Skatieties 9-1-1 3. sezonu no jebkuras vietas 2020. gadā


Ar adrenalīnu darbināmā glābšanas sērija 9-1-1 tiek atgriezta trešo sezonu. Ja jūs dzīvojat ASV, varat straumēt sērijas Hulu vai Sling TV. Tomēr, jums ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu 9-1-1, ja dzīvojat citur.

ASV balstītas straumēšanas vietnes, piemēram Hulu bloķē savu saturu ārpus reģiona. Ja jums nav ASV IP adreses, Hulu liedz jums skatīties jebkādu tās saturu.

Mūsu ceļvedis parāda jums kā piekļūt 9-1-1 no jebkuras vietas, izmantojot VPN. Turklāt mēs jums parādīsim, kā to izdarīt reģistrējieties Hulu vai Sling TV kontam, ja dzīvojat ārpus ASV. Visbeidzot, mēs dodam jums mūsu trīs iecienīti VPN straumēšanai 9-1-1.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties 9-1-1

 1. Izvēlieties VPN ar daudziem ātriem serveriem ASV. Vislabākajam sniegumam mēs iesakām NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar ASV serveri.
 4. Piesakieties / reģistrējieties Hulu vai Sling TV un iegūstiet straumēšanu!

Sāciet straumēšanu 9-1-1 tūlīt!

Kā reģistrēties Hulu no jebkuras vietas

Bibliotēka Hulu ir straumējoša paradīze. Tomēr tā pakalpojums ir pieejams tikai ASV. Lai reģistrētos Hulu kontā, jums nepieciešama ASV adrese un ASV kredītkarte. Neskatoties uz šo blokādi, mums ir risinājums jums.

 1. Atveriet vietni MyGiftCardSupply un iegādājieties Hulu dāvanu karti.
 2. Izpildiet norādījumus vietnē MyGiftCardSupply un piemērojiet dāvanu kartes atlikumu savā Hulu kontā.
 3. Pierakstieties Hulu un sāciet straumēšanu 9-1-1!

Kā reģistrēties Sling TV no jebkuras vietas

Sling TV ir lieliska budžeta izvēle straumēšanai, un jums nekad nav jāapņemas noslēgt līgumu. Tomēr, tāpat kā Hulu, Sling TV savu saturu bloķē ārpus ASV. Plus, jums ir nepieciešama ASV kredītkarte, lai būtu Sling TV konts. Neuztraucieties, rīkojieties šādi, lai iegūtu Sling TV kontu.

 1. Piesakieties / reģistrējieties Paypal kontam.
 2. Dodieties uz Paypal ASV dāvanu karšu veikalu
 3. Klikšķiniet uz "KategorijasUn pēc tam noklikšķiniet uz “Māksla & Izklaide.”
 4. Tagad atlasiet “Sling TV” un iegādājieties dāvanu karti.
 5. Pēc tam virtuālā karte tiek nosūtīta uz jūsu Paypal e-pasta adrese.
 6. Iet uz Sling TV.
 7. Ritiniet līdz apakšai un noklikšķiniet uz “Pērciet dāvanu karti.”
 8. Izpildiet norādījumus par to, kā reģistrējieties savā kontā un izmantojiet dāvanu karti.
 9. Jums būs jāreģistrējas Sling Blue pakotnei, lai iegūtu FOX, kas pārvadā 9-1-1.
 10. Dodieties uz 9-1-1 un izbaudiet!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos 9-1-1

Iedomājieties uzticamu VPN kā pirmo reaģētāju no 9-1-1. Tas var atrisināt visas straumēšanas problēmas, kas jums rodas, izmantojot Hulu vai Sling TV.

Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, abas straumēšanas vietnes neļauj jums skatīties jebkādu tā saturu. Lai izvairītos no šī ģeogrāfiskā ierobežojuma, jums nepieciešams premium VPN pakalpojums.

Izturīgs VPN maskē jūsu īsto IP adresi ar paņēmienu, ko sauc par ģeogrāfisko krāpniecību. Kad izveidojat savienojumu ar ASV serveri, izmantojot savu VPN, tas liek viltot straumēšanas vietni, domājot, ka jums ir ASV adrese. Pēc tam tas atbloķē visu saturu, lai jūs varētu straumēt.

Lai piekļūtu Hulu vai Sling TV, no sava VPN jūs izveidojat savienojumu ar ASV serveri. Jo vairāk ASV serveru ir VPN, jo labāk.

Abas straumēšanas vietnes pastāvīgi atjaunina savus anti-VPN pasākumus, sekojot zināmajām VPN adresēm. Labākie VPN paliek soli priekšā, pastāvīgi atjauninot un pievienojot ASV serverus.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Premium VPN ir jūsu vārteja uz neierobežotām straumēšanas iespējām. Kad jūsu 9-1-1 iedzeršana ir beigusies, jums ir piekļuve visa veida TV šoviem citās populārās straumēšanas vietnēs neatkarīgi no vietas, kur atrodaties pasaulē..

Bet tas ir tikai sākums tam, ko VPN var darīt jūsu labā.

Uzticams VPN ir jūsu tiešsaistes aizbildnis. Hakeri un izsekotāji ir visur, bet jūsu VPN jūsu tiešsaistes identitāti paslēpj un aizsargā.

Tas izmanto tādas kvalitātes drošības funkcijas kā militārā līmeņa šifrēšana, lai visi dati būtu neredzami (piemēram, interneta vēsture un virtuālā banka) no visiem tiešsaistes zagļiem.

3 labākie VPN skatoties 9-1-1

Vai esat gatavs sirds apstāšanās epizodēm 9-1-1? Šeit ir mūsu iecienītie VPN, lai straumētu šo neparedzamo sēriju.

1. NordVPN

Skatieties 9-1-1 3. sezonu no jebkuras vietas 2020. gadā

NordVPN ir lieliska izvēle, lai skatītos 9-1-1 vai nu Hulu, vai Sling TV ar 1800+ ASV serveri. SmartPlay opcija automātiski atrod ātrāko ASV serveri, plus it ļauj piekļūt jūsu iecienītākajam saturam dažādās platformās. Piemēram, jūs varat pārslēgties no Hulu uz Sling TV ar vienu klikšķi.

Mūsu ātruma testi dod šim VPN augstus rezultātus, un tas ir 5500 un vairāk globālo serveru nodrošināsiet jums brīvību straumēt šovus visā pasaulē.

Šis VPN nav drošs un privāts. Tas aizrauj visas ziņkārīgo acis 256 bitu šifrēšana, nulles reģistrēšanas politika, sīpols virs VPN un automātiska nogalināšanas slēdzis.

Lietotāji nevar iegūt pietiekami daudz no NordVPN ātruma un drošības, taču viņi arī nevar pretoties 6 vienlaicīgi ierīces savienojumi, 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, un bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Jūs varat ietaupīt uz NordVPN abonementu, izmantojot vienu no mūsu kupona kodiem.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Straume 9-1-1 ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Ja vēlaties ātrumu, kas ir ātrāks par 9-1-1 ārkārtas reakciju, nemeklējiet vairāk kā ExpressVPN. Mūsu ātruma pārbaudēs tas vienmēr ir priekšnieks, un tas ir neierobežots joslas platums garantē, ka straumējot 9-1-1, jūs necietīsit no buferizācijas.

Vairāk nekā 100 serveru ASV nokļūst garām jebkuram geoblokam Hulu vai arī Sling TV ir izveidots. Plus, tā Vairāk nekā 3000 globālo serveru atver straumēšanas pasauli, kas pārsniedz 9-1-1.

ExpressVPN ir ieguvējs ar ātrumu, taču tas ir arī ieguvums kiberdrošības čempions. Viena no tās unikālajām drošības funkcijām ir tā TrustedServer tehnoloģija. Tā pēc rebootēšanas izdzēš visus jūsu datus serverī.

Lietotāji bauda ExpressVPN papildu drošības un privātuma pasākumus, piemēram militāras pakāpes šifrēšana, automātiska iznīcināšanas pārslēgšana, DNS noplūdes aizsardzība un politika bez reģistrēšanas.

Lai gan ExpressVPN ir dārgāks nekā citi VPN, tas piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija un līdz 5 vienlaicīgi ierīces savienojumi vienā kontā.

Padariet savu budžetu apmierinātu ar ExpressVPN kuponu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straume 9-1-1 ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

Skatieties 9-1-1 3. sezonu no jebkuras vietas 2020. gadā

CyberGhost ir lieliski piemērots, ja jūs iepērkaties savā pirmajā VPN. Šis VPN ir pozitīvs rezultāts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem lietotājam draudzīgs interfeiss. Viedo noteikumu logs savieno jūs ar ātrāko ASV serveri. Jums nekad nav jāuztraucas par Hulu vai Sling TV ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.

Šis VPN Vairāk nekā 1000 serveru ASV un liela ātruma laiks garantējiet, ka atradīsit 9-1-1 savienojumu mīnus buferizācija vai nokavēšanās. Kad jūsu 9-1-1 iedzeršana ir pabeigta, varat pārlūkot straumēšanas pasauli, pateicoties vietnei CyberGhost Vairāk nekā 6000 globālo serveru.

CyberGhost ir draudzīgs budžetam, taču to joprojām piedāvā premium privātums un drošība. Kibernoziedznieki netiks cauri CyberGhost cietoksnim ar tādām funkcijām kā a divkāršas nogalināšanas slēdzis, politika bez reģistrēšanās, aizsardzība pret reklāmprogrammatūru un ļaunprātīgu programmatūru un 256 bitu AES šifrēšana.

Vajag vairāk? Tu iegūsti 7 vienlaicīgi ierīces savienojumi un dūšīgs 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Izmantojiet vēl vairāk darījumu ar CyberGhost ar mūsu kupona kodu.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, iOS, Amazon Fire Stick, Linux un Chrome.

Straume 9-1-1 ar programmu CyberGhost!

Kopsavilkums

Lai izbaudītu visu haotisko jautrību 9-1-1, jums ir nepieciešams uzticams VPN, lai apietu Hulu un Sling TV ģeoblokus ASV.

Izmantojot premium VPN, jūs varat ne tikai piekļūt straumēšanas vietnēm visā pasaulē, bet jūs arī esat drošībā un anonīms no tiešsaistes zagļiem kuri vēlas sagraut jūsu 9-1-1 ballīti.

Ja jums nepieciešams VPN ieteikums, mūsu galvenā straumēšanas izvēle 9-1-1 ir NordVPN kā mūsu galvenā straumēšanas izvēle.

Turpmākais lasījums

Vai esat jauns VPN un vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar mūsu VPN rokasgrāmatu par iesācējiem.

Netflix anti-VPN pasākumi ir vieni no visstingrākajiem. Izlasiet mūsu ceļvedi par 5 labākajiem VPN, kas joprojām darbojas ar Netflix.

Vai jums ir nepieciešami labākie VPN, lai veiktu straumēšanu? Mēs varam norādīt jūs pareizajā virzienā ar labākajiem straumēm paredzētajiem VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me