Skatieties pasaules čempionātu snūkerā no jebkuras vietas 2019. gadā


Labākie snūkera spēlētāji pasaulē ierodas Crucible for the Pasaules snūkera čempionāts. Kas prasmju, uzmanības un mierīguma konkursā zem spiediena, kurš valdīs augstākais? Ja neesat Eiropā, jums nebūs iespējas to uzzināt.

Eurosport pārraida pasaules čempionātu snūkerā. Bet straumēšanas pakalpojums Eurosport ir bloķēts ārpus Eiropas. Tātad, ja atrodaties ārzemēs, jums būs jāpārliecina Eurosport, ka atrodaties Eiropā.

Izmantojot VPN, Eurosport Player izturēsies pret jums tāpat kā ar savienojumu no Eiropas. Tas ļaus jums redzēt 32 labākos spēlētājus pasaulē sacensties par snūkera galveno balvu. Reģistrējieties tagad un redziet katru brīdi no labākā snūkera turnīra pasaulē.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties pasaules snūkera čempionātu

Lai skatītos pasaules snūkera čempionātu no jebkuras vietas pasaulē, Jums būs nepieciešams VPN un Eurosport abonements:

  1. Izvēlieties VPN nodrošinātāju ar lielu ātrumu un Lielbritānijas serverus (straumēšanas snooker iesakām ExpressVPN). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
  2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet servera atrašanās vietu Lielbritānijā.
  3. Dodieties uz vietni eurosportplayer.com un iegādājieties abonementu. Jūs varat izmantot PayPal.
  4. Piesakieties un skatieties katru darbības brīdi!

Skatieties pasaules snūkera čempionātu TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos pasaules snūkera čempionātu

Snukera faniem ir ierobežots skaits apraides iespēju. Tas nozīmē a nepieciešama abonēšana Eurosport kad ir pienācis laiks pasaules snūkera čempionātam. Diemžēl tāpat kā daudzas citas raidorganizācijas, Eurosport ir nepieciešams, lai bloķētu ikvienu ārpus viņu dzimtā reģiona no viņu televīzijas straumēšanas.

Kas jums nepieciešams, ir veids, kā likt Eurosport domāt, ka atrodaties Eiropā kad vēlaties skatīties viņu straumi. Šeit var palīdzēt VPN: izveidojot savienojumu ar VPN serveri Eiropā, tas kļūst par jūsu virtuālo atrašanās vietu. Tad visi tie pazūd ģeobloki un jūs varat apskatīt vēlamo saturu.

Izvēloties VPN, jums to vajadzētu darīt izvēlēties augstas kvalitātes pakalpojumu. Viņi ir ne tikai ātrāki, stabilāki un drošāki, bet arī bieži labāk izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Galu galā, ja jūs plānojat izmantot VPN, jūsu VPN vajadzētu darīt to, kas jums nepieciešams!

Straumēšanas pakalpojumi bieži var atpazīt trafiku no zemas kvalitātes VPN un bloķēt šos savienojumus. Augstas kvalitātes VPN labāk maskē sevi, to nodrošinot jūs varat piekļūt iecienītākajām straumēm.

Ir arī citas VPN izmantošanas priekšrocības. Drošība tiešsaistē ir vēl viens lielisks iemesls. VPN šifrē jūsu tīkla trafiku, nodrošinot to pret ikvienu, kurš mēģina redzēt, ko jūs darāt internetā. Tas jums palīdz nodrošiniet savu satiksmi drošu no hakeriem, valdībām un datu apkopotājiem.

Visas šīs priekšrocības jūs varat saņemt uzreiz! Reģistrējieties VPN tūlīt un jūs varēsit izmantot visu, ko viņi var piedāvāt.

Labākie VPN, kas vērojami pasaules snūkera čempionātā

1. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Jūs neskatāties snūkeru tikai tāpēc, lai redzētu, kā dažas bumbiņas pārvietojas ap galdu. Jūs vērojat redzēt precīzos leņķu, griešanās un precīzās vadības punktus. Šim nolūkam ir nepieciešams liels ātrums, lai piegādātu nemanāmu, asu padevi, kurā parādīta visa jūsu vēlme. Un ExpressVPN ir viens no ātrākajiem pieejamajiem VPN.

ExpressVPN tīkls nodrošina joslas platums, kas nepieciešams augstas izšķirtspējas straumēm ka snūkers pieprasa. Un ar milzīgu tīklu, kas aptver visu pasauli, tie var nodrošināt savienojumus ar jebkuru citu vietu, kur jums jābrauc.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kāpēc ExpressVPN ir lieliska izvēle jums? Izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Skatieties pasaules čempionātu snūkerā vietnē ExpressVPN TŪLĪT!

2. NordVPN

NordVPN priekšrocības

Mēģinot apiet geoblokus, NordVPN ir lieliska izvēle. Ar viens no lielākajiem pieejamajiem VPN tīkliem, NordVPN piedāvā plašas servera iespējas 61 valstī. Visi šie serveri nozīmē, ka vietnēm būs daudz grūtāk atzīt, ka izmantojat VPN.

Papildus, NordVPN SmartPlay tehnoloģija ir paredzēts, lai atrastu savienojumus, kas izvairās no ģeoblokiem, un piegādātu jums saturu. Un, pateicoties viņu uzlabotas drošības funkcijas, jūs būsit drošībā no visiem, kas snoop jūsu interneta lietošanā.

NordVPN ir uzticams un uzticams nosaukums VPN. Bet neņemiet vērā tikai mūsu vārdu. Uzziniet, kas ir sakāms mūsu lietotājiem!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Skatieties pasaules čempionātu snūkerā vietnē NordVPN TŪLĪT!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Atrodoties Rumānijā, CyberGhost nodrošina daudz savienojumi visā Eiropā un visā pasaulē. Pastāvīgs izcilākais izpildītājs CyberGhost nodrošina militāras klases šifrēšanu, kas jūs uztur savienots un drošs internetā.

Un, lai jūsu pieredzi padarītu vēl labāku, CyberGhost tīklā ietilpst straumēšanai optimizēti serveri paredzēts jūsu vajadzībām. Šie serveri ir īpaši konfigurēti, lai nodrošinātu pastāvīgus, ātrus savienojumus, kas nepieciešami, kad skatāties apraidi.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kas padara CyberGhost par lielisku izvēli, izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

Skatieties pasaules čempionātu snūkerā vietnē CyberGhost TŪLĪT!

4. Surfshark

Skatieties pasaules čempionātu snūkerā no jebkuras vietas 2019. gadā

Kad jums nepieciešams straumēt notikumu, Surfshark labprāt palīdzēs. Viņu tīkls ir īpaši izveidots ne tikai atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, bet arī nodrošina lieliska straumēšanas pieredze.

Būdams salīdzinoši jauns, Surfshark piedāvā: plašs pakalpojumu klāsts lai palīdzētu jums saglabāt drošību internetā. Piemēram, tajos ietilpst baltais saraksts un reklāmu bloķētājs ar standarta paketi. Un ar neierobežotu vienlaicīgu savienojumu jūs varat izmantojiet Surfshark, lai kur jūs dotos.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Surfshark, noteikti apskatiet mūsu lietotāju teikto!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Skatieties pasaules čempionātu snūkerā vietnē Surfshark TŪLĪT!

5. Hotspot vairogs

karstā punkta vairoga ierīces

Lai gan daudzi VPN bļauj par to valstu skaitu, kurās viņiem ir serveri, Hotspot Shield lietas rīkojas savādāk. Viņi koncentrējas uz daudz serveru un lielisks serviss atsevišķās valstīs.

Hotspot vairogs dod jums nepieciešamo ātrumu un uzticamo drošību. Ierobežojot valstu skaitu savā tīklā, tās šajās valstīs nodrošina daudz serveru. Un tas jums palīdz izvairieties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem kas neļauj jums redzēt vēlamo saturu.

Ja vēlaties uzzināt, ko Hotspot Shield var darīt jūsu labā, uzziniet, kas ir mūsu lietotājiem sakāms!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

Skatieties pasaules čempionātu snūkerā Hotspot Shield TŪLĪT!

Kopsavilkums

Pasaules čempionāts snūkerā atkal būs pieejams Crucible teātrī no 20. aprīļa līdz 6. maijam. Pārliecinieties, ka varat redzēt katru kadru un katru podu, šodien reģistrējoties VPN!

Ja neesat pārliecināts, kurš VPN ir piemērots jums, mēs iesakām ExpressVPN gada pasaules snūkera čempionātam. Noteikti apskatiet mūsu piedāvājumu un kuponu lapu, lai uzzinātu, kā ietaupīt vēl vairāk!

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN, apskatiet šīs lapas:

  • Labākie VPN Eiropā - drošībai, straumēšanai & Ātrumi
  • Labākie VPN, lai skatītos BBC iPlayer ārzemēs
  • Labākie (testētie) bezlocekļa VPN | Paliks anonīms & Privāts
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me