Skatieties Acorn TV tiešsaistē no jebkuras vietas 2020. gadā | Hack straumēšanas straumēšana


Acorn TV straumē dažus no labākajiem TV šoviem no Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē un Spānijā. Bet sakarā ar ģeogrāfiskie ierobežojumi, jūs varat piekļūt Acorn TV lieliskajam saturam tikai tad, ja atrodaties televīzijā Savienotās Valstis.

Neuztraucieties, tomēr varat apiet šos geoblokus, izmantojot VPN. VPN palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai jūs varētu pārmērīgi skatīties Doc Martin vai Midsomer Murders vai kādu citu no jūsu iecienītākajām pārraidēm..

Mēs esam izveidojuši šo vienkāršo rokasgrāmatu par to, kā skatīties Acorn TV no jebkura vieta pasaulē.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties Acorn TV no jebkuras vietas

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs. NordVPN ir mūsu ieteikums!
 2. Abonējiet VPN un lejupielādējiet tā programmatūru.
 3. Izmantojiet VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri attiecīgajā valstī (Amerikas Savienotās Valstis - Acorn TV).
 4. Dodieties uz Acorn TV un reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam.

Sāciet Acorn TV straumēšanu tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Acorn TV

Kad piekļūstat Acorn TV, tas izmanto jūsu IP adresi, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. Ja tiek konstatēts, ka jūs mēģināt skatīties no valsts, kas nav Amerikas Savienotās Valstis, parādīsies šāds ziņojums:

Skatieties Acorn TV tiešsaistē no jebkuras vietas 2020. gadā | Hack straumēšanas straumēšana

Šis ziņojums tiek parādīts ģeobloķēšanas dēļ, kas ierobežo tiešsaistes saturu noteiktā ģeogrāfiskā vietā. A VPN ir vienkāršākais veids, kā pārvarēt ģeobloķēšanu un izbaudiet visu klasisko saturu, kas pieejams Acorn TV.

VPN apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, savienojot jūs ar attālo serveri. Viņi maskējiet savu IP adresi, un piešķirs jums IP adresi no tās valsts, kuras serverim izveidojat savienojumu, liekot izskatīties, ka jūs skatāties saturu no turienes.

A premium VPN ļaus jums izveidot savienojumu ar serveri no Amerikas Savienotajām Valstīm un atbloķēt Acorn TV.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Piekļuve iecienītākajām straumēšanas vietnēm no jebkuras vietas, kur jūs izvēlaties, noteikti ir viena no lieliskajām VPN izmantošanas priekšrocībām. Bet VPN piedāvā tik daudz vairāk nekā tikai apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus.

VPN šifrējiet trafiku, pārlūkojot vai straumējot tiešsaistē, padarot visu, ko jūs darāt, paslēptu un drošu.

VPN aizsargātu savus datus un glabājiet to trešo personu nepieejamā vietā. Drošības funkcijas, piemēram 256 bitu šifrēšana, politika bez žurnāla un automātiska nogalināšanas slēdzis vēl vairāk uzlabojiet tiešsaistes privātumu.

Kopumā VPN padara jūsu interneta pieredzi drošāku un ļauj pārlūkot un straumēt ar pārliecību.

5 labākie VPN, lai skatītos Acorn TV

1. NordVPN

Skatieties Acorn TV tiešsaistē no jebkuras vietas 2020. gadā | Hack straumēšanas straumēšana

Par NordVPN regulāri balso par vienu no labākajiem VPN. Tam ir vairāk nekā 5800 serveri 60 valstīs, tostarp gandrīz 1800 Amerikas Savienotajās Valstīs.

SmartPlay tehnoloģija automātiski savieno jūs ar labāko serveri, tas nozīmē, ka jūs varat skatīties Acorn TV ar minimālu satraukumu.

No drošības viedokļa NordVPN piedāvā visu nepieciešamo un daudz ko citu. A dubultā VPN funkcija nodrošina, ka trafiks tiek šifrēts divreiz un aizsargā jūs no kiberdraudiem, piemēram, uzlaušanas.

Arī NordVPN ievēro a politika bez reģistriem un nodrošina automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Arī NordVPN nenovirza ātrumu. Faktiski tā serveri darbojas ātri apiet ISP droseļvārstu lai sniegtu ātru, drošu straumēšanas pakalpojumu bez palēninājumiem.

Izmantojiet visas NordVPN iespējas 30 dienu naudas atdošanas garantija un izmēģiniet šo labāko VPN. Ja esat pārsteigts par savu NordVPN pieredzi, varat maksāt mazāk par abonementu, izmantojot mūsu kupona kodu.

NordVPN var atbloķēt: 

 • Netflix, HBO, HULU, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV un TVPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties Acorn TV, izmantojot NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Jums nebūs problēmu izbaudīt Acorn TV ar ExpressVPN, kuram ir 3000 serveru 160 un vairāk vietās - iekļaujot plašas iespējas Amerikas Savienotajām Valstīm.

Ātrums ir spēles ar ExpressVPN nosaukums. Tas samazina palēninājumus, kad ir izveidots savienojums ar serveriem, un piedāvā dažus no tiem vislabākie ātrumi, kas pieejami VPN. Ja nulles buferizācijas un ielādes laiki ir saraksta augšgalā, ExpressVPN neliks vilties.

Par laimi, īpaši ātrs ātrums nenozīmē drošības trūkumu. Jūs varat pārlūkot anonīmi un baudīt augsta līmeņa šifrēšanu. Sadalīta tunelēšana, IPv6 noplūdes aizsardzība, DNS noplūdes aizsardzība un iebūvēts iznīcināšanas slēdzis visi nodrošina papildu drošību, kamēr esat tiešsaistē.

ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to izmēģināt pats, neriskējot. Ja jūs nolemjat abonēt, ietaupiet naudu ar mūsu kupona kodu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, BBC iPlayer un TVPlayer.

Atbalsta mokas

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties Acorn TV, izmantojot ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost ir labi pārklāts, kad runa ir par serveru nodrošināšanu dažādās vietās. Tur ir 5700 un vairāk serveru, kas izvietoti vairāk nekā 90 valstīs, ieskaitot vairāk nekā 1000 serveru Amerikas Savienotajās Valstīs.

Jūs gūsit labumu no vienkāršā Uzstādīšana ar vienu klikšķi un izbaudi līdz 7 ierīces vienlaikus aizsargātas. CyberGhost instalēšana un konfigurēšana ir vienkārša, un jūs varēsit sākt gatavoties dažu minūšu laikā. Tas ir lieliski, ja jūs pirmo reizi esat VPN lietotājs.

Drošības funkcijas ietver automātiska nogalināšanas slēdzis, 256 bitu AES šifrēšana, a politika bez reģistriem, un DNS un IP noplūdes aizsardzība. Izmantojot šīs funkcijas, nav pārsteigums, ka CyberGhost ir viens no populārākajiem VPN tirgū.

CyberGhost piedāvā dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantija. Tas ir budžetam draudzīgs VPN un vēl budžetā draudzīgāks, ja izmantojat mūsu kupona kodu.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties Acorn TV, izmantojot CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark

800+ serveri 50+ valstīs (ieskaitot ASV) ļauj ērti skatīties Acorn TV no jūsu izvēles vietas.

Surfshark aizsargā jūsu tiešsaistes privātumu, izmantojot militāras pakāpes šifrēšana. Tas jums piedāvā Maskēšanās režīms kas nozīmē, ka neviens - pat ne jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs - nezina, ka izmantojat VPN.

Tas ir automātisks kslims slēdzis, privātā DNS aizsardzība pret noplūdi, un politika bez reģistriem vēl vairāk uzlabojiet tiešsaistes drošību.

MultiHop funkcija ļauj jums izveidot savienojumu caur vairākām valstīm vienlaicīgi, kas vēl vairāk apgrūtina trešās puses izsekot jūsu tiešsaistes aktivitātes.

CleanWeb funkcija novērš reklāmas, izsekotājus, ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas mēģinājumus, kamēr pārlūkojat un straumējat.

Surfshark piedāvā labu ātrumu un neierobežots vienlaicīgs savienojums, kas padara to populāru starp lietotājiem.

Reģistrējoties Surfshark, ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark var atbloķēt: 

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatieties Acorn TV ar Surfshark!

5. PrivateVPN

PrivateVPN ierīces

PrivateVPN ir viena no jaunākajām iespējām tirgū, taču tā ātri kļūst par populāru izvēli starp lietotājiem. Tur ir 100+ serveri 60 dažādās valstīs, ieskaitot 10+ un vairāk ASV.

Tas darbojas pats no visiem serveriem, un tam ir Viena klikšķa iestatījumi lai jūs varētu nodrošiniet šifrēšanu tikai 60 sekundēs. Pilnīgs iekšējo tehnoloģiju komandas atbalsts piešķir papildu pieskārienu.

No drošības viedokļa ir 2048 bitu šifrēšana, kas nodrošina PrivateVPN, a politika bez reģistriem, automātisks nogalināšanas slēdzis, un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm.

Citas priekšrocības ietver 6 vienlaicīgus savienojumus un neierobežotu joslas platumu un ātrumu.

Jūs varat to izmēģināt, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija lai redzētu, vai tas atbilst jūsu cerībām.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatieties Acorn TV kanālā PrivateVPN!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Mūsu ieteiktie VPN ļauj pilnībā izbaudīt Acorn TV lielo satura klāstu.

Ja jums joprojām rodas jautājums, kuru VPN izmantot, mēs iesakām NordVPN. Ar tā pūšļa ātrumu, ērtu lietošanu un iespaidīgajiem drošības elementiem jums nebūs problēmu vienmērīgi un droši piekļūt Acorn TV..

Uzziniet vairāk par VPN, izmantojot šos fantastiskos rakstus:

Kā izvēlēties labākos VPN

5 labākie VPN daudzām ierīcēm

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me