Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadā


Neatkarīgi no tā, vai tā ir NBA, NFL, Vimbldona vai Pasaules kausa izcīņa, ja esat sporta cienītājs, mēs zinām, ka jūs darāt tikai jebko, lai skatītos ESPN.

Bet ko jūs darāt, ja nevēlaties abonēt kabeļu tīklu? Ko darīt, ja vēlaties skatīties, dodoties ceļojumā vai ceļojot uz ārzemēm?

Ir vairāki veidi, kā piekļūt visam ESPN. Tomēr, ESPN pati ir ģeogrāfiski bloķēta, kas padara to pieejamu tikai ASV. Ja mēģināt piekļūt tās pakalpojumiem no jebkuras vietas, jūs saņemsit kļūdas ziņojumu, kurā teikts tieši tas. Tik kaitinoši, pareizi?

Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadā

Mēs nevēlamies, lai jūs nepalaistu garām šo spēli, tāpēc mēs jums pateiksim, kā jūs jebkurā laikā varat skatīties ESPN, neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē. Jūs pat varat sākt skatīties tūlīt, ja vēlaties. Jūs neticēsit, cik tas ir viegli.

Kā ātri noskatīties ESPN

  1. Izvēlieties VPN, reģistrējieties un instalējiet programmu. Mēs rekomendējam CyberGhost- ātrs VPN straumēšanai - un jūs varat to izmēģināt 30 dienas, neriskējiet.
  2. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.
  3. Iet uz ESPN vietne, izveidojiet kontu un sāciet skatīties.

Jā, tas ir tik vienkārši!

Iegūstiet ESPN VPN

Kāpēc jums nepieciešams VPN?

Ir vairāk nekā viens veids, kā skatīties ESPN. Tomēr, tas ir pieejams tikai no ASV, kas nozīmē, ka, ja jūs mēģināt skatīties no jebkuras citas pasaules vietas, tas parādīs, ka jūsu IP nāk no citas valsts un tiks bloķēts.

VPN ļauj izveidot savienojumu ar serveri ASV, jūsu patiesā IP slēpšana un aizstāšana ar citu IP jūsu izvēlētajā valstī. Citiem vārdiem sakot, tas maina jūsu virtuālo atrašanās vietu no tā, kur jūs faktiski atrodaties, uz servera atrašanās vietu, kurai esat izveidojis savienojumu.

Kad būsit izveidojis savienojumu ar VPN serveri ASV, jūsu VPPN ASV IP adrese tiks atklāta, un jums tiks piešķirta piekļuve visiem ģeogrāfiski bloķētiem pakalpojumiem..

Šī metode darbojas gandrīz visiem tiešsaistē ierobežotiem pakalpojumiem. Turklāt, lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību tiešsaistē, VPN šifrē visu jūsu tiešsaistes datplūsmu. Jūs ne tikai varēsit apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, bet arī tiešsaistē būsit drošs un anonīms.

Labākie VPN, lai piekļūtu ESPN

Kaut arī šajās dienās tirgū ir neskaitāmi VPN, ne visi no tiem ir piemēroti piekļuvei ASV balstītiem pakalpojumiem, piemēram, ESPN. Nepieciešamais VPN ir serveris visā ASV.

Ņemiet vērā, ka vairums VPN aizsargā ātrumu tiešsaistē, privātumu un brīvību tiešsaistē uz ātruma rēķina. Tiešraidei ir nepieciešams ātrs interneta savienojums; jūs nevēlaties gaidīt buferizāciju, kamēr vietnē ESPN skatāties sezonas vissvarīgāko spēli! Jums nepieciešams degošs ātrs VPN, kas nepalēninās savienojuma ātrumu. Atšķirības var atšķirties dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

Citas svarīgas funkcijas, kuras jūs vēlēsities, ir stabils savienojums, augsts šifrēšanas līmenis un spēja apiet anti-VPN pasākumus, ko veic dažas vietnes.

Pareiza ESPN VPN izvēle var būt laikietilpīgs process, taču neuztraucieties. Mēs veica visus pētījumus jūsu labā un sastādīja labāko VPN sarakstu ESPN straumēšanai.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Kā skatīties ESPN, izmantojot CyberGhost VPN

Atšķirībā no citiem VPN, CyberGhost ir ļoti unikāla funkcija, kas īpaši izveidota, lai atbloķētu ģeogrāfiski bloķētas straumēšanas vietnes, piemēram, ESPN. Šī funkcija padara visu procesu daudz vienkāršāku. Apskatīsim, kā tas notiek

1. Aizveriet pārlūku, ja tas ir atvērts, un atveriet lietojumprogrammu CyberGhost.

Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadā

2. Iepriekš redzamajā meklēšanas laukā noklikšķiniet uz “Atbloķēt straumēšanu” un meklējiet ESPN

Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadā

3. Noklikšķiniet uz loga ESPN

Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadāPiezīme: Šobrīd, lietotne CyberGhost automātiski konfigurēs savienojuma iestatījumus, lai varētu izveidot savienojumu ar vispiemērotāko VPN serveri lai piekļūtu ESPN.

4. Pagaidiet, kamēr CyberGhost izveido savienojumu

Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadā

5. Kad savienojums ir izveidots, lietotne automātiski atvērs ESPN vietni un jums būs pilnīga piekļuve

Skatieties ESPN tiešraidi, pat ja atrodaties ārpus ASV 2020. gadā

Apsveicam! Jūs tagad skatāties ESPN.

Kā jau minēts iepriekš, CyberGhost ļauj jums vienkārši izvēlēties straumēšanas pakalpojumu, kuru vēlaties atbloķēt no lietojumprogrammas, un tas viss pārējais. Kad esat izvēlējies pakalpojumu, lietojumprogramma automātiski izveido savienojumu ar vispiemērotāko serveri un atver vietni.

Šī metode ir ļoti noderīga lietotājiem, kuri jau ir abonējuši ESPN vai arī jums ir amerikāņu kredītkarte. Tomēr, ja jūs neatbilstat šīm prasībām, jūs joprojām varat skatīties ESPN, bet caur Sling TV, kas ļauj jums izveidot kontu, neprasot amerikāņu karti. Šajā rakstā ir aprakstīts, kā.

Sporta pasaulē šodien notiek ļoti daudz, bet tagad neko nepalaidīsi garām!

Vai uztraucaties par pārāk daudz naudas tērēšanu VPN pakalpojumam? Nu nevajag! Ietaupiet laiku un apskatiet karstākos VPN piedāvājumus un kuponus.

Jums varētu patikt arī:

  • Kā skatīties NBC Sports tiešraidē no jebkuras vietas
  • Skatieties 2018.-2019. Gada NFL sezonu TAGAD 4 vienkāršos, pārbaudītos soļos
  • Labākie VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me