Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear – kurš jums ir labākais 2020. gadā?


NordVPN un TunnelBear ir divi ļoti populāri un cienījami VPN pakalpojumi, taču dažādu iemeslu dēļ.

Kad mēs runājam par tirgus līderiem, NordVPNvienmēr atrod vietu augšpusē - mūsu labākais VPN kopvērtējums nav izņēmums.

No otras puses, TunnelBearir pazīstama ar savu bezmaksas versiju - viens no labākajiem, kas tur atrodas, pateicoties bagātīgajai VPN paketei, kas neapdraud jūsu privātumu.

Tas teica, TunnelBear piedāvā arī maksas versiju, tuvinot to konkurencei ar neierobežots joslas platums un citas ekstras. Vai tas ir vajadzīgs, lai pārspētu NordVPN iespaidīgo serveru, drošības elementu un intuitīvo lietotņu kombināciju??

Mēs to uzzināsim! Šajā detalizētajā salīdzinājumā TunnelBear ir pretrunā ar NordVPN vairākās nozīmīgās kategorijās, kas noteiks galīgo uzvarētāju.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par katru VPN, aicinām jūs iepazīties ar mūsu NordVPN pārskats un TunnelBear pārskats.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība

NordVPN vs TunnelBear - kategorijas

Mēs balstījām savu salīdzinājumu starp NordVPN un TunnelBear uz astoņi galvenie VPN aspekti.

Pirmkārt, mēs sīkāk apskatīsim katra VPN potenciālu straumēšana un mokošs.

Nākamie ir izmaksas un lietošanas ērtums. Šajās divās kategorijās mēs redzēsim, kurš VPN piedāvā labākos piedāvājumus un / vai lietotnes saskarni.

saderība sadaļā atradīsit sīkāku informāciju par NordVPN un TunnelBear platformas atbalstu.

Ja jūs galvenokārt interesē, cik daudz serveru ir katram VPN un cik ātri tie darbojas, neizlaidiet to ātrums un serveru tīkls kategorijas.

Visbeidzot, mēs runāsim par privātums un drošība. Šeit jūs redzēsit, kā TunnelBear izturas pret NordVPN, kad runa ir par reģistrēšanas politikām, šifrēšanas standartiem un noderīgiem drošības līdzekļiem..

Tagad, kad jūs zināt, ko sagaidīt no mūsu salīdzināšanas, ir pienācis laiks sākt. Let's redzēt, kā norit NordVPN un TunnelBear testi dažādos testos, kurus mēs viņiem esam sagatavojuši!

1. Straumēšana

Diemžēl labākās straumēšanas vietnes un pakalpojumi tur kļūst arvien labāki VPN noteikšanā.

Tas nozīmē jums ir nepieciešams uzticams pakalpojumu sniedzējs ar resursiem (un vēlmi), lai paliktu vienu soli priekšā aizvien sarežģītākajiem ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un blokiem.

NordVPN ir viens no šiem pakalpojumu sniedzējiem. Pateicoties patentēta SmartPlay funkcija un patiesi masīvs 5 100+ serveri 60 valstīs (vairāk par to vēlāk), šis VPN ir viens no visuzticamākajiem straumēšanas traucējumiem.

SmartPlay automātiski tiek aktivizēts, mēģinot piekļūt parasti ierobežotam saturam - piemēram, reģionu ekskluzīvos Netflix katalogus. Laikā mūsu plašie Netflix testi, mēs varējām skatīties ASV, Lielbritānija, Kanādas, Francijas, Japānas, un Brazīlijas versijas viegli.

Tomēr Netflix nav vienīgā platforma, kurā NordVPN jums palīdz. Jums ir daudz piemērotu serveru Hulu, BBC iPlayer, HBO, Showtime, Amazon Prime Video, un daudzi citi.

Īsāk sakot, NordVPN ir viens no labākajiem pakalpojumiem, ko izvēlēties, ja vēlaties straumēt. Lielākā daļa VPN nevar pārspēt šo daudzpusību, kā tas ir šajā salīdzinājumā.

TunnelBear cīnās ar lielāko daļu straumēšanas vietņu un pakalpojumu. Labākajā gadījumā Netflix pieeja ir azartspēle - ASV versija tiek bloķēta lielāko daļu laika, un tas pats attiecas uz citiem reģionālajiem katalogiem.

Vienīgā platforma, kuru varējām netraucēti vērot, bija HBO. Citiem patīk Hulu, Amazon Prime Video, un BBC iPlayer, palika ārpus robežas ar TunnelBear.

Tā kā ievērojami mazāks tīkls un daudz mazāk valstu, no kurām izvēlēties, TunnelBear nepiedāvā tādu pašu serveru variantu kā NordVPN. Nav arī īpašu straumēšanas funkciju, par kurām varētu runāt.

Labākais straumēšanai paredzētais VPN: NordVPN

Ar nedaudz ierobežotu serveru tīklu un neapbruņotu kaklu funkcionalitāti TunnelBear ir tālu no ideāla VPN straumēšanai. NordVPN ieguvums šeit ir vairāk nekā pārliecinošs - tas darbojas ar garu straumju sarakstu, un tam ir serveri un funkcijas, kas to uztur.

Mēģiniet straumēt, izmantojot NordVPN!

2. Vētraina

Pirms padziļināti izpētīt VPN straumēšanas iespējas, vispirms pārliecinieties, ka tie darbojas pilnībā atļaut P2P tīkla izveidošanu.

NordVPN neatstāj jūs brīnīties pārāk ilgi. Vietnē varat ātri atrast meklēto pārliecību:

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ar iepriekš minēto informāciju mums ir tikai viena problēma. NordVPN nepiedāvā simtiem P2P serveru - tas piedāvā tūkstošiem no tiem. Vairāk nekā 4 400 vairāk nekā 40 valstīs, lai būtu precīzi.

Vēl labāk, ja tie ir kārtīgi organizēti īpaša P2P cilne, tāpēc jums nav jāpārlūko garš saraksts, lai atrastu piemērotas iespējas.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

NordVPN ietver arī SOCKS5 tuvinājumus ar savu abonementu. Tās ir atdalītas no VPN lietotnēm, un tām ir nepieciešams manuāli konfigurēt torrent klientu. SOCKS5 starpniekserveri tirgo šifrēšanu (parasti) ātrākam ātrumam, taču jūs varat tos izmantot kopā ar savu NordVPN lietotni papildu aizsardzības slānim.

Lai gan NordVPN neiebilst, ka būs atvērts par savu P2P atbalstu, TunnelBear daudz vilcinās to paziņot. Neuztraucieties - mūsdienās šis VPN ļauj arī P2P savienojumus un failu apmaiņu, bet jūs to neatradīsit nekur vietnē vai lietotnēs. Nav ideāli, jo īpaši kopš TunnelBear agrāk bloķēja P2P trafiku.

Lieki piebilst, ka tas ir nedaudz neērti, ja jums ir jāprasa klientu atbalsta apstiprinājums:

5. tunelis

Pārvietojamies tālāk, TunnelBear vienkārši nepiedāvā tādu pašu dziļuma līmeni kā NordVPN šajā kategorijā. Bez īpaša profila vai funkcijām mocīšanai šis VPN ir vienkārši lietojams P2P sesiju laikā - varbūt pārāk vienkārši dažiem.

Ja esat dedzīgs BitTorrent ventilators, vārds “vajadzētu” nav tas, ko vēlaties redzēt. Galu galā jūs neatrodaties VPN tirgū, kam vajadzētu darboties, bet gan tādu, kas vienmēr garantē drošu un anonīmu uzmācību.

Torrenting uzvarētājs: NordVPN

Vēl viena pārliecinoša uzvara NordVPN - starp vietējo P2P profilu, tūkstošiem straumējošu serveru un noderīgajiem SOCKS 5 starpniekserveriem, šajā salīdzinājumā tas ir daudz tālāk. TunnelBear var izmantot arī P2P failu apmaiņai, taču šī VPN uzmanības centrā acīmredzami ir citur.

Izmēģiniet Torrenting ar NordVPN!

3. Izmaksas

Līdz šim NordVPN nav devusi nevienai telpai iespēju tunelBear spīdēt. Apskatīsimies, vai cenas ir atšķirīgas.

Pirmkārt, izdarīsim vienu lietu no ceļa - jā, pakalpojumam TunnelBear ir acīmredzamas priekšrocības, nodrošinot bezmaksas versiju. Tas nāk ar 500 MB mēnesī ierobežojums, ko jūs varat palielināt par papildu 1 GB ja jūs čivināt tunelBear komandā. Jūs arī saņemat pilns serveru un lietotņu bez reklāmām klāsts - vispār nav slikti.

Tomēr šeit mēs salīdzinām TunnelBear maksas versiju. Lai arī bezmaksas opcija ir lieliska, tā šajā kategorijā neiegūs papildu punktus, jo tas nav pilnvērtīgs VPN pakalpojums..

Piedāvā gan NordVPN, gan TunnelBear mēnesī un gada abonementi. Jūs saņemat vienu un to pašu paketi ar jebkuru VPN, bet garākiem plāniem ir dažas saldas atlaides.

TunelBear viens mēnesis ir aptuveni Par 17% lētāk nekā NordVPN. Tā nav tik liela atšķirība, it īpaši, ja ņem vērā NordVPN papildu naudas vērtību.

Mēneša maksa par abiem VPN ir salīdzinoši dārga. Bargain medniekiem ir jāpārbauda viena gada plāni, kur NordVPN un TunnelBear skūst 41% un 50% (attiecīgi) no galīgās cenas. Bet pat šeit TunnelBear ir lētāks piedāvājums.

NordVPN vēl nav pabeigts. Vietnē tas kļūst daudz pieejamāks divi- un trīs gadu plāni - labākajā gadījumā varat ietaupīt 70% no sava NordVPN abonementa, izmantojot mūsu kuponu!

Salīdzinot ar labāko TunnelBear piedāvājumu, divi gadi NordVPN būs aptuveni Par 20% lētāk ilgtermiņā. Ar trīs gadu darījumu kļūst vēl labāk - jūs maksāsit par 30% mazāk.

Visbeidzot, NordVPN nāk ar pilnīga apmierinātība, 30 dienu naudas atdošanas garantija par visiem pieejamajiem plāniem. TunnelBear ir politika par līdzekļu neatmaksu, taču tā bezmaksas versija ir pietiekami laba, lai palaistu dažus testus un pieņemtu lēmumu pirms abonēšanas.

Uzvarētājs izmaksām: NordVPN

TunnelBear ir lētākā iespēja, ja maksājat katru mēnesi vai gadu. Tomēr NordVPN ir vēl divi plāni, kas ļauj ietaupīt naudu, ja meklējat ilgtermiņa VPN pakalpojumu. Tas padara to izceļas izmaksu salīdzinājumā.

Izmēģiniet NordVPN!

4. Vienkārša lietošana

Kā divi vispopulārākie VPN pakalpojumu sniedzēji, NordVPN un TunnelBear ir pielikuši papildu pūles, lai izstrādātu spožas, lietotājam draudzīgas lietotnes. Un tas parāda.

Abiem VPN kopīga tēma ir tīrs, intuitīvs interfeiss. Darbvirsmā NordVPN sniedz nedaudz vairāk informācijas - jūs varat redzēt jūsu tikko piešķirtā IP adrese, kā arī pilns serveru saraksts lietotnes kreisajā pusē. Informācija par servera slodzi ir iekļauts arī, lai jūs varētu viegli izvairīties no pārpildītiem serveriem.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ja vēlaties, lai lietas būtu kompaktas, varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz sistēmas teknē esošās lietotnes NordVPN un ātri izveidot savienojumu ar jaunākajiem vai vēlamajiem serveriem.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Piekļuve dažādi iestatījumi un funkcijas nevarētu būt vienkāršāk - vienkārši atveriet Iestatījumi cilni, un jūs apskatīsit visu, ko piedāvā NordVPN.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Lietotnes TunnelBear darbvirsmas lietotne ir pieticīgāka, bet tikpat taisni. Tāpat kā ar NordVPN, jūs saņemat a ātra savienojuma poga un glīta servera karte. Protams, tas ir nedaudz iztukšots, bet jūs saņemat niecīgu tuneli rakšanas lāci! Tas nav parādīts zemāk, bet mēs to apsolām.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Diemžēl, veiklība neatsver TunnelBear ierobežojumus, salīdzinot ar NordVPN. Liela atšķirība ir tā, kā darbojas servera atlase.

NordVPN ļauj precīzi izvēlēties serverus un reģionus, papildus automātiskajiem savienojumiem. Izmantojot TunnelBear, jums nav tādas pašas greznības - Jūs varat izvēlēties valsti vai ļaut VPN to izdarīt jūsu vietā, bet serverus vienmēr apstrādā programmatūra.

Uz augšu, iestatījumi ir tikai viena klikšķa attālumā - tāds pats kā ar NordVPN. TunnelBear tos sadala trīs cilnēs - Vispārīgi, tīkls, un Drošība. Konts “Iestatījumos” vienkārši ir informācija par jūsu abonementu, tāpēc mēs tos neievietotu vienā grupā.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Viena pēdējā lieta. Daži lietotāji dod priekšroku saviem pielāgotajiem iestatījumiem, neatkarīgi no nepieciešamības vai personīgas izvēles. NordVPN ļauj to izdarīt, nodrošinot nepieciešamie konfigurācijas faili savā tīmekļa vietnē. Tomēr TunnelBear tā nav - tas ir vai nu lietotnes, vai nekas, izmantojot šo VPN.

Uzvarētājs ērtai lietošanai: NordVPN

Bez šaubām, abi VPN ir prieks izmantot. Tas teica, NordVPN izdodas lietotājiem dot daudz vairāk brīvības, vienlaikus to vienkāršojot. TunnelBear piedāvā arī brīvu laiku, izmantojot savas lietotnes, taču pāris trūkumu dēļ tas šajā kategorijā paliek aiz NordVPN..

Izmēģiniet NordVPN!

5. Savietojamība

Lielākajās platformās neatradīsit atšķirību nevienā VPN saderībā. NordVPN un TunnelBear ir vietējās lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Abas sniedz jums daudz vienlaicīgs savienojumss arī - pieci uzņēmumam TunnelBear un seši priekš NordVPN.

Apskatīsim plašāku platformas atbalstu.

Windows

Lai izmantotu NordVPN un TunnelBear Windows lietotnes, jums būs nepieciešama vismaz Windows 7. NordVPN ir arī instrukcijas manuālai iestatīšanai vecākās XP un Vista operētājsistēmās. Kā mēs jau minējām, TunnelBear neatbalsta manuālas konfigurācijas.

Mac

Šeit nav atšķirību - NordVPN un TunnelBear savām lietotnēm prasa vismaz macOS 10.10 (Yosemite).

Android

Android lietotnes atbalsts abiem VPN sākas no Jelly Bean platformas. TunnelBear nepieciešama 4.1 un jaunāka versija.

Arī NordVPN lietotne ir pilnībā funkcionējoša Android TV; tas nav gadījumā ar TunnelBear.

Ja Tu gribi lejupielādējiet APK failus tieši Android lietotnei, NordVPN ļauj to izdarīt vietnē. Jūsu vienīgā iespēja, izmantojot TunnelBear, ir ceļojums uz Google Play.

iOS

Atkal, abi VPN ir identiski - iOS 9.0 ir viņu lietotņu vecākā atbalstītā versija.

Linux

NordVPN ir noderīgas uzstādīšanas pamācības Ubuntu un Debian. TunnelBear ir nedaudz atšķirīgs, ar atbalstu Ubuntu un Fedora izplatījumiem.

Liekas, ka Linux nav neviena VPN uzmanības centrā. Tehniski, NordVPN un TunnelBear vajadzētu darboties ar dažādiem distros, bet kopējais atbalsts šai OS ir diezgan ierobežots.

Maršrutētāji

NordVPN atgriežas formā ar elastīgiem maršrutētāja iestatījumiem. Atbalstītajā programmaparatūrā ietilpst populārie DD-WRT un Tomato, kā arī vairāki citi veidi.

Sīki izstrādātas instrukcijas ir iekļauti arī gadījumā, ja esat VPN maršrutētāja iestatīšana pats.

Iepriekš uzlādēti maršrutētāji ir opcija arī ar šo VPN - to varat iegādāties no trešo pušu pārdevējiem.

TunnelBear nevar konfigurēt ar maršrutētājiem, kas ir acīmredzams trūkums salīdzinājumā ar NordVPN.

Citas platformas

NordVPN darbojas šādās papildu platformās:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • BlackBerry
 • Kodi
 • Multivides un spēļu konsoles (caur maršrutētāju)
 • Viedie televizori (caur maršrutētāju)

TunnelBear atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera)

Uzvarētājs par saderību: NordVPN

Šajā salīdzinājumā elastīgāks pakalpojums ir NordVPN, ar papildu funkcionalitāti īpašām platformām un labāku vispārējo platformas atbalstu. Vidējais lietotājs, iespējams, nepamanīs TunnelBear ierobežojumus, taču viņi noteikti izceļas šajā kategorijā.

Izmēģiniet NordVPN!

6. Ātrums

Pēc definīcijas, VPN palēnina savienojuma darbību. Visai šifrēšanai un serveru lēcienam ir jānotiek uz kaut kā rēķina, vai ne?

Tomēr jūs nevēlaties, lai jūsu VPN jūs bremzētu pārāk daudz,tas var negatīvi ietekmēt jūsu pārlūkošanā. Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai cipari paliktu pēc iespējas augstāki - bet jums arī vajag konsekventu sniegumu uz parastajiem serveriem.

Lai šajā salīdzinājumā atrastu ātrāku VPN, mēs pārbaudījām NordVPN un TunnelBear uz vairākiem viņu serveriem visā pasaulē. Mūsu testa vieta bija Austrumeiropā; zemāk redzamā tabula ir sakārtota no tuvākā līdz visattālākajam serverim.

Šie ir mūsu etalona rezultāti (nav VPN):

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Un šeit ir redzams, kā NordVPN un TunnelBear ieguva vērtējumu mūsu testos:

Serveris Lejupielādes ātrums (Mb / s) Augšupielādes ātrums (Mb / s)
NordVPN TunnelBear NordVPN TunnelBear
Automātiski (vistuvāk) 70.05 17.38 32,61 29.84
Rumānija 55,90 60.38 34.15 30.55
Vācija 63,95 63,20 34.53 31.29
Apvienotā Karaliste 53,72 9.12 24.44 34.49
Portugāle 33.93 Nav 30.00 Nav
Izraēla 34.52 Nav 11.62 Nav
Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) 54.35 8.34 27,61 18.12
Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) 51.12 Nav 7.77 Nav
Japāna 28.09 11.81 2.02 5.97
Austrālija 24.56 3.60 1,97 0,36

* TunnelBear nav serveru Portugālē un Izraēlā. Visos mūsu ASV testos mēs arī izveidojām savienojumu ar Austrumkrasta serveriem - tā kā mēs nevarējām izvēlēties konkrētus serverus, mēs pieņemam, ka TunnelBear nav neviena servera ASV Rietumu krastā.

Kā redzat no tabulas, TunnelBear ir nestabils. Automātiskai servera izvēlei vajadzētu savienot jūs ar tuvāko pieejamo serveri, bet tas nebūt nenozīmē, ka jūs iegūsit vislabāko ātrumu - īpaši, ja serveri dažās valstīs ir mazāk jaudīgi.

Mēs nesakām, ka tas ir gadījumā ar TunnelBear (viņi diezgan slepeni izturas pret savu serveru tīklu), bet rezultāti to stingri norāda.

TunnelBear atlec atpakaļ Rumānija un Vācija testus, bet šeit beidzas labās ziņas par šo VPN.

Lejupielādes ātrums ir ļoti svarīgs straumēšanai, straumēšanai un pat gadījuma rakstura pārlūkošanai. Kaut arī TunnelBear nodrošina pieņemamu vispusīgu augšupielādes ātrumu (ar vienu nopietnu izņēmumu), tas ir ļoti lēns Apvienotajā Karalistē, ASV, Japānā un Austrālijā.

Tikmēr NordVPN iziet cauri katram testam. Protams, serveri iekšā Portugāle un Izraēla nav pārāk ātrs salīdzinājumā ar pārējiem rezultātiem, bet TunnelBear pat nepiedāvā šīs valstis.

Uzvarētājs par ātrumu: NordVPN

Tikai vienam VPN šajā salīdzinājumā izdevās sasniegt nemainīgi ātrus rezultātus pat attālos serveros. NordVPN šeit iegūst pelnītu laimestu - TunnelBear nav pārāk iespaidīgs, ar daudz zemāku ātrumu un ierobežotu serveru tīklu.

Izmēģiniet NordVPN!

7. Serveri un tīkls

Šajā salīdzinājumā mēs šeit un tur esam parādījuši NordVPN un TunnelBear serverus. Tagad ir laiks aplūkot sīkāku informāciju.

Kā jūs droši vien varat uzminēt, TunnelBear ir bezcerīgi pārspējis. Parasti, Vairāk nekā 22 valstis neizklausās pārāk slikti par pieņemamu VPN, taču konkurence ir pārāk spēcīga.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

NordVPN uzņemas milzīgu pārsvaru ar gandrīz trīs reizes vairāk valstu un kopā 5 100+ serveri. Ar spēcīgāka klātbūtne katrā kontinentā, šis VPN ir ne tikai ātrāks, bet arī elastīgāks.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Tomēr tas nav tikai skaitļi. NordVPN nodrošina daudz lielāku dziļumu, ar pieci speciālo serveru tipi. Šeit ir pilns iedalījums:

 • 4600+ standarta serveri (no kuriem 4 400 atļauj P2P)
 • 460+ noklusēts serveriem
 • 30 Dubultā VPN serveriem
 • 3 Sīpols, kas pārsniedz VPN serveriem
 • 70+ Dedicēts IP serveri (pēc izvēles papildus)

Mēs sevi atkārtojam, bet piekļuves neesamība faktiskajiem serveriem var būt arī ārkārtīgi nomākta. Gadījuma lietotāji - pūlis TunnelBear nepārprotami mērķē -, iespējams, to neuzskatīs par milzīgu problēmu.

Tomēr, serveru maiņa var būt ļoti izdevīga daudzās dažādās situācijās. Kā piemērus var minēt izvairīšanos no pārslogotiem serveriem, straumēšanai piemērotu iespēju atrašanu vai veiktspējas problēmu novēršanu. Šī ir vēl viena NordVPN priekšrocība šajā kategorijā.

Serveru un tīkla uzvarētājs: NordVPN

Neatkarīgi no tā, vai VPN lietojat neregulāri vai katru dienu, NordVPN ir lielāks un labāks, runājot par serveru tīkliem. TunnelBear piedāvājums, lai arī pats par sevi ir pienācīgs, salīdzinājumā ar to ir gaužām labāks.

Izmēģiniet NordVPN!

8. Privātums un drošība

NordVPN un TunnelBear ņem vērā savu lietotāju privātumu ļoti nopietni.

Abas VPN ir ļoti garas, lai jūs būtu drošībā tiešsaistē. Starp stingra politika bez reģistrēšanās, ložu necaurlaidīga šifrēšana, un būtiskas drošības funkcijas, hakeri un snoopers tiek turēti prom ar lieliem panākumiem.

Abi VPN arī ir tikuši pakļauti neatkarīgi drošības auditi, kas apstiprina visu iepriekš minēto.

Lai atrastu uzvarētāju, mums būs jāveic vēl viena dziļa niršana.

Mežizstrādes politika

NordVPN un TunnelBear atrodas Panama un Kanāda, attiecīgi.

Ciktāl jurisdikcija iet, NordVPN darbojas ļoti labvēlīgā vidē VPN sniedzējiem. Panamā nav obligātu datu saglabāšanas likumu - vai jebkurš cits potenciāli bīstams tiesību akts.

Dažos jautājumos, kas saistīti ar tiešsaistes brīvību, Kanādai ir diezgan saudzīga (vidusmēra pilsoņa) nostāja. Tomēr datu saglabāšanas likumi nav problēma arī VPN pakalpojumu sniedzējiem šajā valstī.

Bet atšķirībā no Panamas, Kanāda ir piecu acu alianses dibinātāja. Tas nozīmē, ka tā ir daļa no vairākiem līgumiem par digitālo datu apmaiņu starp iesaistītajām valstīm - kas bieži ietver sensitīvu informāciju par lietotājiem.

Vai tā ir milzīga problēma?? Ja esat informēts par privātumu, tas tā var būt. Paturiet prātā, ka TunnelBear līdz šim ir nekļūdīgi atbalstījusi savas prasības par nulles datu reģistrēšanu, nedodot mums iemeslu šaubīties par šo pakalpojumu sniedzēju.

Tomēr, ja vēlaties papildu mieru, labāka izvēle varētu būt NordVPN.

Šifrēšana un protokoli

NordVPN un TunnelBear šeit ir gandrīz identiski.

Sāksim ar šifrēšanas standartu. Abi VPN visumā ievieš AES-256. Kā norāda nosaukums, tas ir 256 bitu šifrēšana - plaši izmantots lielākajā daļā premium VPN pakalpojumu, pateicoties nesalaužamai drošībai un nelielai vispārējai ietekmei uz ātrumu.

Lieliska priekšu slepenība izmanto arī NordVPN un TunnelBear. Īsāk sakot, tas nozīmē, ka papildu drošībai tiek izmantotas dinamiskās šifrēšanas atslēgas, nevis statiskās.

Protokoliem jūs saņemat nozares standartu OpenVPN abos VPN Windows, Mac, un Android lietotnes. Ieslēgts iOS, abi VPN izmanto IKEv2 / IPSec protokols. Atkal NordVPN ir nedaudz elastīgāks, jo tas ļauj manuāli OpenVPN iestatījumi izmantojot trešo pušu saskarnes.

Drošības līdzekļi

NordVPN funkciju arsenāls ir viena no tā lielākajām priekšrocībām.

Šeit jūs atradīsit iebūvēta reklāmu bloķēšana un anti-ļaundabīgo programmu aizsardzība, pateicoties patentēts CyberSec komplekts.

Saraksts turpinās divi atsevišķi nogalināšanas slēdži - viens jūsu viss savienojums, un vēl viens īpašas lietotnes.

Jūs arī saņemat uzlabota DNS noplūdes aizsardzība, ar iespēju izmantot pielāgotas DNS adreses.

Salīdzinot ar šo jaudīgo drošības elementu kombināciju, TunnelBear nedaudz pietrūkst.

Tur ir nav DNS noplūdes aizsardzības, lai gan mūsu testos VPN nebija hermētisku. Reklāmas bloķēšana nerodas arī sākotnēji - jums būs jāinstalē TunnelBear Blocker paplašinājums tam un pat tad, tas ir pieejams tikai uz darbvirsmas.

Citiem vārdiem sakot, TunnelBear drošības iestatījumi izskatās diezgan tukši. Tas nozīmē, ka jūs noteikti saņemat obligātu prasību savienojuma nogalināšanas slēdzis un viens otrs ļoti svarīgs (dažiem) rīks.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

GhostBear funkcija ir TunnelBear atbilde uz stingru tiešsaistes cenzūru. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu papildu apmulsums lietotājiem valstīs ar lieliem interneta ierobežojumiem. Tas padara TunnelBear par vienu no nedaudzajiem VPN, kas joprojām uzticami darbojas Ķīnā.

Arī NordVPN ietilpst šajā ekskluzīvajā klubā. Aktivizējot aplaupītos serverus, jūs varat apiet Lielo ugunsmūri, taču ņemiet vērā, ka jums nebūs piekļuves standarta serveriem, kamēr netiks atspējots šis režīms.

Salīdzinājums NordVPN vs TunnelBear - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Kopumā šeit ir spēcīga NordVPN un TunnelBear izrāde.

Privātuma un drošības uzvarētājs: NordVPN

Abi VPN ir privātuma un drošības čempioni, taču dažas nelielas priekšrocības nostāda NordVPN priekšā. TunnelBear ir visiespaidīgākais šajā kategorijā, taču joprojām nespēj pārspēt pretinieku.

Izmēģiniet NordVPN!

9. Galīgais spriedums

Pats par sevi saprotams, ka NordVPN un TunnelBear šajā salīdzinājumā precīzi nav bijuši vienādi pretinieki.

NordVPN nopelna pelnītu uzvaru visās astoņās mūsu kategorijās. Tas ir labāks visaptverošs pakalpojums visos aspektos, un, kaut arī dažās sadaļās TunnelBear ir pamatots piemērs, šis VPN galu galā atpaliek.

Pašlaik TunnelBear vienkārši nepievieno pietiekami daudz vērtības apmaksātajā versijā, lai pamatotu cenu, kas ir tādā pašā diapazonā kā NordVPN. Droši vien jūs varētu pieļaut nestabilu ātrumu un mazāk attīstītu serveru tīklu bezmaksas VPN, taču lietām vajadzētu uzlaboties, kad sākat maksāt par augstākas veiktspējas līmeņiem. Ne šeit, šķiet.

Mums ir jāpiešķir kredīts tur, kur tas pienākas - TunnelBear nodrošina brīvu privātumu un drošību, kā arī asas darbvirsmas un mobilās lietotnes. Bet tas pats notiek ar NordVPN, Papildus tūkstošiem ātru serveru, bez piepūles straumēšana, un lielisks P2P atbalsts.

Tas viss padara NordVPNneapšaubāms uzvarētājs šajā salīdzinājumā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me