VPN plusi un mīnusi – viss, kas jums jāzina 2020. gadā


Vai domājat izmantot VPN? Jautājat, vai tas jums ir piemērots risinājums? Jūs esat nonācis pareizajā vietā.

Labs VPN - īss virtuālā privātā tīkla - piedāvā daudz priekšrocību. Tas jums ļaus piekļūt tīmekļa bloķētām vietnēm un saturs no visas pasaules, ieskaitot iecienītos straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Hulu un BBC. Varat to izmantot, lai mainītu savu IP adresi un parādītos it kā atrodaties citā valstī, un saņemiet labākas cenas lidojumos, viesnīcu numuros un citur.

Bet tas nav viss jautri un spēles. Labs VPN nodrošinās arī jūsu interneta savienojumu, aizsargātu savu privātumu un slēptu savu identitāti, pasargājot jūs no hakeriem vai citiem, kas varētu mēģināt sekot līdzi jūsu tiešsaistes darbībām.

Ir svarīgi to atcerēties ne visi VPN ir izveidoti vienādi, un katram no tiem ir savs plusu un mīnusu komplekts. Mēs to visu nokārtosim jūsu labā, lai jūs varētu pieņemt apzinātu lēmumu.

VPN plusi un mīnusi

Pros VPN: VPN priekšrocības var padarīt jūsu dzīvi labāku

Pasaule pa rokai: piekļūstiet bloķētam saturam no jebkuras vietas

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat uz ārzemēm un vēlaties piekļūt saturam no savas dzimtenes, vai arī jūs mēģināt straumēt tiešraides video no citas valsts un jūs nesaņemat neko citu kā tikai kaitinošus kļūdu ziņojumus, VPN var būt jūsu jaunais labākais draugs, palīdzot jums apiet jebkuru ģeobloku.

Ja atrodaties ļoti cenzūras valstī un jums ir jāpiekļūst bloķētām vietnēm, VPN var dot jums atpakaļ jūsu tiešsaistes brīvību.

VPN ļauj jums: nomainiet savu IP adresi un šķiet, it kā atrodaties citā valstī, un tas jums var atvērt pilnīgi jaunu iespēju pasauli.

Lai to izdarītu, noteikti izvēlieties VPN, kuras serveri atrodas nepieciešamajās vietās. Ja straume notiek pēc jūsu straumēšanas, ir svarīgi izvēlēties VPN ar lielu ātrumu, kas var apiet anti-VPN programmatūru daži straumēšanas pakalpojumi izmanto. NordVPN ir viens no ātrākajiem VPN, kas tur darbojas, un tas atkal un atkal ir pierādījis, ka tam var piekļūt Netflix neatkarīgi no tā, cik smagi viņi cenšas to saglabāt.

VPN uztur jūs droši

Mūsdienās mēs nepārtraukti sūtām personisko informāciju internetā, nedomājot par to vēlreiz. Bet pieņemsim vērā - neatkarīgi no tā, vai piesakāties savā bankas kontā vai vienkārši privāti sarunājaties ar savu labāko draugu, jūs nevēlaties, lai kāds jūs snoopotu.

VPN šifrē jūsu datus un saglabā jūsu privāto darbību patiešām privātu, neatkarīgi no tā, vai pārlūkojat tīmekli mājās, birojā vai izmantojot publisko bezvadu internetu. Jūs vienmēr esat anonīms, un neviens - sākot no hakeriem un beidzot ar valdības ierēdņiem - nevar redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē.

ExpressVPN ne tikai aizsargā jūs ar militāras pakāpes šifrēšana, tas piedāvā arī zibens ātrumus.

VPN var ietaupīt naudu

Vienreiz tu izmantojiet VPN, lai mainītu savu IP adresi, jūs drīz uzzināsit, ka brīva pieeja saturam no visas pasaules nav vienīgais pārpūle.

Daudzi e-komercijas vietnēs tiek parādītas dažādas cenas pircējiem no dažādām valstīm - piemēram, produktam, kas var šķist ļoti dārgs, ja jūs piekļūstat vietnei no Zviedrijas, pēkšņi var pazemināties cena, ja piekļūstat tai pašai vietnei caur serveri Indijā.

Tas ir noderīgi atcerēties, kad atrodaties lidojuma un viesnīcas numura rezervēšana nākamajām brīvdienām.

Lai veiktu vispusīgāko tirgus izpēti, izvēlieties VPN, kam ir serveri daudzās valstīs. HMA lepojas ar satriecošām 190 vai vairāk vietām.

VPN ir pieejamas

Izmantojot ne vairāk kā dažus dolārus mēnesī, ar izcilu VPN pakalpojumu var atbloķēt jebkuru vēlamo vietni un saglabāt savienojumu anonīmu un drošu. VPN ir ievērojami lētāki nekā cita veida drošības plāni. Nav instalējamas aparatūras un nav tehniķu, kas nodarbotos, un jūsu VPN var izveidot un darboties dažu minūšu laikā.

Kaut arī tur ir dažādi bezmaksas VPN pakalpojumi, ņemiet vērā, ka tie nekad nav precīzi “bezmaksas”. Jūs vienmēr maksāt vienā vai otrā veidā neatkarīgi no tā, vai tā ir uznirstošās reklāmas, ierobežota datu pārsūtīšana, satraucoši lēns ātrums vai vēl ļaunāk - daži bezmaksas VPN faktiski pārdos jūsu personas datus trešajām personām vai labākajā gadījumā nodrošinās jums viduvēju drošību.

Labā ziņa ir tā daudzi premium VPN pakalpojumi piedāvā bezmaksas izmēģinājumus un / vai naudas atdošanas garantijas, lai jūs varētu tos izmēģināt pirms pirkšanas. Tas ir lieliski, ja jums VPN ir vajadzīgs tikai uz īsu brīdi - bet, kad esat pieradis pie premium VPN pakalpojuma priekšrocībām, jums vienkārši varētu šķist, ka ir vērts maksāt par.

CyberGhost ir lielisks VPN kas piedāvā 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu operētājsistēmai Windows, 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu mobilajām lietotnēm un 30 dienu naudas atdošanas garantiju visiem klientiem.

VPN mīnusi: VPN trūkumi, kuriem jāpievērš uzmanība

VPN var palēnināt savienojuma ātrumu

VPN nodrošina jūsu savienojuma drošību, šifrējot visas jūsu tiešsaistes aktivitātes, taču tas var notikt par ļoti lēna savienojuma cenu - un, pieņemot vērā, nevienam nav laika un pacietības sēdēt, gaidot vietņu ielādi vai straumējot saturu, lai pabeigtu buferizāciju.

Jūs vēlaties būt drošs, ka iegūsit VPN, kas var tikt galā ar darbu. Izvēlieties vienu, kas piedāvā liels ātrums, neapdraudot jūsu drošību, piemēram, Hotspot vairogs.

Anti-VPN programmatūra kļūst arvien spēcīgāka

Daži galvenie straumēšanas pakalpojumi - piemēram, Netflix, ir visu iecienītākie - mēģina apkarot VPN savienojumus ar VPN blokatori, tāpēc jūs varētu pamodīties vienā rītā un pēkšņi konstatēt, ka uzticamais VPN vairs nevar piekļūt vajadzīgajam saturam.

Kaut arī dažiem VPN nav iespējas, NordVPN un ExpressVPN esam pierādījuši atkal un atkal ka viņi var tikt cauri vissmagākajam blokam, ko Netflix met viņu virzienā.

Jūsu VPN savienojums var pēkšņi samazināties

Izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu, jums nevajadzētu piedzīvot savienojuma pārtraukumus ļoti bieži, taču tas notiek laiku pa laikam. Galvenā problēma šajā sakarā nav tikai neērtības, kas saistītas ar atkārtotu savienojumu. Tas ir tas, ka brīdī, kad samazināsies šifrētais savienojums, tiek atklāta jūsu reālā IP adrese, un tu vairs neesi anonīms.

Nogalināšanas slēdža funkcija, kas servera krišanas gadījumā nekavējoties atvieno jūs no interneta, var novērst šāda veida notikumus.

Ja anonimitāte jums ir īpaši svarīga, noteikti iegūstiet VPN ar iznīcināšanas slēdzi, piemēram, CyberGhost, PrivateVPN vai VyprVPN.

Konfigurācija var būt sarežģīta, ja nezināt, ko darāt

Serveri un protokoli un šifrēšana, ak, mans! Ja VPN nav pareizi konfigurēts, tas var rasties IP un DNS noplūdes kas padara jūsu privātos datus neaizsargātus pret hakeriem un citiem tiešsaistes draudiem.

Ja esat lasījis par VPN funkcijām un jūtaties satriekts, nebaidieties. Jūs varat izlasīt šo rokasgrāmatu, lai iegūtu labāku izpratni par to, ko jūsu VPN var darīt jūsu labā, vai lasīt par visiem dažādajiem drošības protokoliem šeit.

Ja esat VPN iesācējs un visa šī terminoloģija jums ir kā svešvaloda, jūs vienmēr varat sāciet ar vienu no lietotājiem draudzīgākiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, CyberGhost vai TunnelBear. Viņi padarīs jūsu pirmo VPN pieredzi gludu, nesāpīgu un pat jautru.

Grunts līnija

Kaut arī dažiem VPN ir savas negatīvās puses, to droši var teikt plusi tālu pārsniedz mīnusus. Jūs varat ne tikai piekļūt vajadzīgajam saturam, kad vien vēlaties, bet arī paļauties, ka jūsu privātā informācija paliek patiesi privāta.

Tiklīdz precīzi zināt, ko meklējat VPN, būs viegli izvēlēties piemērotāko savām vajadzībām. Iepazīstieties ar mūsu visaugstāk novērtēto VPN sarakstu.

Nepalaidiet garām karstākos VPN piedāvājumus - pārbaudiet mūsu darījumu un kuponu lapu par iespēju iegūt izcilu VPN par izcilu cenu!

Skatiet labākos piedāvājumus tūlīt!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me