Vai jūs varat izmantot VPN ar savu Amazon kontu?


Ja jūs izmantojat VPN Amazon Seller Central?

Kā pārdevējam ir vairāki iemesli, kāpēc jūs varētu izmantot virtuālo privāto tīklu (VPN) Amazon Seller Central.
Bet dažreiz, tas var kļūt riskants.

Šeit mēs apskatīsim dažas sekas, kas rodas, lietojot to, un to, ko jūs varat darīt, lai izvairītos no jebkādas nelabvēlīgas ietekmes (piemēram, konta darbības apturēšana).

Iemesli VPN izmantošanai Amazon Seller Central

Vai jūs varat izmantot VPN ar savu Amazon kontu?

Vienmēr ir laba ideja pasargāt sevi no iespējamiem drošības pārkāpumiem, piekļūstot sava pārdevēja kontam no publiskiem interneta karstajiem punktiem kafejnīcās vai viesnīcās.

VPN pakalpojums neļaus hakeriem nozagt jūsu paroles vai traucēt jūsu kontam.

Iespējams, vēlēsities mainīt arī savu IP ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot VPN Amazon Seller Central.

Amazon var bloķēt piekļuvi jūsu ASV pārdevēja kontam, ja apmeklējat citu valsti.

Iespējams, ka VPN ir vienīgais veids, kā veikt jebkādu uzņēmējdarbību sava pārdevēja kontā, kamēr atrodaties prom no ASV. Ja serveri atrodas ASV, tas izskatās tā, it kā jūs piekļūtu savam kontam no ASV IP adreses.

VPN ir noderīgs arī tad, ja jums ir vairāki Amazon konti. Amazon to stingri aizliedz, ja vien likumīga biznesa iemesla dēļ nelūdzat otru, jo katrā ģeogrāfiskajā reģionā ir atļauts tikai viens.

Pieņemsim, ka vēlaties izveidot rezerves kontu, ja jūsu galvenā konta darbība tiek apturēta. Ja Amazon konstatē, ka vairākiem kontiem tiek piekļūts no vienas un tās pašas IP adreses, tā var tos apturēt.

VPN piešķirs jums atšķirīgu IP, nevis parasto, un pamudinās Amazon domāt, ka piesakāties no citas vietas.

Problēma ar VPN izmantošanu Amazon Seller Central

Amazon un VPN

Lai gan VPN var piedāvāt papildu drošības līmeni, tie nav drošs, jo Amazon var noteikt IP adresi no VPN. Tas notiek tāpēc, ka VPN piešķir IP adreses.

Parasti, VPN piedāvā divus IP adreses pakalpojumus.

Vai nu visiem klientiem, kuri vienlaikus piesakās klientā, tiek piešķirta viena un tā pati adrese, vai arī VPN klientiem piešķirs vienu no tūkstošiem viņu īpašumā esošo IP adrešu..

Kad klients izrakstās, adrese tiek atgriezta partijai, lai to pārdalītu citā laikā.

Ja vairākiem pārdevējiem ar vienu un to pašu VPN tiek piešķirta viena un tā pati IP adrese, Amazon robotprogrammatūras to var atklāt kā vienu lietotāju, kurš no vienas vietas atver vairākus pārdevēju kontus - tas ir spēkā esošo Amazon politiku pārkāpums..

Pat ja jūs esat likumīgs pārdevējs, kam ir tikai viens konts, tas varētu novest pie sarkanā karoga.

Tomēr ir maz ticams, ka jūsu konts tiks bloķēts tikai tāpēc, ka esat pieteicies no tās pašas IP adreses, kā daudzi citi pārdevēji.

Amazon izmanto vairākus kritērijus, lai noteiktu, vai tiek pārkāptas politikas, piemēram, izmantojot vairākus Amazon kontus.

Ir arī svarīgi ņemt vērā, ka daži negodīgi pārdevēji izmanto VPN, lai vai nu ģeogrāfiski izkrāptu savu atrašanās vietu, vai arī lai pārvaldītu vairākus kontus.

Ja piesakāties savā pārdevēja kontā ar tādu pašu IP adresi kā ar jau apturētu kontu, iespējams, jums tiks aizliegts, jo tiek uztverta saite uz apšaubāmo pārdevēju..

Kamēr jūs nepārprotami nepārkāpjat Amazon politikas, pārvaldot vairākus kontus, jūs varat atbrīvoties no VPN izmantošanas citu mūsu pieminēto iemeslu dēļ - drošība, privātums un ģeogrāfiska datu ļaunprātīga izmantošana ceļojot - pat ja galu galā jums tiek piešķirts tāds pats IP kā citam pārdevējam.

Jūsu konta apturēšana ir lielāka, ja piesakāties no tās pašas IP adreses, kas apturēta, nekā tad, ja piesakāties kā cits lietotājs, kam ir likumīgs konts.

Kā aizsargāt savu Amazon pārdevēju centrālo kontu

1. Ja jums ir nepieciešami vairāk nekā viens pārdevēja konts, jautājiet tam.

Ja jūs patiešām nevēlaties par to runāt ar Amazon, varat izmantot VPN, lai paslēptu savu patieso atrašanās vietu, taču atcerieties, ka tas nav drošs; jūsu kontu var viegli apturēt.

2. Neizmantojiet bezmaksas vai populārus VPN.

Viņiem ir ļoti maz IP adrešu, ko izplatīt klientiem, tāpēc ir lielāka iespēja dalīties vienā ar citiem apšaubāmiem vai likumīgiem pārdevējiem. Tas jūsu kontā varētu viegli novietot sarkanos karodziņus.

3. Jautājiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) statisku IP, bet esiet gatavs, ja par šādu pakalpojumu maksājat lielu cenu.

Alternatīvi, VPN ar statisku IP adresi maksās jums papildus, taču tas nav tik dārgi, kā iegūt tādu no sava ISP..

VPN lietošanai ar jūsu Amazon pārdevēja kontu ir gan plusi, gan mīnusi. Galu galā lēmums ir jūsu ziņā, un mēs ceram, ka šis skaidrojums palīdzēs jums izvēlēties, ko darīt.

Ja jūs meklējat labu Amazon VPN, izmantojiet šādus labākos:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me