Vai mans viedtālrunis darbosies Ķīnā datu iegūšanai? Kā uzzināt


Iedomājieties, ka nokāpjat no lidmašīnas un atklājat, ka jūs nevar izmantot viedtālruni Ķīnā, lai piezvanītu, nosūtītu ziņojumus vai pārlūkotu tīmekli. Jūs nevarētu piekļūt vietējiem pakalpojumiem vai uzturēt sakarus ar ģimeni un draugiem.

Šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim kāpēc daži mobilie tālruņi Ķīnā vienkārši nedarbojas, un kā pārbaudīt, vai jūsu pirms jūs tur ceļojat.

Pat ja jūsu viedtālrunis ir savietojams ar Ķīnas tīkliem, jūsu pakalpojumu sniedzēja viesabonēšanas maksas var radīt ļoti, ļoti dārgu ceļojumu. Tātad mēs parādīsim arī to, kā pareizā SIM karte var ietaupīt daudz naudas.

Visbeidzot, tā kā valdības spiegošana un vietņu bloķēšana ir nopietni draudi jūsu privātumam un piekļuvei Web Ķīnā, mēs jums parādīsim kā aizsargāt ierīci no digitālās uzraudzības un apiet Ķīnas cenzūru ugunsmūris.

Kāpēc ne visas mobilās ierīces darbojas Ķīnā??

Ikreiz, kad veicat zvanu, nosūtiet tekstu vai pārlūkojiet tīmekli, viedtālrunis izmanto radioviļņus sazināties ar tuvāko kameru torni. Pēc tam šis tornis pārsūta jūsu ziņojumus, zvanus un datu pieprasījumus caur citiem torņiem visā tīklā.

Savādāk valstis izmanto dažādas radioviļņu frekvences viņu bezvadu tīkliem. Lai tālrunis darbotos ceļojuma laikā, tam jāspēj nosūtīt un saņemt datus par frekvencēm, kuras tiek izmantotas jūsu apmeklētajā valstī.

Viedtālruņu ražotāji ražo reģioniem specifiskus tālruņus, lai tie atbilstu noteiktu valstu frekvences prasībām. Daudzi tālruņi, kas izstrādāti citiem reģioniem, nedarbosies Ķīnā, jo Ķīnas mobilā tīkla frekvences atšķiras no frekvencēm jebkurā citā valstī.

Lūk, kur tas kļūst vēl sarežģītāk: visi trīs galvenie mobilo tālruņu operatori Ķīnā darbojas dažādās frekvencēs. Tātad jūsu tālrunis, iespējams, darbosies ar China Mobile, bet ne ar China Unicom, vai ar China Unicom, bet ne ar China Telecom.

Zemāk esošajā tabulā parādītas frekvences, kuras izmanto trīs galvenie mobilo pakalpojumu sniedzēji Ķīnā. (Mēs neesam iekļāvuši informāciju par 2G frekvencēm, jo ​​2G ir novecojis un datu pārsūtīšana pa šīm frekvencēm ir ļoti lēna un neuzticama.)

Frekvences, kuras izmanto lielākie ķīniešu mobilo pakalpojumu sniedzēji

PĀRVADĀTĀJS 3G frekvences 4G LTE frekvences 
ĶĪNAS MOBĪLS Nav pieejams tālruņos, kas nav ķīnieši * 1,9 GHz, 2,3 GHz, 2,5 GHz
ĶĪNA UNICOM 21000 MHz 1800 MHz, 2,3 GHz, 2,5 GHz
ĶĪNAS TELEKOM  Nav pieejams 1800 MHz, 2,3 GHz, 2,5 GHz

* China Mobile tikai 3G nodrošina TD-SCDMA protokolu, tas ir nav savietojams ar ārzemju tālruņiem.

4G pašlaik ir labākais risinājums Ķīnā ātrdarbīgam datu pakalpojumam. Tomēr daudzi valsts reģionos nav 4G šūnu torņu pārklājuma. Ja plānojat izmantot 4G frekvences, sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju, lai pārliecinātos, ka 4G pakalpojums ir pieejams apgabalā, kuru apmeklējat.

Kā es varu pateikt, vai mans tālrunis darbosies Ķīnā??

Lai noskaidrotu, vai jūsu tālrunis darbosies, jums tas jādara salīdziniet tās frekvenču joslu savietojamību ar frekvencēm, kas parādītas iepriekš tabulā. Šo informāciju varat atrast tālruņa komplektācijā iekļautajā lietotāja rokasgrāmatā vai ražotāja vietnē.

Ja frekvences sakrīt, viedtālruni var izmantot Ķīnā!

Ja rodas grūtības atrast sava tālruņa frekvenču joslas, sazinieties ar ražotāja vai tālruņa pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošanas dienestu un lūdziet runāt ar aģentu, kurš specializējas tālruņu saderības jautājumos Ķīnā.

Tiklīdz jūs zināt, ka ceļojumā varēsit izmantot tālruni, nākamais jautājums ir par to, vai jums vajadzētu saglabāt to pašu SIM karti.

Vai man ir nepieciešama cita SIM karte??

Ja jūsu tālrunis ir savietojams ar Ķīnas tīkliem, visticamāk, jums ir divas SIM kartes iespējas.

1. Starptautiskais viesabonēšanas pakalpojums

Jūs varat saglabājiet pašreizējā mobilā tālruņa operatora SIM karti tālrunī un izmantojiet starptautisko viesabonēšanu, lai piekļūtu internetam, nosūtītu tekstus un veiktu zvanus, kamēr atrodaties Ķīnā.

Lielākajai daļai pārvadātāju ir starptautiski līgumi, kas ļauj jums izmantot viņu pakalpojumus ārzemēs, bet par augstākām izmaksām. Ķīnai tās parasti ir daudz augstākas izmaksas.

Tā kā tā ir pilnīgi apgrūtināta, tā varētu būt laba izvēle īsam ceļojumam. Tomēr, ja jūs kādu laiku atradīsities Ķīnā, mēs iesakām 2. variantu, lai novērstu ļoti nepatīkamu pārsteigumu, kad nāk jūsu ikmēneša rēķins par mobilo tālruni.

Pieraksti to ja tālrunis ir bloķēts lokālajā tīklā, jums jāizmanto 1. opcija. Bloķētā tālrunī nevar izmantot citu SIM karti.

2. Iegūstiet vietējo SIM karti

Ja jūsu tālrunis nav bloķēts, varat to izdarīt izmantojiet ķīniešu mobilo tālruni ceļojuma laikā. Jums būs nepieciešama cita SIM karte, taču tā ir daudz lētāk nekā maksāt par starptautisko viesabonēšanas pakalpojumu. Mums ir pieejams vienkāršs vietējo ķīniešu SIM karšu ceļvedis.

Dodoties prom no Ķīnas, jūs varat vienkārši pārslēgt savu SIM karti vēlreiz un atgriezties pie regulārā pakalpojuma izmantošanas.

Vai manu mobilo ierīci Ķīnā izmanto droši?

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat starptautisko viesabonēšanu vai ķīniešu mobilo tālruņu operatoru, viss, ko jūs darāt ar savu tālruni Ķīnā, tiks pakļauts valdības uzraudzībai un cenzūrai.

No plkst tādu populāru vietņu kā Facebook un Google bloķēšana uz VoIP zvanu un ziņojumu uzraudzība, Ķīnas valdība iejaucas visos netizens dzīves aspektos. Izmantojiet mūsu ugunsmūra pārbaudes rīku, lai pārbaudītu, vai jūsu izmantotās vietnes ir bloķētas Ķīnā.

Jūs pat varat saskarties smagas sekas Ķīnas politisko līderu kritizēšanai, pat ja jūs izteiksit piezīmi privātā ziņojumā draugam.

Izmantojot a labs VPN ir labākais veids, kā saglabāt jūsu digitālās aktivitātes Ķīnā privātām, ļaujot jums brīvi sazināties ar mīļajiem mājās. Arī VPN to darīs apiet cenzūru un geoblokus, lai jūs varētu neierobežoti piekļūt iecienītākajām vietnēm.

Autors maskējot jūsu IP adresi, uzticams VPN ļaus izskatīties tā, it kā jūs piekļūtu internetam no Ķīnas. Visi jūsu dati tiks šifrēti lai pasargātu to no hakeriem un valdības spiegiem.

Tomēr esiet piesardzīgs, izvēloties VPN. vairums VPN pakalpojumu nedarbojas Ķīnā. Mūsu eksperti ir apkopojuši visaptverošu VPN ceļvedi Ķīnai, lai palīdzētu jums atrast uzticamu.

Visuzticamākie VPN Ķīnai

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,4 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,2 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

SVARĪGS: Pirms ierašanās Ķīnā noteikti lejupielādējiet un instalējiet savu VPN lietotni, jo vairums VPN pakalpojumu sniedzēju vietņu ir bloķētas valstī.

Kopsavilkums

Lai izvairītos no atvaļinājuma vai biznesa ceļojuma murga, pirms ceļojuma tur uzziniet, vai viedtālrunis darbosies Ķīnā. Un atcerieties, ka, atrodoties Ķīnā, jums jāpieņem, ka tas viss jūsu darbība tālrunī tiks uzraudzīta - ja vien neizmantojat VPN.

Pārbaudiet arī tālruņa saderību ar Ķīnas tīkliem ceļojuma sagatavošanā iekļaujiet VPN lejupielādi, kas darbojas Ķīnā.

Pārliecinieties arī, lai pārbaudītu sava operatora starptautiskos viesabonēšanas tarifus Ķīnai, lai jūs to neuzkrātu. Neaizmirstiet, jūs varat izvairieties no viesabonēšanas maksām iegādājoties uzticamu vietējās ķīniešu SIM karti.

Lai ietaupītu vēl vairāk naudas ceļojumā uz Ķīnu, dodieties uz vietni iekšējās informācijas lapa lai redzētu visus labākos piedāvājumus un kuponus labākajiem VPN.

Sāciet savu bezmaksas NordVPN izmēģinājumu TAGAD!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me