Populārākie bezmaksas VPN spēlēm Atjaunināts 2020. gadā


Bezmaksas spēļu VPN varētu šķist labs risinājums, lai pasargātu sevi no DDoS uzbrukumiem vai svīšana. Tomēr, bezmaksas VPN reti ir noderīgi spēlēšanai.

Daudzi nenodrošina to drošību, ko piedāvā premium pakalpojumi. Tātad, ja jūs vēlaties aizsargāt savu IP adresi, bezmaksas VPN izmantošana spēlēm var būt neproduktīva.

Kad jūs pievienojat datu ierobežojumi, ierobežots ātrums, un saderības problēmas, daudz bezmaksas VPN var sabojāt jūsu spēļu pieredzi.

Spēļu VPN iesaku zemu izmaksu piemaksu iespēju. Tādus pakalpojumus kā NordVPN var atļauties un tie sniedz jums drošību un ātrumu, kas nepieciešams drošai, nepārtrauktai spēlei.

Ja vēlaties turpināt izmantot bezmaksas VPN spēli, es varu palīdzēt.

Es devos meklējumos uz pārbaudiet vairāk nekā 49 bezmaksas VPN drošību, ātrumu un savietojamību. Lai arī maniem ieteikumiem ir daži ierobežojumi, šeit ir labākie bezmaksas VPN spēļu atklāšanai.

Labākie bezmaksas VPN spēlēm - īstā rokasgrāmata

 1. NordVPN: Izmantojiet manu labāko VPN, spēlējot spēli bez maksas vienu mēnesi, ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Specializēti spēļu serveri, zibens ātrums, nepārspējama drošība un neierobežota piekļuve.
 2. Vējraksts: Ar maršrutētāju saderīgs bezmaksas VPN ar 10 GB mēnesī bezmaksas datiem. Sadalīta tunelēšana un piekļuve 10 P2P draudzīgām serveru vietām.
 3. PrivātsVPN: Saņemiet nedēļas bezmaksas neierobežotu šī premium VPN izmantošanu ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Ātrs, neierobežots ātrums un pasaules klases drošība.
 4. Hotspot vairogs: Bezmaksas VPN datoru spēlēm - reģistrēšanās nav nepieciešama. Ātrs ātrums un 500 MB bezmaksas datu katru dienu.
 5. ProtonVPN: Spēlējiet bez ierobežojumiem, izmantojot šo neierobežoto bezmaksas pakalpojumu. Izcila drošība un maršrutētāja savietojamība pat bezmaksas lietotājiem.

Kāpēc spēļu vajadzībām jāizmanto VPN?

Kad izveidojat savienojumu ar publisku spēļu serveri, tas ir jūsu galvenais bažas atklāj jūsu IP adresi citiem spēlētājiem.

Ļaunprātīgs spēlētājs var izmantojiet savu IP adresi, lai palaistu DDoS vai DoS uzbrukumus. Tie var noņemt jūsu mājas tīklu un neļaut jums spēlēt.

Hakeri pat var uzziniet savu īsto atrašanās vietu un izsauciet pastiprinātu uzbrukumu.

Pļāpšana nozīmē bruņotas SWAT policijas nosūtīšanu uz citas spēlētāju māju ar draudu draudu. Tā var būt bīstams un pagātnē ir izraisījis nāvi.

VPN var jūs aizsargāt novirzot trafiku caur serveri citā vietā. Tā slēpj jūsu IP adresi no sabiedrības viedokļa.

Arī VPN var samaziniet ping un latentumu un palieliniet ātrumu.

Ja jūs dzīvojat tālu no spēles servera, pastiprinātais ping var izraisīt kaitinošas kavēšanās spēles laikā. Autors savienojuma izveidošana ar VPN serveri, kas ir tuvāk spēles serverim, jūs samazināt šo latentumu un izbaudīt lielāku ātrumu.

Ģeofotogrāfija Jūsu IP adresei ir papildu ieguvums, dodot jums piekļuvi starptautiskiem spēļu serveriem. VPN ļauj jums: piekļūt saturam, kas ir ierobežots ar ģeogrāfisko piekļuvi, un spēlēties ar draugiem visā pasaulē.

Tāpēc jebkuram spēļu VPN vajadzētu būt liels serveru tīkls pareizajās vietāsneierobežots joslas platums un zibens ātrums.

Ja jūs spēlējat konsolē, jums būs nepieciešams arī VPN ar maršrutētāja saderība.

Kur mēs nonākam pie problēmu ar bezmaksas VPN.

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Bezmaksas VPN neiekasē abonēšanas maksu, tāpēc viņiem ir jāpelna nauda citos veidos.

Iegūtie ierobežojumi var kompromitēt gan savu drošību, gan spēļu pieredzi.

Saderība

Lielākajā daļā spēļu konsoli nav iekļauts VPN atbalsts. Tā vietā jūsu maršrutētājā jāinstalē VPN. Jūsu konsole tiek nekavējoties aizsargāta, tiklīdz tā izveido savienojumu ar jūsu tīklu.

Diemžēl, maršrutētāja savietojamība parasti tiek rezervēta premium VPN. Ir grūti atrast bezmaksas VPN, kas atbalsta maršrutētāja savienojumu.

Pro-Padoms

Bezmaksas VPN bez saderības ar maršrutētāju joprojām darbojas ar personālo datoru vai mobilajām spēlēm. Tāpēc dažus jūs atradīsit manā sarakstā.

Varat arī lejupielādēt bezmaksas VPN klēpjdatorā un koplietot savienojumu ar konsoli. Tomēr papildu savienojums savienojumā var vēl vairāk samazināt ātrumu.

Drošība

Bezmaksas VPN reti piedāvā tādus pašus drošības līmeņus kā jūs, izmantojot izcilu pakalpojumu.

Bezmaksas VPN ar nepietiekamu drošību nevar garantēt jūsu privātumu un aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem.

Daži bezmaksas VPN pat ir zināmi reģistrējiet un pārdodiet savus datus trešajām personām.

Ierobežojumi

Lielākā daļa bezmaksas VPN ierobežo serveru skaitu, kuriem varat piekļūt. Tas var neļaut jums izveidot savienojumu ar pareizo spēles serveri.

Tas arī nozīmē, ka pieejamie serveri bieži tiek pārslogoti, padarot tos lēns un neuzticams.

Lai novērstu serveru avāriju, daudzi bezmaksas VPN ierobežot ātrumu un ierobežot joslas platumu un lietošana.

Spēles stundā izmanto līdz 300 MB datu, tāpēc šie ierobežojumi var būt pārāk ierobežojoši.

Labākie bezmaksas VPN spēļu vajadzībām atjaunināti 2020. gada janvārī

Bezmaksas VPN, iespējams, nav labākā izvēle spēlēm, un visiem bezmaksas VPN ir daži ierobežojumi, tomēr es esmu veicis plašu pētījumu un pārbaudījis dažādas pieejamās iespējas. Šeit ir mani ieteikumi desmit labākajiem bezmaksas VPN spēlēm, kuru pamatā ir ātrums, drošības līdzekļi un lietošanas ērtums.

1. NordVPN

nordvpn

 • 5 100+ serveri 59 valstīs
 • Specializētie P2P serveri
 • Pasaules klases drošība
 • Zibens ātrumā
 • Maršrutētājs saderīgs
 • 30 dienu neierobežota pieeja piemaksai ar naudas atdošanas garantiju
 • Darbojas ar visām lielākajām straumēšanas vietnēm, ieskaitot Netflix, Amazon Prime Video, HBO, iPlayer un Hulu
 • Savietojams ar visām galvenajām ierīcēm un platformām, ieskaitot Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox un maršrutētājiem

NordVPN jau ir mūsu top sarakstā labākie spēļu VPN. A 30 dienu naudas atdošanas garantija nozīmē, ka arī bezmaksas lietotāji to var baudīt veselu mēnesi.

Jums tas varētu noderēt, ja jūs meklējat spēles, atrodoties ārzemēs, vai arī jums ir jāaizsargā sevi no īslaicīgiem draudiem.

Šajā laikā jums patiks neierobežota pieeja visām NordVPN premium funkcijām.

5 100+ serveri 59 valstīs palīdzēs jums spēlēt uz spēļu serveriem visā pasaulē. Neierobežota servera maiņa nozīmē, ka jūs varat mainīt atrašanās vietas DDoS uzbrukuma gadījumā.

NordVPN lielās globālā tīkla garantijas zibens ātrumā. Pārbaužu laikā es nepiedzīvoju nekādu papildu nobīdi vai latentumu.

Pakalpojums aizsargā jūs ar pasaules klases drošība. 256 bitu AES šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība un automātiska iznīcināšanas slēdzis, kas aizsargā jūsu IP adresi pret visiem kiberdraudiem, ko rada citi spēlētāji..

CyberSec tehnoloģija bloķē ļaunprātīgu programmatūru un kaitinošas uznirstošās reklāmas.

NordVPN pat nodrošina speciāli apmulsuši serveri kas var slēpt jūsu VPN lietojumu no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja. Parocīgs, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam ir tendence pārtraukt savienojumu spēles laikā.

Lai cik jums patīk spēlēt, NordVPN ir tas saderīgs ar visām galvenajām ierīcēm un platformām - ieskaitot maršrutētājus.

Izlasiet mūsu pilns pārskats lai uzzinātu, kāpēc NordVPN ir mūsu visaugstāk novērtētais pakalpojums gan azartspēlēm, gan vispārīgai lietošanai.

Saņemiet NordVPN bez maksas!

2. Vējraksts

logi vējstikls

 • Serveri vairāk nekā 60 valstīs un 110 pilsētās
 • Mēneša pabalsts 10GB
 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Sadalītā tunelēšana un P2P atbalsts
 • Saderīgs ar maršrutētāju
 • Darbojas ar ASV Netflix, bet tikai ar premium kontu
 • Savietojams ar viedajiem televizoriem un NAS ierīcēm, kā arī visām galvenajām ierīcēm un platformām

Windscribe piedāvā a bezmaksas, ar maršrutētāju saderīga versija savu pakalpojumu ar dažiem ierobežojumiem.

Jūs saņemsit 10 GB bezmaksas datu mēnesī. Ar to pietiek nedaudz vairāk kā 33 stundu spēlēm vienā no daudzajām spēlēm, piemēram, Destiny 2.

Jūs iegūstat vēl vairāk laika vieglākām spēlēm, piemēram, Fortnite vai Call of Duty; nedaudz vairāk kā 10 dienu vērts azartspēles.

Varat savam kontam pievienot 5 GB datu, tvītinot uzņēmumu.

Windscribe tīkls aptver 60 valstis, bet jūs tikai iegūsit pieeja 10 vietām ja esat bezmaksas lietotājs. Šīs valstis ir ASV, Lielbritānija, Honkonga, Francija, Nīderlande un Vācija, tāpēc jums vajadzētu atrast lielāko daļu galveno spēļu serveru.

Windscribe ir ļoti drošs bezmaksas VPN. Kā arī militāras pakāpes šifrēšana, pakalpojums piedāvā: iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs.

Pakalpojums piedāvā arī bezmaksas lietotājus P2P draudzīgi serveri un dalīta tunelēšana. Man patika, ka varēju izmantot dalīto tunelēšanu, lai aizsargātu savu spēļu savienojumu, vienlaikus varēdama normāli pārlūkot citur.

Ātrums Windscribe bezmaksas serveros pīķa laikā var būt lēns. Jums var būt ierobežots, kad jūs varat spēlēt bez kaitinošas kavēšanās.

Jūs varat iegūt neierobežotu piekļuvi Windscribe, jauninot uz premium kontu ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Uzziniet, vai mūsu ieskatā mēs domājam, ka tas ir tā vērts Vēstules apskats.

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

3. PrivātsVPN

PrivateVPN ierīces

 • Vairāk nekā 150 serveru 60 valstīs
 • Neierobežots 7 dienu bezmaksas izmēģinājums
 • Militārā līmeņa apsardze
 • Ātri ātrumi
 • Saderīgs ar maršrutētāju
 • Darbojas ar visām populārākajām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un citām
 • Visi serveri ir draudzīgi P2P, taču, lai iegūtu labākos rezultātus, PrivateVPN iesaka savus serverus Zviedrijā
 • Savietojams ar Windows, macOS, iOS, Android un Linux

PrivateVPN ir viens no maniem visaugstāk vērtētajiem VPN, īpaši drošības apsvērumu dēļ.

Jūs varat to izmēģināt bez maksas, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Jums būs jāreģistrējas bezmaksas izmēģinājumam, taču PrivateVPN nepieprasīs nekādu maksājuma informāciju. Tas nozīmē, ka nav jāveic automātiska atjaunošana un neparedzētas maksas.

Visā izmēģinājuma laikā jūs varēsiet baudīt neierobežotu piekļuvi visām PrivateVPN premium funkcijām. Tas nozīmē nav ierobežojumu ātrumam, joslas platumam vai lietošanai.

Patiesībā, PrivateVPN garantē mazu latentumu un lielu ātrumu. Šie ir divi faktori, kas ir svarīgi vienmērīgai, nepārtrauktai spēlei.

Tas nozīmē arī to, ka jūs varēsit piekļūt visiem VPN 150 un vairāk serveru 60 valstīs.

PrivateVPN ir slavens ar saviem drošības pasākumiem. Jūs esat aizsargāts no DDoS un DoS uzbrukumiem ar militāras pakāpes šifrēšanu, slepkavības slēdzi un gan DNS, gan IPv6 noplūdes aizsardzību.

Pakalpojums ir saderīgs arī ar maršrutētāju, un tā tīmekļa vietnē ir visaptverošas iestatīšanas pamācības.

Ja izmēģinājuma laikā jums patīk izmantot PrivateVPN, varat jaunināt uz premium līmeņa abonementu. Cenas ir ļoti pieņemamas, un jūs pat varat izbaudīt ilgāku pārbaudes laiku ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tikai, lai iegūtu pilnīgu atmaksu, atcerieties anulēt abonementu pirms mēneša beigām.

Uzziniet, kāpēc PrivateVPN ir viens no maniem pieciem galvenajiem VPN padziļināts pārskats.

Iegūstiet PrivateVPN bez maksas!

4. Hotspot vairogs

Hotspot vairoga ierīces

 • Pilnīgi bezmaksas pakalpojums
 • 500 MB bezmaksas datu dienā
 • Ātri ātrumi
 • Savietojams ar Windows, macOS, Android, iOS, Chrome un Firefox

Līdztekus premium versijai Hotspot Shield piedāvā arī pilnīgi bezmaksas pakalpojumu. Jums nevajadzēs ievadīt nekādu maksājuma informāciju vai pat reģistrēties to izmantot. Vienkārši lejupielādējiet lietotni un izveidojiet savienojumu.

Hotspot vairogs dod jums dienas nauda 500 MB. Tas jums ļauj nopelnīt vismaz pusotru stundu spēļu dienā.

Hotspot vairogs inovatīvs Catapult Hydra protokols garantē ātrumu un drošību. Es atklāju, ka mans savienojums ar Hotspot Shield bija pietiekami ātrs, lai spēlētu bez kavēšanās.

Papildus drošības elementos ietilpst 256 bitu AES šifrēšana un iebūvēta ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas tehnoloģija.

Hotspot Shield tīkls aptver 70 un vairāk valstis, taču tās ir paredzētas premium lietotājiem. Jūs varēsit izveidot savienojumu tikai ar pakalpojuma noklusējuma ASV serveri ja vēlaties izmantot VPN bez maksas.

Ja vēlaties izveidot savienojumu tikai ar ASV spēļu serveriem, tam nevajadzētu būt problēmai. Tomēr, iespējams, serveru ierobežojumi var būt ierobežojoši, ja meklējat starptautiskas spēles vai ātru piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam ārpus ASV.

Hotspot Shield nav saderīgs ar maršrutētāju. Jūs to nevarēsit izmantot savā spēļu konsolē. Tomēr tas ir mans piecnieks, jo tas ir ātrs, drošs un lielisks bezmaksas datoru spēļu pakalpojums.

Uzziniet vairāk mūsu pilnajā vietnē Hotspot vairoga pārskats.

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

5. ProtonVPN

logi protonvpn

 • Vairāki serveri no 36 valstīm
 • Patiesi bezmaksas pakalpojums bez ierobežojumiem
 • Lieliska drošība
 • Iebūvēts reklāmu bloķētājs
 • Saderīgs ar maršrutētāju
 • Sadarbojas ar Netflix, YouTube, Spotify un Kodi
 • Savietojams ar Android, Windows, macOS, iOS, Linux un maršrutētājiem

ProtonVPN bezmaksas pakalpojums ir viens no nedaudzajiem VPN, kas piedāvā neierobežots pakalpojums bez maksas.

Jums patiks neierobežots datu apjoms un neierobežots joslas platums tik ilgi, kamēr jūs izmantojat pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jūs varat spēlēt spēli, kad vien vēlaties, tik ilgi, cik vēlaties.

Pakalpojums ir pilnībā saderīgs ar maršrutētājiem, lai jūs varētu aizsargāt savienojumu neatkarīgi no tā, vai spēlējaties ar datoru vai konsoli.

ProtonVPN drošības pasākumi ir īpaši iespaidīgi par bezmaksas pakalpojumu. Jūs kā bezmaksas lietotājs joprojām esat aizsargāts ar militāras pakāpes šifrēšanu, automātisku iznīcināšanas slēdzi un DNS noplūdes aizsardzību. Ir pat iebūvēts reklāmu bloķētājs.

Lai gan pakalpojumam ir vispasaules tīkls 36 valstīs jums būs piekļuve tikai serveriem ASV, Nīderlandē un Japānā.

Diemžēl šie servera ierobežojumi kavē ProtonVPN ātrumu. Es atklāju, ka pieejamie serveri ir brīžiem lēns un neuzticams, kas var būt problemātiska spēlēm.

Ja vēlaties pilnu piekļuvi visam ProtonVPN tīklam, jums būs jāveic jaunināšana. Premium līmeņa abonenti gūst labumu arī no ātrākiem ātrumiem un P2P iespējotiem serveriem. Izmantojot ProtonVPN, mēnesi varat iegūt visas šīs iespējas bez maksas 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Uzziniet, kā ProtonVPN papildina mūs ar citiem freemium pakalpojumiem pilns pārskats.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

6. hide.me

logi hide.me

 • 2 GB bezmaksas datu mēnesī
 • Nav ātruma ierobežojumu
 • Militārā līmeņa apsardze
 • Saderīgs ar maršrutētāju
 • Sadarbojas ar YouTube, Kodi un Spotify
 • Savietojams ar Android, macOS, iOS, Linux, Chrome, Firefox, Windows un Windows Phone un Amazon Fire OS

hide.me ir bezmaksas pakalpojums, kas jums sniedz Katru mēnesi - 2 GB bezmaksas datu. Tas ir vismaz septiņas drošas spēles stundas.

Ātrums un drošības pasākumi nav ierobežoti lietotājiem bez maksas. Jūs esat aizsargāts pret ļaunprātīgiem spēlētājiem, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu un automātisku nogalināšanas slēdzi.

Tomēr piekļuve serverim ir ierobežota. Jums būs pieejama tikai piecām no hide.me 47 serveru atrašanās vietām. Tomēr es to neuzskatu par pārāk ierobežojošu. Bezmaksas lietotāji joprojām var izveidot savienojumu ar serveriem ASV, Kanādā, Nīderlandē un Singapūrā, kas ir diezgan pienācīga izplatība visā pasaulē.

hide.me ir arī pilnībā saderīgs ar maršrutētāju. Vietnē ir pat virkne ērtu rokasgrāmatu VPN iestatīšanai maršrutētājā.

Uzziniet vairāk par pakalpojumu - tostarp to, vai ir vērts to izmantot pēc iespējas labāk 30 dienu naudas atdošanas garantija - mūsu pamatīgajā hide.me apskats.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

7. TunnelBear

tuneļveida ierīces

 • Serveri 22 valstīs
 • Ikmēneša piemaksa par 500 MB
 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Viegli izmantot
 • Ghost Bear režīms, lai novērstu ISP droseļvārsta darbību
 • Darbojas tikai ar HBO GO, nav citu straumēšanas vietņu
 • Visi serveri atbalsta P2P darbību
 • Savietojams ar operētājsistēmām Android, Windows, macOS, iOS, Chrome, Firefox un Opera. Nav maršrutētāja vai viedas TV saderības

TunnelBear dod jums 500 MB bezmaksas datu ik pēc 30 dienām. Tas ir apmēram pusotra stunda spēļu mēnesī.

Tomēr TunnelBear ir tā viegli izmantot ka tas varētu derēt ikdienas PC gameriem. Es atklāju, ka tās lietotnes ir intuitīvas un lietotājam draudzīgas - perfektas, ja neesat pieradis pie VPN.

Es saku PC gamer jo TunnelBear nav savietojams ar maršrutētāju. Tas to kompensē ar militāru pakāpi AES 256 bitu šifrēšana, tomēr.

Varat jaunināt, lai baudītu neierobežotu datu pieejamību, izmantojot TunnelBear, taču nav naudas atdošanas garantijas, uz kuru paļauties.

Tas ir drošs bezmaksas spēļu VPN, bet citi papildpakalpojumi varētu būt labāki, ja maksājat. Izlasiet mūsu pilnmetrāžas rakstu TunnelBear pārskats lai uzzinātu kāpēc.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas!

8. Betternet

Betternet ierīces

 • Militārā līmeņa apsardze
 • 500 MB bezmaksas datu katru dienu
 • Savietojams ar Android, Windows, macOS, iOS un Chrome ierīcēm

Betternet piedāvā pilnīgi bezmaksas tā premium pakalpojuma versiju, kurā ir 500 MB bezmaksas datu katru dienu. Tas ir apmēram pusotru stundu spēļu dienā.

Jums patiks visas Betternet augstākās drošības funkcijas ar bezmaksas abonementu. Tie ietver militāras pakāpes šifrēšana un Catapult Hydra protokols izmanto Hotspot Shield, lai palielinātu ātrumu.

Diemžēl, Betternet neatbalsta maršrutētāja savietojamību, kaut arī tās tīmekļa vietnē teikts, ka nākotnē tas var mainīties. Pa to laiku tas ir pienācīgs bezmaksas VPN datorspēlēm.

Izlasiet mūsu Betternet pārskats lai uzzinātu vairāk.

Saņemiet Betternet bez maksas!

9. Paātrināt

 • Labs spēles ātrums, izmantojot kanālu savienošanu
 • 2 GB mēnesī bezmaksas datu
 • Sadarbojas ar Netflix, Hulu, Kodi un Spotify
 • Savietojams ar operētājsistēmām Android, Windows, macOS, iOS. Nav maršrutētāja saderības

Speedify atšķiras no citiem VPN, izmantojot kanālu līmēšanas tehnoloģija palielināt ātrumu. Tā ātrie un uzticamie savienojumi ir lieliski piemēroti spēlēm bez kavēšanās.

Diemžēl kanālu saistīšana patērē vairāk datu nekā parasts VPN savienojums. Varētu atrast, ka tas noārda jūsu mēnesī 2 GB bezmaksas datu diezgan ātri.

Paātrināt aizsargā jūsu datus ar 128 GCM šifrēšana. Tas neatbilst militārajiem standartiem. Tomēr tai vajadzētu būt pietiekami drošai, lai maskētu jūsu IP adresi spēles laikā.

Speedify ir arī nav saderīgs ar maršrutētājiem. Tomēr tā vietne piedāvā noderīgu apmācību par savienojuma kopīgošanu ar konsoli.

Uzziniet vairāk par kanālu savienošanu mūsu padziļinātajā vietnē Paātriniet pārskatīšanu.

Iegūstiet Speedify bez maksas!

10. OperaVPN

operas ierīces attēls

 • Neierobežots lietojums
 • Neierobežots ātrums
 • Lieliski piemērota spēlēšanai pārlūkprogrammā
 • Opera pārlūku var lejupielādēt operētājsistēmās Android, Windows, macOS, iOS un Linux.

OperaVPN ir bezmaksas drošas pārlūka Opera paplašinājums. Atšķirībā no citiem VPN, OperaVPN darbosies tikai pārlūkprogrammā. Tas nozīmē, ka tas nav savietojams ar spēļu konsolēm.

Tomēr tā ir ideāls, ja jūs spēlējat pārlūkā multiplayer piemēram, Isleward vai Vikings Village.

Tas ir arī vērts ieteikt, jo tas neierobežo lietotājus kad runa ir par ātrumu, joslas platumu vai datiem.

Jūs nevarat izvēlēties izveidot savienojumu ar serveriem noteiktās valstīs, izmantojot OperaVPN. Tomēr jūs varat izvēlēties starp ASV, Āziju vai Eiropu, kurai vajadzētu dot piekļuvi plaša spektra tiešsaistes spēlēm.

Uzziniet vairāk mūsu pilnajā vietnē OperaVPN apskats.

Iegūstiet Opera VPN bez maksas!

BUJ

Vai VPN ir likumīgi?

VPN likumība dažādās valstīs ir atšķirīga. Dažas valstis mēģina ierobežot vai aizliegt VPN izmantošanu, jo tas ir saistīts ar noziedzīgām darbībām.

Lielākajā daļā valstu VPN nav nelegāli - tikai tad, ja tos izmantojat nelikumīgai vajāšanai, jūs varat nonākt nepatikšanās.

Jūs varat atrast pilnu sarakstu ar valstīm, kuras aizliedz VPN mūsu vietnē ceļvedis VPN un likumiem.

Vai VPN ietekmes ātrums?

VPN darbojas, mainot jūsu trafiku, izmantojot vienu no viņu privātajiem serveriem. Tas pievieno vēl vienu soli savienojumā ar pakalpojumu vai vietni.

Tur vienmēr ir ātruma samazināšanās risks.

Tomēr labākie premium VPN piedāvā tik ātru savienojuma ātrumu, ka, lietojot to, jums nevajadzētu pamanīt lielas atšķirības.

Diemžēl bezmaksas VPN parasti nevar atļauties infrastruktūru, lai nodrošinātu šāda veida ātrumus. No bezmaksas VPN vienmēr jārēķinās ar lēnāku ātrumu.

Vai šie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji uztur žurnālu failus?

Viena no bažām, izmantojot bezmaksas VPN, ir jūsu lietošanas datu reģistrēšana un pārdošana.

Cik man zināms,, neviens no maniem 10 ieteiktajiem bezmaksas VPN neveic jūsu pārlūkošanas darbību žurnālus.

Tomēr bezmaksas VPN to privātuma politikā var būt neskaidra. Daži VPN, piemēram, Speedify, uzturēs anonīmu datu, piemēram, laika zīmju, žurnālus.

Ja jums ir bažas par mežizstrādi, es vienmēr ieteiktu izvēlēties lētu piemaksu pakalpojumu ar stingru politiku bez reģistrēšanās.

Kopsavilkums

VPN var nodrošināt lielisku aizsardzību pret DDoS un DoS uzbrukumiem. Tomēr viņi spēlē ar spēlēm tikai tad, ja ir droši, saderīgi ar jūsu ierīci un pietiekami ātri, lai apkarotu latentumu.

Ir ļoti grūti atrast bezmaksas VPN, kas dod jums visu nepieciešamo spēlēm. 

Lielākā daļa ļaus jums samazināt ātrumu ar nelielu ātrumu, nepietiekamu drošību vai ierobežojošiem datu ierobežojumiem.

Ja jūs pieļaujat vienu vai vairākus no šiem ierobežojumiem, starp maniem ieteikumiem jūs varēsit atrast saderīgu VPN.

Bet, ja jūs varētu uzņemties risku, ja tādi premium klases pakalpojumi kā NordVPN var piedāvāt bezšuvju spēļu pieredzi par zemu cenu?

Saistītā lasīšana

Uzziniet vairāk mūsu vietnē visaptverošs ceļvedis par bezmaksas VPN slēptajām briesmām.

Vai arī baudiet vēl vairāk naudas, izmantojot mūsu ieteiktos premium pakalpojumus šī mēneša labākie piedāvājumi un kuponu kodi.

Vai meklējat VPN konkrētai spēlei? Mums ir rokasgrāmatas, kā izvēlēties labāko VPN 2. nodaļaDota 2FIFA 19Mortal Kombat 11leģendu Līga, un vēl daudz vairāk.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me