VyprVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt


Runājot par interneta cenzūru visā pasaulē, nekas nepārspēj Ķīnas Lielo ugunsmūri. Ja plānojat ceļojumu uz Ķīnu, jums tas jāapzinās visas tīmekļa vietnes un pakalpojumi, piemēram, Google, Facebook, YouTube un pat Whatsapp, ir bloķēti. (Šeit varat redzēt, kādas citas populāras vietnes ir bloķētas) Ķīna bloķē šīs vietnes, lai kontrolētu internetu un ierobežotu interneta lietotāju brīvību valstī.

Kārtībā lai apietu šos ierobežojumus un atgūtu privātumu internetā Ķīnā, jums būs jāizmanto VPN. Šis ir visefektīvākais veids, kā piekļūt tādām lietotnēm kā Facebook un Whatsapp, atrodoties Ķīnā. Lai gan daudzi VPN Ķīnā cīnās par nevainojamu darbu, VyprVPN nav šīs problēmas. Tālāk ir paskaidrots, kā iestatīt un lietot VyprVPN, lai nodrošinātu tā efektīvu darbību, ierodoties Ķīnā.

Kā VyprVPN apiet Ķīnas lielo ugunsmūri?

Tā kā tik daudz VPN cīnās par darbu Ķīnā, kā to dara VyprVPN? Izmantojot to unikālā Chameleon tehnoloģija, VyprVPN spēj pieveikt interneta droseļošanu un VPN bloķēšanu. VyprVPN hameleons šifrēšanai izmanto nemodificētu OpenVPN 256 bitu protokolu, kurš maskē šo trafiku, tāpēc ugunsmūris to nevar bloķēt.

Turklāt VyprVPN hameleona tehnoloģija ērti novērš VPN bloķēšanu, izmantojot dziļa pakešu pārbaude un pārvar ātruma problēmas interneta atlaišanas rezultātā no interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Kā lietot VyprVPN Ķīnā

Lai izmantotu VyprVPN Ķīnā, pirms dodaties tur, jums tas ir jāuzsāk un jādarbojas ierīcē. Šīs ir darbības, kas jums jāveic, lai izbaudītu netraucētu pieredzi, kad lejupielādējat VyprVPN lietošanai Ķīnā. Ņemiet vērā, ka jums to jau vajadzētu būt parakstījās uz Premium plānu kas ir vienīgais plāns ar Chameleon funkciju. Lejupielādējiet VyprVPN un palaidiet lietotni savā ierīcē, lai turpinātu.

1. Atveriet lietotni VyprVPN

VyprVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt2. Pieteikšanās VyprVPN

Piesakieties VyprVPN, izmantojot savu reģistrēto e-pasta adresi un paroli.

VyprVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt3. Atveriet sadaļu Preferences

Dodieties uz lietotnes augšdaļu un izvēlnē VyprVPN atlasiet preferences.

VyprVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt4. Atrodiet cilni Protokoli, ieslēdziet Chameleon Protocol un aizveriet preferences

VyprVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt5. Pievienojieties, izmantojot ātrāko serveri, vai izvēlieties serveri, izmantojot kartes simbolu labajā apakšējā stūrī.

Atcerieties ieslēgt nogalināšanas slēdža pogu, ja pirms VyprVPN pievienošanas jums ir nepieciešama šī funkcija.

VyprVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt

Skatiet, cik vienkārši tas bija?

Noklikšķiniet šeit, lai sāktu darbu ar VyprVPN!

VyprVPN joprojām ir viens no visuzticamākajiem tirgū pieejamajiem VPN ne tikai tāpēc, ka tas darbojas Ķīnā, bet arī tāpēc, ka tas turpina attīstīt savu pakalpojumu, lai reaģētu uz arvien pastāvošajiem Lielā ugunsmūra draudiem. Ņemiet vērā, ka VyprVPN piedāvā tikai 3 dienu izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu savus pakalpojumus, taču, ja rodas jebkādas problēmas, viņi darbojas arī visu diennakti strādājošu klientu atbalstu..

Kopsavilkumā, ja jums rodas jautājums, vai VyprVPN darbojas Ķīnā, tas notiek. Tomēr tas darbojas tikai tad, ja esat abonējis Premium plānu un ieslēdzat Chameleon protokolu pirms ceļojuma uz Ķīnu.

Apskatiet šos piedāvājumus vietnē VyprVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me