Viss, kas jums jāzina par ICO


Kas ir ICO?

Sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) ir neregulēts alternatīvs kopfinansēšanas līdzeklis balstīta uz jaunām digitālajām kriptovalūtām, kas radušās ārpus tradicionālās finanšu sistēmas. Nesen tā uzplauka, kļūstot par galveno kapitāla avotu jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Kopš pirmā ICO komplekta pabeigšanas - kuru Omni Layer (formāli Mastercoin) rīkoja 2013. gadā un Ethereum 2014. gadā - tika pabeigts, daudzi citi sekoja šim piemēram..

Tikai digitālo valūtu pārdošanas rezultātā ieguldītājiem šogad tika piesaistīti vairāk nekā 3,2 miljardi USD. Šis modelis palīdz daudziem projektiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem iegūt nepieciešamo finansējumu sava biznesa uzsākšanai.

Diviem jaunizveidotiem uzņēmumiem, Filecoin un Tezos, šobrīd ir lielākais monētu piedāvājums - attiecīgi 257 miljoni USD un 232 miljoni USD..

Kā darbojas ICO??

Iesācēji uzņēmumi iegūst naudu, izveidojot un pārdodot savu digitālo valūtu, ko sauc par žetoniem. Žetoni pēc uzbūves un raksturlielumiem ir līdzīgi izveidotajām digitālajām valūtām, piemēram, Bitcoin un Ether.

Savas digitālās valūtas izveidošana un ICO iniciēšana nav tik sarežģīta, kā šķiet. ICO parasti notiek Ethereum tīklā, kas ir vadošais blokķēde (tehnoloģija, kas aizvada digitālās valūtas) un ICO platforma..

Gan Ethereum, gan Bitcoin slēptā programmatūra ir atvērtā koda, kas nozīmē pirmkods ir brīvi pieejams ikvienam, lai modificētu un izveidotu savu digitālo valūtu, izmantojot Ethereum viedo līgumu.

Šis ir datorprotokols, kas nodrošina digitālo aktīvu pārsūtīšanu starp pusēm saskaņā ar saskaņotajiem tirdzniecības noteikumiem. Ja jums nepatīk sajaukt kodu, ir uzņēmumi, kas vēlas to izdarīt par jums par nelielu samaksu.

Investori parasti pērk jaunās monētas vai žetonus, nosūtot izstrādātājiem Bitcoin vai Ether - digitālā valūta Ethereum tīklā. Nopirktos žetonus izmanto tikai un vienīgi skaitļošanas pakalpojumam, kuru izstrādātāji veido vai sola uzbūvēt.

Piemēram, jaundibināms filmu straumēšanas pakalpojums varētu pārdot sabiedrībai abonēšanas žetonus pirms izlaišanas un piesaistīt klientus, kuri ir motivēti reklamēt pakalpojumu, tiklīdz tas sāks darboties..

Bet ieguldītāju pārliecināšana pirkt jūsu žetonu vai monētu ar solījumu par nākotnes vērtību parasti ir grūtā daļa, un daudzi jaunuzņēmumi bankrotē, pirms viņi ir kaut ko vērti..

Kāpēc cilvēki iegulda šajās monētās??

ICO līdzekļu piesaistītāji sola žetonu īpašniekiem piekļuvi nākotnes tiešsaistes pakalpojumam vai lietojumprogrammu platformai.

To pārdotos žetonus izmanto kā ieejas biļeti uz platformu. Praktiski visos gadījumos netiek piedāvāti konkrēti produkti vai pakalpojumi, ir tikai solījums.

Turklāt cilvēki iegulda monētās, jo viņi cer, ka vērtība tiks novērtēta, kad būs pabeigti izstrādātāju solītie pakalpojumi, tādējādi radot pieprasījumu pēc žetoniem.

Viss, kas jums jāzina par ICO

Kādas ir attiecības starp IPO un ICO?

Lai arī sākotnējais publiskais piedāvājums (IPO) ir iedvesmots, sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) patiesībā ir atšķirīgs.

SIO nepiedāvā ieguldītājiem akciju un vairuma, ja ne visu, īpašumtiesības, projektiem, kas atbalsta ICO, nav faktiski funkcionējoša produkta vai pakalpojuma.

Neskatoties uz to, ICO ir lētāka alternatīva IPO, jo tie nepaļaujas uz biržām un ar to saistītajiem stingrajiem dokumentiem.

Izmantojot ICO, jūs varat iegūt vairāk naudas, nekā jūs jebkad varētu iegūt no biržas vai riska kapitālisti.

Vai ICO ir likumīgas vai izkrāptas??

Tā kā likumi cīnās par tehnoloģiju attīstību, regulatīvās nepilnības ir neizbēgamas.

Tas nepārprotami attiecas uz ICO lielākajā daļā valstu, izņemot Ķīnu un Dienvidkoreju, kur tie ir pilnībā aizliegti.

Dažas valstis, piemēram, ASV un Lielbritānija, ir pastiprināt ICO regulatīvo uzraudzību līdzīgi kā tie regulē krājumus un obligācijas. Tomēr pa to laiku ICO līdzekļu piesaistītājiem un investoriem ir lauka diena.

ICO var izmantot daudzām darbībām, sākot no līdzekļu vākšanas un korporatīvajām finansēm līdz krāpšanai. Vidējam investoram var būt grūti veikt rūpīgu pārbaudi attiecībā uz SIO projektiem un izprast potenciālās iespējas no shēmām, kuras saņem naudu un pārvaldiet..

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) brīdināja investorus piesargāties no krāpniekiem, kuri izmanto ICO, lai izpildītu “pump and dump” shēmas..

Šeit krāpnieki mākslīgi palielina piederošā žetona cenu, izmantojot maldinošus, pozitīvus paziņojumus, lai pārdotos pēc tam, kad cenu viņu “uzpumpē” viņu radītais pirkšanas neprāts.

Tiklīdz shēmas operatori pārdod savus pārvērtētos žetonus, cena krītas un investori zaudē naudu.

Viss, kas jums jāzina par ICO

Ko finanšu firmas saka par ICO?

Mīli to vai ienīsti to, institucionālajiem ieguldītājiem kļūst arvien grūtāk ignorēt digitālās valūtas. Lielākā daļa finanšu firmu sāk meklēt veidus, kā piesaistīt blockchain tehnoloģiju. Klientu interese un spiediens pieaug, lai izsekotu un pat tirgotu digitālās monētas.

Piemēram, saskaņā ar ziņojumiem, Goldman Sachs konsultējas ar kriptovalūtas ekspertiem, lai sāktu Bitcoin tirdzniecības uzņēmumu. Uzņēmuma pārstāvis Tiffany Galvin tika citēts, sakot: "Atbildot uz klientu interesi par digitālajām valūtām, mēs pēta, kā vislabāk tos apkalpot telpā."

Bet pārsteigumā atšķirīgā gājienā JPMorgan Chase izpilddirektors Džeimijs Dimons Bitcoin nodēvēja par krāpšanu, kaut arī viņa banka joprojām citē Bitcoin cenas. Pēc Reuters teiktā, Dimons sacīja, ka “jums nevar būt tāds bizness, kurā cilvēki var izgudrot valūtu, ja vien domā, ka cilvēki, kas to pērk, ir patiešām gudri. Ja kāds JPMorgan tirgotājs tirgojas ar kriptovalūtu, es viņus sekundē atlaišu divu iemeslu dēļ: Tas ir pretrunā ar mūsu noteikumiem, un viņi ir stulbi, un abi ir bīstami. ”

Citi, piemēram, Kriss Diksons no Andreessen Horowitz (Amerikas riska kapitāla firma), to apgalvo žetoni varētu būt paraugs atvērtu, decentralizētu tīklu un kopīgu skaitļošanas resursu izveidei (dators, datu bāzes un failu glabāšana), kas, pēc Krisa domām, varētu palīdzēt mainīt interneta centralizāciju.

Vai man vajadzētu ieguldīt ICO?

Pirms ieguldīt SIO rūpīgi pārdomājiet. Parasti nav tik viegli noskaidrot projektu dzīvotspēju no biznesa un tehnoloģiju viedokļa.

Daudzi ICO emitenti sola nepamatotu atdevi, lai gan daudzi investori visu laiku smējās līdz bankai, jo dažu monētu vērtība eksplodēja. Tomēr, pēc ekspertu domām, tirgu joprojām raksturo milzīgas nepastāvības.

Tāpēc daži aicina regulatorus uzvilkt lielo nūju bezatbildīgajām ICO. Tā kā regresa iespēju nav daudz, visticamākais iznākums ir tāds, ka investori zaudēs naudu, kad viss notiks.

Tāpēc ir prātīgi, kā parasti Nekad nevelciet vairāk naudas, nekā varat atļauties zaudēt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me