TunnelBear darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt


Ķīna sāka VPN aizliegšanu no 2018. gada 31. marta. Lai gan vairums VPN pakalpojumu sniedzēju nespēj sniegt pakalpojumus Ķīnā, daži uzņēmumi apgalvo, ka viņu pakalpojumi joprojām ir pieejami valstī.

TunnelBear ir viens no VPN kas apgalvo, ka viņi var atbloķēt saturu Ķīnā. Vai TunnelBear darbojas Ķīnā? Paskatīsimies.

Ķīna bloķē VPN

Ķīna ir pazīstama ar stingriem cenzūras likumiem. Pekina visā valstī ir uzbūvējusi gandrīz drošu digitālo sienu, un to sauc par Ķīnas lielo ugunsmūri. Dažus pēdējos gadus viņi atjaunina savu ugunsmūri un ir padarījuši to necaurlaidīgāku.

Pekina pārliecinās, ka visa tiešsaistes satiksme notiek tikai caur licencētiem kanāliem. Tas ir mainījis veidu, kā lielās korporācijas izmanto VPN, lai piekļūtu datiem ārpus Ķīnas.

Piemēram, ja atrodaties Ķīnā, jums būs nepieciešams VPN, lai piekļūtu Google pakalpojumiem, Facebook, Twitter un vēl vairāk.

Kamēr cilvēki, kas dzīvo citās valstīs, varētu izmantot VPN, lai piekļūtu straumēšanas pakalpojumiem vai iegūtu zemākas aviobiļetes, Ķīnā cilvēkiem ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu pat visvienkāršākajām vietnēm. Ja nesenā pagātnē esat bijis Ķīnā, jūs būtu pazīstams ar VPN.

Diemžēl, Ķīnā nav daudz VPN, kas var palīdzēt piekļūt internetam, un ir vēl mazāk VPN, kas to darīs bez maksas. Šajā vietā ienāk tunnelBear.

Kā TunnelBear apiet Lielo ugunsmūri ar GhostBear

TunnelBear darbojas 20 valstīs, un viena no tām ir Honkonga. Ja jūs ceļojat uz Ķīnu, jūs varat izveidot savienojumu ar viņu Honkongas serveriem, lai apietu lielisko ugunsmūri.

Kā tas darbojas??

TunnelBear ir funkcija ar nosaukumu GhostBear, kas slēpj jūsu VPN trafiku tā, lai tas izskatās kā parasts interneta trafiks.

Ķīnas ugunsmūris izmanto Deep Packet Inspection (DPI), lai identificētu interneta trafiku un bloķētu noteiktas trafika formas. GhostBear izmanto tehnoloģiju Obfsproxy kas maina jūsu trafika parakstu vairākos veidos, lai tas izskatās kā parasts (ne-VPN) trafiks.

Viena no lieliskajām lietām par TunnelBear ir tās bezmaksas lietotne, un tajā ir iekļauta arī GhostBear! Tas nozīmē, ka jums nav jāmaksā par piekļuvi saturam Ķīnā.

Lai gan GhostBear ir lieliska tehnoloģija ikvienam, kas dodas uz Ķīnu, savienojums to padara nedaudz lēnāku. Tāpēc tas nav ieteicams cilvēkiem, kuri vēlas lielu ātrumu un neatrodas augstas uzraudzības zonā.

Lietotājiem tas arī jāņem vērā GhostBear nav pieejams iOS; tomēr tas darbojas operētājsistēmās Windows, Mac un Android.

Kā lietot TunnelBear's GhostBear Ķīnā

Pirmais solis, lai izmantotu TunnelBear, ir jāpārliecinās par jums lejupielādējiet un instalējiet PIRMS izkraušanas Ķīnā.

(Ja jūs atrodaties Ķīnā jau bez VPN, jums vajadzētu izlasīt šo rakstu, kas jums palīdzēs.)

Ja atrodaties nepatikšanās, atrodoties Ķīnā, varat nosūtīt e-pastu uz TunnelBear uz e-pastu [email protected], un viņi jums palīdzēs. Parasti viņi atbild pāris stundu laikā.

Pēc instalēšanas šeit ir aprakstīts, kā varat izmantot viņu VPN, lai nodrošinātu savienojumu. Mēs to izdarījām savā Android tālrunī, taču tas pats darbojas jūsu Windows vai Mac datorā.

1. Atveriet lietotni TunnelBear

Tuneļa lāse 1
2. Atlasiet serveri ārpus Ķīnas. Facebook, Gmail un citām vienkāršām vietnēm mēs iesakām Honkongas serveri, jo tā tuvums uzlabos ātrumu.

Tunelbear 2 (1)

3. Noklikšķiniet uz hamburgera ikonas augšējā kreisajā stūrī. Tas jūs aizvedīs līdz iestatījumiem. Noklikšķiniet uz Opcijas.

3. tunelis

4. Noklikšķiniet uz GhostBear. Tas jūs aizvedīs uz citu lapu, kur būs pārslēgšanās poga Use GhostBear. Ieslēdziet to.

4. tunelis

5. Tas prasīs tikai dažas sekundes, un jūs tiksit savienots ar Honkongas serveri. Uz ekrāna būs tunelis, caur kuru izleks lāča galva. Tas nozīmē, ka esat izveidojis savienojumu un esat drošībā.

Tuneļa lācis 5.5

Viss process ir ļoti vienkāršs un prasa tikai dažas sekundes. Ja kāda iemesla dēļ jūs nevarat izveidot savienojumu ar TunnelBear Ghostbear, varat nosūtīt e-pastu uz viņu klientu atbalstu un viņi ātri atbildēs.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas

TunnelBear darbojas Ķīnā, un tas ir fantastisks VPN. Ja dodaties uz Ķīnu tikai dažas dienas, iespējams, varat izmantot bezmaksas versiju, kuras ierobežojums ir 500 MB mēnesī. (1,5 GB, ja tviterējat par tiem.)

Tomēr, ja vēlaties straumēt saturu vai strādājat uzņēmējdarbībā, iespējams, ir vērts iegādāties plānu ar neierobežotiem datiem.

Noklikšķiniet šeit, lai bez maksas iegūtu TunnelBear

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me