Vai Wikipedia ir bloķēta? Lūk, kā to panākt 2020. gadā [Easy Hack]

Wikipedia ir lielisks informācijas avots. Tam praktiski ir materiāls visām iespējamām lietām zem saules. Vietni izmanto gandrīz visi, sākot no studentiem līdz biroja apmeklētājiem un vecākiem, kuri uzturējas mājās, līdz ceļotājiem.

Ar vairāk nekā 5,5 miljoniem rakstu angļu valodā un rediģēšanas ātrumu 10 rediģēšanas sekundē, Wikipedia, iespējams, ir pasaulē lielākā informācijas krātuve. Tomēr, tas nav tik brīvi pieejams, kā vajadzētu.

Wikipedia ir bloķēta daudzās valstīs. Piemēram, Turcija bloķēja Wikipedia, jo vietne atteicās izdzēst dažus rakstus, kas apgalvoja saikni starp Turcijas valdību un teroristu organizācijām.

Arī Krievija un Ķīna dažādos laikos bloķēja Wikipedia.


Šī bloka dēļ lietotāji nespēj iegūt nepieciešamo informāciju par vairākām svarīgām tēmām. Zemāk, mēs parādīsim, kā atbloķēt Wikipedia.

Kā atbloķēt Wikipedia ar VPN

Ja jūs dzīvojat Turcijā vai kādā citā valstī, kurā Wikipedia ir daļēji vai pilnībā bloķēta, ir vienkāršs veids, kā to atbloķēt, izmantojot VPN.

VPN maina jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai tā izskatās it kā jūs atrastos citā valstī. Ir arī daudzas citas pievienotās funkcijas, kas nāk ar VPN. Jūs varat uzzināt vairāk par to šeit.

Ir daudz cilvēku, kuri izmanto anonīmu starpniekserveri, lai atbloķētu Wikipedia. Starpniekservera problēma ir tā, ka tie nav stabili. Tie, kas strādāja agrāk, tagad nedarbojas, tāpēc vienīgais reālais risinājums ir izmantot uzticamu VPN.

Tirgū ir vairāki VPN, taču, ja vēlaties apiet valdības noteiktos ierobežojumus, jums ir nepieciešams uzticams VPN, kas jūsu informāciju neatdod. Tāpēc ieteicams izmantot apmaksātu VPN pakalpojumu, kas neuztur žurnālus un pilnībā maskē jūsu identitāti.

Kā VPN ļauj piekļūt Wiki

VPN šifrē jūsu trafiku un maina jūsu IP adresi, lai jūsu ISP neredzētu atvērtās lapas.

Lietotāji, kuri mēģina piekļūt Wikipedia jebkurā valstī, kurā tā ir bloķēta, redzēs ziņojumu “Savienojuma noildze”.. Tas notiek tāpēc, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina, ka mēģinājāt atvērt bloķētu lapu.

Izmantojot VPN, jūsu ISP nevar jūs uzraudzīt, tāpēc jūs varat viegli atvērt jebkuru Wikipedia lapu.

Papildus tam, VPN izveido drošu tuneli visai jūsu satiksmei, tāpēc valdība nevar sekot līdzi jūsu darbībām tiešsaistē. Tas ir īpaši svarīgi, ja esat žurnālists, kurš ziņo par slepenu materiālu.

Labākie VPN, lai atbloķētu Wikipedia

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. VyprVPN
  5. PrivātsVPN

Esiet savienots no jebkuras vietas pasaulē

Ne tikai Turcija cenzē saturu. Vairākas valstis, tostarp Ziemeļkoreja, Ķīna, Saūda Arābija un Irāna, cenzē to saturu.

Ja jūs dzīvojat valstī, kas neļauj piekļūt globālajam internetam, jums būs jāatrod veids, kā apiet ierobežojumus. To var droši izdarīt, izmantojot VPN.

Iepazīstieties ar mūsu ieteikto VPN bez žurnālu sarakstu, kas var palīdzēt jums apiet Wikipedia bloku Turcijā vai jebkurā citā valstī.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me