Viss, kas jums jāzina par ģeobloķēšanu


Vai jūs kādreiz esat atradies ārpus ASV un mēģinājis piekļūt Hulu vai Sling TV? Ja jums ir, iespējams, saņēmāt šādu ziņojumu:

Slinga kļūdas ziņojums

To sauc ģeogrāfiskā bloķēšana, un ar to ir sāpīgi tikt galā.

Kaut arī jūs, iespējams, nekad neesat dzirdējis vārdu “Geoblocking”, esmu pilnīgi pārliecināts, ka esat to pieredzējis.

Tātad, kas tieši ir ģeogrāfiskā bloķēšana?

Īsumā, Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tāda, kad saturs jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ nav pieejams, bet tas kļūst mazliet sarežģītāks.

Tas ir diezgan bieži satura ražotājiem ierobežot piekļuvi noteiktai atrašanās vietai, galvenokārt licencēšanas, autortiesību, cenu diskriminācijas vai nelegāla satura bloķēšanas dēļ.

Daudzas organizācijas izmanto ģeogrāfisko bloķēšanu kategorizēt un sadalīt pasauli vairākos tirgus segmentos. Izklaides uzņēmumi, piemēram, Amazon, Netflix un Hulu, padara to satura atrašanās vietu specifisku.

Viņi to dara, lai izstrādātu dažādus piedāvājumus saviem produktiem un palielinātu kopējo peļņu, sadarbojoties ar atsevišķiem reģioniem, nevis izstrādājot vienotu politiku visai pasaulei. Tas nozīmē, ka Amerikas Savienoto Valstu auditorija var baudīt šovus Netflix, bet neskatīties BBC iPlayer.

Kā darbojas ģeogrāfiskā bloķēšana??

Katru datoru atpazīst ar tā unikālo IP adrese. Ikreiz, kad apmeklējat vietni, tas tiek nosūtīts uz tā serveri, lai tas zinātu, kurp ir jānosūta visas informācijas paketes.

Jūs saņemat savu IP adresi no sava interneta pakalpojumu sniedzēja, tiklīdz jūs reģistrējaties tajā. Tas parādīs jūsu atrašanās vietu pasaulei, un ikviens var jūs viegli izsekot.

Raidorganizācijas to izmanto, lai izlemtu, vai lietotājiem būtu jāļauj skatīt saturu, pamatojoties uz viņu atrašanās vietu. Tātad, mēģinot izveidot savienojumu ar pakalpojumu no IP adreses, kas nav atļauto sarakstā, jūs tiksit bloķēts.

Tas notiek pat tad, ja jūs maksājat par pakalpojumu. Pieņemsim, ka jūs dzīvojat Amerikā, visu laiku maksājat un vērojat Netflix. Kad jūs dodaties atvaļinājumā vai dodieties komandējumā uz citām valstīm, nevarēsit piekļūt tam pašam saturam.

Kāpēc tik daudz vietņu izmanto ģeobloķēšanu?

Sadalot zemeslodi reģionos, Holivudas producenti nodrošina, ka filmas var sākt tikai vienā tirgū vienlaikus. Dažas filmas ir paredzētas arī vietējai auditorijai, un sadalīšana palielina mārketinga kampaņu kopējo efektu.

Tādā pašā veidā tādas populāras straumēšanas vietnes kā Netflix un BBC iPlayer izmanto ģeobloķēšanu, lai ierobežotu saturu atkarībā no lietotāja ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā satikt licencēšanas noteikumi.

Viss, kas jums jāzina par ģeobloķēšanu

Ģeobloķēšana nozīmē arī tiešsaistes mazumtirgotāji dažādos tirgos var iekasēt atšķirīgu maksu, pamatojoties uz ģeogrāfiskajiem reģioniem.

Kā es varu tikt garām Geoblocking?

Jūsu atrašanās vieta ir visas ģeobloķēšanas pamatā, tāpēc, ja vēlaties to apiet, jums būs jāatrod veids, kā maskēt savu IP adresi.

Viens no populārākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir izmantot starpniekserverus. Tie darbojas kā starpnieks visai jūsu trafikai internetā.

Viņi pārsūta jūsu pieprasījumu saņēmējiem serveriem kā savējie un apmānī tos, pilnībā maskējot jūsu IP adresi.

Citi pakalpojumi lietotājiem ļauj piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, izmantojot vienādranga tīklu. Viņi novirza jūsu satiksmi caur citiem tīkla mezgliem, izmantojot savus dīkstāves resursus.

Tomēr, lai arī kā starpniekserveri un sadarbības P2P tīkla pakalpojumi var jums palīdzēt apiet ģeobloķēšanu, ir daži drošības un drošības trūkumi.

Neuztraucieties, ir labāka un efektīvāka alternatīva. Izmantojot VPN, jūs varēsit noapaļot jebkuru ģeobloku. Tas prasmīgi šifrēs jūsu pieprasījumus un pārraidīs tos caur privātu tīklu, nodrošinot, ka jūsu IP adresi neviens neredzēs..

Šeit ir mūsu labāko VPN pakalpojumu saraksts.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Ierobežojumu pārvarēšana atkarībā no jūsu ģeogrāfiskā apgabala

Netflix

Netflix ir viena no populārākajām straumēšanas vietnēm, kuras abonentu skaits pārsniedz 100 miljonus. Nesen atklājās, ka tai ir vairāk abonentu starptautiskā mērogā nekā Amerikas Savienotajās Valstīs.

Spēkā esošie licencēšanas līgumi nozīmē, ka Netflix lietotājiem, kas atrodas ārpus ASV, piedāvā salīdzinoši mazāku satura bibliotēku. Piemēram, ja esat abonents Indijā, jūs nevarat apskatīt Family Guy. Apmēram 93% no Netflix pieejamajiem nosaukumiem Indijā nav pieejami.

Līdz ar to daudzi lietotāji ir izmantojuši VPN, lai slēptu savu IP adresi un piekļūtu lielākam saturam, apejot to ģeobloki.

Šeit ir problēma Netflix atrod un bloķē VPN, un tagad ir tikai daži, kas var apiet bloku. Šeit varat uzzināt, kā apiet VPN blokus vietnē Netflix.

YouTube

YouTube katru dienu apmeklē vairāk nekā 30 miljonus apmeklētāju. Tas augšupielādētājiem dod iespēju ģeogrāfiski bloķēt savus videoklipus. Vienkārši mainot YouTube URL, pietika ar ģeogrāfisko ierobežojumu novēršanu. Diemžēl šis triks vairs nedarbojas.

Izmantojot uzticams VPN joprojām ir viens no labākajiem veidiem apiet šos ierobežojumus.

BBC iPlayer

BBC iPlayer ir interneta straumēšanas, radio un televīzijas pakalpojums no Lielbritānijas apraides korporācijas, kas ir pieejams tikai Lielbritānijas iedzīvotājiem. Pat ja esat Lielbritānijas iedzīvotājs, kas dodas uz ārzemēm, jūs nevarat piekļūt saturam.

VPN ļaus to straumēt neatkarīgi no atrašanās vietas. Vairāk nekā 60 miljoni cilvēku ārpus Lielbritānijas skatās bez maksas, izmantojot vai nu VPN, vai starpniekserverus.

Ķīna vien nodrošina aptuveni 38,5 miljonus lietotāju, bet pārējā trafika daļa galvenokārt nāk no tādām valstīm kā ASV, Austrālija, Īrija, Indija, Brazīlija, Francija un Vācija. Šeit ir 5 labākie BBC iPlayer VPN, kas faktiski darbojas.

Kaut arī ģeobloķēšanai ir kāds pamatojums, no lietotāja viedokļa tas nav taisnīgi. Ja jūs maksājat pilnu abonēšanas maksu, jums vajadzētu būt iespējai skatīties visu tā saturu, lai kur jūs atrastos.

VPN ļauj slēpt savu IP adresi un neļauj citiem izsekot jūsu atrašanās vietai. Viņi arī uzlabos jūsu ierīces drošību, šifrējot trafiku, nosūtot to caur privātu tīklu.

Netflix un citi pakalpojumi ir smagi mēģinājuši tos bloķēt, taču VPN pakalpojumi nepārtraukti nāk klajā ar jauniem un efektīviem veidiem, kā apiet blokus..

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Uzziniet, kā skatīties TV Sling bez amerikāņu kredītkartes un uzziniet vairāk par labākajiem straumēšanai paredzētajiem VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me