Populārākie 7 100% bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome Atjaunināts 2020. gada janvārī


Dažreiz jūs vēlaties aizsargātu pārlūku Google Chrome jaunā ierīcē, bet nevēlaties maksāt par premium VPN. Es tevi esmu pārklājis.

Es pārbaudīju un sarindoju labākie bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome saskaņā ar ātrums, drošība, kvalitāte un savietojamība.

Lai gan bezmaksas VPN jums nemaksās sākumā, jūs saņemat to, par ko maksājat. Bezmaksas VPN gadījumā tas nozīmē, ka tiek garantētas dažas funkcijas, ja tādas ir. Tādos jautājumos kā datu noplūdes, mazs ātrums un joslas platuma ierobežojumi ir izplatīti arī ar bezmaksas VPN.

Tāpēc es iesaku izbraukt a lēts piemaksu pakalpojums, piemēram NordVPN. Jūs varat to izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija lai pārbaudītu savus neierobežotos datus, milzīgo serveru klāstu visā pasaulē, ātru ātrumu un nozarē vadošo drošību.

Augstākā līmeņa VPN vienmēr ir vēlamā opcija salīdzinājumā ar bezmaksas pakalpojumu. Tomēr, daži bezmaksas VPN ir labāki nekā citi ja jūs meklējat bezmaksas VPN, ko izmantot pārlūkā Chrome.

Es esmu izveidojis arī septiņu labāko Google VPN bezmaksas VPN sarakstu no viena bezmaksas VPN, no kura noteikti vajadzētu izvairīties.

Labākie bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome - īsa rokasgrāmata

 1. NordVPN: Liels ātrums, visaugstākā līmeņa drošība, pilnīga anonimitāte un neierobežots datu straumēšana, straumēšana un pārlūkošana. Izmēģiniet to bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
 2. Hotspot vairogs: Lietotājam draudzīgs dizains, uzticami savienojumi un piekļuve ASV virtuālajai atrašanās vietai ar 500 MB bezmaksas datu kas katru dienu tiek atiestatīts. Šis VPN nedarbosies straumēšanai, taču tā ir laba izvēle drošai pārlūkošanai ar Chrome.
 3. Vējraksts Nodrošina 10 GB bezmaksas datu mēnesī, efektīvs iznīcināšanas slēdzis un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, taču bezmaksas versija nevar piekļūt Netflix.
 4. paslēp mani: Spēcīga šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un piecas bezmaksas servera vietas, bet jūs tikai iegūstat 2 GB datu mēnesī. Tāpat kā vairākos bezmaksas VPN, tas neapiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus.
 5. TunnelBear: Spēcīga šifrēšana, lietotājam draudzīgs interfeiss un serveri 22 valstīs. Tikai ar 500 MB bezmaksas datu mēnesī, šis bezmaksas VPN ir vislabākais gadījuma rakstura pārlūkošanai.

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Bezmaksas VPN ir lieliski piemēroti ikreiz, kad jums ātri nepieciešams VPN un jūs nevēlaties iesaistīties premium pakalpojumā. Tomēr tie parasti ir raksturīgi virkne trūkumu salīdzinot ar viņu premium klases kolēģiem.

Saderība

Lielākajai daļai bezmaksas VPN trūkst resursu, ko nodrošināt pilnīga saderība ar pārlūku Chrome. Šajā sarakstā esošie bezmaksas VPN visi piedāvā Chrome paplašinājumus, taču tie joprojām ir nedodiet jums tādas pašas visaptverošās funkcijas kā premium VPN.

Lieliski premium VPN piedāvā drošas lietotnes un pārlūka paplašinājumus ar lietotājam draudzīgu dizainu nemanāmi integrēties ar savu iecienīto ierīci vai pārlūku, ieskaitot pārlūku Chrome.

Drošība

Premium VPN piedāvā hermētisku šifrēšanu un uzlabotas drošības funkcijas aizsargāt jūs no tādām lietām kā ļaunprātīga programmatūra un DNS noplūdes. Augstākās kvalitātes VPN nolīgst drošības ekspertus, lai veiktu neatkarīgus pārlūka paplašinājumu auditus, lai jūs varētu būt drošs, ka viņi ir droši.

Tas pats neattiecas uz bezmaksas VPN, kas visbiežāk ir ierobežotas drošības funkcijas samazināt izmaksas. Bezmaksas VPN var atstāt jūs neaizsargāts no izsekotāji, ļaunprātīga programmatūra un spiegošanas acis. Daži pat kopīgojiet savus privātos datus ar trešo pušu reklāmdevējiem.

Ierobežojumi

Bezmaksas VPN parasti ir stingri datu ierobežojumi lai pārliecinātu jūs pāriet uz pārāk dārgiem piemaksu plāniem. Izmantojot ierobežotus datus, jūs nevarēsit straumēt vairāk nekā divas epizodes, tas ir, ja varēsit straumēt vispār.

Lielākā daļa bezmaksas pakalpojumu nevar apiet geoblokus vietnē Netflix un citas straumēšanas vietnes. Daži pakalpojumu sniedzēji var piekļūt straumēšanas vietnēm, taču tie neļauj straumēt, izmantojot bezmaksas kontus. Viņi mēdz ierobežot jūs ar pārpildītiem bezmaksas serveriem, kas noved pie kaitinošas buferizācijas, kavējumi un zemas kvalitātes video.

Labākie bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome (atjaunināts 2020. gadā)

Droši un bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome faktiski pastāv. Tomēr tas ir svarīgi izprast ierobežojumus un iespējamās bažas no šiem pakalpojumiem. Lai ietaupītu jūsu pētījumu stundas, es pārbaudīju un sarindoju labākie bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome tāpēc jums tas nav jādara.

1. NordVPN

Populārākie 7 100% bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome Atjaunināts 2020. gada janvārī

 • Neierobežots datu daudzums
 • 5300+ serveri 59 pasaules valstīs
 • Militārā līmeņa AES 256 bitu šifrēšana
 • Bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • Izmēģiniet to bez riska ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Showtime, HBO, Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Chrome, Firefox, iOS, Android, Windows, macOS, Linux, maršrutētājiem

Lai gan NordVPN nav bezmaksas, es to pārbaudīju 30 dienu naudas atdošanas garantija–Tas tiešām ir bez riska. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot tā augstākā līmeņa pakalpojumus līdz mēnesim, neuzņemoties saistības.

Šis VPN ir lieliski piemērots īslaicīgai lietošanai, ceļojot vai strādā ārzemēs. Tu iegūsti neierobežots datu apjoms, lai jūs varētu straumēt vai straumēt tik daudz, cik vēlaties.

Atšķirībā no bezmaksas VPN, NordVPN ir pietiekami jaudīgs apiet stingros ģeoblokus lai jūs varētu piekļūt iecienītākajām straumēšanas platformām no jebkuras vietas.

Šis VPN darbojas ar iespaidīgu Vairāk nekā 400 straumēšanas vietņu. Pārbaužu laikā NordVPN man veiksmīgi palīdzēja straumējiet Netflix US, BBC iPlayer un Hulu manā pārlūkā Chrome.

Pateicoties NordVPN’s milzīgs 5300 serveru tīkls 59 valstīs, jums nav jāuztraucas par pārpildītiem serveriem, kas jūs bremzē, kad notiek intensīva satiksme. Es varēju straume visaugstākajā kvalitātē bez buferizācijas kavējumiem.

NordVPN’s Nodrošināta spēcīga šifrēšana un IP / DNS aizsardzība pret noplūdi jūsu dati ir droši pat tad, kad lidostā, bibliotēkā vai iecienītajā kafejnīcā izveidojat savienojumu ar nenodrošinātiem publiskajiem wi-fi tīkliem.

Tas nodrošina arī automātisku nogalināšanas slēdzi, kas aizsargā jūsu privāto informāciju no noplūdes, pat ja jūsu savienojums negaidīti samazinās. Izmantojot funkciju CyberSec, jūs iegūstat reklāmu bloķēšana un aizsardzība pret uzmācīgiem izsekotājiem un ļaunprātīgu programmatūru.

NordVPN piedāvā arī specialitāti Torrentiem optimizēti P2P serveri. Plus, tā stingra politika bez žurnāliem nozīmē, ka NordVPN nevāc nekādu informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, garantējot, ka šis pakalpojums būs pieejams nekad nepārdod un neapdraud jūsu privātos datus.

Izvērstā apmulsināšana maskē jūsu VPN trafiku tāpēc VPN bloki jūs nevar apturēt. Tas nozīmē, ka tas var palīdzēt piekļūt jūsu iecienītākajām vietnēm un sociālo mediju platformām pat reģionos ar stingru cenzūru, ieskaitot Ķīnu.

Vai jums ir vairākas ierīces, kurām nepieciešami VPN? NordVPN ļauj jums to darīt aizsargājiet līdz sešām ierīcēm ar vienu NordVPN kontu–Datori, viedtālruņi un pat maršrutētāji. Tas ļauj ietaupīt naudu, jo jums nav jāiegādājas vairāki abonementi, kas ir lieliski piemērots ģimenēm.

NordVPN piedāvā lietotājam draudzīgu drošu pārlūka paplašinājumu pārlūkam Chrome, kā arī veltītas VPN lietotnes visām lielākajām ierīču platformām.

Neatkarīgi no tā, vai esat VPN iesācējs vai veterāns, NordVPN's Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī nekad nav vairāk kā viena klikšķa attālumā, ja jums nepieciešama ātra palīdzība. Tā 30 dienu naudas atdošanas garantija ļauj bezriskam piedzīvot šī premium VPN potenciālu.

Apskatiet mūsu padziļināts eksperta pārskats lai uzzinātu vairāk par NordVPN funkcijām un veiktspēju.

Sāciet darbu ar NordVPN tagad!

2. Hotspot vairogs

Populārākie 7 100% bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome Atjaunināts 2020. gada janvārī

 • 500 MB bezmaksas datu dienā
 • Zibens ātrs savienojuma ātrums pat lielos attālumos
 • DNS noplūdes aizsardzība un VPN iznīcināšanas slēdzis
 • Vienkāršas, ērti lietojamas VPN lietotnes lielākajai daļai platformu
 • Bezmaksas pārlūka paplašinājums pārlūkam Google Chrome
 • Darbojas ar: Spotify
 • Savietojams ar: Chrome, Windows, macOS, iOS, Windows, Android, Ubuntu, Firefox

Hotspot Shield patentētais Catapult Hydra VPN protokols ir optimizēts ātrumam, padarot to par vienu no ātrākie pieejamie bezmaksas VPN. Šis protokols saspiež jūsu datus un samazina jūsu VPN latentumu, padarot savienojumu ātrāku, neapdraudot drošību.

Neskatoties uz ātruma palielināšanu, Hotspot Shield bezmaksas pakalpojums ļauj piekļūt tikai vienai servera atrašanās vietai-ASV.

Kad liels skaits bezmaksas lietotāju vienlaikus nonāk vienā virtuālā vietā, liela servera trafika dēļ var izveidoties lēni savienojumi un ilgāki iekraušanas kavējumi.

Iespējams, ka tā nav liela problēma, ja jūs dzīvojat ASV, bet ja dzīvojat tālāk no bezmaksas ASV servera, pamanīsit lēnākus savienojumus. Parasti jūs saņemat vislabāko VPN ātrumu, pieslēdzoties serverim, kas pēc iespējas tuvāk jūsu fiziskajai atrašanās vietai, tāpēc jūsu datiem nav tālu jābrauc..

No otras puses, pateicoties Hotspot Shield’s 256 bitu AES šifrēšana un IP / DNS aizsardzība pret noplūdi, jūsu datus ir praktiski neiespējami nozagt.

Jūs saņemat arī automātisku VPN nogalināšanas slēdzis, lai aizsargātu jūs VPN savienojuma kļūmes gadījumā.

Jūs varat ātri un viegli instalēt Chrome paplašinājums visās jūsu ierīcēs. Tomēr ir ļoti svarīgi saprast, ka Chrome paplašinājums netiek šifrēts trafiks visā ierīcē.

Hotspot Shield bezmaksas versija sniedz jums daudz aizsardzības, taču tā nav neierobežota. Tā datu ierobežojums 500 MB dienā nepietiek ar straumēšanu vai straumēšanu. Bezmaksas versija ir vislabākā gadījuma rakstura pārlūkošanai sērfot internetā apmēram sešas stundas pirms izskrien.

Jūs nevarēsit skatīties savus iecienītos Netflix šovus vai torrent savas mīļotās filmas–Neviens no šiem bezmaksas pakalpojumiem nav iespējams.

Mēģinot straumēt kā bezmaksas lietotāju, Hotspot Shield jūs bloķē a piemaksu apmaksas siena.

Hotspot Shield ir ASV bāzēts pakalpojums, tāpēc ir pakļauti uzraudzībai un izlūkdatu apmaiņas līgumi no tādām valstīm kā ASV, Lielbritānija, Kanāda un Austrālija. VPN neapkopo informāciju par jūsu faktisko pārlūkošanas vēsturi, tāpēc tas nebūt nav liels darījums.

Bet Hotspot Shield vāc datus kas saistīti ar jūsu IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, mobilās ierīces ID un citu. Tā kā bezmaksas versija ir ko atbalsta reklāmas ieņēmumi, Hotspot vairogs arī koplieto šo informāciju ar Google lietotnē izveidot mērķētas reklāmas.

Trūkst malā, Hotspot Shield paliek drošs un lietotājam draudzīgs bezmaksas VPN iespēja aizsargāt savus datus, kamēr esat pārlūkojiet tīmekli, izmantojot pārlūku Google Chrome.

Par atbalstu, Hotspot Shield nodrošina tiešās tērzēšanas atbalstu, lai gan, lai to izmantotu, jums jāpiesakās savā konta informācijā. Jūs varat arī nosūtīt uzņēmumam savus jautājumus pa e-pastu.

Mūsu ekspertu komanda pati veica rūpīgu pārbaudi. Padziļināti apskatiet rezultātus mūsu pilns pārskats.

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

3. Vējraksts

logi vējstikls

 • 10 GB bezmaksas datu mēnesī
 • Premium klases drošības pasākums bez maksas, ieskaitot datu žurnālu neesamību
 • Bezmaksas versija piedāvā serverus desmit valstīs
 • Uzticams lejupielādes ātrums
 • Darbojas ar: HBO GO
 • Savietojams ar: Chrome, Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Firefox

Neļaujiet faktam, ka Windscribe var ļaut jums domāt, ka tas ierobežos jūsu datu izmantošanu. Windscribe bezmaksas pakalpojums to atļauj bagātīgs 10 GB datu lietojums katru mēnesi. Jūs varēsit izsekot dažām iecienītāko sēriju sērijām vai pat straumēt dažas filmas.

Es pat uzzināju, ka, ja jums ir nepieciešami vairāk datu, varat čivināt uzņēmumu. Ar prieku dāvana jums papildus 5 GB!

Jūs varat izveidot savienojumu ar serveriem desmit valstis ar bezmaksas kontu: ASV, Lielbritānija, Vācija, Kanāda, Francija, Honkonga, Šveice, Rumānija, Nīderlande un Norvēģija.

bezmaksas Windscribe versija nevar atbloķēt Netflix. Tomēr man bija iespēja piekļūt HBO GO. Tomēr sagatavojieties lēnam ātrumam. Es noteikti pamanīju buferizācijas kavējumi mana testa laikā.

Ja jums nav prātā gaidīt, torrenting diezgan labi darbojas ar bezmaksas versiju no Windscribe. Bezmaksas abonements dod jums piekļuvi serveriem, kas atbalsta P2P failu apmaiņu. Tie ir skaidri marķēti serveru sarakstā.

Drošības jomā Windscribe pārspēj lielāko daļu bezmaksas VPN, piedāvājot visi privātuma un drošības iestatījumi, kas pieejami premium versijā. Tādas funkcijas kā AES 256 bitu šifrēšana un četru dažādu VPN protokolu izvēle jūs uztur pastāvīgi aizsargāts no kiberdraudiem.

Papildinot šo augstāko drošības rīku komplektu, ir R.O.B.E.R.T, pilnībā pielāgojams domēna un IP bloķēšanas rīks. R.O.B.E.R.T. ļauj jums bloķēt konkrētus Google Chrome draudu sarakstus iestatījumos pārslēdzot vienu slēdzi.

Vai ņemiet to vērā izmantojot bezmaksas versiju, jūsu R.O.B.E.R.T. pieeja ir nedaudz ierobežota, tikai ar ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanu un trim pielāgotajiem noteikumiem.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi drošības elementu sarakstā ir VPN nogalināšanas slēdzis. Gadījumā, ja Windscribe neizdodas, nogalināšanas slēdzis atvieno jūs no interneta, lai novērstu tiešsaistes darbību pakļaušanu.

Vējraksts arī lepojas pārbaudāmu politiku bez reģistrēšanās.nekad neuzrauga jūsu darbību vai arī uztur jūsu savienojuma žurnālus, IP laika zīmogus vai sesiju žurnālus.

Tikai vējraksts apkopo savienojuma datus, kas nepieciešami bezmaksas versijas ierobežojumu ieviešanai- nekad neveiciet žurnālu, kas apdraud jūsu drošību.

Tas ir arī pievilcīgs, intuitīvs un ērti lietojams. Neatkarīgi no tā, kurā platformā to izmantojat, Lietotne Windscribe VPN izskatās identiska augstākās klases opcijai. Tur nav nevienas reklāmas nu, kas ir ievērības cienīgs, salīdzinot brīvos VPN.

Lai gan Windscribe nodrošina automātisku tērzēšanas rīku, kā arī daudz noderīgu ceļvežu un FAQ, Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nekur nav atrodams.

Tas nenozīmē, ka nav atbalsta komandas. Ja čatbots Garijs nevar atbildēt uz jūsu jautājumu, jūsu vaicājums novirza uz cilvēka pārstāvi. Tā nav tiešraidē, bet atbalsta komanda parasti ātri reaģē.

Pārliecinieties par mūsu ekspertu veikto Windscribe analīzi mūsu vietnē detalizēts pārskats

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

4. hide.me

Populārākie 7 100% bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome Atjaunināts 2020. gada janvārī

 • 2 GB bezmaksas datu mēnesī
 • Ātrās lejupielādes vietējos serveros
 • Minimāla žurnālu politika
 • Bez reklāmām
 • Viegli lietojamas pielāgotas lietotnes
 • Sadarbojas ar: Kodi, YouTube, HBO GO, Sky Go
 • Savietojams ar: Chrome, Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Firefox

hide.me piedāvā lietotājam draudzīgu paplašinājumu pārlūkam Google Chrome. Kamēr uzņēmums to sola Nekad neveiciet savienojuma darbību, jūsu datu patēriņš nepārsniedz 2 GB mēnesī. Tas ir pietiekami apmēram četru stundu straumēšanai vai 24 stundu pārlūkošanai, kas būtu pietiekami daudz dienai, bet ne daudz veselu mēnesi..

hide.me ir bezmaksas VPN nedarbosies ar lielāko daļu straumēšanas vietņu, un ikmēneša bezmaksas datu ierobežojums nopietni ierobežo jūsu straumēšanu.

Torrenting ir atļauts trijos no hide.me serveriem. Tomēr arī šeit datu ierobežojums izrādās būtisks šķērslis.

paslēp mani tikai četrās valstīs ir piecas serveru atrašanās vietas–Kanāda, Singapūra, Nīderlande un ASV (Austrumu krasta un Rietumkrasta vietējie serveri). Ja neatrodaties nevienā no šīm virtuālajām atrašanās vietām, iespējams, ka jums būs mazāk savienojumu.

Viens no negatīvās puses slēptās.me bezmaksas pakalpojumiem ir tas, ka jūs nevar izmantot VPN vienlaicīgi vairākās ierīcēs. Tas nozīmē, ka nespējat vienlaikus aizsargāt tālruni un klēpjdatoru.

Hide.me bezmaksas versija ir tikpat anonīma un droša kā premium VPN pakalpojums. hide.me nodrošina AES 256 bitu šifrēšana, a VPN nogalināšanas slēdzis, un aizsardzība pret DNS un IP noplūdēm.

Tas pat darbojas pats DNS serveri, lai garantētu jūsu personīgo datu drošību. 

Lielākā daļa bezmaksas VPN pārdod jūsu datus trešajām personām lai nopelnītu naudu. Tā kā hide.me atrodas Malaizijā, tā neveic nekādus identificējamus personas datus. hide.me uztur tikai nepārejošus savienojuma datu žurnālus.

Jo tikai tā šos žurnālus izmanto problēmu novēršanai un ik pēc dažām stundām tos izdzēš, tas nekādā gadījumā nepakļauj jūsu drošo identitāti. Jūs varat arī lūgt pēc pieprasījuma izdzēst šos datus.

hide.me nodrošina Diennakts klientu atbalsts, izmantojot tērzēšanu, kurš ir lieliski noder, lai atbildētu uz pamata jautājumiem, bet tas nav tik noderīgi, ja runa ir par tehniskākām VPN problēmām. Šādās situācijās varat sūtīt pa e-pastu tehniskā atbalsta komandai, tomēr negaidiet ātru reakciju.

Viena no hide.me atsvaidzinošajām īpašībām ir tā, ka atšķirībā no citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem tai ir stingra politika bez reklāmām un nekad nebombardē jūs ar reklāmām, lai nopelnītu naudu.

Mūsu ekspertu komanda pārbaudīja hide.me, lai pārliecinātos, ka tas tiešām ir labs bezmaksas VPN. Nepalaidiet garām rezultātus mūsu visaptverošs pārskats.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

5. TunnelBear

logi tunelbārdā

 • 500 MB bezmaksas datu mēnesī
 • Apiet valdības cenzūru
 • Ātrās lejupielādes vietējos serveros
 • Serveri 20+ valstīs
 • Sadarbojas ar: YouTube, Kodi
 • Savietojams ar: Chrome, Windows, macOS, iOS, Android, Firefox, Opera

TunnelBear lejupielādes ātrums ir diezgan labs- patiesībā tie ir gandrīz tikpat ātri kā augstākā līmeņa pakalpojumi.

Bet TunnelBear’s bezmaksas pakalpojums ierobežo 500 MB datu apjomu mēnesī, tāpēc jūs nevarēsit pilnībā izmantot šo ātrumu. 500 MB ir pietiekami tikai apmēram sešas stundas tīmekļa pārlūkošanai katru mēnesi.

TunnelBear VPN tīkla lielums ir lielisks bezmaksas VPN nodrošināšanai. Ar vairāk par 20 valstis, no kurām izvēlēties, jums ir daudz lielāka iespēja atrast ātru serveri savas fiziskās atrašanās vietas tuvumā.

TunnelBear nedarbojas ar Netflix, Hulu vai BBC iPlayer. Tas faktiski neko daudz nemaina, jo 500 MB ikmēneša datu piemaksa ierobežo līdz mazāk nekā pusstundai HD video.

Torrenting ir atļauts visās serveru vietās, tomēr arī to ierobežo datu ierobežojumi.

TunnelBear ir piemērota pieeja, kad runa ir par valstis ar stingru cenzūru piemēram, AAE vai Turcija. GhostBear protokols slēpj jūsu VPN trafiku apiet VPN blokus.

Lai gan datu vāciņš atkal ierobežo šo rīku, tas ir lieliski piemērots tiem laikiem, kad jums var būt nepieciešams ātri piekļūt pāris valdības bloķētām vietnēm.

Tāpat kā lielākajā daļā lielāko šeit uzskaitīto bezmaksas VPN, TunnelBear nodrošina tādu pašu privātuma līmeni kā premium piedāvājums.

Papildus AES 256 bitu 256 šifrēšanai TunnelBear ir arī Modrības režīms. Šī ir pārdevēja nogalināšanas slēdža versija, kas bloķē visu nenodrošināto trafiku, ja VPN neizdodas.

Runājot par uzticēšanos un caurspīdīgumu, TunnelBear ir viena no skaidrākajām privātuma politikām no jebkura VPN. Neviens no TunnelBear reģistrētajiem datiem nav personiski identificējams. TunnelBear izmanto datus tikai problēmu novēršanai un bezmaksas pakalpojuma datu ierobežojumu uzraudzībai.

Demokrātijas centrs & Technology (CDT) atklāj, ka katrs TunnelBear serveris nodrošina pilnu diska šifrēšanu, ļaunprātīgu programmatūru un ielaušanās skenēšanu, kā arī aizsardzības pret ielaušanos tehnikā. Izmantojot TunnelBear, jūs patiešām varat brīvi sērfot internetā bez jebkādām raizēm.

TunnelBear piedāvājumi bezmaksas paplašinājumi pārlūkam Google Chrome, Firefox un Opera. Tomēr atšķirībā no TunnelBear bezmaksas darbvirsmas VPN, pārlūka paplašinājumi nav pilni VPN un šifrē tikai jūsu pārlūkprogrammas trafiku un paslēpiet savu IP adresi.

TunnelBears’s Arī Chrome paplašinājums ir neticami ērti lietojams. Tādas iespējas kā Tuvākais tunelis ļauj jums ar pogas noklikšķināšanu izveidojiet savienojumu ar visoptimālāko serveri. 

Pakalpojumam nav tiešraides tērzēšanas, bet tā vietā palīdzības sadaļa, kas var atbildēt uz daudziem jūsu jautājumiem. Lai saņemtu atbildes uz konkrētiem jautājumiem, jums jāiesniedz biļete.

Lai uzzinātu vairāk par TunnelBear iespējām, apskatiet mūsu ekspertu apskats.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas!

6. Betternet

Betternet ierīces

 • 500 MB bezmaksas datu dienā
 • Lieliska slepenība priekšu
 • ASV virtuālā atrašanās vieta
 • Viegli izmantot
 • Sadarbojas ar: YouTube, Kodi
 • Savietojams ar: Chrome, Windows, macOS, iOS, Android

Tu iegūsti 500 MB bezmaksas datu, kas tiek atiestatīti katru dienu, kas ir pietiekami apmēram sešas stundas tīmekļa pārlūkošanai vai sociālo mediju pārbaudei. Nepietiek datu straumēšanai, un testu laikā es uzzināju, ka Betternet pat neatļauj straumēšanu bezmaksas kontos vienalga.

Betternet ierobežo jūs viena bezmaksas ASV virtuālā atrašanās vieta, tāpēc tas var atbloķēt tikai ASV pieejamās vietnes. Jūs varētu sākt cīnīties ar savu savienojuma ātrumu, ja dzīvojat ļoti tālu no ASV.

Betternet piedāvājumi tam paredzēts pārlūka paplašinājums pārlūkam Google Chrome ir viegli orientēties. Pārbaužu laikā tas mani nepārsteidza, bet gan savienojumi ir stabils un uzticams.

Pārlūka paplašinājums aizsargā jūsu privātos datus ar SSL šifrēšanu un Pārbaudot, es neatklāju IP vai DNS noplūdes.

Betternet pievieno papildu drošības līmeni ar perfekta slepenība. Tas nodrošina, ka šifrēšanas atslēga tiek regulāri mainīta hakeri nevar kompromitēt savus datus.

Betternet drošā drošība to padara laba izvēle drošai pārlūkošanai. Tā var aizsargāt savu privātumu un maskēt savu identitāti kad atrodaties ceļā un ir nepieciešams izveidot savienojumu ar nenodrošinātu publisko Wi-Fi tīklu.

Tomēr tā ir nav labākais risinājums pilnīgai anonimitātei. Šis VPN nepiedāvā automātisku nogalināšanas slēdzi, kas var atstāt pakļautu nelielu datu daudzumu, ja pēkšņi pārtrūkst jūsu VPN savienojums.

Betternet ir ko atbalsta reklāmas, kas to nozīmē koplieto daļu jūsu datu ar trešo pušu reklāmdevējiem.

Ja jums ir jautājumi, no jums ir atkarīgs vietnes palīdzības centra lapu vai nosūtiet e-pastu.

Uzziniet vairāk informācijas par Betternet sniegumu vietnē rūpīga eksperta pārbaude.

Saņemiet Betternet bez maksas!

7. VPNBook

Populārākie 7 100% bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome Atjaunināts 2020. gada janvārī

 • Neierobežots datu daudzums
 • VPN serveri sešās valstīs
 • Aizraujošs atbalsts
 • Spēcīga šifrēšana
 • Sadarbojas ar: YouTube, Kodi, Netflix, Hulu
 • Savietojams ar: Chrome, Windows, macOS, iOS, Android, Ubuntu

VPNBook nodrošina bezmaksas neierobežoti dati un, lai aizsargātu jūsu privātumu, izmanto OpenVPN protokolu un AES-256 šifrēšanu. Bet tā ir taisnība, ka nepietiekamais ātrums - augšupielāde un lejupielāde - neļauj jums izmantot bezmaksas datus..

VPNBook dod jums serveri sešās valstīs– ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Polijā, Nīderlandē un Šveicē. Lai gan tas nav visplašākais neviena bezmaksas VPN servera fonds, Iespēja izvēlēties starp vairākām virtuālām atrašanās vietām ir patīkama.

Šis VPN piedāvā drošs pārlūka paplašinājums pārlūkam Chrome. Lai arī interfeiss izskatās nedaudz novecojis, tas darbojas labi un ir ērti lietojams.

Kamēr torrenting ir atļauts VPNBook, lēns ātrums ierobežo jūsu lejupielādes iespējas. nogalināšanas slēdža trūkums padara mocīšanu riskantu VPN kļūmes gadījumā un jūsu privātums kļūst neaizsargāts.

VPNBook atrodas galvenokārt Šveicē, kas ir jurisdikcija, kas neietilpst uzraudzības dalīšanas aliansēs piemēram, 14 acis. Tas nozīmē, ka VPNBook nav jāievēro nekādi obligāti lietotāju datu saglabāšanas noteikumi.

Lai kā arī nebūtu, VPNBook reģistrē jūsu IP adresi un savienojuma izveidošanas laiku uz VPN. VPNBook apgalvo, ka šos žurnālus izmanto tikai, lai samazinātu ļaunprātīgas darbības, un ka tā pēc vienas nedēļas tos izdzēš.

VPNBook gūst ieņēmumus no reklāmām, kādus tā sagaidāt redzēt savu godīgo daļu, izmantojot pakalpojumu. 

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nav pieejams, bet jūs varat ja jums ir jautājumi, nosūtiet e-pastu uz klientu apkalpošanas komandu.

Izlasiet mūsu visaptverošs eksperta pārskats lai uzzinātu vairāk par VPNBook.

Iegūstiet VPNBook bez maksas!

Visiecienītākie premium VPN, kurus mēs iesakām pārlūkam Chrome

Šajā sarakstā iekļautie bezmaksas VPN ir droši un piedāvā drošus pārlūka paplašinājumus, kas vienmērīgi darbojas ar pārlūku Google Chrome, taču viņi nevar konkurēt ar lielisku premium VPN. 

Šie visaugstāk novērtētie premium VPN piedāvā neierobežotu datu daudzumu un jaudīgas funkcijas lai palīdzētu straumēt, straumēt un aizsargātu jūsu anonimitāti.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Kāpēc jums vajadzētu izvairīties no Hola

Jums, iespējams, rodas jautājums, kāpēc Hola nav iekļauts manā labāko bezmaksas VPN pārlūkā Chrome sarakstā.

Atbilde ir vienkārša: Hola ir bēdīgi neuzticami.

Lai gan tas ir bezmaksas pakalpojums, tajā nav reklāmu un tas neierobežo jūsu datu izmantošanu, tas ir negatīvie noteikti atsver tās priekšrocības.

Unikālais vienādranga pakalpojums nozīmē, ka jūs esat koplietot savu IP adresi un joslas platumu ar citiem lietotājiem. Tas ne tikai palēnina jūsu savienojumu, bet arī pakļauj jūs riskam, ka kāds izmanto jūsu IP adresi kibernoziegumu izdarīšanai. Citu lietotāju aizdomīgo rīcību varētu izsekot jums!

Hola ir uzlauzts vairākkārt. Šie uzbrukumi atstāja lietotājus pilnībā atvērtus ļaunprātīgiem uzbrukumiem un kriptovalūtas zādzības.

Uzņēmums arī reģistrē datus - un daudz to. Tajā tiek ierakstīts, kuras vietnes jūs apmeklējat, kad tās apmeklējat, un cik ilgi jūs pavadāt katrā lapā.

Tas nešifrē jūsu datus, nevirza jūsu darbības caur drošiem serveriem, un tas neatvieglo piekļuvi Netflix vai citām straumēšanas platformām.

Šie nopietni kritieni pārliecināja mani neiekļaut Holu manā sarakstā, bet drīzāk to raksturot kā bezmaksas VPN, no kura jāizvairās. 

BUJ

Vai šie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji uztur žurnālu failus?

Daudzi bezmaksas VPN reģistrē jūsu datus, dažreiz pat iekļaujot tiešsaistes aktivitātes un pārlūkošanas vēsturi! Neviens no šajā sarakstā iekļautajiem VPN neapkopo datus par to, ko jūs darāt, kamēr izmantojat VPN.

Tomēr vairums no viņiem vāc dažus savienojuma žurnālus, piemēram, cik ilgi esat izveidojis savienojumu ar VPN un cik daudz datu izmantojat. Tas ir neizbēgami, jo tas ir vienīgais veids, kā bezmaksas VPN var ieviest datu ierobežojumus.

Vai VPN ietekmē pārlūkošanas ātrumu?

Ātruma samazinājums ir gandrīz neizbēgams, izmantojot jebkuru VPN neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas pakalpojums vai premium. Neskatoties uz to, premium VPN parasti ietekmē tikai nelielu ātruma samazinājumu, turpretī, lietojot noteiktus bezmaksas VPN, ātrums var tikt nopietni apdraudēts..

Lielākais faktors, kas ietekmē jūsu ātrumu, lietojot VPN, ir šifrēšanas process, kurā notiek jūsu dati, pārvietojoties no jūsu ierīces uz VPN serveri. Izmantojot bezmaksas VPN, ātruma samazināšanai ir virkne citu faktoru, tostarp ierobežotas servera atrašanās vietas, novecojuši VPN šifrēšanas protokoli un VPN noteikti ātruma ierobežojumi.

Kādas ir galvenās funkcijas, kuras man vajadzētu meklēt Google Chrome VPN?

Hermētiska drošība ir būtiska Google Chrome VPN. Daži VPN pārlūkprogrammu paplašinājumos nepiedāvā tādu pašu drošības līmeni kā viņu drošajās VPN lietotnēs.

Ideālā gadījumā jūsu VPN būtu jāpiedāvā īpašs pārlūka paplašinājums, kas piedāvā stabilu šifrēšanu, automātisku iznīcināšanas slēdzi un IP / DNS aizsardzību pret noplūdi, lai maskētu jūsu atrašanās vietu un aizsargātu jūsu privātos datus no spiegošanas acīm.

Kopsavilkums

Google Chrome iebūvētie drošības līdzekļi ir vienkārši nepietiek, lai aizsargātu savus datus un privātumu. 

Izmantojot bezmaksas VPN šajā sarakstā, jūs varat pasargājiet sevi no kiberdraudiem un piekļuvi valdības cenzētam saturam.

Ja vēlaties VPN ar neierobežotu datu daudzumu un zibens ātrumu, kas var apiet straumēšanas pakalpojumu ģeobloķējumus, budžetam draudzīga piemaksa VPN, piemēram NordVPN ir jūsu labākā opcija pārlūkam Google Chrome.

Tas var nebūt bezmaksas, taču piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija un uzlabotas funkcijas, kas ir lieliski piemērotas ne tikai pārlūkam Google Chrome, bet gandrīz jebkurai platformai, kuru varat izmantot.

Negaidi! NordVPN piedāvā dažus neticamus piedāvājumus! Saņemiet līdz pat 70% atlaidi NordVPN šodien!

Vēlas vairāk? Apskatiet mūsu papildu piedāvājumi un atlaides.

Vajadzība pēc ātruma? Apskatiet mūsu ātrāko VPN ranžēšana saskaņā ar mūsu ekspertu ātruma pārbaudēm.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me