Populārākie patiešām bezmaksas VPN Dark Web


Varētu domāt, ka tumšās tīmekļa pārlūkprogrammas veic daudzus un tos pašus uzdevumus kā VPN. Paredzēts, ka tādas iespējotas pārlūkprogrammas kā Tor saglabājiet savu identitāti slēptu, šifrējot savus datus un novirzīt savu interneta trafiku caur attāliem serveriem visā pasaulē.

Tātad jums nav nepieciešams VPN? Nepareizi.

Tā kā tumšās tīmekļa aktivitātes ir ienākušas sabiedrības acīs, valdības un ISP uzraudzība ir strauji palielinājusies. Tātad, ja vēlaties pievienot papildu anonimitātes slānis tumšajā tīmekļa pārlūkošanā, iespējams, apsverat iespēju izveidot bezmaksas VPN.

Bet, pārbaudot vairāk nekā 40 bezmaksas VPN tumšajam tīmeklim, es to atklāju datu ierobežojumi un privātuma noplūde bija galvenā problēma. Šie bezmaksas pakalpojumi bieži nopelna naudu līdz pakļaujot jūs reklāmām un pārdodot sensitīvus datus.

Bezmaksas VPN nekad nav īsti bezmaksas. Un ar hakeriem un krāpniekiem katru dienu iefiltrējas Tor mezglos, tumšais tīmeklis nav tā vieta, kur riskēt. 

Tāpēc mans mīļākais tumšā tīmekļa VPN ir NordVPN. Tā parocīgā sīpolu pa VPN funkcija nodrošina jūsu Tor pārlūkošanu ar papildu drošību militāras pakāpes šifrēšana lai jūsu darbība būtu droša, droša un anonīma.

Un labā ziņa ir tā, ka varat izmēģiniet NordVPN bez riska 30 dienas ar pilnu naudas atdošanas garantiju.

Kā tumša tīmekļa lietotājs es vienmēr izmantoju premium VPN, nevis bezmaksas. Bet, ja vēlaties ietaupīt naudu, es esmu noapaļojis labākos bezmaksas tumšā tīmekļa VPN tirgū. Es esmu paskatījies ātrums, datu ierobežojumi un, pats galvenais, drošība.

Labākie bezmaksas tumšie tīkli Web VPN - īsa rokasgrāmata

 1. NordVPN - Mūsu vislabākais VPN piedāvā zibens ātrumus bez datu ierobežojumiem un nozarē vadošajiem drošības elementiem. Izmantojiet NordVPN 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai to izmēģinātu bez riska.
 2. Hotspot vairogs - Izbaudiet nozares standarta šifrēšanu, lai iegūtu papildu privātumu un ikdienas datu limitu 500 MB. Ar to pietiek vieglai pārlūkošanai, bet tas nebūs piemērots spēlētājiem vai straumētājiems.
 3. Vējraksts - VPN netiek reģistrēts ar visām premium versijas drošības funkcijām. Atbalsta straumēšanu, bet nāk ar stingru 10 GB lielu ikmēneša datu vāciņu, kas ierobežos failu koplietošanu.
 4. ProtonVPN - Jaudīgs VPN ar integrētu piekļuvi Tor tīklam, bet pievienotā Tor aizsardzība ir pieejama tikai premium plānā.
 5. Paslēp mani - Izbaudiet piekļuvi bez reklāmām 5 serveru vietām visā pasaulē. Piemērots straumēšanai, bet 2 GB datu mēnesī ir pietiekami tikai 2 stundu HD straumēšanai.

Pārbaudiet mūsu pārējos 3 bezmaksas VPN tumšajam tīmeklim!

Kas ir nozveja ar bezmaksas VPN??

Ja kaut kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, parasti tā ir. Tas pats attiecas uz bezmaksas VPN. Papildus ierobežotu pakalpojumu darbināšanai bezmaksas VPN var apdraudēt jūsu ierīci un personiskos datus.

Saderība

Bezmaksas VPN ir mazāks serveru skaits tāpēc jūs nevarat garantēt, ka tajos būs mezgli, kas var novirzīt jūsu interneta trafiku caur Tor tīklu. Lielākā daļa premium pakalpojumu sniedzēju piedāvā plašu piekļuvi tumšajam tīmeklim.

Drošība

Attālo serveru darbināšana maksā naudu un šo izmaksu segšanu, bezmaksas pakalpojumi var iekasēt jūsu personiskos datus. Izmantojot tumšo tīmekli, jūs nevēlaties, lai slepenā informācija nonāktu nepareizās rokās. Premium VPN nodrošina, ka jūsu privātums paliek neskarts. 

Ierobežojumi

Ja jūs vēlaties straumēt tīmekļa saturu vai koplietot lielus failus, izmantojot straumēšanu, bezmaksas VPN datu ierobežojumi jūs apturēs. Atšķirībā no premium VPN, daudzi bezmaksas pakalpojumi ierobežo ātrumu un joslas platumu, kas noved pie lēnas veiktspējas.

Labākie bezmaksas tumšie tīkli

Esmu izmēģinājis desmitiem bezmaksas VPN, lai atrastu labāko tumšā tīmekļa pārlūkošanai. Šeit ir manas labākās izvēles, ņemot vērā ātrums, drošība un tīmekļa veiktspēja. 

1. NordVPN

NordVPN

 • Dedicated Sīpolu over VPN funkcija
 • 256 bitu AES šifrēšana, slēdzis un dubultā VPN aizsardzība
 • Vairāk nekā 5200 ātrgaitas serveru 59 valstīs
 • Specializētie P2P serveri
 • Nepieteikšanās politika
 • Izmēģiniet bezriska naudu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Darbojas ar: Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Linux, Windows, macOS, Android, iOS un lielāko daļu maršrutētāju

NordVPN’s 30 dienu naudas atdošanas garantija padara to par manu galveno izvēli bezmaksas tumšajiem tīmekļa VPN. Jā, tas ir premium klases pakalpojums, bet, ja jums nepieciešams VPN tikai dažas nedēļas, tas ir labākais risinājums tirgū.

Lai pakalpojumu izmantotu bez maksas, 30 dienu laikā vienkārši pieprasiet naudas atmaksu, un nauda atgriezīsies jūsu kontā. Vai arī, ja jūs meklējat aizsardzību visu gadu, NordVPN piedāvā lētu plānu klāstu, kas noteikti ir naudas vērts.

NordVPN ir ideāli piemērots tumšajam tīmeklim. Tas ir unikāls Sīpols pa VPN funkciju izveido viengabalainu savienojumu starp NordVPN drošiem serveriem un Tor tīklu. Snoopers, piemēram, valdība un jūsu ISP, nezina, ka izmantojat tumšo tīmekli. Tāpēc tas ir lieliski piemērots neitralizētas uzraudzības novēršana.

Tas ir piespiests jūs arī mocīt. Ja vēlaties koplietot lielus failus tīklā vai tumšajā tīmeklī, īpaši P2P serveri padarīt to jauku un vieglu. Turklāt jūsu darbība paliek anonīma, pateicoties stingrajiem NordVPN noteikumiem politika bez reģistriem.

Neuztraucieties arī par ātrumu. NordVPN ir viens no mūsu top 5 ātrākie VPN un piedāvā lejupielādes ātrumu virs 30Mbps pat tumšajā tīmeklī. Ar nav datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu, jums patīk straumēšana bez buferiem.

NordVPN piedāvā arī nozarē vadošo drošību. Ērts CyberSec funkcija apzīmogo ļaunprātīgos uznirstošos logus. Tāpēc tas ir īpaši noderīgi, izmantojot tumšo tīmekli. Turklāt jūsu dati ir aizsargāti ar 256 bitu AES šifrēšana un aizsargāts ar automātiska killswitch.

Lai uzzinātu, kā noritēja NordVPN vispusīgā pārbaude, apskatiet mūsu pilnu pārskatu. Vai arī izmēģiniet to šodien ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Saņemiet NordVPN bez maksas!

2. Hotspot vairogs

logi karstais ekrāns

 • Viens ātrgaitas ASV serveris
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • 500 MB ikdienas datu vāciņš
 • P2P draudzīgi
 • Darbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Android

Hotspot vairogs ir nopietni ātrs. Tas piedāvā bezmaksas VPN līdzīgs ātrums premium pakalpojumiem. Savos testos es reģistrēju lejupielādes ātrumu virs 85mbps un augšupielādes ātrumu 42mbps. Ja straumējat vai lejupielādējat saturu no tumšā tīmekļa, jūs neatradīsit ātrāku bezmaksas VPN.

Jums ir pieeja tikai viens serveris tomēr. Un atšķirībā no NordVPN serveriem, tas nav optimizēts Tor piekļuvei. Jūs joprojām varēsit piekļūt tumšajam tīmeklim. Vienkārši gaidiet, ka redzēsit nelielu ātruma samazinājumu.

Lai iegūtu visaptverošāku pārklājumu, Hotspot Shield premium plāns ļauj piekļūt vairāk 3200 droši serveri 70. ierīcē+ valstis, kurām nav joslas platuma ierobežojumu.

Hotspot Shield bezmaksas serveris atbalsta P2P failu apmaiņa. Bet šeit ir sliktās ziņas. Hotspot Shield ierobežo tā bezmaksas lietotājus 500 MB datu pārsūtīšanas dienā. Lai gan tas ir pietiekami, lai pārsūtītu vairākus attēlus un teksta failus, HD video varat straumēt tikai 30 minūtes.

Tā kā Hotspot Shield finansē bezmaksas plānu, izmantojot tā premium paketes, jūs joprojām baudāt stingru politika bez reģistriem. Tas nepārdos jūsu datus bīstamām trešajām pusēm. Tomēr gaidiet, ka redzēsit regulāri reklāmas lietotnē ar bezmaksas versiju. Jums nav pieejams arī Hotspot Shield klientu atbalsts 24 stundas diennaktī.

Jūsu dati ir aizsargāti ar AES 256 bitu šifrēšana par pievienoto anonimitāti tumšajā tīmeklī. Hotspot Shield pat rada godalgotu balvu gada pārskatāmības ziņojums lai jūs varētu redzēt, kā tiek uzraudzīta jūsu informācija un aktivitātes.

Vēlaties uzzināt vairāk par Hotspot Shield bezmaksas plānu? Izlasiet visu mūsu pārskatu. Vai arī šodien izmēģiniet premium klases pakalpojumu 45 dienu naudas atdošanas garantija. 

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

3.Apraksts

vējrakstu ierīces

 • Mēneša datu ierobežojums - 10 GB
 • Neierobežots ierīces savienojums
 • Piekļuve 11 serveru vietām
 • Nav sesiju žurnālu vai IP laika zīmogu
 • P2P atļauts lielākajā daļā serveru
 • Sadarbojas ar: Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer un Kodi
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Linux un Android

Windscribe ir visaptveroša bezmaksas pakete, kas piedāvā daudzas no tām pašām funkcijām kā tās premium plāni. Bet, lai to izmantotu tumšajā tīmeklī, tam ir daži nopietni trūkumi. 

Jūs saņemat lielāku serveru izvēli nekā vairums bezmaksas VPN. Jums ir pieeja vietnei 11 serveru atrašanās vietas, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Franciju, Vāciju un Honkongu. Šī izvēle man šķita īpaši noderīga, lai uzturētu ātrumu, vienlaikus izmantojot tumšo tīmekli.

Tas piedāvā labu aizsardzību ar AES 256 bitu šifrēšana un spēcīga IP noplūdes aizsardzība. Kamēr Toram jūsu pārlūkošana būtu jādara privāta, Windscribe’s automātiskais ugunsmūris nodrošina, ka pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs neredz jūsu darbību, pat nemierīgi. Tomēr jums nebūs piekļuves tādiem pro plan drošības elementiem kā Windscribe ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs.

Labā ziņa ir tā P2P koplietošana tiek atbalstīta lielākajā daļā Windscribe serveru, pat uz brīvo plānu. Tomēr savos testos es atklāju, ka bezmaksas servera ātrums ir diezgan neatbilstīgs. Tam nepalīdz a mēneša datu ierobežojums - 10 GB.

Tas darbojas aptuveni 330 MB dienā, kas ir tik tikko pietiekami, lai straumētu video saturu. Ar to vajadzētu pietikt, ja tomēr vēlaties piekļūt cenzētai žurnālistikai. Katrā ziņā, tas ir daudz mazāks datu vāciņš nekā daudziem bezmaksas tumšā tīmekļa VPN.

Windscribe ir lieliski piemērots saglabājot jūs anonīmu. Pat bezmaksas plānā, reģistrējoties, jums nav jāsniedz identificējoša informācija. Plus, jūs varat maksā ar Bitcoins lai paslēptu savu identitāti.

Lai uzzinātu vairāk par Windscribe žurnālu uzskaites politiku, apskatiet mūsu padziļināts pārskats. Vai arī tagad bez maksas baudiet 10 GB datu.

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

4. ProtonVPN

protonvpn ierīces

 • Nav ierobežojumu datu izmantošanai
 • Bez reklāmām
 • Serveru atrašanās vietas trīs valstīs
 • Nepieteikšanās politika
 • Torrenting nav pieejams bezmaksas plānā
 • 7 dienu bezmaksas jauninājums piemaksu plānam
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, bet straumēšana tiek bloķēta bezmaksas plānā
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux un dažiem maršrutētājiem

ProtonVPN ir viens no nedaudzajiem bezmaksas VPN neuzliek jūsu datiem maksimālo robežu. Bet bezmaksas plāns tomēr nāk ar citiem ierobežojumiem.

Galvenā problēma ir mokoša. Jums ir pieeja tikai serveri trīs valstīs (ASV, Nīderlande, Japāna) un neviens no viņiem neatbalsta P2P koplietošanu. Tātad, ja vēlaties straumēt tumšajā tīmeklī, jums ir jājaunina uz Proton VPN premium pakalpojumu.

Otrais jautājums ir ātrums. Tā kā jūsu dati jau tiek nosūtīti caur globālo Tor tīklu, jūs nevēlaties, lai VPN jūs vēl vairāk palēninātu. ProtonVPN ātrums bezmaksas plānā ir stingri ierobežots.

Labās ziņas ir, ProtonVPN ir integrēts Tor tīklā. Bet jums nebūs jābauda tumšā tīmeklī optimizētā Tor Over VPN funkcija, kas ļauj ērti piekļūt visam Tor tīklam. Šī funkcija ir paredzēta tikai ProtonVPN abonentiem, kas maksā.

Lai iegūtu vislabāko tumšā tīmekļa veiktspēju, izmantojiet ProtonVPN bezmaksas 7 dienu jauninājums. Vienkārši reģistrējieties kontam un izbaudiet visas ProtonVPN augstākās iespējas, ieskaitot Tor pār VPN, droša straumēšana un P2P atbalsts.

ProtonVPN ir a uzticams bezmaksas VPN. Kā arī AES-256 šifrēšana un DNS noplūdes novēršana, ProtonVPN stingri ievēro politika bez reģistriem lai pārlūkošana nebūtu anonīma.

Reģistrējoties jums nav jāsniedz nekāda maksājuma informācija. Viss, kas jums nepieciešams, ir e-pasta adrese. Jūs pat varat izmantot pašu Proton pakalpojumu ProtonMail bezmaksas šifrēts e-pasta konts. 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ProtonVPN cenu plānošanas plāniem? Apskatiet mūsu pilns pārskats par visu info. Vai arī pierakstieties šodien, lai izmēģinātu to pats.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

5. hide.me

logi hide.me

 • 256 bitu AES šifrēšana
 • 2 GB ikmēneša datu piemaksa
 • IP noplūdes aizsardzība
 • Darbojas ar: BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Showtime, Crackle, HBO GO, Kodi un Sky Go
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS un Android, Linux un dažiem maršrutētājiem

hide.me ir viena no drošākais bezmaksas VPN tumsai tīmeklis. Tas pārlūkošanai piešķir papildu anonimitātes slāni ar 256 bitu AES šifrēšana un pievienota IP noplūdes aizsardzība lai segtu jebkādu serveru izslēgšanu.

hide.me sola 99,9% uptime, tāpēc bīstami atslēgumi ir reti. Tas arī netraucē jūsu IP, tāpēc jums patīk spēcīgs iekraušanas ātrums tumšais tīmeklis.

Bet hide.me dod jums piekļuvi tikai serveri piecās valstīs. Lai gan tas ir vairāk nekā daži bezmaksas VPN, slēpts me nevar garantēt P2P atbalstu uz šiem serveriem. Torrenting tiek atbalstīts visos hide.me premium plānos. Jauniniet un jūs saņemat piekļuvi 1400+ serveri 57 vietās bez datu ierobežojumiem.

hide.me datu ierobežojums ir reāla problēma. Jūs tikai saņemat 2 GB datu mēnesī. Tas ir pietiekami divu stundu HD straumēšanai vai aptuveni astoņu stundu spēlei. Ja regulāri lietojat tumšo tīmekli, hide.me piedāvā lielu datu plānu klāstu lai atbilstu jūsu budžetam.

Jūsu privātums ir aizsargāts. hide.me ir parocīgs privātuma pārbaudes funkcija lai tumšā tīmekļa novērošana nesaņemtu nevēlamu uzmanību. Turklāt jūs saņemat papildu aizsardzību no automātiska nogalināšanas slēdzis un politika bez reģistrēšanās.

Ciets un drošs bez reklāmām pakalpojums, hide.me ir labs bezmaksas VPN tumšajam tīmeklim. Bet jūs varat izmēģināt tā premium pakalpojumu ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Lai uzzinātu vairāk par hide.me politiku bez reģistrēšanās, izlasiet mūsu pilns pārskats.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

6. TunnelBear

tuneļveida ierīces

 • 500 MB datu mēnesī
 • Serveri 22 valstīs
 • AES-256 bitu šifrēšana
 • Darbojas ar: HBO Go
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android

TunnelBear dod jums vienu no lielākajiem jebkura bezmaksas VPN servera izvēles variantiem. Jūs saņemat piekļuvi ātrgaitas serveri 20+ valstīs. Šī serveru izvēle ir ērta, lai uzturētu veiktspēju tumšā tīmeklī.

Brīvā plāna ātrums tomēr nav liels. Un, pieslēdzoties Tor tīklam, es redzēju ievērojams kritums manā lejupielādes ātrumā. TunnelBear ātruma tests lietotnē ir noderīgs, lai redzētu, cik lielā mērā jūsu ierīce tiek ietekmēta.

TunnelBear lielākais trūkums ir tā Mēneša datu ierobežojums - 500 MB. Tas ir mazākais ierobežojums manā sarakstā, un jums tiks atļauts 30 minūšu straumēt divu stundu spēles. Tas ir pagājis veselu mēnesi.

Drošības ziņā tas darbojas labāk. Pēc brīvā plāna jūs saņemat AES 256 bitu šifrēšana papildu aizsardzībai pret nevēlamām acīm. A politika bez reģistriem nodrošina, ka jūsu darbība paliek privāta, kamēr tā ir ērta Modrības režīms ir lieliski piemērots tumšas tīmekļa ļaunprogrammatūras bloķēšanai.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par TunnelBear konfidencialitātes vadību? Viss, kas jums jāzina, ir mūsu rīcībā padziļināts pārskats.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas!

7. Opera

operas ierīces attēls

 • Web pārlūks ar iebūvētu VPN
 • Pieejams sīpolu pārlūks
 • Nav datu ierobežojumu
 • Neatbalsta straumēšanu
 • Darbojas ar: Netflix US, YouTube
 • Darbojas tikai ar Opera darbvirsmas pārlūku

Opera ir bezmaksas pārlūks, kurā ir iebūvēts VPN. Bet, lai izveidotu savienojumu ar Tor tīklu, jums jāmaina maršrutētāja informācija pārlūka iestatījumos. Vai arī varat izmantot īpašus papildinājumus, piemēram, sīpolu pārlūka pogu un Tor Control.

Pat ar šiem paplašinājumiem, Opera nav optimizēta tumšā tīmekļa izpētei. Ja jūs meklējat tumšu tīmekļa pārlūku, tirgū ir labākas iespējas.

Iemesls, kāpēc tas veido manu sarakstu, ir tā iebūvēts VPN. Opera automātiski savieno jūs ar visātrāk pieejamo serveri. Tā piedāvā 10 serveri piecās valstīs kas ir vairāk nekā vairums bezmaksas VPN. Bet savos testos es redzēju: ātruma kritums ar tumšu tīmekļa pārlūkošanu.

Kā arī neierobežots datu apjoms, Opera ir skaidra privātuma politika. Tas neturēs žurnālus un nesekos jūsu darbībām. Bet tas izseko jūsu izmantotās produkta funkcijas un to, cik bieži lietojat lietotni.

Tomēr man ir bažas par drošību. Opera VPN tiek pārvaldīts Kanādā, kas ir daļa no 5 acu uzraudzības alianse. Opera šifrē jūsu datus, bet valdības iejaukšanās var apdraudēt jūsu tumšo tīmekļa pārlūkošanu. 

Neesat pārliecināts, vai Opera ir paredzēta jums? Uzziniet, kā tas tiek salīdzināts ar premium VPN mūsu visaptverošs pārskats.

Iegādājieties operāciju bez maksas!

8. PrivateVPN

privatevpn ierīces

 • 7 dienu bezmaksas premium klases pakalpojuma izmēģinājums
 • Neierobežots datu daudzums
 • Pielāgots Tor atbalsts
 • 2048 bitu šifrēšana
 • Serveri 60 valstīs
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu un Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux

PrivateVPN nepiedāvā pašreizējo bezmaksas plānu. Bet tas padara manu sarakstu, jo jūs varat nedēļu piekļūstiet tās labākajām funkcijām, izmantojot bezmaksas izmēģinājumu. Ja jums ir nepieciešams VPN tikai uz īsu brīdi, es ieteiktu šo premium pakalpojumu, nevis bezmaksas.

Tu iegūsti 2048 bitu šifrēšana un IPv6 aizsardzība pret noplūdi lai jūsu darbība nebūtu paslēpta no tīmekļa uzbrucējiem. Plus ar plaša serveru izvēle, P2P atbalsts un neierobežots datu apjoms, failu kopīgošana ir ātra un ērta.

Labākā daļa ir, PrivateVPN atbalsta Tor, izmantojot VPN savienojumus. Šeit ir pat ērts ceļvedis, kā modificēt OpenVPN klientu, lai nodrošinātu, ka satiksme iet caur Tor pirmo un PrivateVPN otro. Tādā veidā, jūsu ISP nezina, ka piekļūstat tumšajam tīmeklim un jūsu darbība paliek paslēpta no skata.

PrivateVPN ievēro arī Zviedrijas drošības likumus. Tā politika bez žurnāla nozīmē, ka jūsu dati paliek privāti, pat ja valdības vai interneta pakalpojumu sniedzēji to pieprasa.

Bezmaksas izmēģinājuma laiks ilgst tikai 7 dienas. Bet PrivateVPN piedāvā virkni zemu izmaksu plānu, kas tumšajā tīmeklī ir daudz efektīvāki nekā bezmaksas VPN. Apskatiet mūsu pilns pārskats lai uzzinātu vairāk.

Iegūstiet PrivateVPN bez maksas!

BUJ

Vai bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji uztur žurnālu failus?

Tā kā ir apdraudēta jūsu privātums, it īpaši piekļūstot tumšajam tīmeklim, tas ir svarīgi pārbaudiet sava VPN lietotāja līgumu. Daži bezmaksas VPN būs gūstiet peļņu no viņu pakalpojuma, ļaujot ļaunprātīgām trešajām personām šņukstēt par jūsu darbību.

Tomēr tas atšķiras. Daži bezmaksas VPN uztur privātus žurnālus personīgai uzturēšanai. Populārākie bezmaksas VPN šajā sarakstā stingri ievēro politiku, kas nepieļauj reģistrēšanos lai jūsu dati nebūtu privāti. Ar piemaksu VPN, piemēram NordVPN logi bez reģistrācijas tiek piegādāti standartaprīkojumā, tāpēc pārlūkošana tumšajā tīmeklī nekad nekļūst publiska.

Vai VPN ietekmē ātrumu??

Datu nosūtīšanai visā pasaulē ir neliela ietekme uz jūsu ierīces ātrumu. Var gaidīt, ka redzēsit a kritums aptuveni 5-6%.

Tomēr tas ir sliktāk ar bezmaksas VPN. Ar stingriem ātruma un joslas platuma ierobežojumiem var tikt ietekmēta pat viegla pārlūkošana. Lai veiktu zibens ātrumus un augsta līmeņa drošības līdzekļus, kas nepieciešami tumšā tīmekļa pārlūkošanai, labāk ir ieguldīt premium pakalpojumā.

Kādi ir bezmaksas VPN lietošanas riski tumšajā tīmeklī?

Izsekojot jūsu darbībām un atklājot savus datus, bezmaksas VPN dara to pašu, ko VPN tika izstrādāti, lai apturētu. Ja plānojat izmantot bezmaksas VPN, ir svarīgi zināt riskus.

Tā kā tumšais tīmeklis ir populārs hakeri, krāpnieki un krāpnieki internetā, jūs varētu nodot savu informāciju dažu bīstamu personu rokās.

Vai tumšais tīkls ir likumīgs?

Jā. Kaut arī tas ir ieguvis sliktu reputāciju, ir pilnīgi likumīgi piekļūt tumšajam tīmeklim caur anonīmiem pārlūkiem, piemēram, Tor. Tas ir lielisks rīks piekļuvei palīdzības līnijām, cenzētai žurnālistikai un tiešsaistes spēļu kopienām.

Tomēr, dažas tumšā tīmekļa vietnes ir nelikumīgi apmeklēt. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat VPN vai nē, ir svarīgi būt modriem pārlūkošanas laikā.

Kopsavilkums

Neļaujiet sevi apmānīt ar bezmaksas cenu zīmi. Bezmaksas VPN ļaus maksāt augstāku cenu, izmantojot jūsu privātumu. Izmantojot tumšo tīmekli, vēl svarīgāk ir saglabāt savu anonimitāti. 

Tiek apdraudēta arī jūsu drošība. Tumšajā tīmeklī dzīvo tūkstošiem troļļu, izplatot ļaunprātīgu saturu. Lai aizsargātu ierīci no ļaunprātīgas programmatūras, bezmaksas VPN var nebūt piemērots šim darbam. 

Jūs varat izmantot ierobežotu bezmaksas versiju premium pakalpojumus, piemēram, HotspotShield un TunnelBear, bet lielas datu robežas padarīt tos nepiemērotus ikdienas lietošanai tumšajā tīmeklī.

Tātad, ja jūs meklējat īstermiņa bezmaksas risinājumu, iespējams, ceļojot, mans padoms būtu izmantot naudas atdošanas garantija piedāvā augstākās klases pakalpojumi, piemēram, NordVPN. Izmantojot virkni visaugstāko drošības funkciju, jūs varēsiet izbaudīt tādu drošības un privātuma līmeni, kādu bezmaksas VPN vienkārši nevar piedāvāt..

Ja jūs meklējat VPN, lai jūsu tumšās tīmekļa aktivitātes būtu privātas, apskatiet mūsu 5 labākie tumšā tīmekļa VPN. Vai arī par visiem jaunākajiem piedāvājumiem un ietaupījumiem dodieties uz mūsu kuponu lapu. 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me