Skatieties Jaunzēlandes un Anglijas kriketa spēli no jebkuras vietas 2020. gadā


Anglijas kriketa komanda līdz 2019. gada decembra sākumam apceļ Jaunzēlandi Twenty20 International (T20I) un Test maču sērijās. Jūs nevēlaties palaist garām mirkli no šīs sērijas, taču tas var būt jūsu atrašanās vietas un ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.

Ja atrodaties ārpus Lielbritānijas vai Jaunzēlandes, nekautrējieties, palīdzība ir pieejama šeit. Ar manu ātro ceļvedi un premium VPN jūs varat redzēt katru maču Jaunzēlandē no novembra līdz decembrim.

Īsā rokasgrāmata - skatieties Lielbritānijas raidījumu TŪLĪT televizorā

Varat izmantot NOW TV, lai straumētu Sky Sports bez Sky konta. Lai izmantotu NOW TV, jums jāievada Lielbritānijas adrese. Lai skatītos kriketa sēriju Jaunzēlande pret Angliju TŪLĪT TV:

 1. Atlasiet kvalitatīvu VPN, piemēram, NordVPN, kas piedāvā SmartPlay funkciju, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un straumētu kriketa spēles. Abonējiet un instalējiet lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Lielbritānijā.
 3. Dodieties uz vietni nowtv.com un iegādājieties Sky Sports vienas dienas vai viena mēneša karti. Ja jums nav Lielbritānijas kredītkartes, iegādājieties NOW TV dāvanu karti vietnē currys.co.uk un izpildiet norādījumus, lai iegādātos dāvanu karti..
 4. Piesakieties TŪLĪT TV un straumējiet spēles!

Skatieties Jaunzēlande un Anglija tagad!

Īsa rokasgrāmata - skatieties Lielbritānijas raidījumu Sky Sports

Sky Sports Lielbritānijā pārraida kriketa sēriju Jaunzēlande pret Angliju. Lai straumētu spēles Sky Sports, jums jābūt Sky TV klientam. Lai skatītos šīs kriketa spēles Sky Sports:

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar Lielbritānijas serveriem. ES iesaku NordVPN par spēju izvairīties no geoblokiem un ātrgaitas serveru skaita. Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un atlasiet Lielbritānijas serveri.
 3. Dodieties uz www.skysports.com un izveidojiet kontu vietnē.
 4. Dodieties uz vietni www.sky.com un saistiet savu Sky kontu ar savu vietnes kontu. Jums nepieciešams jūsu Sky konta numurs.
 5. Kad esat gatavs straumēt darbību, piesakieties Sky Sports un izbaudiet!

Skatieties Jaunzēlande un Anglija tagad!

Īsā rokasgrāmata - skatieties Jaunzēlandes raidījumu Sky

Debesis parāda Jaunzēlandes un Anglijas kriketa spēles Jaunzēlandē. Lai straumētu Sky, nepieciešams Sky konts, Vodafone konts vai Smart Card numurs. Lai Sky skatītos Jaunzēlandes un Anglijas kriketa seriālu:

 1. Izvēlieties premium VPN ar serveriem Jaunzēlandē. NordVPN ir mans ieteikums, pateicoties tā ātrgaitas tīklam.
 2. Reģistrējieties un instalējiet lietotni, palaidiet to un pēc tam piesakieties un izvēlieties serveri Jaunzēlandē.
 3. Dodieties uz vietni www.sky.co.nz un aktivizējiet tiešsaistes kontu ar sava konta numuru vai viedkartes numuru.
 4. Piesakieties un straumējiet spēles!

Skatieties Jaunzēlande un Anglija tagad!

Kāpēc jums nepieciešams VPN, lai skatītos Jaunzēlandes un Anglijas kriketa spēles

Anglijas kriketa komanda ir veikusi savu šovu pa ceļam (vai drīzāk pa gaisu) uz Jaunzēlandi. Abas komandas 33 dienu laikā spēlē piecas T20I spēles un divas pārbaudes spēles. Bet, ja neesat Anglijā vai Jaunzēlandē, geoblocks neļaus jums izbaudīt seriālu.

Straumēšanas vietnes bieži izvirza ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas neļauj izveidot savienojumus no valsts. Jums palīdz VPN izvairieties no šiem ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem liekot šķist, ka atrodaties tajā pašā valstī, kurā ir raidorganizācija.

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izvēlaties vietu jūsu satiksmes maršruti cauri. Tad, kad straumēšanas vietne meklē jūsu atrašanās vietu, tā redz jūsu izvēlēto serveri, nevis ierīces fizisko atrašanās vietu. Tas atbloķē jūsu straumi, un jūs varat redzēt saturu!

Izmantojot VPN, jūs atvērt veselu satura pasauli no visas pasaules. Tas nav viss, ko VPN var darīt jūsu labā.

Arī VPN aizsargājiet savus datus. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūsu informācija ir šifrēta, nodrošinot to no ikviena, kurš mēģina izspiegot jūsu darbību. Tādā veidā ir tas, kurš pārtver jūsu tīkla trafiku nespēj to izlasīt un redzēt, ko dari tiešsaistē.

Kad izlemjat par VPN, noteikti to dariet izvēlēties visaugstākā līmeņa VPN pakalpojumu. Zemas kvalitātes VPN nevar izvairīties no ģeoblokiem, un tie arī labi neaizsargā jūsu datus. Premium klases pakalpojumam ir iespēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un aizsargā savu informāciju.

Izmantojot spēcīgu VPN, jūs to varat esiet drošībā tiešsaistē, straumējot visu savu saturu no jebkuras vietas pasaulē.

Apskatiet manus galvenos ieteikumus VPN, lai skatītos visas Jaunzēlandes un Anglijas darbības.

3 labākie VPN, skatoties Jaunzēlandes un Anglijas kriketa spēles

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Daudzas funkcijas par saprātīgu cenu padariet NordVPN par lielisku izvēli būt jūsu VPN.

Straumēšanas ātrums ir lielisks NordVPN tīklā. SmartPlay to vēl vairāk uzlabo. Šī funkcija jums palīdz iegūstiet iepriekšējos geoblokus un uzlabo savienojumu Sky Sky, ļaujot jums redzēt katru Jaunzēlandes un Anglijas minūti.

Viegli lietojams interfeiss padara NordVPN lielisku, lai atrastu vēlamo atrašanās vietu. Vienkārši izvēlieties valsti, kuru vēlaties kartē, un izveidojiet savienojumu.

AES 256 bitu šifrēšana aizsargā jūsu datus ceļojot pa NordVPN tīklu. Izmantojot šo premium VPN, jūs iegūstat papildu aizsardzību, izmantojot Dubultā VPN funkcija, kas papildina vēl viens šifrēšanas slānis jūsu datiem.

CyberSec funkcija aizsargā jūsu ierīci pret ļaunprātīgu saturu. Tas bloķē ļaunprātīgu programmatūru un reklāmas, pirms jūsu sistēma tiem piekļūst. Tas palīdz sargājiet ierīci no kaitīga satura.

Ja rodas problēma, NordVPN piedāvā atbalstu pa e-pastu vai 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi. Jūs arī saņemat a pilna atmaksa 30 dienu laikā abonēšanas laikā, dodot jums daudz laika, lai pats to izmēģinātu.

Ar vienu kontu, jums ir atļauts izmantot sešas ierīces vienlaikus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par NordVPN drošības protokoliem un uzzināt, kāpēc tas ir piemērots tieši jums? Apskatiet mūsu rūpīga eksperta pārbaude.

Naudas atdošanas garantija: 30 dienu laikā pēc abonēšanas.

NordVPN var atbloķēt:
TAGAD TV, Sky Sports, BBC iPlayer, BT Sport, ESPN International, TVNZ un Amazon Prime Video.

Atbalsta mokas:
Jā. Pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Chrome, Linux, Android, macOS, Firefox, Android TV, Windows, iOS un daži maršrutētāji.

Skatieties Jaunzēlande un Anglija, izmantojot programmu NordVPN Now!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN tīkls ir izveidots ātrumam. Tam ir daži no ātrākais savienojuma ātrums tirgū, padarot to par lielisku izvēli, lai straumētu Jaunzēlandes un Anglijas kriketa spēles.

Lielāks tīkla ātrums ExpressVPN palīdz jums izvairieties no kritušiem kadriem un buferizācijas problēmas, kamēr straumējat kriketu. Kad jūs izmantojat ExpressVPN, jūs izveidojies savienojumu un tu paliec savienots uz Sky's HD straumēm.

Jūs varat izvēlēties straumēšanas laikā uzturiet savienojumu ar vietējām vietnēm ar ExpressVPN. Šī sadalītā tunelēšanas funkcija ļauj dalīties ar jūsu interneta trafiku starp VPN un vietējo savienojumu.

Militārā pakāpe AES 256 bitu šifrēšana aizsargā jūsu datus katru minūti, kad esat savienots.

Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem garantijas, lai jūsu tiešsaistes aktivitātes būtu privātas. Aizsardzība pret DNS un IPv6 noplūdi ir vēl viens veids, ko nodrošina ExpressVPN esat tiešsaistē drošs un anonīms.

Ja rodas kāda problēma, ExpressVPN 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts var palīdzēt novērst problēmas.

Izmantojiet 30 dienu naudas atdošanas garantija vienlaikus izmantojot piecas ierīces ar vienu abonementu.

Uzziniet vairāk informācijas par ExpressVPN drošību un straumēšanas iespējām, izmantojot mūsu pilns eksperta pārskats.

Naudas atdošanas garantija: Jebkurā laikā 30 dienu laikā.

ExpressVPN var atbloķēt:
TAGAD TV, Sky Sports, Amazon Prime Video, BT Sport, TVNZ, ESPN International un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:
Jā. Serveri atbalsta P2P darbību.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Linux, Chrome, Windows, iOS, Android TV, Firefox, Android, macOS un noteikti maršrutētāji.

Skatieties Jaunzēlande un Anglija, izmantojot ExpressVPN tagad!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost nodrošina straumēšanai veltīti serveri, kas palīdz iegūt nepieciešamo savienojumu no vēlamās raidorganizācijas. Katrs serveris ir specializējies noteiktai straumēšanas vietnei, palīdzot jums nokļūt labākā skatīšanās pieredze ar NOW TV un vairāk.

Šis pakalpojums ir optimāls, ja esat iesācējs straumēšanā VPN. Atrodiet serveri, kas konfigurēts straumei, kuru vēlaties skatīties, un izveidojiet savienojumu ar to ar vienu klikšķi.

CyberGhost izlaužas caur ģeoblokiem un dod jums optimizēts savienojums ar jūsu kriketa straumi.

Papildus straumēšanas serveriem piedāvā arī CyberGhost Torrenting specializētie serveri kas paredzēts lieliskai P2P pieredzei.

Augstākā līmeņa AES 256 bitu šifrēšana nodrošina jūsu datu drošību CyberGhost tīklā. Uzlabotā drošība ietver NoSpy serverus, kas ir paredzēti, lai jums palīdzētu izvairieties no 14 acu skatiena alianses, lai iegūtu papildu drošību un privātumu tiešsaistē.

Jūs varat izmantot 45 dienu atmaksas politika. Izmantojiet septiņas ierīces ar jebkuru abonementu vai izmēģinājuma periods.

CyberGhost piedāvājumi tiešraides tērzēšanas iespēja ikvienam, kam nepieciešama palīdzība saistībā ar savienojumiem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par CyberGhost funkcijām, lūdzu, skatiet mūsu vietni padziļināts pārskats.

Naudas atdošanas garantija: 14 dienas īsos plānos un 45 dienas 6 mēnešu vai ilgos plānos.

CyberGhost var atbloķēt:
Sky Sports, TŪLĪT TV, TVNZ, BBC iPlayer, Netflix UK, Eurosport un Amazon Prime Video.

Atbalsta mokas:
Jā. Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Chrome, macOS, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Windows, Linux, Firefox, Android un daži maršrutētāji.

Skatieties Jaunzēlande un Anglija, izmantojot programmu CyberGhost Now!

Kopsavilkums

Angļu krikets viesojas Jaunzēlandē, lai piedalītos sēriju sērijās, kas izplatītas visā valstī. Jūs varat redzēt katru spēli no T20I spēlēm līdz pārbaudes spēlēm ar premium VPN. Reģistrējieties šodien un redziet, cik tālu jūs varat aizvest!

Ja nevarat izlemt, kurš VPN ir piemērots jums, iesaku NordVPN par ātru straumēšanas ātrumu un serveru skaitu, kas pieejams kriketa skatīšanai.

Apskatiet mūsu darījumu un kuponu lapa lai redzētu, kā ietaupīt abonementā!

Turpmākais lasījums

Lasot sadaļu, varat uzzināt vairāk par straumēšanas iespējām Jaunzēlandē labākie Jaunzēlandes VPN.

Ir vairāk informācijas par labākie BBC iPlayer VPN, ko skatīties ārzemēs tiešsaistē.

Ja vēlaties mācīties kā skatīties AK TV ārzemēs, mēs arī piedāvājam palīdzību tam.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me