Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Virtuālie privātie tīkli ir augoša tirgus nozare. Bažas par tiešsaistes privātumu, cenzūru un pieaugošo vēlmi piekļūt saturam, kas ierobežots ar ģeogrāfiski ierobežotu, nozīmē, ka vairāk cilvēku nekā jebkad agrāk vēršas pie VPN. Faktiski pētījumi liecina, ka 25% pasaules interneta lietotāju tagad izmanto VPN, lai nodrošinātu savienojumu.

Lai labāk izprastu VPN tirgu, mēs pārbaudījām vpnMentor 20 lielāko VPN pakalpojumu sniedzēju trafiku. No noteiktiem modeļiem un pārkāpumiem, kas parādījās, mēs varējām gūt ieskatu par to, kuras stratēģijas palielina apmeklētāju skaitu.

Mēs dalāmies ar šo informāciju cerībā, ka VPN pakalpojumu sniedzēji var atrast jaunus izaugsmes ceļus.

Kas ir vpnMentor Top 20??

Vietnē vpnMentor mēs regulāri pārskatām VPN, lai sniegtu mūsu lasītājiem vislabāko un visuzticamāko informāciju par ātrumu, stabilitāti, naudas vērtību un klientu apkalpošanas līmeni.


Lai gan uzņēmumi var lūgt mums pārskatīt mūsu pārskatus - īpaši pēc tam, kad viņi ir izdarījuši izmaiņas savos pakalpojumos -, viņi nevar noņemt, mainīt vai ietekmēt mūsu rakstīto. Tas nozīmē, ka mūsu lasītāji var būt pārliecināti, ka mūsu pārskati ir uzticami un nekādā ziņā neobjektīvi.

Globālais uzņēmuma trafika klasifikācija

SimilarWeb izveidoja globālu vietņu rangu, pamatojoties uz vietnes unikālo apmeklētāju skaitu, kā arī lapu apmeklējumu skaitu, ko rada šie apmeklējumi..

Saskaņā ar SimilarWeb, 2018. gada martā, visaugstāk vērtētā VPN vietne no mūsu top 20 bija ExpressVPN, pulksten 2,445. ExpressVPN ilgu laiku ir bijis nozīmīgs spēlētājs un pierādījis sevi ar savu augsto pakalpojumu kvalitāti, tāpēc tā augstajam līmenim nevajadzētu pārsteigt tos, kuri pārzina VPN tirgu..

Nākamajiem sešiem VPN ir nozīmīgs kritums (Nord, PIA, TunnelBear, CyberGhost, Hotspot Shield un IPVanish), kas visi uzrāda salīdzinoši līdzīgu popularitātes līmeni. No tā mēs to redzam VPN tirgū ir skaidrs priekšgals, kam seko cieši novietotu vidēja izmēra VPN pakete, kurai savukārt seko mazāki VPN, kuru popularitātes līmenis atšķiras.

Tomēr jāatzīmē, ka vietnes popularitāte (t.i., tās globālais vērtējums) nebūt nenorāda uz produkta popularitāti. Jā, daudzas vietnes iegūst jaunus apmeklētājus, jo viņu produktu iesaka laimīgi klienti. Tomēr, liela apjoma satiksmei ir daudz citu iemeslu.

Tie ietver zīmola atpazīstamību, lielus reklāmas budžetus un kvalitatīvas SEO mārketinga pieejas. No klasifikācijas, mēs faktiski nezinām, cik apmeklējumu rezultātā tika lejupielādēti VPN. Turklāt, pasaules klasifikācija neietekmē atlēcienu līmeni. (Par tiem sīkāk tiks runāts turpmāk.)

Jāatzīmē arī, ka globālais klasifikācija nav korelē ar vpnMentor klasifikāciju.

Vispasaules satiksmes top 20 Globālā ranga pozīcija - 2018. gada marts (mazāks skaits = vairāk trafika)
Izteikt 2,445
NordVPN 7,664
PrivateInternetAccess 14,038
TunnelBear 14,044
CyberGhost 15,092
Hotspot vairogs 18,776
IPVanish 22 763
HMA 24,180
Vypr 36,382
DrošāksVPN 48,662
Protons 49,381
TorGuard 52,020
VPNUnlimited 59,182
Uzticieties.Zone 68,102
PrivātsVPN 118,806
Bezdarbība 129,164
SwitchVPN 133,519
Zoss 163,553
TigerVPN 589 004
VPN99 31 919 700

Vēl vērts pievērst uzmanību tam, ka, lai arī pasaules mēroga trafika klasifikācija sniedz priekšstatu par to, cik cilvēku apmeklē šīs vietnes salīdzinājumā ar citiem, viņi neko nestāsta par apmeklētāju uzvedību. Mēs nevaram pateikt, vai apmeklētāji piesaista saturu, meklē informāciju vai nejauši noklikšķina uz saitēm.

Apmeklējumu skaits

Zemāk esošajā tabulā parādīts katras vietnes apmeklējumu skaits 2018. gada martā. Šo skaitļu nozīme ir nedaudz neskaidrāka nekā globālais vērtējums, jo pārstāvētie apmeklējumi ne vienmēr ir unikāli apmeklētāji. Tas nozīmē, ka, lai gan daži cilvēki apmeklē vietni tāpēc, ka viņus interesē produkts, citi, iespējams, atgriežas, jo produkts nedarbojas labi un viņiem ir nepieciešams tehniskais atbalsts un problēmu novēršana.

Tas teica, VPN izvietojums neatšķiras no globālā ranga, ar ExpressVPN augšpusē, kam seko NordVPN un citi vidēja lieluma VPN.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Mēs sākam redzēt atšķirības, kā apmeklētāju skaits ir mainījies pēdējā pusgada laikā.

Tālāk parādīta diagramma vienas vietnes apmeklējumu skaita procentuālās izmaiņas no zemākā punkta pēdējo sešu mēnešu laikā līdz augstākajam punktam. Pēc tam mēs varam analizēt, kas varētu būt izraisījis pēkšņu kāpumu vai satiksmes samazināšanos.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Izceļas trīs VPN pakalpojumu sniedzēji. Pirmais ir ProtonVPN, kas sasniedza maksimumu 2018. gada janvārī. Tas sakrīt ar tās bezmaksas Android lietotnes palaišanu, kas, iespējams, bija atbildīga par smaili.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Otrais standout ir TigerVPN, kas parāda apmeklētāju skaita izmaiņas par 287%, turklāt lielākās ir arī 2018. gada janvārī. Ja tomēr aplūkojat TigerVPN kopējo apmeklējumu skaitu (sk. “Kopējais apmeklējumu skaits 2018. gada martā”), tomēr ir skaidrs, ka pakalpojumu sniedzējam kopumā nav daudz trafika. Tāpēc pat neliels vietnes apmeklētāju skaita pieaugums rada būtiskas izmaiņas.

Visbeidzot, visdramatiskākā maiņa vērojama SaferVPN, kas uzrāda 297% izmaiņas, sasniedzot maksimumu 2017. gada decembrī. Šajā gadījumā smaile notika vienlaikus ar Ziemassvētku izpārdošanu..

Lai pilnīgāk saprastu, kas veicināja šīs izmaiņas, mēs apskatījām, kuri avoti piesaistīja trafiku vietnēm.

Satiksmes avoti

Pārbaudot zemāk redzamo diagrammu, SaferVPN decembra lēcienu var labāk izprast. Šeit mēs redzam, ka daudz vairāk nekā citi VPN 2017. gada decembrī, SaferVPN ieguldīja attēla reklāmā.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Displeja reklāma pastāv jau gandrīz 25 gadus, un reklāmkarogu reklāmas pirmo reizi parādījās 1994. gadā. Tas nozīmē, ka ir sarežģīti atrast līdzsvaru starp bezgaumīgu, pārāk krāsainu reklāmu, kas kaitina lietotāju, un smalkāku reklāmu, kas neizdodas noķert Aicinot daudzus mārketinga pasaulē uzskatīt, ka reklāmkarogu reklāmas ir iziet.

Iespējams, tas ir iemesls, kāpēc vairums VPN pakalpojumu sniedzēju reklāmas attēlošanai sadala salīdzinoši maz resursu.

Neskatoties uz to, zemāk redzamajā grafikā mēs redzam, ka salīdzinājumā ar citiem VPN displeja reklāma decembrī bija atbildīga par diezgan lielu SaferVPN trafika daudzumu..

Salīdzinot ar datplūsmas avotiem 2018. gada martā, koncentrēšanās uz reklāmas izvietošanu 2017. gada decembrī ir pat izteiktāka.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Tomēr jāatzīmē, ka SaferVPN nebija vienīgais VPN, kas piedāvāja svētku darījumu. Faktiski, izņemot VPN99 un VPNUnlimited, to izdarīja visi mūsu 20 labākie.

Vienīgie divi VPN, izņemot SaferVPN, kas mēnesī piedāvāja darījumus ar trim dolāriem, bija NordVPN un CyberGhost. Interesanti, ka USD 2,75 mēnesī trīs gadus NordVPN un CyberGhost darījumi ilgtermiņā bija lētāki, savukārt SaferVPN darījums, kas bija USD 2,45 mēnesī divus gadus, piesaistīja vairāk vietnes apmeklētāju..

No tā šķiet lietotājus vairāk interesē zemāka cena īstermiņā nekā vairāk ietaupījumu ilgtermiņā.

Iespējams, ka tie, kuri vēl nav izmantojuši VPN, tiks īpaši piesaistīti īstermiņa darījumiem, jo ​​viņi būs īpaši nobažījušies par saistībām ar tāda veida izstrādājumu, kuru viņi nekad nav izmantojuši. Viņus, visticamāk, piesaistīs arī reklāmas tīkla reklāma, nevis kāds, kurš pārzina VPN, jo pēdējam, iespējams, ir uzticami avoti, no kuriem viņi saņem novirzīšanas.

Iepriekš redzamajā diagrammā parādīts, ka martā datplūsmā no attēla reklāmām ceļu uz Trust.Zone noteica. Tomēr, atskats uz to procentuālajām izmaiņām pēdējos sešos mēnešos liecina, ka viņi nav piedzīvojuši nekādu īpašu pieaugumu. Un faktiski martā faktiski bija vismazākais apmeklētāju skaits tajā laika posmā.

Lūdzu, ņemiet vērā: saskaņā ar diagrammu “Satiksmes avoti 2017. gada decembris” VPN99 un VPNUnlimited pilnībā paļaujas uz tiešo trafiku. Tomēr, tā kā citi dati bija nepilnīgi, mēs uzskatām, ka tie nav pārliecinoši. Tomēr šķiet, ka VPNUnlimited datplūsmas avoti ir dažādojušies līdz 2018. gada martam.

Meklētājprogrammas trafika avots

Ir divi veidi, kā uzņēmumi var iegūt savas vietnes meklētājprogrammas rezultātu lapas pirmajā lapā - organiski vai izmantojot apmaksātu reklāmu. Lai sasniegtu pirmo lapu, izmantojot organiskos līdzekļus, uzņēmumiem ir jānodarbojas ar viņu saturu un lietotājiem, jāsaprot SEO un labi jāizmanto atpakaļsaišu saites. Kad jūs maksājat par meklēšanas rezultātiem, ir viegli nokļūt pirmajā lapā.

Tomēr, lai šie rezultāti nodrošinātu labu ieguldījumu atdevi, tiem ir jākļūst par maksājošiem klientiem. Tam nepieciešama efektīva mārketinga piltuve. Katru reizi, kad apmeklētājs noklikšķina uz apmaksātu saiti, tas maksā uzņēmumam naudu. Turpināt ieguldīt Google Ads, piemēram, bez pareizas stratēģijas, lai apmeklētājus pārveidotu par klientiem, nebūs rentabli.

Ja mēs skatāmies zemāk redzamajā grafikā, mēs to redzam pārliecinoši, VPN saņem trafiku no dabiskās meklēšanas trafika. Lai gan vairums VPN izmanto apmaksātu meklēšanu, visvairāk trafiku, ko kāds no viņiem saņem caur šo kanālu, ir 28% (GooseVPN gadījumā).

ExpressVPN ir otrajā vietā lielākajai daļai trafika no apmaksātās meklēšanas, taču tas ir iespējams, jo tas jau ir tik populārs, tai ir jāizmanto visi pieejamie noieta punkti, lai nepārtraukti ģenerētu jaunus apmeklētājus.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Atlekšanas likmes

Atlēcienu līmenis ir to apmeklētāju procentuālais daudzums, kuri atstāj vietni, apmeklējot tikai vienu lapu - lapu, uz kuru viņi novirzās. Līdz ar to lielākajai daļai vietņu ir mazāks atlēcienu līmenis, jo labāk.

No otras puses, iespējams, ka apmeklētāji vienkārši nolaižas vajadzīgajā lapā un aiziet, atrodot meklēto informāciju, bez nepieciešamības klikšķināt ap vietni. Šajā gadījumā vietnes panākumu rādītājs ir tas, ka viņi atlec.

Šie mainīgie, cita starpā, sāk izskaidrot, kāpēc nav korelācijas starp atlēcienu līmeņiem un 20 labākajiem VPN, ko nosaka vpnMentor.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Atgriežoties pie SaferVPN vietnes veiktspējas, iepriekš redzamajā grafikā atklājas, ka tas faktiski notika 2017. gada decembrī bija augstākais atlēcienu līmenis no visiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas nozīmē, ka, lai arī daudzi cilvēki apmeklēja vietni, daudzi arī aizgāja pirms VPN lejupielādes.

Tas var būt viens no reklāmas tīkla efektiem. Cilvēki varēja noklikšķināt uz reklāmas, īsti nesaprotot, kam tā paredzēta, un tad saprot, ka tā nav tā, ko viņi vēlas, un atstāj to. Vai arī - īpaši uznirstošo reklāmu gadījumā - lietotāji pat var nejauši noklikšķināt. Lai gan tas kopumā izraisītu lielāku trafiku, tā būs zemāka kvalitāte, un maz ticams, ka tas radīs ieguldījumu atdevi.

Līdzīga korelācija starp apmaksātiem trafika iegūšanas līdzekļiem un atlēcienu līmeni ir redzama GooseVPN gadījumā. Martā GooseVPN ieguva lielāku trafiku no apmaksātās meklēšanas nekā jebkurš cits VPN (sk. “Apmaksāta un dabiska meklēšana 2018. gada martā”), un šajā mēnesī arī ievērojami palielinājās atlēcienu līmenis, salīdzinot ar decembri..

Sociālo mediju trafiks

Kā redzams diagrammā “Satiksmes avoti 2018. gada marts”, sociālajiem medijiem ir samērā maza loma tīmekļa trafika piesaistīšanā. Tomēr, ņemot vērā to ārkārtīgi svarīgo lomu interneta ekosistēmā, ir vērts tuvāk izpētīt, kuras platformas ir visefektīvākās, lai piesaistītu VPN vietņu apmeklētājus..

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Piezīme: VPN99 dati nebija pieejami

Kopš 2018. gada aprīļa Facebook joprojām ir populārākā sociālo mediju platforma visā pasaulē. Saskaņā ar Statista teikto, tā 2,2 miljardi aktīvo ikmēneša lietotāju turpina pārspēt YouTube, kas pārvalda tikai 1,5 miljardus aktīvo ikmēneša lietotāju.

Neskatoties uz to, uz VPN, trafiks no YouTube ievērojami pārsniedz trafiku no Facebook. Faktiski 89% mūsu VPN pakalpojumu sniedzēju, YouTube ir labākā sociālo mediju platforma apmeklējumu ģenerēšanai, un lielākajai daļai no tiem tas faktiski veido vairāk nekā pusi no viņu trafika. Tas, iespējams, ir tāpēc, ka YouTube ir labi pazīstams ar savām pamācībām un pārskatiem.

Pārējiem pakalpojumu sniedzējiem Reddit rada vislielāko trafiku. Tāpat kā YouTube gadījumā, tas ļoti labi varētu būt saistīts ar problēmu novēršanu, tā kā Reddit ir noderīga platforma, lai apkopotu tehniskos padomus. Turklāt Reddit ir platforma, kuru, iespējams, apdzīvos tie, kas novērtē anonimitāti.

Lai gan Facebook neveic tik lielu trafiku kā Youtube vai Reddit, tas tomēr rada dažus apmeklējumus. Tas, iespējams, norāda mazāk par Facebook noderīgumu attiecībā uz VPN nekā tas attiecas uz platformas visuresamību. Tā kā vietne ieņem otro vietu visā pasaulē, būtu ievērības cienīgs, ja tai nebūtu nozīmes tīmekļa trafikā.

Patiesībā, Iespējams, ka VPN lietotāji ir īpaši nelabvēlīgi pret sociālo mediju gigantu, jo viņiem ir bažas par privātumu un cenzūru. Facebook nav vislabākās reputācijas, ja runa ir par vienu no abiem, tāpēc ir iespējams, ka VPN entuziastu vidū šī platforma tiek izturēta ar zināmu rezervi, ja ne pat ar pilnīgu skepsi..

Ja vēlaties palielināt datplūsmu, izmantojot sociālos medijus, vislabāk ir izmantot YouTube, nevis citu platformu.

Ģeogrāfiskie trafika avoti

Paaugstināta cenzūra un vēlme aizsargāt savu privātumu ir divi galvenie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas izmantot VPN. Ņemot to vērā, būtu pamatoti to pieņemt lielākā daļa trafika uz mūsu 20 populārākajām VPN vietnēm nāk no valstīm, kurās cenzūra ir visizplatītākā, piemēram, Ķīna, Saūda Arābija un Ziemeļkoreja. Tomēr 2018. gada marta rezultāti parāda kaut ko ļoti atšķirīgu.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīzeNo visiem 20 VPN, 85% no ASV saņem lielāku satiksmi nekā no jebkuras citas valsts, Apvienotajai Karalistei ienākot otrajā vietā 95%.

Kāpēc pastāv atšķirības starp valstīm, kurās VPN ir visvairāk vajadzīgas, un valstīm, kurās mūsu VPN iegūst lielāko daļu sava trafika?

Viena atbilde varētu būt zināšanu trūkums. Piemēram, Ķīnā ir aizliegtas un bloķētas VPN sniedzēju vietnes un vietnes, kas apspriež VPN (ieskaitot vpnMentor)..

Cena, iespējams, ir faktors, kas neļauj cenzētās valstīs esošajiem cilvēkiem reģistrēties VPN pakalpojumos. Lielākā daļa mēneša abonementu no mūsu 20 labākajiem VPN maksā no trim līdz divpadsmit dolāriem, tāpēc nav brīnums, ka pārtikušākajās valstīs to ir vairāk. Ja tas tā būtu, no tā izrietētu, ka bezmaksas VPN šajās valstīs būtu populārāki.

Diemžēl mēs neveica rūpīgu novērtējumu par to, vai tā ir taisnība, jo mums starp 20 labākajiem ir tikai viens bezmaksas VPN - Tunnelbear..

Jāatzīmē arī, ka iepriekšminētā diagramma ir balstīta uz to, kur tiek iegādāti VPN. Pilnīgi iespējams, ka VPN tiek izmantoti cenzētās valstīs, bet apmeklētāji no ārzemēm, nevis vietējie.

Ir arī ļoti iespējams, ka vietējie iedzīvotāji valstīs ar plašu tiešsaistes cenzūru faktiski izmanto VPN - nevis tikai tos, kas ir mūsu top 20 skaitā. Piemēram,, Ir zināms, ka AstrillVPN ir ļoti populārs Ķīnā. Tāpēc iepriekš minēto diagrammu nevajadzētu uzskatīt par VPN globālās izmantošanas indikatoru kopumā.

Citi ievērības cienīgi novērojumi ir šādi GooseVPN 38% apmeklētāju saņem no Nīderlandes, un VPN99 visu savu satiksmi saņem no Krievijas un Somijas. Iemesls bijušajam ir acīmredzams - GooseVPN atrodas Nīderlandē; tāpēc viņi, visticamāk, zina savu mērķauditoriju un ir prasmīgi mārketinga virzienā uz to un rūpējas par tās īpašajām vajadzībām.

Tāpat VPN99 ir krievu valoda, lai gan tās popularitātes iemesls Somijā nav tik skaidrs. Varbūt VPN vienkārši pieņēma daži Somijas ietekmētāji un pēc tam to izplatīja mutiski.

Kopumā tas ir ļoti skaidrs Runājot par VPN pirkšanu, dominē angliski runājošās valstis. Patiesībā pat VPN pakalpojumu sniedzēji, kas tulko citās valodās, no tā faktiski neredz lielu labumu.

Piemēram, ExpressVPN ir pieejams 16 valodās, ieskaitot tās, kurās runā ļoti cenzētās valstīs, piemēram, Turcijā, Taizemē, Ziemeļkorejā un Krievijā. Un tomēr vienīgā valsts, kas nerunā angliski un kas ierindojas to piecu labāko skaitā, ir Nīderlande, kuras apmeklējumu skaits ir mazāks par 5%.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Turklāt IPVanish, kas ir pieejams tikai angļu valodā, pieciniekā ir Vācija un Itālija, norādot, ka pat angliski nerunājošie, visticamāk, meklēs un izmantos VPN angļu valodā.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Izmantojot šos datus, ir grūti noteikt, kā iekļūt tirgos, kas nerunā angliski. Tomēr ir skaidrs, ka tulkojumu nodrošināšana nav ļoti efektīva resursu sadale.

Drastiskas izmaiņas VPN tirgū

VPN tirgus vienmēr attīstās. Aplūkojot Google Trends, mēs varam pamanīt, kā dažādi VPN ir pārņēmuši tirgu.

Pēdējo gadu laikā, populārākie VPN ir bijuši ExpressVPN, NordVPN un PIA.

Zemāk redzamajā grafikā mēs varam redzēt, ka 2016. gada sākumā PIA un ExpressVPN bija kakla kaklā, un NordVPN atpalika tieši aiz muguras. Tomēr līdz 2016. gada septembrim ExpressVPN uzņēmās vadību, kam sekoja NordVPN. PIA palika nemainīga un pēc tam pakāpeniski zaudēja vilci.

2017. gada aprīlī mēs redzam maiņu, kurā NordVPN aizstāj ExpressVPN. Aptuveni tajā pašā laikā NordVPN sāka ieviest vairāk serveru, labākas atlaides un vairāk funkciju. Mēs redzam, ka tas atmaksājās, un NordVPN tagad ir līderis starp trim.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Līdzīgi, meklējot vārdus “NordVPN” un “Labākais VPN”, redzams, ka šie divi termini lēnām kļūst arvien sinonīmāki..

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Mēs jau iepriekš teicām, ka ExpressVPN un NordPVN atrodas savā līmenī, un šķiet, ka šī diagramma apstiprina, ka.

Tomēr vidēja lieluma VPN, piemēram, PrivateVPN un SaferVPN, parāda arī attīstību.

Kaut arī PrivateVPN tika dibināts 2009. gadā - daudz agrāk nekā SaferVPN, kurš debitēja 2013. gadā, pēdējais šķiet populārāks.

Satiksmes un zīmolu VPN tirgus analīze

Liekas, ka SaferVPN darījumi, atlaides un attēla reklāma atmaksājas, veidojot trafiku.

Tas liecina, ka nav tikai svarīgi, cik labi izveidots VPN, bet arī tas, cik labi tas izplata savu vārdu un uzlabo savu pakalpojumu.

Secinājumi

No iepriekšējās analīzes var izdarīt vairākus secinājumus.

  1. Pārdošana un atlaides piesaista jauno lietotāju trafiku. To var redzēt dramatiskā datplūsmas palielināšanās uz SaferVPN 2017. gada decembrī. Šajos gadījumos zemāka cena īstermiņā, kam seko cenas pieaugums, ir efektīvāka nekā nedaudz augstāka cena, kas galu galā ļautu ietaupīt vairāk naudas ilgtermiņa. Tas teica, satiksme atlaižu dēļ var būt saistīta ar augstu atlēcienu līmeni, un nav skaidrs, cik liels trafiks rada faktiskos pārdošanas apjomus. Līdzņemšanai vajadzētu būt tādai atlaides ir lielisks veids, kā potenciālajiem klientiem piesaistīt vietni - bet, kad viņi būs klāt, ir jābūt efektīvai pirkuma piltuvei, lai apmeklētāji varētu rīkoties.
  2. Līdzīgi, arī apmaksāta reklāma var būt efektīvs trafika ģenerēšanas līdzeklis. To var redzēt gan SaferVPN, gan GooseVPN gadījumā. Tomēr tāpat kā atlaides, apmaksāta reklāma mēdz iet roku rokā ar augstiem atlēcienu līmeņiem.
  3. Lai gan sociālie mediji nav visefektīvākais kanāls vietnes apmeklētāju piesaistīšanai, ja VPN pakalpojumu sniedzējs izvēlas šo iespēju attīstīt, labākais solis būtu caur YouTube.
  4. Lai gan pastāv pāris VPN ar ļoti mērķtiecīgu auditoriju, pārsvarā, VPN pērk angliski runājošie. Tas liek domāt no VPN vietņu tulkošanas papildu valodās ir maz.

Mēs ceram, ka iepriekš minētie dati un analīzes ir devuši vērtību un tos var izmantot, lai tālāk attīstītu un paplašinātu VPN tirgu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me