Skatieties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu no jebkuras vietas 2020. gadā


Dienvidāfrika uzņem Anglijas kriketa komandu no 2019. gada decembra līdz 2020. gada februārim. Divu mēnešu spēles dod šīm abām valstīm iespēju iegūt starptautiskas lielīšanās tiesības. Bet, ja jūs neatrodaties Lielbritānijas vai Dienvidāfrikas robežās, ģeogrāfiski bloki neļaus jums redzēt spēles.

Neviens nevēlas palaist garām testu, ODI vai Twenty20 ka fani runās par nākamajiem gadiem. Bet dažreiz jūs vienkārši nevarat palīdzēt. Varbūt jūs dzīvojat ārzemēs. Varbūt jūs ceļojat. Katrā ziņā, jums ir nepieciešams veids, kā redzēt, kā šīs komandas spēlē.

Jūs esat nonācis pareizajā vietā. Ar VPN un manu ātro ceļvedi, jūs varat redzēt katru no Anglijas turnejas pa Dienvidāfriku.

Īsā rokasgrāmata - skatieties Lielbritānijas raidījumu TŪLĪT televizorā

Varat izmantot NOW TV, lai straumētu Sky Sports bez Sky konta. Lai izmantotu NOW TV, jums jāievada Lielbritānijas adrese. Lai TV kanālā TV skatītos Anglijas un Dienvidāfrikas kriketa spēles, izpildiet šos norādījumus:

 1. Izvēlieties VPN ar lielu ātrumu un serveriem Lielbritānijā. ExpressVPN ir liels ātrums, kas jums nepieciešams, lai neatpaliktu no kriketa.
 2. Abonējiet un instalējiet lietotni. Atveriet lietotni un piesakieties. Izvēlieties serveri Lielbritānijā.
 3. Dodieties uz vietni nowtv.com un iegādājieties Sky Sports dienas vai mēneša karti. Ja jums nav Lielbritānijas kredītkartes, iegādājieties NOW TV dāvanu karti vietnē currys.co.uk un izpildiet norādījumus, lai izmantotu dāvanu kartē..
 4. Piesakieties TŪLĪT TV un straumējiet spēles!

Skatieties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu tagad!

Īsa rokasgrāmata - skatieties Lielbritānijas raidījumu Sky Sports

Sky Sports pārraida Anglijas un Dienvidāfrikas kriketa spēles Lielbritānijā. Lai straumētu spēles Sky Sports, jums jābūt Sky TV klientam. Lai skatītos visas kriketa spēles Sky Sports:

 1. Izvēlieties ātrgaitas VPN ar Lielbritānijas serveriem. ES iesaku ExpressVPN lai izlauztu ģeoblokus, lai jūs varētu skatīties savas kriketa straumes.
 2. Reģistrējieties VPN, piesakieties un pēc tam izvēlieties Lielbritānijas serveri.
 3. Dodieties uz vietni www.skysports.com, izveidojiet kontu un saistiet Sky kontu ar savu vietnes kontu. Jums nepieciešams jūsu Sky konta numurs.
 4. Kad esat gatavs, piesakieties Sky Sports un izbaudiet!

Skatieties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu tagad!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu

Anglijas kriketa komanda dodas uz Dienvidāfriku ziemai, un ne tikai pludmalēm. Viņiem ir virkne maču, lai spēlētu pret Dienvidāfriku, un Dienvidāfrika vēlas to padarīt par draņķīgu braucienu. Divu mēnešu krikets notiek no 17. decembra līdz 16. februārim.

Bet, ja šajā laikā neatrodaties Dienvidāfrikā vai Lielbritānijā, jūs varētu palaist garām šos mačus. Tas ir nepieņemami divās ekvatora pusēs. Tomēr, ģeogrāfiskie ierobežojumi varētu atturēt jūs no vērošanas, kā šīs divas komandas spēlē.

Raidorganizācijas bieži bloķē ikvienu ārpus savas valsts vai reģiona no viņu straumju skatīšanās. Ko tas jums nozīmē? Ja vēlaties redzēt šīs kriketa spēles, jums jāizskatās, ka atrodaties tajā pašā valstī, kurā darbojas raidorganizācija kamēr esat tiešsaistē.

Kad jūs izmantojat VPN, varat to izdarīt pats. Jūs reģistrējaties VPN un pēc tam jūs izvēlieties valsti, kurā notiek straumēšanas trafiks. Šī atrašanās vieta darbojas tāpat kā jūsu atrašanās vieta.

Neuztraucieties par kriketa cildenās godības izzušanu tikai tāpēc, ka ceļojat. Plus, VPN noņem arī jūsu bažas par tiešsaistes drošību.

Kad jūs izmantojat VPN, tas šifrē tīkla trafiku. Neviens, ne izsekotāji, kibernoziedznieki vai citi slepeni hakeri, nevar piekļūt un zagt jūsu datus, kamēr tas ceļo internetā. Tas aizsargā jūsu privātumu un anonimitāti no ikviena, kas vēlas uzzināt, ko jūs darāt un kur jūs dodaties tiešsaistē.

Reģistrējoties VPN, pārliecinieties, ka esat izvēlēties piemaksu pakalpojumu.  Izturīgiem VPN ir ātrumu, kas nepieciešams, lai neatpaliktu no HD un sporta straumēm. Viņi izmanto arī labākos šifrēšanas protokolus, lai jūs būtu drošībā tiešsaistē.

Premium VPN arī izmanto papildu jūdzes aizsargātu savu anonimitāti.

Kill slēdži pārtrauc tīkla savienojumu, ja VPN atvienojas, nodrošinot nenodrošinātu nenodrošinātu internetu. Politika bez žurnāla nozīmē, ka neviens nevar tiešsaistē izsekot jūsu darbībām. Šīs uzlabotās funkcijas lai jūs būtu drošībā, kamēr esat pieteicies, un pēc tam, kad esat izrakstījies.

Piedāvājot interneta brīvību un drošību tiešsaistē, VPN sniedz jums internets, kuru vēlaties. Tāpēc mēģiniet VPN mēģināt redzēt, ko tas var darīt jūsu labā!

3 labākie VPN, skatoties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu

1. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir viens no ātrākajiem pieejamajiem VPN, un tā spēja lidot garām ģeogrāfiskiem ierobežojumiem ir viens no labākajiem. Tas padara to par manu labāko izvēli, vērojot Dienvidāfrikas uzņēmēju Angliju kriketa laukumā.

ExpressVPN spēja izvairieties no ģeogrāfiskiem blokiem nozīmē, ka tas var palīdzēt jums skatīties Sky Sports no jebkuras vietas pasaulē. Un fantastiskais tīkla ātrums, ko tas piedāvā, nozīmē jums nevajadzēs uztraukties par zaudētiem kadriem vai buferizēšanu.

Iegūstiet šo labāko straumēšanas veiktspēju pakalpojumā ExpressVPN vairāk nekā 3000 serveru 94 valstīs–Ieskaitot Apvienoto Karalisti un Dienvidāfriku.

Ja jums ir jāsaglabā savienojums ar citām lietotnēm bez šifrēšanas, ExpressVPN ļauj to izdarīt. Lietotne ļauj jums sadaliet satiksmi starp vietējiem savienojumiem, sakiet pārlūkā Chrome un VPN.

Šī dalītā tunelēšanas funkcija ļauj jums pārlūkojiet vietējās vietnes bez VPN, vienlaikus straumējot saturu no visas pasaules, izmantojot VPN, kā kriketa spēles Dienvidāfrikā.

Sākas problēmas ar jebkuru no jūsu pieci ierīces savienojumi? Ļaujiet 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts palīdzēt jums.

Eksperimentējiet ar ExpressVPN, izmantojot priekšrocības 30 dienu naudas atdošanas garantija. Uzziniet, kā tas notiek, un saņemiet atmaksu pirmo 30 dienu laikā, bez jautājumiem.

Apskatiet mūsu pilns pārskats lai iegūtu papildinformāciju par ExpressVPN un visu, ko tā var darīt.

Naudas atdošanas garantija: Jebkurā laikā 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās.

ExpressVPN var atbloķēt:
TAGAD TV, Sky Sports, ESPN, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, Netflix, YouTube, HBO GO un Sling TV.

Atbalsta mokas:
P2P atļauts visos serveros.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Daži maršrutētāji, Android, Chrome, Android TV, Firefox, iOS, Windows, macOS un Linux.

Skatieties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu ar ExpressVPN tagad!

2. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Augstas kvalitātes funkcijas, ātrs, uzticams tīkls un lieliska cena. Tas ir viss, ko jūs varētu vēlēties VPN. Visi šie fakti padara to par fantastisku izvēli, skatoties divu mēnešu kriketu.

NordVPN’s Jums palīdz SmartPlay funkcija izlauzties cauri ģeoblokiem TŪLĪT TV un daudzos citos straumēšanas pakalpojumos, ļaujot jūs tieši savam sportam. Pēc tam, kad savienojums izveidots, tīklam ir nepieciešamo ātrumu sekot līdzi visām darbībām laukumā.

Izmantojot NordVPN, ir viegli atrast savienojumu. Izvēlieties valsti lietotnes kartes interfeisā un tas ir it kā jūs atrastos šajā valstī - vai tā būtu Apvienotā Karaliste vai Dienvidāfrika. Premium VPN ļauj ērti izveidot savienojumu ar jebkuru no tā 5400+ serveri.

Ja jums nepieciešama palīdzība, Tiešraides tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti.

NordVPN piedāvā vienkāršu veidu, kā to izmēģināt pilna atmaksa 30 dienu laikā pēc abonēšanas. Izmantojiet mēneša pakalpojumu, lai izpētītu visas tā straumēšanas un citas uzlabotās funkcijas. Un neatkarīgi no tā, jums ir atļauts izmantot līdz sešas ierīces vienlaikus ar savu abonementu.

Uzziniet vairāk par NordVPN, izlasot mūsu ekspertu apskats.

Naudas atdošanas garantija: 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:
Sky Sports, NOW TV, Showtime, Sling TV, YouTube, Hulu, Amazon Prime Video, HBO GO un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:
Pieejams caur P2P speciālajiem serveriem.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Daži maršrutētāji, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android TV, Firefox, Android un macOS.

Skatieties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu ar NordVPN tagad!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost atšķir no citiem pakalpojumiem ar savu specializēti serveri. Vai jums ir nepieciešams savienojums straumējot iecienīto kriketa komandu vai aizraujot jaunākos un karstākos seriālus, CyberGhost ir iekļāvis jūs.

Ar vairāk nekā tīklu 5700 serveri 89 valstīs, CyberGhost ir daudz savienojumu straumēšanai tādās vietnēs kā NOW TV. Tas dod jums vairāk nekā 450 serveru izvēles starp Lielbritāniju un Dienvidāfriku.

Kaut kas unikāls CyberGhost ir tas serveriem, kas pieejami noteiktām raidorganizācijām. Šie serveri garantijas savienojumi tai raidorganizācijai.

Vēlaties veikt kādu moku papildus straumēšanai? CyberGhost piedāvā serverus, lai palīdzētu ar to arī.

Izpalīdzīgs un atsaucīgs Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visiem jūsu jautājumiem.

CyberGhost sniedz jums dāsnu 45 dienu laikā to izmēģināt ar naudas atdošanas garantiju. Jūs saņemat pusotru mēnesi, lai kaut ko izjauktu, kamēr jums ir tiesības saņemt pilnīgu atmaksu, ja jūs pārdomājat.

Baudiet kriketu un citas straumējošas izklaides septiņas vienlaicīgas ierīces ar savu CyberGhost plānu.

Mūsu rūpīga eksperta pārbaude parāda visas funkcijas, kas padara CyberGhost par lielisku pakalpojumu.

Naudas atdošanas garantija: 45 dienu laikā.

CyberGhost var atbloķēt:
Sky Sports, TŪLĪT TV, ESPN, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sling TV, YouTube TV, TF1 un Netflix.

Atbalsta mokas:
Torrentēšanai varat izmantot īpašus serverus.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Amazon Fire TV Stick, Linux, Windows, Firefox, iOS, Android TV, Android, macOS, Chrome un daži maršrutētāji.

Skatieties Anglijas un Dienvidāfrikas kriketu ar programmu CyberGhost Now!

Kopsavilkums

Tā ir Dienvidāfrika un Anglija divu mēnešu laikā no visiem spēles stila kriketa laukumiem. Izmantojot VPN, jums nevajadzēs palaist garām vienu sākot no Benoni un beidzot ar Centurion. Tāpēc pierakstieties tagad un esiet gatavs, kad šķīrējtiesnesis zvana: “Spēlēt”.

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, kurš VPN ir paredzēts jums, iesaku ExpressVPN par to liels ātrums un spēja viegli dabūt garām geoblokus.

Ietaupiet abonementā (kāpēc gan jūs to negribētu?), Apskatot mūsu darījumu un kuponu lapa.

Turpmākais lasījums

Jūs varat uzzināt vairāk par VPN un visu, ko viņi var darīt jūsu labā, apmeklējot šīs lapas:

 • Labākie VPN Dienvidāfrikā - drošībai un ātrumam
 • Labākie BBC iPlayer VPN, ko skatīties ārzemēs tiešsaistē
 • Kā viegli skatīties Sky Sports un Sky Go visur
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me