvigubą šifravimą, skelbimų blokavimą ir didžiausią pasaulinį serverių tinklą VPN rinkoje, apimantį 5400 serverių 60 ir daugiau šalių.

Puikios jo savybės yra supakuotos lengvai naudojamoje programoje, kurią galima atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės arba naudojant saugų APK „NordVPN“ svetainėje. Kiekvienoje prenumeratoje yra 6 vienu metu jungiamosios priemonės.

Didžiulė serverių bazė ir didelis greitis reiškia, kad „NordVPN“ taip pat yra puikiai tinka srautui. Mes išbandėme „NordVPN“ kartu su „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kitomis populiariomis transliacijos paslaugomis ir esame patyrę HD srautai su nulio buferiu, taigi, kol jūsų 3G ryšys veiks, VPN jūsų lėtins.

„NordVPN“ srautiniu būdu optimizuoti serveriai gali atblokuoti Daugiau nei 400 geografiškai apribotų transliacijų paslaugų. Jos „SmartPlay“ funkcija nustato serverį, kuriame turite būti, kad atblokuotumėte svetainę, ir automatiškai perjungia. „NordVPN“ taip pat siūlo specialų „torrenting“ profilį su specializuotais P2P serveriais, todėl iš savo telefono galite pasiekti visas reikalingas pramogas..

Paslauga yra Panamoje, už 5/9/14-Eyes jurisdikcijos ribų, todėl galite būti tikri, kad jūsų naršymo veikla lieka privati.

„NordVPN“ apsaugo jūsų duomenis naudodamas 256 bitų šifravimas ir a nulio žurnalų politika. Jo „Android“ programoje yra automatinis užmušimo jungiklis, ir jo „Cyber ​​Sec“ funkcija blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones ir kenkėjiškas programas.

Dėl patobulintų užtemimo parametrų, „NordVPN“ veikia Kinijoje ir daugelyje šalių, kurios cenzūruoja arba blokuoja VPN.

Nenaudokite „NordVPN“, jei:

Norite atsiskaityti naudodamiesi „PayPal“. „NordVPN“ nesiūlo visiškos „PayPal“ palaikymo visose šalyse. „NordVPN“ priima kreditines korteles, „Apple“ ir „Google Pay“, kriptovaliutas, „Alipay“ ir „UnionPay“.

Jei turite klausimų ar reikia pagalbos, „NordVPN“ siūlo 24/7 palaikymas per tiesioginį pokalbį.

Tai taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite išbandyti jos paslaugą be rizikos. Mūsų pasiūlymų puslapyje taip pat galite patikrinti, ar nėra aktyvių „NordVPN“ kuponų.

Pažvelkite į tai, ką klientai sako apie „NordVPN“ šiose apžvalgose.

2. „ExpressVPN“ 

Greičiausias „Android“ VPN

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „ExpressVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip, visuose serveriuose
 • Užmušti jungiklį „Android“: Taip
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Windows“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN, kurį išbandėme „Android“, turėdamas nesudėtingą sąranką per „Play Store“ ar saugų APK atsisiuntimą, patogią programą ir greitą greitį. Jis veikia 3000 ir daugiau greitųjų, P2P palaikančių serverių 94 šalyse, ir yra puikus pasirinkimas transliacijai ir kankinimui visose „Android“ versijose.

„ExpressVPN“ yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose. Jis naudoja „OpenVPN“ ir karinio lygio saugumo funkcijas, įskaitant 256 bitų šifravimas, nulinio žurnalo politika, ir automatinis nužudyti jungiklį. Tai taip pat siūlo DNS apsauga nuo nutekėjimo ir padalinti tunelius. „Android“ telefonu siunčiami duomenys išlieka saugūs, net kai esate prisijungę prie viešojo „Wi-Fi“.

Yra „ExpressVPN“ klientų palaikymo tarnyba 24/7 per tiesioginį pokalbį.

Mes išbandėme „ExpressVPN“ ir nustatėme, kad jis siūlo patikimą, greita prieiga prie populiariausių transliacijos paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“. Galėjome naudoti „MediaStreamer“ technologiją srautui įrenginiuose, nepalaikančiuose VPN jungčių, įskaitant žaidimų pultus ir išmaniuosius televizorius..

Tai nepakartojama „TrustedServer“ technologija užtikrina, kad visi jo serveriai veikia saugiai ir naujausiai programinei įrangai. Jo serveriai veikia tik RAM, o tam duomenų kaupimui reikalinga energija. Tai reiškia, kad visa serverio informacija yra ištrinama kiekvieną kartą paleidus iš naujo, taigi jame negalima saugoti jokių vartotojo žurnalų.

Nenaudokite „ExpressVPN“, jei:

Jūs ieškote biudžeto VPN. „ExpressVPN“ didžiuojasi savo geriausiomis funkcijomis, tačiau tai reiškia, kad jis yra šiek tiek brangesnis nei kiti populiariausi VPT (nors dėl paslėptų nuolaidų jis yra panašus į kitų).

„ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite išbandyti nerizikuodami net penkiuose įrenginiuose. Mūsų kuponų puslapyje ieškokite dabartinių „ExpressVPN“ pasiūlymų - šiuo metu galite gauti 15 mėnesių, kurių kaina yra 12.

Pažvelkite į tai, ką „ExpressVPN“ vartotojai sako šiose apžvalgose.

3. „CyberGhost“

Patogus naudoti VPN, kuris puikiai tinka pradedantiesiems VPN

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „CyberGhost“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt.
 • Palaiko kankinimą: Taip; skirtas profilis ir serveriai
 • Užmušti jungiklį „Android“: Taip
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Windows“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“

„CyberGhost“ veikia 6000 ir daugiau greitųjų serverių daugiau nei 90 šalių. Jūsų prenumerata apims 7 vienu metu vykstančius ryšius.

Mes sugebėjome ja naudotis įmontuotas transliacijos profilis atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ir populiariausias transliacijos paslaugas. Jis taip pat turi specialų kankinimo profilį su nuorodomis

„CyberGhost“ intuityvi programa ir diegimas vienu paspaudimu todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems VPN. Jį nesunku atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės ir jis yra puikus naudotojų atsiliepimų.

Siūloma 256 bitų šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis su visomis programomis. „CyberGhost“ nefiksuoja jūsų veiklos, arba. Galite nustatyti, kad programa prisijungtų, kai tik įjungiate įrenginį, kad jūs visada būtumėte apsaugoti.

Nenaudokite „CyberGhost“, jei:

Jums reikia VPN, veikiančio Kinijoje.

Klientų aptarnavimas yra prieinamas 24/7 per tiesioginį pokalbį. „CyberGhost“ siūlo 24 valandų nemokamas bandymas ir dosnus 45 dienų pinigų grąžinimo garantija (arba 14 dienų vieno mėnesio planams). Naujausius „CyberGhost“ pasiūlymus galite rasti mūsų kuponų puslapyje.

Pažiūrėkite, ką vartotojai sako apie „CyberGhost“ šiose apžvalgose.

4. „Surfshark“

Dėl neribotų vienu metu jungčių tai daro didelę vertę dideliems namų ūkiams ir namų biurams

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „Surfshark“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Taip
 • Taip pat dirba su: „MacOS“, „Windows“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“

Su 800 serverių 50-yje šalių, „Surfshark“ tinklas yra mažesnis nei kitų geriausių VPN. Bet tai neslopina to. Testų metu mes sugebėjome atblokuokite ir transliuokite tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix US“, „HBO GO“ ir „BBC iPlayer“ raiška.

„Surfshark“ pasiūlymai neribotas vienalaikis įrenginio ryšys taigi galite apsaugoti visus savo įrenginius tik viena paskyra.

Programa pasižymi ypatinga „Android“ vietinis nužudymo jungiklis be savo standartinio nužudymo jungiklio. Tai veikia kartu su „Whitelister“ funkcija ir leidžia pasirinkti, koks srautas yra apsaugotas, todėl galite saugiai atlikti daugiafunkcinius veiksmus net naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu. Norėdami išsaugoti mobiliojo ryšio duomenis, taip pat galite pasirinkti naudoti mažesnius duomenų paketus.

„Surfshark“ būstinė yra Britų Mergelių salose už 5/9/14-Eyes aljanso ribų. Jis naudoja 256 bitų šifravimas ir išlaiko a nulis rąstų politika.

„Surfshark“ pasiūlymai stiprūs užtemimo nustatymai apeiti cenzūrą ir VPN draudimus, kad keliaudami liktumėte visiškai saugūs. „Camouflage Mode“ užmaskuoja jūsų VPN ryšį, „MultiHop“ siunčia jūsų ryšį per kelis serverius, o „NoBorders“ režimas leidžia naudoti VPN ribotuose regionuose..

Nenaudokite „Surfshark“, jei:

Jums reikia palaikymo el. Paštu. „Surfshark“ kartais užtrunka, kol atsiliepia į el. Pašto bilietus.

Tačiau jei kyla kokių nors problemų, galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba 24/7 per tiesioginį pokalbį. Galite išbandyti „Surfshark“ be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Sužinokite daugiau iš „Surfshark“ klientų apžvalgų.

5. „PrivateVPN“

Geriausias biudžetą palaikantis VPN, skirtas „Android“

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „PrivateVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Ne
 • Taip pat dirba su: „Windows“, „MacOS“ ir „iOS“

„PrivateVPN“ yra biudžetą tausojanti paslauga su aukščiausio lygio saugumu, 4,2 žvaigždučių įvertinimu „Google Play“ parduotuvėje, lengvu įdiegimu ir daugybė papildomų funkcijų „Android“ vartotojams.

Jis naudoja 256 bitų šifravimas ir siūlo IPv6 ir DNS apsauga nuo nutekėjimo. Nors šis Švedijos VPT yra „14 akių“ jurisdikcijoje, jis nelaiko jokių žurnalų. Tai reiškia, kad jis neturi jokių vartotojo duomenų, kuriuos galėtų perduoti, net jei to paprašytų.

Veikia „PrivateVPN“ 150 serverių 59 šalyse. Mūsų testų metu, mes sugebėjome transliuoti „Netflix“ JAV, „Hulu“, „HBO GO“ ir „BBC iPlayer“, naudodamiesi savo „Netflix“ optimizuotais serveriais.

Nenaudokite „PrivateVPN“, jei:

Jums reikalinga paslauga, palaikanti klientų aptarnavimą visą parą

Galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba tiesioginiu pokalbiu darbo valandomis. Kai komanda nedirbs, jums reikės el. paštu atsidarykite palaikymo bilietą vietoj to.

„PrivateVPN“ siūlo nerizikingą 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat galite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba paprašykite nemokamo 7 dienų bandomojo laikotarpio prieš užsiregistruodami.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ klientų atsiliepimus norėdami sužinoti daugiau.

6. VyprVPN

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „VyprVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“ ir „BBC iPlayer Hulu“ bei „Amazon Prime Video“ ir kt
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Taip
 • Taip pat dirba su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“, QNAP, „Blackphone“, „Smart TV“, „Anonabox“, „Tomato“, „DD-WRT“, „OpenWRT“ ir „ASUSWRT“ maršrutizatoriai, „Boxee“, „Synology NAS“, „Blackberry“.

„VyprVPN for Android“ siūlo visas jums reikalingas saugos funkcijas iš VPN, supakuotas į patogią programą. Tai turi 256 bitų šifravimas, nėra rąstų, Apsauga nuo DNS nutekėjimo ir automatinė nužudyti jungiklį.

Patentuota „Chameleon“ technologija pešioja „OpenVPN“ metaduomenis, kad jie atrodytų kaip įprasti srautai, kai atliekamas gilus paketų tikrinimas. Tai leidžia vartotojams ribojančiose šalyse, tokiose kaip Kinija ir Rusija, naudoti „VyprVPN“ be aptikimo.

Tai taip pat padeda „VyprVPN“ apeiti geografinius apribojimus ir VPN blokus. Bandymų metu mes galėjome transliuoti „Netflix“ JAV, „Hulu“, „HBO GO“, „BBC iPlayer“ ir daugumą kitų populiariausių transliavimo paslaugų..

Nenaudokite „VyprVPN“, jei:

Jums reikia VPN, palaikančio 24/7 tiesioginius pokalbius.

Nėra tiesioginio pokalbio, todėl jūs turėsite susisiekite su klientų palaikymo tarnyba el. paštu arba paskelbdami forume. Kiekviena nauja prenumerata apima 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ klientų atsiliepimus čia.

7. „IPVanish“

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „IPVanish“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimąNe, kankinti draudžia paslaugų sąlygos
 • Užmušti jungiklį „Android“: Ne
 • Taip pat veikia: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“, „Windows Phone“, maršrutizatoriai, „Chromebook“, „Amazon Fire TV“

„IPVanish“ yra populiari tarp „Android“ naudotojų, iki šiol atsisiuntusi daugiau nei milijoną. Jis eksploatuoja greitųjų ryšių tinklą 1 300+ serverių daugiau nei 75 šalyse.

Tam naudojamas karinis laipsnis 256 bitų šifravimas norėdami apsaugoti savo duomenis. Tai taip pat išlaiko griežtą nuostatąt nerašo politika, ir siūlo apsaugą nuo IPv6. Vis dėlto, nėra automatinio žudymo jungiklio „Android“ programoje, todėl turėsite stebėti savo ryšio būseną, kad išvengtumėte duomenų nutekėjimo.

„Android“ programa yra paprasta naudoti. Jo API apkrovos balansavimo funkcija bus automatiškai pasiūlyti greičiausią serverį jūsų ryšiui pagal jūsų ping ir vietą.

Nenaudokite „IPVanish“, jei:

Jūs ieškote VPN su automatiniu užmušimo jungikliu.

Klientų aptarnavimas yra prieinamas 24/7 per tiesioginį pokalbį. Nors nemokamo bandomojo laikotarpio nėra, „IPVanish“ siūlo: 7 dienų pinigų grąžinimo garantija kad galėtumėte išbandyti jos paslaugą.

Čia sužinokite, ką klientai turi pasakyti apie „IPVanish“.

8. „SaferVPN“

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • SaferVPN gali atblokuoti„Netflix“, „Sling TV“, „Kodi“, „Amazon Prime Video“, „YouTube“, ESPN, ABC, NBC, HBO Now, Showtime, Sky, BBC iPlayer, DAZN, Zattoo, ZDF, NRK, SVT Play, Vimeo
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Ne
 • Taip pat veikia: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“, maršrutizatoriai

„SaferVPN“ siūlo patogią ir lengvai įdiegiamą programą, o „Play Store“ turi 4,7 žvaigždučių įvertinimą. Jis veikia 700 ir daugiau serverių iš 34 šalių. Bandymų metu aptikome jos srautams optimizuotus serverius gali atblokuoti „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „HBO DABAR“, „BBC iPlayer“ ir kitos populiarios transliacijos paslaugos.

SaferVPN išlaiko griežta politika be žurnalų ir saugo jūsų duomenis naudodamas 256 bitų šifravimas. „Android“ programos funkcijos prisijungimas vienu paspaudimu, ir tai Automatinė „Wi-Fi“ sauga funkcija sujungs jūsų įrenginį su geriausiu serveriu, kai tik prisijungsite prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo.

Nenaudokite SaferVPN, jei:

Jūs ieškote VPN su įmontuotu skelbimu ir kenkėjiškų programų blokavimo priemone

Klientų aptarnavimas yra prieinamas 24/7 per tiesioginį pokalbį. Galite išbandyti „SaferVPN“ naudodamiesi juo 24 valandų nemokamas bandymas. Visi nauji prenumeratos turi teisę į a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite išbandyti be rūpesčių.

Čia galite pamatyti, ką kiti vartotojai sako apie „SaferVPN“.

9. Privati ​​interneto prieiga

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • Privačią interneto prieigą galima atblokuoti: „Netflix“ JAV ir JK
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Taip
 • Taip pat veikia: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“

Su daugiau nei 1 mln. Atsisiuntimų PIA yra populiarus pasirinkimas „Android“. Tai apsaugo jūsų įrenginį 256 bitų šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis. Tai griežtai laikosi ne žurnalų politika ir stebi „Android“ konkrečių naudotojų naujinius „Google Play“ parduotuvėje.

Prašau Pasižymėk tai pagal numatytuosius nustatymus programa naudoja 128 bitų šifravimą, todėl nustatymų sąsajoje turėsite pasirinkti aukštesnį šifravimą.

VIP MACE funkcija apima skelbimų, stebėjimo ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė.

Jos 2500+ greitųjų serverių gali atblokuoti „Netflix“ bet kurioje pasaulio vietoje. Deja, mūsų bandymų metu nepavyko atblokuoti „Hulu“, „BBC iPlayer“ ar „HBO GO“.

Nenaudoti, jei:

Norite transliuoti „Hulu“, „HBO GO“ arba „BBC iPlayer“

Galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba per pateikiant palaikymo bilietą per svetainę. VIP siūlo a 7 dienų pinigų grąžinimo garantija visais savo planais.

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte informacinius VIP klientų atsiliepimus.

10. ProtonVPN

10 geriausių „Android“ VPN programų | Išbandyta 2020 m. Sausio mėn

 • „ProtonVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime Video“ (tik mokama versija)
 • Palaiko kankinimą: Taip
 • Užmušti jungiklį „Android“: Ne
 • Taip pat dirba su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“

„ProtonVPN“ pasiūlymai vienas iš nedaugelio patikimų nemokamų VPN planų skirta „Android“. Turėdami daugiau nei 1 milijoną atsisiuntimų ir aukštą 4 žvaigždučių įvertinimą, vartotojai yra aiškiai patenkinti šia paslauga.

Nemokamas planas yra ribota jo priemokų plano versija, su prieiga prie trijų serverių viename įrenginyje. Kai būsite pasirengę atnaujinti savo „premium“ planą, turėsite prieigą prie 430 ir daugiau serverių 33 šalyse iš 10 įrenginių.

ProtonVPN naudoja 256 bitų šifravimas, „OpenVPN“ ir „IKEv2“. Tai netvarko žurnalų, taigi garantuojate saugų, privatų naršymą. Jos „SecureCore“ serveris architektūra nukreipia srautą per kelis serverius, kol jis išeina iš tinklo.

Nenaudokite, jei:

Tinklo dydis yra svarbiausias jūsų prioritetas. „ProtonVPN“ 400 ir daugiau serverių tinklas yra mažesnis nei kiti mūsų sąraše.

Galite susisiekti su „ProtonVPN“ palaikymo tarnyba pateikdamas bilietą iš pagalbos centro puslapio.

Visos priemokų sąskaitos yra su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Vis dėlto, „ProtonVPN“ pinigų grąžinimo garantijas tvarko šiek tiek kitaip. Užuot gavę visą pirkimo sumą, gausite proporcinga grąžinamoji išmoka už bet kokį nepanaudotą laiką jūsų prenumeratoje.

Perskaitykite mūsų klientų atsiliepimus ir sužinokite daugiau apie ProtonVPN.

VPN ypatybių greito palyginimo lentelė

VPT Pinigų grąžinimas Garantija Vienalaikiai ryšiai Palaiko P2P
„NordVPN“ 30 dienų 6 Taip, tam skirtuose serveriuose
„ExpressVPN“ 30 dienų 5 Taip
„CyberGhost“ 45 dienos 7 Taip, tam skirtuose serveriuose
„Surfshark“ 30 dienų Neribota Taip
„PrivateVPN“ 30 dienų 6 Taip
VyprVPN 7 dienos 5 Taip
„IPVanish“ 7 dienos 10 Ne
„SaferVPN“ 30 dienų 5 Taip, tam skirtuose serveriuose
VIP 7 dienos 10 Taip
ProtonVPN 30 dienų, proporcingai 10 Taip

Kaip mes reitingą & Palyginti šie VPN

Kiekvienas šiame sąraše esantis VPT atitiko griežtus mūsų kriterijus greitis, saugumas, transliacija, palaikymas klientams, patogumas naudotis ir kaina.

Štai keletas pagrindinių funkcijų, kurių ieškojome rinkdamiesi:

Galingas saugumas

Visi šiame sąraše esantys VPT siūlo karinę galią apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių, stebėtojų ir šnipų.

Mes pasirinkome tik tas paslaugas, kurios siūlo 256 bitų šifravimas ir griežta politika be žurnalų. Pirmenybę teikėme VPN su automatiniais žudymo jungikliais, DNS apsauga nuo nutekėjimo ir kitais aukščiausios klasės saugumo protokolais.

Naudojamumas

Mes pasirinkome visus VPN patogios, lengvos „Android“ programos. Mes atrodėme gerai suprojektuotose programose, kurias lengva naudoti ir kurios eikvoja nei duomenų, nei RAM.

Kitaip tariant, šie VPT nepablogins jūsų įrenginio veikimo.

Didelis greitis

Kai esate kelyje su planšetiniu kompiuteriu ar telefonu, viskas yra greitis.

Nenorite laukti valandų, kol šis el. Laiško failas bus įkeltas arba „Spotify“ įkels dainą, taigi svarbu pasirinkti VPN su dideliu ryšio greičiu.

Tai 'normalu, kad jūsų ryšys šiek tiek sulėtėja kai naudojate VPN, nes jūsų duomenys turi nukeliauti toliau į VPN serverį ir todėl, kad užkoduoti ir iššifruoti reikia daugiau laiko. Vis dėlto, tai turėtų būti vos pastebima naudojant premium VPN.

Mūsų sąraše esantys VPN yra pakankamai greiti lengvai naršyti, srautiniu būdu perduoti failus. Jie taip pat siūlo neribotą pralaidumą.

Atblokuokite srautinio perdavimo paslaugas

Srautinio transliavimo paslaugos, tokios kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir „Hulu“ naudokite geografinius blokus, kad valdytumėte, ką jų vartotojai gali žiūrėti. Dėl to dažnai už JAV ribotų katalogų yra nedaug arba jie apskritai negali naudotis paslauga.

VPT paslėpti savo IP adresą kad atrodytų, kad naršote iš kitos vietos. Galite naudoti savo VPN, norėdami apeiti geoblokus ir žiūrėkite, ko norite, kada norite, iš kur norite.

Mes ieškojome VPT su dideli serverių tinklai kurie gali atblokuoti įvairias srautinio perdavimo paslaugas.

Privatumo standartai

VPT yra gyvybiškai svarbūs kovojant dėl ​​privatumo internete. Tokiose šalyse kaip Kinija, Rusija ir Iranas interneto cenzūra yra rimta problema.

Šių rajonų gyventojai ir turistai gali naudokite VPN, kad išvengtumėte interneto cenzūros ir išvengtumėte stebėjimo priemonės.

Ieškojome paslaugų, kurios gali atblokuoti cenzūruotas svetaines venkite aptikimo giliai apžiūrėjus paketus. Mes teikėme pirmenybę VPT, siūlančioms papildomus užtemimo parametrus, SOCKS5 ir dvigubą šifravimą.

DUK

Kokie yra geriausi „Android“ planšetinių kompiuterių VPN?
Ar saugūs nemokami VPN?
Ar VPT yra teisėtas?
Ar galiu kompiuteryje naudoti savo „Android“ VPN??

Kokie yra geriausi „Android“ planšetinių kompiuterių VPN?

Visi aukščiau išvardyti VPN veikia „Android“ planšetiniuose kompiuteriuose, taigi mūsų pagrindinė rekomendacija planšetiniams kompiuteriams yra „NordVPN“. Tačiau visi mūsų geriausiai įvertinti VPN užtikrins jūsų planšetinio kompiuterio apsaugą nuo grėsmių internete ir padės žaibišku greičiu pasiekti visas mėgstamas transliacijas..

Ar saugūs nemokami VPN?

Verslui reikia užsidirbti, o VPT įmonės nesiskiria. Jei nėra pajamų iš mokamų abonementų, jie turi rasti kitų būdų užsidirbti.

Kai kurie nemokami VPT uždirba pajamas iki parduoti vartotojų duomenis trečiosioms šalims, net jei jie pažadėjo aukščiausią saugumą. Keletas jų netgi buvo rasti įdiegti kenkėjiškas programas ir stebėjimo priemones jūsų įrenginyje.

Vis dėlto yra keletas saugių nemokamų VPN. Tai yra ribotos nemokamos aukščiausios kokybės VPN paslaugų versijos, kaip „ProtonVPN“. Šie nemokami VPN labai riboja jūsų greitį ir duomenis, tačiau jie gali būti geras pasirinkimas, jei jums reikia VPN tik kelioms dienoms.

Bet tiek daug premium paslaugų teikėjų siūlo nemokami bandymai ir pinigų grąžinimo garantijos, yra labai mažai priežasčių rizikuoti savo saugumu naudojant nemokamą VPN.

Ar VPT yra legalūs?

VPN naudoti yra leista maždaug 95,9% pasaulio. Pagrindinės išimtys yra Kinija, Irakas, Iranas, Rusija, Baltarusija, Turkija, Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai. Šiose šalyse VPN naudojimas yra legalus pilkasis plotas arba visiškai neteisėtas.

Bet jei esate turistas, jums nereikia jaudintis. Šiose šalyse tarptautinių turistų, naudojančių VPT, problemų nekilo.

Nesvarbu, kur gyvenate, jūs esate atsakingi už tai, kad laikytumėtės įstatymų ir teikėjo paslaugų teikimo sąlygų, kad išvengtumėte problemų.

Ar galiu savo asmeniniame kompiuteryje naudoti „Android“ VPN??

Taip! Visose mūsų „Android“ VPN rekomendacijose taip pat yra vietinės programos, specialiai sukurtos tiek „Windows“, tiek „MacOS“ kompiuteriams, todėl galite apsaugoti visus savo įrenginius ta pačia paskyra. Be to, tuo pačiu metu jungiant įrenginius nereikės pasirinkti - galite apsaugoti visus savo įrenginius tuo pačiu metu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me