Vispopulārākais Gear ir pieejams Netflix! Lūk, kā jūs varat to noskatīties 2020. gadā


Labas ziņas auto entuziastiem, Top Gear tagad straumē vietnē Netflix. Diemžēl tas nav pieejams visiem. Top Gear ir šobrīd pieejams tikai vietnē Netflix UK kas nozīmē lai to skatītos, jums būs nepieciešama Lielbritānijas IP adrese.

Netflix ir geobloki vietā, lai neļautu lietotājiem piekļūt saturam no savas atrašanās vietas. Ja nedzīvojat Apvienotajā Karalistē, iespējams, domājat, ka nemēdzat skatīties “Top Gear”.

Tomēr ir tiešām viegls veids lai jūs atgrieztos ceļā un savienots ar Netflix UK.

Izmantojot izcilu VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri Lielbritānijā un apiet Netflix geoblokus, ļaujot piekļūt visam Netflix UK katalogam, ieskaitot Top Gear.

Lai nodrošinātu drošu piekļuvi Netflix UK, to nedarīs neviens VPN. Jums būs nepieciešams VPN, kas var konsekventi pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un anti-VPN tehnoloģiju, kā arī ar nepieciešamo ātrumu un drošību vienmērīgai un drošai straumēšanai.

Šis raksts jums parādīs kā izmantot VPN, lai skatītos Top Gear vietnē Netflix UK, un iesakiet labākos VPN.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties labāko Gear vietnē Netflix

Tā kā jūsu rīcībā ir stabils VPN, jūs pievērsīsities Džeremija, Džeimsa un Ričarda antikvariātam ātrāk, nekā The Stig var sasniegt 60 km / h. Veiciet tikai šīs vienkāršās darbības:

 1. Izvēlieties stabilu VPN. NordVPN ir lieliska izvēle, jo tā konsekventi apiet geoblokus un nodrošina visu nepieciešamo drošai un ātrai straumēšanai..
 2. Lejupielādējiet un instalējiet NordVPN savās ierīcēs. NordVPN darbojas visās galvenajās ierīcēs un platformās.
 3. Pievienojieties vienam no NordVPN serveru atrašanās vietas Lielbritānijā.
 4. Piesakieties vai reģistrējieties Netflix UK, apsēdieties un izbaudiet Top Gear komandas piedzīvojumus.

Sāciet straumēt labāko Gear tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos top Gear

Netflix jums pieejamais saturs dažādās valstīs ir atšķirīgs licencēšanas un autortiesību problēmu dēļ. Netflix iegulda daudz resursu, lai novērstu VPN izmantošanu, lai apietu viņu ģeoblokus.

Ja atrodaties ārpus Apvienotās Karalistes, jums tas jādara lieciet Netflix uzskatīt, ka jūs izmantojat īstu Lielbritānijas IP adresi. Ne visi VPN to var izdarīt droši.

Daudzi VPN nespēj iziet no Netflix anti-VPN tehnoloģijas. Ja izmantojat kādu no šiem VPN un mēģināt piekļūt Netflix UK no ārpuses, jūs saņemsit nobijušo kļūdas ziņojumu: “Hmm, kaut kas nogāja greizi ... straumes kļūda.”Jūs nevarēsit skatīties vietni Top Gear, un jūsu VPN tiks bloķēts.

Tomēr neuztraucieties - augstas veiktspējas VPN var viegli pārvarēt Netflix anti-VPN programmatūru, nodrošinot neierobežotu piekļuvi visam Lielbritānijas katalogam no jebkuras vietas pasaulē.

Ja izmantojat VPN ar iespaidīgs serveru tīkls Lielbritānijā, un regulāri atjauninātas IP adreses, Netflix daudz retāk atklāj, ka izmantojat VPN, lai skatītos Top Gear.

Jūs arī vēlēsities izvēlēties VPN ar apmulsinātiem serveriem jo tie slēpj faktu, ka VPN ir šifrējis jūsu datus. Tāpēc Netflix nespēj atšķirt ikdienas “likumīgos” datus no VPN datiem.

Ja jums ir nepieciešama nedaudz vairāk informācijas par ģeobloķēšanu, skatiet mūsu visaptverošo ceļvedi.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Lai piekļūtu straumēšanas saturam ārpus jūsu reģiona, VPN var izmantot daudz vairāk nekā tikai IP adreses viltošanai.

A cietajam VPN ir stabili drošības protokoli, kopā ar ātrgaitas serveri kas arī ļauj pārlūkot, iepirkties tiešsaistē, spēlēt, torrent un lejupielādēt bez aizkavēšanās un bailēm no jūsu konfidenciālo datu pārtveršanas.

Drošības funkcijas, kuras jāmeklē VPN, ietver militāras pakāpes šifrēšana, stingra politika, kas neattiecas uz reģistrāciju, progr necaurlaidīgām lietotnēm un funkcija nogalināt, kas neļauj atklāt jūsu datus un atrašanās vietu, ja pēkšņi pārtrūkst VPN savienojums.

Ja jums ir VPN ar augstākās klases drošības funkcijām, jūs nodrošināsit mieru, ka tiešsaistes aktivitātes notiek aizsargāts no hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras, pat ja esat izveidojis savienojumu ar nenodrošinātiem publiskiem Wi-Fi tīkliem.

Premium VPN piedāvā uzticamu klientu apkalpošanu izmantojot ātru reakcijas laiku, tas novērsīs visas problēmas, kas saistītas ar savienojumu ar Netflix vai citiem straumēšanas pakalpojumiem.

Labākie 3 VPN, lai skatītos labāko aprīkojumu

Mēs iesakām šādus trīs VPN Top Gear straumēšanai Netflix:

1. NordVPN

NordVPN ierīces

Mūsu VPN ieteikums nr. 1 skatīties Top Gear ir NordVPN jo tas piedāvā grūti pārspēt ātruma un veiktspējas līmeņus. Ar izvēli 800 un vairāk ātrgaitas serveru tikai Lielbritānijā, savienojums ar Netflix UK un straumēšana Top Gear būs ātra un vienkārša.

Jums nevajadzēs izturēt lēnu ielādēšanas un buferizācijas vilšanos. Pateicoties SmartPlay DNS iestatījumiem, NordVPN automātiski nodrošina ātru ātrumu un uzticamu savienojumu, piekļūstot Netflix, vai jebkuru citu straumēšanas pakalpojumu.

NordVPN pārsteidz lieliski līdzsvars starp ātrumu un drošību, militāras pakāpes šifrēšanas un atbalsta nodrošināšana OpenVPN, lai jūsu dati būtu droši un privāti.

Turklāt, tā kā tas ir reģistrēts Panamā, tālu no 5/9/14-Eyes novērošanas, NordVPN var ievērot stingru nulles žurnālu politiku, kas ir lieliski piemērota privātuma apziņai.

Aprakstīts kā viens no labākajiem visaptverošajiem VPN lietotājiem, NordVPN piedāvā jums a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Stream Top Gear ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Ar iespaidīgs serveru tīkls Lielbritānijā un visu mūsu pārbaudīto VPN ātrākais ātrums, ExpressVPN ir lieliska izvēle Top Gear straumēšanai bez problēmām.

Jūs pat varat straumējiet caur Netflix platformās, kas neatbalsta VPN, piemēram, viedie televizori, spēļu konsoles un Apple TV, pateicoties novatoriskajai MediaSteamer funkcijai.

ExpressVPN drošība ir līdzvērtīga tās ātrumam. Tas lietotājiem piedāvā stabila šifrēšana, Atbalsts OpenVPN visās platformās, politika bez reģistrēšanās, aizsardzība pret DNS noplūdi un iznīcināšanas slēdzis.

ExpressVPN, iespējams, ir viens no pricier VPN pakalpojumiem, taču lietotāji uzskata, ka tas ir tā vērts, pateicoties tā funkcijai uzticamība apiet geoblokus, visaugstākā līmeņa drošība un lieliska klientu apkalpošana.

Jūs varat ietaupiet naudu abonementā izmantojot mūsu ekskluzīvo kupona kodu vai izmēģiniet pakalpojumu pats 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straumējiet labāko Gear ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost ir lietotājam draudzīgs VPN kam ir visas nepieciešamās iespējas ātrai un drošai Top Gear straumēšanai. Ar vairāk 400 serveri Lielbritānijā, jums tiek garantēts uzticams un stabils savienojums ar Netflix UK, ideāli piemērots, lai pārmērīgi skatītos ikonisko autosporta šovu.

Turklāt, izveidojot savienojumu ar Netflix (vai jebkuru citu straumēšanas pakalpojumu), notiks arī CyberGhost automātiski savieno jūs ar ātrāko serveri, straumēšanai ar nobīdi un bez bufera.

Tātad, kaut arī CyberGhost var ne tuvu sasniegt NordVPN vai ExpressVPN ātrumu, jums nevajadzētu radīt problēmas ar straumēšanas saturu. Ja rodas kādas problēmas, Tiešsaistes tērzēšanas klientu apkalpošana būs tur, lai jums palīdzētu.

CyberGhost lietotājiem patīk tā vienkāršība un uzlabotās drošības funkcijas. Izmēģiniet to pats ar dāsna 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Straumējiet labāko Gear ar programmu CyberGhost!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Ieguldiet kvalitatīvā VPN, un jūs varēsit viegli apiet Netflix geoblokus un anti-VPN programmatūru. Jums ne tikai būs pieejams neierobežots straumēšanas pakalpojumu saturs no jebkuras vietas pasaulē, bet arī pārliecinieties, ka jūsu aktivitātes tiešsaistē ir drošas un privātas.

Katru reizi, dodoties tiešsaistē, izmantojiet izcilu VPN, un jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka hakeri pārtver jūsu datus vai jūsu ierīces tiek inficētas ar ļaunprātīgu programmatūru. Jūsu drošība un privātums tiks aizsargāti, pat ja pārlūkojat vai straumējat nenodrošinātos publiskajos wi-fi tīklos.

Mūsu izvēlētais VPN numurs # 1, lai skatītos Top Gear vietnē Netflix, ir NordVPN, pateicoties lielajam ātrgaitas serveru tīklam Apvienotajā Karalistē un spēcīgajām drošības funkcijām. Neuztraucieties par to - jūs varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju..

Iepazīstieties ar mūsu rakstu par lietošanu NordVPN ar Netflix lai iegūtu vairāk informācijas.

Vai jūs dodat priekšroku BBC iPlayer??

Uzziniet, kā izmantot citu mūsu premium klases pārdevēju Surfshark, lai piekļūtu BBC iPlayer un skatītos Top Gear. Vienkārši noklikšķiniet uz zemāk esošā videoklipa un izbaudiet to!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me